Autor Wątek: PES2014 - Newsy, Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 1209301 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline master88

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.09.2010r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 12.03.13)
« Odpowiedź #200 dnia: Marzec 13, 2013, 15:59:12 »
Firma Konami pochwaliła się... nie, to chyba jednak zbyt duże słowo. Firma Konami podzieliła się z nami oficjalnymi wynikami sprzedaży, jakie zostały osiągnięte przez Pro Evolution Soccer 2012. Jak się okazuje, gra trafiła w ręce ponad trzykrotnie mniejszej ilości graczy, aniżeli miało to miejsce w przypadku FIFA 12. A to zdecydowanie o czymś świadczy.

O ile FIFA 12 sprzedała się w ilości przekraczającej dziesięć milionów egzemplarzy, tak Pro Evolution Soccer 2012 ledwie dobił do niecałych trzech milionów.
Info z 11.04.12

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 12.03.13)
« Odpowiedź #201 dnia: Marzec 13, 2013, 16:15:15 »
13.03.2013

WALKA O PIŁKĘ + BALL CONTROL AREA

Obrazek przedstawia 2 zawodników walczących o piłkę, oraz zmianę promienia "grawitacji" piłki na zawodników w porównaniu do PES 2013


Spoiler for Hiden:
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 12.03.13)
« Odpowiedź #202 dnia: Marzec 13, 2013, 16:29:33 »
Właśnie mnie uprzedziłeś z dodaniem posta  ;) Cały twój post dodam do pierwsze posta w temacie.

Co do samych obrazków, które były dodawane na Twitterze - powoli odnoszę wrażenie, że w końcu skończy się era drewnianego PES'a i będziemy mieli coś naprawdę zaje*istego. Kij wie ile lat nad tym pracowali, ale ten tytuł będzie gruby.
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2013, 16:39:48 wysłana przez Koziom »
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 12.03.13)
« Odpowiedź #203 dnia: Marzec 13, 2013, 16:48:06 »
(...)Cały twój post dodam do pierwsze posta w temacie.(...)

KONAMI to KONAMI... zdziwię się jak czegoś nie zepsują (oby to był pojedynczy element jak np. wyrzuty bramkarzy w PES 2013, a nie coś co rzeczywiście może zepsuć rozgrywkę do granic możliwości), ale mam wrażenie, że będzie to o niebo lepsze od wcześniejszych wersji... jeśli odpowiednio wykorzystają możliwości silnika to Król może powrócić na tron i to z mocnym pier*olnięciem na co liczę :)

co do pierwszego posta to "zespoilerowałbym" informacje zostawiając tylko tytuły bo strasznie dużo zajmuje ten post, ale to już wedle Twojego uznania ;)
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline MichW

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2386
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 21.06.2009r.
  • Od kołyski, aż po grób: Stilon Gorzów ZKS :)
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 13.03.13)
« Odpowiedź #204 dnia: Marzec 13, 2013, 17:13:18 »
Ostatni screen dosyć podbudowuję. Chciałbym to już zobaczyć jak to wygląda w grze. Co do twarzy to fakt, że wyglądają niesamowicie, choć mogę grać na zwykłych twarzach to taki face Messiego czy Ronaldo to już jest coś. No i duża ilość informacji od Konami już zasługuje na duży "+" ;)
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2013, 17:15:05 wysłana przez MichW »
Chcesz dorobić sobie na szybko 15$? Pisz GG: 7886524

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 13.03.13)
« Odpowiedź #205 dnia: Marzec 13, 2013, 17:24:27 »
Cytuj
co do pierwszego posta to "zespoilerowałbym" informacje zostawiając tylko tytuły bo strasznie dużo zajmuje ten post, ale to już wedle Twojego uznania

Też się nad tym zastanawiałem, tylko patrząc na to, że jakiś użytkownik będzie chciał sobie przejrzeć temat będzie musiał co chwilę klikać ,,spoiler" bo tyle tam jest obrazków. Więc zostawiłem tak jak jest :)

Cytuj
oby to był pojedynczy element jak np. wyrzuty bramkarzy w PES 2013

Ja się do tej pory dziwię, czemu żadne DLC tego nie naprawiło. Przecież to jest największa głupota głupoty jaką można było zrobić w tej grze ?( jak i brak możliwości zmiany klubu w ML). Przecież tymi wyrzutami nie zrobisz żadnej kontry.

Cytuj
Chciałbym to już zobaczyć jak to wygląda w grze

Pierwsze screenshooty z PES 2013 były dopiero 19 czerwca, pierwszy trailer (ten z Ronaldo, który w sumie nic nie wprowadził) 20 kwietnia, zaś trailer gry dopiero 15 sierpnia. Ale patrząc na to, że Konami już w lutym i marcu zaczęło podawać już znaczące informacje być można doczekamy się szybszego trailera.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Remoo

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 595
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Vista el Barca
    • Remoo Blog
  • Gram w: ...
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 13.03.13)
« Odpowiedź #206 dnia: Marzec 13, 2013, 17:58:28 »
I jak przedmówca wyżej pisał, jedynie na podstawie gameplay można coś oceniać i pełnym produkcie.

Przecież o to mi chodziło. Japrdl... A ty ciągle hejtujesz tylko PES i w co drugim zdaniu piszesz, że KONAMI coś spieprzy. Widocznie nawet nie pamiętasz i nie wiesz ciągle co piszesz.

Ja się do tej pory dziwię, czemu żadne DLC tego nie naprawiło. Przecież to jest największa głupota głupoty jaką można było zrobić w tej grze ?( jak i brak możliwości zmiany klubu w ML). Przecież tymi wyrzutami nie zrobisz żadnej kontry.

DLC to tylko dodatki do gry.
« Ostatnia zmiana: Marzec 13, 2013, 18:03:41 wysłana przez Remoo »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 13.03.13)
« Odpowiedź #207 dnia: Marzec 13, 2013, 18:22:37 »
Cytuj
Przecież o to mi chodziło. Japrdl...  A ty ciągle hejtujesz tylko PES i w co drugim zdaniu piszesz, że KONAMI coś spieprzy. Widocznie nawet nie pamiętasz i nie wiesz ciągle co piszesz


Bo tej firmy na serio nie można brać. Jak pisałem (wiem ciągle się powtarzam) zawsze coś zepsują.
Piękne zdjęcia, porównanie realizmu.... ale zawsze będzie "ale".
Tak samo było z innymi PESami a wyszło nie za dobrze....


Jeśli gra ma błędy po wydaniu oficjalnym, to się je naprawia. PES2013 nadal ma rażące błędy i nadal nie naprawili.
Żaden patch nawet ich nie naprawił, jak online tak w gameplay.
To ma być dbanie o klienta... ?


I nawet jak by ta gra okazała się wyśmienita, i tak FIFA będzie lepiej sprzedawaną grą. To już jest wyrobiona marka.


PS. Nie DLC ale Patch'e są od naprawy błędów gry. DLC dodaje dodatki/struktury, jak pisał przedmówca.

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 13.03.13)
« Odpowiedź #208 dnia: Marzec 13, 2013, 19:22:51 »
Cytuj
DLC to tylko dodatki do gry.

Co Ty gadasz? Serio?

Cytuj
PS. Nie DLC ale Patch'e są od naprawy błędów gry. DLC dodaje dodatki/struktury, jak pisał przedmówca.

Użyłem złego słowa. Mogłem napisać łatka albo patch. Ale do rzeczy. Dzisiaj tyle starych gier ma dalej wsparcie od producenta, wychodzą co chwilę jakieś nowe patche. A tu PES nie dość, że wydał grę ze starymi składami (Nie rozumiem DLACZEGO) i z takimi błędami, że szok. Jeden patch, jeden download i już po sprawie. Tak ciężko to zrobić?

Mam nadzieje że się napracowali nad tym nowym PES'em, bo jak znowu gra straci na takich głupich błędach to stracę nadzieje w ten tytuł.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 13.03.13)
« Odpowiedź #209 dnia: Marzec 13, 2013, 21:40:37 »

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 13.03.13)
« Odpowiedź #210 dnia: Marzec 13, 2013, 21:49:43 »


To zdjęcie już było tutaj kilka dni temu..
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline master88

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.09.2010r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 13.03.13)
« Odpowiedź #211 dnia: Marzec 13, 2013, 22:25:11 »
Sorki za offtop, ale błagam niech mahadew raz na zawsze opuści to forum bo naprawdę, czytając jego wypowiedzi i nie tylko to prostu ma się życia dość...

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 13.03.13)
« Odpowiedź #212 dnia: Marzec 13, 2013, 22:57:28 »
Cytuj
Sorki za offtop, ale błagam niech mahadew raz na zawsze opuści to forum bo naprawdę, czytając jego wypowiedzi i nie tylko to prostu ma się życia dość...


Dziękuję za tak wyrozumiały przekaz.
Jednakże został odrzucony w humorystyczny sposób.
Jeszcze jakaś uwaga... ?


Myślałeś nad swoją esencją życia... że masz dosyć ?
Może psycholog potrzebny ?
Aczkolwiek taka jest prawda, która boli zwłaszcza ciebie ?


Jeśli było, pardon... nie widziałem...

Offline Kostek123

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 142
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.10.2012r.
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 13.03.
« Odpowiedź #213 dnia: Marzec 14, 2013, 02:02:05 »
Doprawdy sklonwać Coelho razy sto a nie powstałby większy grafoman.  :D

Offline traws

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 151
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 04.01.2010r.
  • Video Monter
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 13.03.13)
« Odpowiedź #214 dnia: Marzec 14, 2013, 09:25:13 »
I nawet jak by ta gra okazała się wyśmienita, i tak FIFA będzie lepiej sprzedawaną grą. To już jest wyrobiona marka.

co mnie obchodzi fifa i jej sprzedaż ? to nie jest wyznacznik jakości
i ogólnie ciężko się czyta twoje wypociny ;/
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2013, 09:27:10 wysłana przez traws »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 13.03.13)
« Odpowiedź #215 dnia: Marzec 14, 2013, 11:01:29 »
A ja piszę o jakimś wyznaczniku....
Stwierdzam pewien fakt. Pewnie nie rozumiesz. Więc po co się męczysz.


W końcu ktoś musi podgrzewać tą drętwą atmosferę :D

Offline Frieza

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2013
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 58
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.02.2013r.
  • Chelsea London FC 1905
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 13.03.13)
« Odpowiedź #216 dnia: Marzec 14, 2013, 11:21:43 »
Cytuj
Ja się do tej pory dziwię, czemu żadne DLC tego nie naprawiło. Przecież to jest największa głupota głupoty jaką można było zrobić w tej grze ?( jak i brak możliwości zmiany klubu w ML). Przecież tymi wyrzutami nie zrobisz żadnej kontry.

Pierwsze screenshooty z PES 2013 były dopiero 19 czerwca, pierwszy trailer (ten z Ronaldo, który w sumie nic nie wprowadził) 20 kwietnia, zaś trailer gry dopiero 15 sierpnia. Ale patrząc na to, że Konami już w lutym i marcu zaczęło podawać już znaczące informacje być można doczekamy się szybszego trailera.

Wyrzuty bramkarzy to fakt - jedna z największych głupot w PES 2013, wyglądają komicznie i nie są do niczego potrzebne, tylko utrudniają grę. Trzeba będzie pogadć na Twitterze z kimś, zaspamować Jona Murphy'ego czy Adama pytaniami, czy poprawią wyrzuty piłek.

Co do pierwszych screenów i trailerów, to zobaczcie - już w lutym mieliśmy pierwsze informacje odnoścnie nowego PES-a, teraz cały czas dostajemy jakieś informacje, więc moim zdaniem oni naprawdę mocno wierzą w ten tytuł i dlatego dociera do nas tak duża liczba informacji. Przy pracach nad PES 2013 mieliśmy szczątkowe info, które mało co wnosiły, a tutaj mamy praktycznie wszystkie najważniejsze informacje pół roku przed premierą. Wierzą w PES-a 2014 i ja im chętnie zaufam, bo do wersji 2011 byłem zawiedziony PES-em, ale od wersji 2012 robią kawał dobrej roboty.

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 13.03.13)
« Odpowiedź #217 dnia: Marzec 14, 2013, 12:40:20 »
Cytuj
Co do pierwszych screenów i trailerów, to zobaczcie - już w lutym mieliśmy pierwsze informacje odnoścnie nowego PES-a, teraz cały czas dostajemy jakieś informacje, więc moim zdaniem oni naprawdę mocno wierzą w ten tytuł i dlatego dociera do nas tak duża liczba informacji. Przy pracach nad PES 2013 mieliśmy szczątkowe info, które mało co wnosiły, a tutaj mamy praktycznie wszystkie najważniejsze informacje pół roku przed premierą. Wierzą w PES-a 2014 i ja im chętnie zaufam, bo do wersji 2011 byłem zawiedziony PES-em, ale od wersji 2012 robią kawał dobrej roboty.

Wyjąłeś mi to z ust. Nigdy jeszcze nie było tak, żeby pracownicy PES'a spamowali na Twitterze co raz nowymi informacjami. W Marcu praktycznie wiemy już, co będzie w tej grze. Więc są zmiany, i to pozytywne.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Frieza

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2013
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 58
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.02.2013r.
  • Chelsea London FC 1905
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 13.03.13)
« Odpowiedź #218 dnia: Marzec 14, 2013, 13:38:13 »
Tak sobie myślałem; jakie opcje mogliby wprowadzić do następnych PES-ów i przyszedł mi do głowy tryb "Mecz w anormalnych warunkach"
Mamy np. mecz, gdzie wiatr wieje ponad 100Km/h i piłka kopnięta z wiatrem osiąga ogromne prędkości i nie da się przewidzieć gdzie spadnie, a piłka kopnięta pod wiatr leci wolno i wraca natychmiast.  Oczywiście wiatr zmieniałby się co kilkanaście sekund i oba zespoły miałyby równe szanse.
Kolejny to mecz na lodzie, gdzie oblodzone boisko sprawia, że zawodnicy ślizgają się tu i tam, a piłka dostaje ogromnego poślizgu i można strzelić gola z połowy.

Takie udziwnienia mogliby wprowadzić, żeby było zabawnie i było w czym wybierać, a nie tylko mecz, liga mistrzów lub online.
Do tego większa ilość gierek trningowych, np. zabaw z piłką, strzały do celu na punkty czy coś, kto strzeli dalej, celnej itd. Urozmajcić powinni grę, bo ma zbyt mało trybów gry. Dodać jeszcze coś w stylu FIFA Street, czyli uliczną grę 5 vs 5, albo halową piłkę. Nowy silnik powinien spokojnie pozwolić na takie udziwnienia:) Wiem, że roboty z tym by było, ale byłoby to zabawne. Raczej nie ma na to szans, ale pomażyć można:)

Offline Koziom

  • Zasłużony
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2012
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 483
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 02.08.2012r.
    • Real Madrid
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 13.03.13)
« Odpowiedź #219 dnia: Marzec 14, 2013, 13:42:49 »
Cytuj
Tak sobie myślałem; jakie opcje mogliby wprowadzić do następnych PES-ów i przyszedł mi do głowy tryb "Mecz w anormalnych warunkach"
Mamy np. mecz, gdzie wiatr wieje ponad 100Km/h i piłka kopnięta z wiatrem osiąga ogromne prędkości i nie da się przewidzieć gdzie spadnie, a piłka kopnięta pod wiatr leci wolno i wraca natychmiast.  Oczywiście wiatr zmieniałby się co kilkanaście sekund i oba zespoły miałyby równe szanse.
Kolejny to mecz na lodzie, gdzie oblodzone boisko sprawia, że zawodnicy ślizgają się tu i tam, a piłka dostaje ogromnego poślizgu i można strzelić gola z połowy.

Takie udziwnienia mogliby wprowadzić, żeby było zabawnie i było w czym wybierać, a nie tylko mecz, liga mistrzów lub online.
Do tego większa ilość gierek trningowych, np. zabaw z piłką, strzały do celu na punkty czy coś, kto strzeli dalej, celnej itd. Urozmajcić powinni grę, bo ma zbyt mało trybów gry. Dodać jeszcze coś w stylu FIFA Street, czyli uliczną grę 5 vs 5, albo halową piłkę. Nowy silnik powinien spokojnie pozwolić na takie udziwnienia:) Wiem, że roboty z tym by było, ale byłoby to zabawne. Raczej nie ma na to szans, ale pomażyć można:)

Co do takich usprawnień i nowych modów, to ja bym się pobawił w sędziego.

Przykładowo: kwadrat - żółta kartka, kółko - czerwona itp itp. Biegniesz po boisku przez 90 minut i sędziujesz mecz piłkarski. Potem Twoja praca jest oceniana, tym większa ocena tym większe oferty z meczy LM itd.itd.
CHCESZ BYĆ NA BIEŻĄCO Z NAJNOWSZYMI INFORMACJAMI O PES 2014?
WEJDŹ W LINK PONIŻEJ:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2014 - Oficjalne/nieoficjalne nowości na temat gry (Aktualizacja 13.03.13)
« Odpowiedź #219 dnia: Marzec 14, 2013, 13:42:49 »