Autor Wątek: małpka w akcji :)  (Przeczytany 1735 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline jerzyk2001

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2014
  • location: londyn
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.01.2014r.
  • bayern to end my life forever
małpka w akcji :)
« dnia: Styczeń 08, 2014, 21:16:10 »
witajcie, od 2 lat gram w pes, trafilem tutaj nie dawno przez google, szukalem nowych kits i pilek.Trafilem do tego tematu,bardzo polubilem czytac "kariery", newcastle jest dla mnie najlepsze, jednak od nie dawna kibicuje FC BAyern wiec to tym klubem zaczne swoja kariere.baardzo Was przepraszam,ale od 5 lat mieszkam z rodzicami i rodzina w Londyn w anglii, chodze to szkoly polskiej,lecz moj computer nie ma polskie litery, co sa baardzo trudne do nauki,macie duzo szczescia ze nie musicie uczyc sie ich od nowa. Nie jestem dobrym pisarzem, ucze sie dopiero,licze na duza ilosc wskazuwek, zapraszam!

ps.wzoruje sie na karierze z tego tematu,ktora bardzo podoba mi sie i jest dobra,nie masz masterCreati nic zlego??





FC BAYERN MUNCHEN

 niemiecki klub sportowy z siedzibą w Monachium w Bawarii. Jest to najbardziej znany i najbardziej utytułowany niemiecki klub, a także jeden z najbardziej utytułowanych europejskich klubów. 23 razy zdobył tytuł Mistrza Niemiec, 16 razy wygrał Puchar Niemiec. Ponadto w rozgrywkach europejskich dwukrotnie triumfował w Lidze Mistrzów i trzykrotnie (przed jej utworzeniem) w Pucharze Europy Mistrzów Klubowych oraz po jednym razie wygrał Puchar Zdobywców Pucharów, Puchar UEFA oraz Superpuchar Europy co czyni go jednym z nielicznych klubów, który triumfował we wszystkich możliwych turniejach rozgrywanych w Europie.
Klub został założony w 1900 przez jedenastu piłkarzy pod przewodnictwem Franza Johna[2]. Pomimo iż Bayern zdobył swoje pierwsze Mistrzostwo w 1932 roku[3], klub nie został wybrany do powstałej w 1963 r. nowej Bundesligi[4]. Czasy największych sukcesów przypadły na połowę lat 70., gdy zespół z Franzem Beckenbauerem jako kapitanem trzy razy z rzędu wygrywał Puchar Europy (1974–76).
Od początku sezonu 2005/06 Bayern rozgrywa mecze w roli gospodarza na stadionie Allianz Arena. Wcześniej przez 33 lata zespół występował na Stadionie Olimpijskim. Barwami klubu są czerwień i biel, zaś na herbie znajdują się też barwy Bawarii[5].
Bayern obecnie zrzesza 152 000 członków[6]. Istnieje również 2400 zarejestrowanych fanklubów zrzeszających około 177 000 fanów[6]. Klub posiada sekcje zajmujące się szachami, piłką ręczną, koszykówką, gimnastyką, kręglami, tenisem stołowym, sędziowaniem sportowym oraz seniorską piłką nożną i zrzeszają one w sumie 1100 zawodników[7].
Głównym sponsorem klubu jest obecnie Deutsche Telekom.

(widzicie wszystko dobrze??bo na moim computer mam kwadraty jak jest trudna litera polska, jak zle to zrobie bez,piszcie tutaj!)

STADIUM

alianz Arena MUNCHEN

ZAWODNICY


LEWY DO BAYERN!

Robert Lewandowski juz gra w Bayern

Robert Lewandowski w Bayernie Monachium. Polski napastnik podpisał z mistrzami Niemiec kontrakt do 30 czerwca 2019 r. Jak podał "Der Spiegel", ma przez ten czas zarobić 60 mln euro. Podobno Real oferował Polakowi ponad 20 mln więcej, ale jak przystało na dżentelmena, Lewandowski odmówił. Dlaczego dżentelmena? Bo danego słowa się nie łamie, a jak powiedział brytyjskim mediom Arsene Wenger, wszyscy od 1,5 roku wiedzieli, że Polak z Bayernem jest już dogadany.

Niemiecka prasa poświęciła Lewandowskiemu swoją uwagę. "Sueddeutsche Zeitung" pisze, że "Lewandowski stał się pionkiem w grze interesów". Chodzi o porachunki Bayernu i Borussii i zaburzenie układu sił w Bundeslidze. Gazeta dodaje, że to był chyba najdłuższy transfer w historii tej ligi. Z kolei "Die Welt" zastanawia się, czy Lewandowski będzie pasował do wizji Guardioli. Nie bawiąc się w taktyczne dywagacje, gazeta ucina sprawę starym przysłowiem: co nie pasuje, to się przypasuje.



dziekuje za pomoc jednemu z user na forum, trudno dac foto i dobry temat nad zdjecia,dzieki bardzo!!

gra: pes 14(original,ja nie pirace!!)
patch: pesedit,zapomnialem jaki, sorry
dlugosc mecz: 10min(wystarczy)
level:regular(trudno sie gra na klawiature,a w xbox nie ma internetu)

POZDRAWIAM!

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Bayern Munchen - episode 1 ! START
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 08, 2014, 21:43:08 »
też prowadziłem kariere o Bayernie(zobacz jak chcesz w archiwum) i dobrze mi się bawarczykami grało, życze ci tego samego oraz wytrzymałości :)

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Bayern Munchen - episode 1 ! START
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 08, 2014, 22:28:37 »
No skądże :)
Powodzenia !

Offline undertaken

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 25
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.03.2012r.
    • http://realmadrid.siteor.pl/
Odp: Bayern Munchen - episode 1 ! START
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 09, 2014, 17:43:07 »
Poprawiaj takie rzeczy
Cytuj
Lewy do Bayern
na Lewy do Bayernu
Warriors by undertaknen

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Bayern Munchen - episode 1 ! START
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 09, 2014, 17:43:07 »