Autor Wątek: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)  (Przeczytany 22292 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kubaki

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.10.2012r.
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #20 dnia: Grudzień 11, 2012, 10:55:23 »
Odpowie moze ktos o tych terminach bo nigdzie nie ma tego napisanego, czy dalej bedziecie dyskutowac z Martinso? :P

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #21 dnia: Grudzień 11, 2012, 11:00:54 »
Odpowie moze ktos o tych terminach bo nigdzie nie ma tego napisanego, czy dalej bedziecie dyskutowac z Martinso? :P
pesleague to nie jest Policja - nikt nie bedzie tutaj prowadzil dochodzen czy wynajmowal detektywow - poza tym nie wierze ze 100 osob przypadkiem uwziela sie tylko na jedna wiec kazdy sobie winien ;]

Termin bedziesz miał prawdopodobnie od poniedziałku i będzie normalnie rozgrywany jak normalna liga..

Sabbi,chodzi o samą ligę (ważne mecze) 100osób? proszę Cie przestań, jak widać normalnie rozgrywam mecze i gracze piszą do mnie żeby zagrać, więc nie wiem o co Ci chodzi.. Kartki są po to aby je wpisywać w lidze tak? Wiec dlaczego większość tego nie robi? To by pokazało kto po 38meczach miałby 10-15 kartek a kto ok 50.. i myślę że to by potwierdziło styl danego gracza, a nie PUSTE słowa wywołane/wykrzyczane lub napisane tylko w złości po przegranym meczu (bo po wygranym nikt żadnego żalu nie ma)

« Ostatnia zmiana: Grudzień 11, 2012, 11:07:05 wysłana przez Martinso »

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #22 dnia: Grudzień 11, 2012, 11:16:54 »
Martin jaki Ty jestes w tej chwili potulny? ::) No nie poznaje Ciebie :) Zmieniasz sie jak kameleon hehe Nie zagrasz jednych rozgrywek, to akurat bedziesz mial czas na przemyslenia swojej postawy wstosunku do innych graczy...
Mysle, ze zbedne jest Twoje pisanie jak to sie kazdy na Ciebie uwzial, jaki Ty jestes bidniutki itd... Przyjmij to na klate i tyle!

Offline Gruby20

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 94
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.12.2008r.
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #23 dnia: Grudzień 11, 2012, 11:17:24 »
ja jestem ciekawy czy gosc mario_712 zostal dopuszczony... bo jezeli ktos nie zasluguje na gre to na pewno on... i ze mna i z robakiem dostal 4 czerwone kartki co nie jest normalne

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #24 dnia: Grudzień 11, 2012, 11:29:05 »
Martin jaki Ty jestes w tej chwili potulny? ::) No nie poznaje Ciebie :) Zmieniasz sie jak kameleon hehe Nie zagrasz jednych rozgrywek, to akurat bedziesz mial czas na przemyslenia swojej postawy wstosunku do innych graczy...
Mysle, ze zbedne jest Twoje pisanie jak to sie kazdy na Ciebie uwzial, jaki Ty jestes bidniutki itd... Przyjmij to na klate i tyle!

Wiesz co? Ty za to zawsze musisz pompować atmosferę bo to wszystko zaczęło się od Ciebie.. Nie grasz ze mną od czasów pesa10? i ciągle na kanale piszesz jaki to ja nie jestem.. (najlepiej jak mnie na tym kanale niema, wtedy jest przyjemnie, a jak jestem to już nie dyskutujesz tak gorąco) a od tamtego czasu nie zagrałeś ze mną meczu, wiec jakim prawem mnie oceniasz? Ty zacząłeś tą akcje "oddaj WO z Martinso" i to Ty psujesz atmosferę.. ile razy było że jestem na kanale, gram wyzwanie, a Ty jeździsz po mnie na mircu jak chcesz.. Trudno jeżeli mnie Belze nie dopuści to się nie obrażę, ale to jest nie fer ze przez to iż w lidze 3graczy nie chciało ze mna zagrać, bo jeden nie chce biegać za Ronaldo, drugi ma "focha" bo przegrał puchar ligi i mecz wygrany który miał 3:0 po 1polowie, a trzeciemu nie wiem o co chodzi, jak w poprzednich meczach nigdy nie narzekał, a 16innych graczy w lidze nie miało żadnych problemów..

Dobrze Matip wiesz ze pomysł z kartkami to strzał w dziesiątkę, on jest, tylko nikt do niego sie nie stosuje, a jeżeli się zaostrzy ten przepis to nie będzie żadnych nie pomówień,kłamstw co do meczów moich no i innych..

Offline Matip125'

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location: LUBIN
  • Wiadomości: 3541
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2007r.
  • تختسلف الأسعار حسب اللغة والموعد ومستوى
    • Status GG
    • www.surfujesz.pl
  • Gram w: PES 2013
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #25 dnia: Grudzień 11, 2012, 11:38:00 »
Tak Ty tylko widzisz ciagly atak z mojej strony na Twoja osobe :)
Co do pisania na mIRCu to w ostatnim czasie tylko raz byl poruszony temat na glownym do ktorego sie przylaczylem gdy dyskutowalo na Twoj temat dwoch graczy (nie przypominam sobie korzy to byli), wiec prosze nie wyolbrzymiaj :)
Martin z postow na forum itd wynika ze nic sie nie zmieniles, a na swoja opinnie nie zapracowales sobie tylko w PES 2013, a przez wszystkie lata, a to ze jestes cwany i pogrywasz sobie z ludzmi takimi sposobami aby nie otrzymac bana, to juz swoja droga :)
I wszystko jest ok nic Ciebie nie rozlacza ani nie musisz kosic jak wygrywasz, a jak przegrywasz, to juz sie zaczyna kombinatorka!

Z tego co napisales na moj temat, to wychodzi na to ze to mnie trzeba wyrzucic z pesleague ::)
I Martin juz nie mam zamiaru wchodzic z Toba w jakie kolwiek przepychanki slowne, bo np. to nie jest odpowiedni temat do tego :)
Tobie nie ma i tak co tlumaczyc, bo Ty uwazasz ze jestes fair a wszyscy sie uwzieli lacznie z zaloga :)

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #26 dnia: Grudzień 11, 2012, 12:05:14 »
zaczynacie mnie wkur...
czy Wy gdzieś tutaj widzicie temat martinso kocham lub nienawidzę?!!
proszę tutaj pisać odnośnie tematu
Martinso chcesz się wybielać zmień zachowanie ...
tak samo czy ktoś widział tutaj koncert życzeń?!
ten ma grać a tamten nie proszę Was  ::)
następne posty nie ba temat będą kasowane

Offline kfiatulla

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 384
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2019
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #27 dnia: Grudzień 11, 2012, 13:45:47 »
No to poprosiłem o ligi krajowe i mam - kurde....w końcu forma losowa!! :) I trzeba znać 22 swoich zawodników w drużynie a nie 11 góra 13 :) To mi się podoba, tak samo pogoda :) Chyba chciałbym trafic do brazylijskiej - nie znam jej w ogóle i to jest w tym najlepsze :) Ale wylosować np. Norwich i grać przeciwko ManUtd u siebie.... to jest to na co czekałem. Dzięki :)

Offline skladowa9

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 30
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.01.2012r.
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #28 dnia: Grudzień 11, 2012, 14:23:35 »
ktos odpowie czy na PS3 tez beidze liga ?????????????????????????????????????????????

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #29 dnia: Grudzień 11, 2012, 14:31:12 »
dlaczego nie ma ligi hiszpanskiej ? ???
Może dlatego, żeby w końcu nie widzieć Barcy, Realu... ::) ::)
No to poprosiłem o ligi krajowe i mam - kurde....w końcu forma losowa!! :) I trzeba znać 22 swoich zawodników w drużynie a nie 11 góra 13 :) To mi się podoba, tak samo pogoda :) Chyba chciałbym trafic do brazylijskiej - nie znam jej w ogóle i to jest w tym najlepsze :) Ale wylosować np. Norwich i grać przeciwko ManUtd u siebie.... to jest to na co czekałem. Dzięki :)
No racja również bardzo mnie to cieszy ;) ;)

Aaa Mart. Skończ waść wstydu oszczędź... Masz swoją "nagrodę"
" border="0" border="0

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #30 dnia: Grudzień 11, 2012, 14:32:21 »
zamiast Angielskiej bardziej wyrownana bylaby Wloska :)

Offline gienek85

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 558
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 15.10.2011r.
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #31 dnia: Grudzień 11, 2012, 16:26:57 »
a ze tak liga startuje na takich zasadach super pomysl! panowie gratuluje ,az chce sie grac, to cos innego niz bylo dotychczas ,czekam z niecierpliwoscia

Offline Mateo_PL

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2011r.
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #32 dnia: Grudzień 11, 2012, 20:18:26 »
moze hiszpanskiej nie ale wloska to mozna bylo by dodac ;)

Offline Piotr@S

  • Junior
  • *
  • Join Date: Mar 2008
  • location: ->SZCZECIN<-
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.03.2008r.
  • ...:::Piotr@S Rulezzz:::...
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #33 dnia: Grudzień 11, 2012, 22:30:19 »
Jaki czas na rozegranie X ilości spotkań, pytam bo jest chęć ale słabo z czasem bo pracuje?

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #34 dnia: Grudzień 11, 2012, 22:38:21 »
Jaki czas na rozegranie X ilości spotkań, pytam bo jest chęć ale słabo z czasem bo pracuje?

najprawdopodobniej będzie 5 spotkań na tydzień

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #35 dnia: Grudzień 12, 2012, 08:42:41 »
Takie jeszcze małe info odnośnie listy osób które nie biorą udziału w rozgrywkach
taka lista jest i będzie robiona na podstawie całokształtu gracza nie ma jednego parametru który jest brany pod uwagę, do końca nie sprecyzowaliśmy jeszcze jakie to będą parametry.
Ostateczną decyzję tak czy tak będzie podejmował zarząd korzystając z informacji/propozycji uzyskanych również od reszty ekipy jak i również całej społeczności pesleague.pl, to że ktoś znalazł się na liście nie znaczy że na niej zawsze będzie i na odwrót. Po każdych rozgrywkach lub pewnym okresie czasowym będziemy rozpatrywać czy nie powinien ktoś do niej dołączyć. Jeżeli ktoś zmieni swoje zachowanie i podejście zostanie z niej skreślony, swoją drogą równocześnie funkcjonuje regulamin i taryfikator jak ktoś będzie go łamał będą blokady konta a w ostateczności wyleci na stałe z pesleague.pl. Ta lista ma pomóc w poprawieniu jakości gry, radości z gry i podstępowaniu z duchem fair play, ponieważ duże grono graczy nie jest świadoma że My jako ekipa jak i Wy jesteśmy tutaj FOR FUN.
Zakładamy że jeżeli taki delikwent nie weźmie udziału raz lub dwa razy w fajnych rozgrywkach to się zastanowi dwa razy nad tym czy nie warto zmienić swojego zachowania.
Na dniach w regulaminie pojawi się też zapis który będzie regulował jak ukarać i na podstawie czego tych którzy grają na czas lub notorycznie faulują/koszą aczkolwiek przestrzegam aby nie było takich kuriozum jak to że ktoś zgłasza do nas kogoś kto np przez to że ma słabszy team gra taktyką defensywną a nie gra tak jak np oczekuje to jego rywal non stop full atak to samo dotyczy fauli tzw fauli taktycznych pamiętajcie że jest to piłka nożna w której jednym z elementów gry jest faul/wślizg/popychanie. Podam przykład aby było łatwiej ja osobiście jak będę wygrywał lub remisował w lidze krajowej (*słabszym teamem) i będzie nie wiem ostatnia lub przed ostatnia akcja meczu a mój rywal zrobi kontrę i będzie zagrażał mojej bramce a faul taktyczny lub nawet i kosa od tyłu pomoże w rozbiciu tej akcji (*kosztem oczywiście kartki żółtej lub czerw. rzutu wolnego) to ją wykonam tak jak wcześniej pisałem to jest element gry jeżeli komuś to nie odpowiada proponuje grać np w bierki ;) (po czym po meczu grzecznie przeproszę)
BĘDZIEMY SIĘ STARAĆ ROZGRANICZAĆ SYTUACJE NOTORYCZNE Z TAKIMI KTÓRE NORMALNIE MOGĄ MIEĆ MIEJSCE W MECZU




Offline YrAhBeJoP

  • Junior
  • *
  • Join Date: Maj 2007
  • location: Lesko
  • Wiadomości: 105
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.05.2007r.
    • Status GG
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #36 dnia: Grudzień 12, 2012, 10:56:06 »
Dorzucam się do pytania kolegów powyżej: czemu nie dodana została liga Włoska (dość wyrównany poziom drużyn a tym samym większa frajda z gry na równym poziomie), liga europejska (kolebka wielu różnych drużyn z wielu krajów gdzie rozgrywki mogą być naprawdę ciekawe i czasami zaskakujące)

Może uda się jeszcze administracji jakoś dołożyć choć jedną z tych lig..

Ogólnie pomysł świetny w końcu będzie coś lepszejszego niż mecze przeciw Messiemu czy CR7


Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #37 dnia: Grudzień 12, 2012, 11:55:01 »
Nie należy też co się napalać bo zapisanych jest 69 osób z czego: Doktor_23, Mateo_PL, Mavano, rzezniczek94, Wolan nie powinni być dopuszczeni do ligi.

Z tego uda się zrobić 3 ligi.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #38 dnia: Grudzień 12, 2012, 13:56:31 »
Podam przykład aby było łatwiej ja osobiście jak będę wygrywał lub remisował w lidze krajowej (*słabszym teamem) i będzie nie wiem ostatnia lub przed ostatnia akcja meczu a mój rywal zrobi kontrę i będzie zagrażał mojej bramce a faul taktyczny lub nawet i kosa od tyłu pomoże w rozbiciu tej akcji (*kosztem oczywiście kartki żółtej lub czerw. rzutu wolnego) to ją wykonam tak jak wcześniej pisałem to jest element gry jeżeli komuś to nie odpowiada proponuje grać np w bierki ;) (po czym po meczu grzecznie przeproszę)
A jeżeli przykładowo Ty będziesz grał jednym z najsłabszych teamów w lidze, a ja najsilniejszym i przy stanie 0-0 zrobisz jedną jedyną akcje 1na1, a ja skoszę od tyłu, to będzie OK? Będziesz zadowolony?? Będzie to for fun/fair wobec Ciebie??
" border="0" border="0

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 12, 2012, 14:41:27 »
Nie należy też co się napalać bo zapisanych jest 69 osób z czego: Doktor_23, Mateo_PL, Mavano, rzezniczek94, Wolan nie powinni być dopuszczeni do ligi.

Z tego uda się zrobić 3 ligi.

proponuje po zakończeniu tych 3-4 lig pojechać z nowymi, hiszpańską,włoską,portugalską, ligą others.


TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: LIGI KRAJOWE - zapisy do 14.12.12 (do północy)
« Odpowiedź #39 dnia: Grudzień 12, 2012, 14:41:27 »