Autor Wątek: Powrót do przeszłości | Liverpool FC by RL9:) #2  (Przeczytany 2119 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline RL9:)

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2013
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2013r.
Powrót do przeszłości | Liverpool FC by RL9:) #2
« dnia: Kwiecień 29, 2014, 15:26:54 »
Spoiler for Hiden:
No dobra, a więc czas zacząć od początku. Co tu wiele mówić miałem tutaj już kilka karier, które jednak trwało dosyć krótko i kończyły się po rozpoczęciu sezonu. Nie mówię, że teraz tak nie będzie, nie będę nic obiecywał bo wiadomo jak to wychodzi. Raczej sam przed sobą stawiam wyzwanie, aby poprowadzić tą karierę dłużej niż inne. Dobra do dzieła podstawowe info i pierwszy odcinek.



Gra:Pro Evolution Soccer 2011
Patch: Pesedit 2011 4.0
Poziom trudności: Regular
Zespół:Liverpool F.C.


Powrócić na tron


17 maj 2009 roku ok. godź 16.00. 37 kolejka Premier League, końcówka sezonu zespół "The Reds" od wielu tygodni utrzymuje się na drugiej pozycji premiowanej grą w Lidze Mistrzów UEFA, ale jednak na oficjalne potwierdzenie tej informacji kibice zespołu z miasta Beatlesów musieli czekać, aż do przedostatniej kolejki kiedy to zajmujący 4 miejsce Arsenal zremisował z Manchesterem United 0-0 na Old Trafford, aby Liverpool miał pewny udział w najlepszej lidze świata bez gry w kwalifikacjach musiał pokonać na wyjeździe w meczu rozgrywanym prawie całą dobę po spotkaniu w Teatrze Marzeń. Cel ten został zrealizowany w 100 %, WBA przegrało na The Hawthorns z podopiecznymi Rafy Beniteza 0:2 i byli pewni swego udziału w fazie grupowej Ligi Mistrzów.
To jest jednak już historia, a przyszłość stawia przed zespołem "The Reds" inne wyzwania niż zdobycie Pucharu Europy. Szara rzeczywistość pokazała miejsce w szeregu Liverpoolczykom. Z drużyny odszedł wielki ojciec sukcesów Rafa Benitez, a w jego miejsce został powołany dotychczasowy szkoleniowiec Fulham, Roy Hodgson. Oprócz zmiany trenera klub miał również problemy finansowe. Liverpool stał na skraju bankructwa przez długi zaciągane przez byłych właścicieli klubu. Hodgson nie spełnił oczekiwanych nadzieji i został zwolniony po kilku miesiącach piastowania stanowiska szkoleniowca "The Reds". Jego następcą został Kenny Dalgish pozostał on na swym stanowisku do końca sezonu 2010/11 i dalej przygotowuje drużynę na walkę w rozgrywkach Barclays Premier League 2011/12.


Transferowa karuzela


Po problemach finansowych drużyny nie ma już śladu do klubu dołączyli zawodnicy, którzą są w stanie samodzielnie zmienić oblicze spotkania, a są to*:
Jordan Henderson 16.000.000 £ z Sunderlandu
Charlie Adam 7.000.000 £ z Blackpool
Doni po wygaśnięciu kontraktu z Romy
Stewart Downing 20.000.000 £ z Aston Villa
Jose Enrique 5.500.000 £ z Newcastle United
odeszli:
Paul Konchesky do Leicester City

*lista będzie aktualizowana

Kenny Dalglish na wylocie?


Czy Kenny Dalglish dalej będzie prowadził zespół The Reds czy jednak władze klubu poszukają innych kandydatów na tą ważną funkcje sternika klubu z Anfield. Doświadczony szkoleniowiec, który do pracy powrócił po kilku latach rozbratu z ławką trenerską po skończeniu pracy w szkockim Celticu. Został zatrudniony ponownie na stanowisko trenera Liverpoolu w którym to kończył swą karierę piłkarską i zaczynał pracę trenera w roku 1985. Kandydatów na tą posadę jest wielu od niedoświadczonego hiszpana Unaia Emeryego po mistrza w swym fachu Marcelo Bielsę z Argentyny.
Sam szkocki trener nie przywiązywał do tych plotek zbyt wiele uwagi w wywiadzie dla Sky Sports powiedział tylko:
"Dajcie mi w spokoju pracować. Jak możecie szukać następcy na moje miejsce skoro nawet nie przepracowałem okresu letniego z moją drużyną."



Piszcie swoje propozycje transferowe. Gram oczywiście przed sezonem 2011/12
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2014, 19:01:56 wysłana przez RL9:) »

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Powrót do przeszłości | Liverpool FC by RL9:) #1
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 29, 2014, 15:58:44 »
Najlepszym transferem jest Torres w Liverpoolu :D Tam był wielki, a w Chelsea został bohaterem drwiących memów...
To może duet Torres - Suarez? :D A Bielsa to nawet ciekawe rozwiązanie, lecz z Angielską piłką to on nie miał za wiele do czynienia
" border="0" border="0

Offline cena1508

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2013
  • location: Grajewo
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.08.2013r.
  • Gram w: PES 2013, FIFA 13, PES 2014, FIFA 14, PES 2015, PES 2016
Odp: Powrót do przeszłości | Liverpool FC by RL9:) #1
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 29, 2014, 16:15:51 »
Bardzo fajny wstęp jak dla mnie :) Artur 7 ma świetny pomysł na duet Torres-Suarez. To była by bomba. Życzę Ci powodzenia i wytrwałości w pisaniu tej kariery :) Na pewno będę tu zaglądał :)

Offline RL9:)

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sty 2013
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.01.2013r.
Odp: Powrót do przeszłości | Liverpool FC by RL9:) #1
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 29, 2014, 17:53:11 »
Jeśli chodzi o Torresa to raczej nie bo w moim czasie kariery jest dopiero od stycznia w Londynie. Mały spoiler myślę nad sprzedażą Carrolla, a kupnie kogoś szybszego do duetu z Luisem.

EDIT: Od razu dodam odcinek


OFICJALNIE: Bielsa nowym trenerem "The Reds"


Marcelo Bielsa nowym szkoleniowcem zespołu Liverpool F.C. Taka wiadomość obiegła cały świat chwile po tym jak oficjalna strona internetowa klubu potwierdziła plotki i rozwiała wszelkie wątpliwości co do wyboru trenera "The Reds" Argentyńczyk objął zespół z Anglii po tym jak odszedł z stanowiska selekcjonera reprezentacji Chile z którą to dostał się na Mundial w RPA, co więcej awansował z grupy za Hiszpanią, a nad Hondurasem i Szwajcarią. Jednak zapędy jego podopiecznych w 1/8 finału zgasiła Brazylia, która to pewnie ograła Chile 3:0. Bielsa ma również za sobą 6 lat pracy z reprezentacją Argentyny z którą to awansował na Mundial w Korei i Japonii w 2002 roku, zdobył tytuł wice-mistrza Ameryki Południowej oraz złoty medal za zwycięstwo z Argentyną na Igrzyskach Olimpijskich w stolicy Grecji, Atenach. Jeszcze wcześniej przed rokiem 1998 prowadził dwie drużyny z Argentyny (Newell's Old Boys i Vélez Sársfield), dwa zespoły z Meksyku (Club Atlas i Club America) oraz hiszpański zespół RCD Espanyol. Jak więc można zauważyć mimo tylu tytułów ma On nie wielkie doświadczenie w prowadzeniu drużyn w Europie i wygląda na to, że Liverpool to będzie dla doświadczonego trenera największe doświadczenie w karierze.

Cavani czy Altidore, drożej czy taniej?


Według Sky Sports na liście życzeń Liverpoolu są dwa nazwiska napastników Edinson Cavani z Napoli i Jozy Altidore z AZ Alkmaar. Oczywiście cena za Urugwajczyka była dużo wyższa niż za Amerykanina, ale i sam Edinson jest opisywany jako zawodnik o dużo wyższej klasie niż Jozy. Wszystko ponoć ma zależeć od transferu Andy'ego Carrolla, który ma pożegnać się z Anfield Road już podczas tego okienka transferowego.


Spoiler for Hiden:
powiedźcie czy podobają wam się te loga na rogach obrazka z Edim i Jozym.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 29, 2014, 19:01:19 wysłana przez RL9:) »

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Powrót do przeszłości | Liverpool FC by RL9:) #2
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 03, 2014, 13:09:32 »
Zaczynając od początku to witam Cię w kolejnej karierze i życzę powodzenia oraz wytrwałości, abyś tym razem pisał sobie dłużej. :)
Pod względem technicznym to mam parę uwag. Otóż wg mnie zdjęcia mogą być nieco mniejsze, a także tytuły. Uważam też, że te mniej potrzebne informacje mogłyby być umieszczane w spoiler, gdyż nie wiem czemu, ale odczuwam lekki chaos. Poza tym klub i liga dobrze wybrana, więc liczę na owocną pracę.
Fajnie także powrócić do tamtych czasów i jeżeli wytrzymasz to na pewno będę tu zaglądał. Bielsa co do stanowiska trenera jest niewiadomą. Wprawdzie ma już wyrobioną markę w Europie, ale tak duży zespół tak jak wspomniałeś będzie dla niego największym wyzwaniem. Liczę, że wasza szeregi zasili Cavani.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Powrót do przeszłości | Liverpool FC by RL9:) #2
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 03, 2014, 20:45:03 »
Bielsa to dobry wybór na trenera LFC. Pamiętam go jeszcze w Athletic Bilbao, wtedy jego zespół grał coś ala Tiki - Taka Pep Guardiola. Liverpool śmiało może się bić teraz o mistrzostwo Angli, powodzenia i wytrwałości :). Teraz temat transferów, Cavani na pewno jest w lepszej formie niż Altidore, jednak czy Napoli pozwoli odejść Urugwajczykowi? Łatwiej spewnością było by przy transferze Altidore. Co do loga LFC na obrazkach to nie jest to aż tak potrzebne, ale jeśli tobie się to podoba to czemu nie? ja nie mam nic przeciwko.

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Powrót do przeszłości | Liverpool FC by RL9:) #2
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 27, 2014, 15:28:11 »
Kariera nieaktywna od 24 dni i zostaje przesunięta do archiwum. W celu jej dalszej ewentualnej kontynuacji wystarczy wiadomość PW do moderatora działu

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Powrót do przeszłości | Liverpool FC by RL9:) #2
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 27, 2014, 15:28:11 »