Autor Wątek: Zenit St. Petersburg by Turok  (Przeczytany 2817 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline turok

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2013
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.08.2013r.
  • Gram w: ...
Zenit St. Petersburg by Turok
« dnia: Maj 04, 2014, 15:39:41 »
Zenit St. Petersburg







André Villas-Boas nigdzie się nie wybiera




Trener Zenitu, André Villas-Boas przedłużył kontrakt z klubem. Prezes Aleksandr Diukow dzięki zadowalającym wynikom klubu postanowił przedłużyć kontrakt z portugalskim trenerem o kolejny rok.

- Darzę André ogromnym zaufaniem, dlatego zdecydowałem się na taki krok. Mam nadzieję, że nie po raz ostatni odnowiliśmy jego kontrakt. Trener wykonuje swoją pracę z największym profesjonalizmem i pasją, z czego jestem bardzo zadowolony – podkreślił Aleksandr Diukow.

Villas-Boas podpisał kontrakt z Zenit St. Petersburg zaledwie pół roku temu i tak szybkie odnowienie umowy jest dla wszystkich sporym zaskoczeniem. Sam szkoleniowiec stwierdził, że postara się jak najlepiej wykorzystać zaufanie, jakim go obdarzono.

- To dla mnie ogromny zaszczyt. Cieszę się, że zyskałem uznanie prezesa. Dziękuję tym, którzy ze mną współpracują i pomagają mi w wykonywaniu obowiązków. Postaram się wykorzystać zaufanie jakim mnie obdarzono i odnieść z klubem wiele sukcesów.




Kadra Zenitu Petersburg:

Bramkarze:
1. Jurij Łodygin
16. Wiaczesław Małafiejew
71. Jegor Baburin

Obrońcy:
3. Cristian Ansaldi
4. Domenico Criscito
6. Nicolas Lombaerts
13. Luís Carlos Novo Neto
14. Tomáš Hubočan
22. Aleksandr Aniukow
19. Igor Smolnikow
24. Aleksandr Aniukow

Pomocnicy:
10. Miguel Danny
17. Oleg Szatow
18. Konstantin Zyrianow
20. Wiktor Fajzulin
23. Andriej Arszawin
28. Axel Witsel
31. Aleksandr Riazancew
44. Anatolij Tymoszczuk


Napastnicy:
7. Hulk
9. Salomon Rondon
11. Aleksandr Kierżakow



Możliwe transfery:

1. Mirko Vučinić

Wiek: 30 lat
Pozycja: Napastnik
Wzrost: 185 cm


2.Christian Träsch

Wiek: 27 lat
Pozycja: obrońca, pomocnik
Wzrost: 180 cm


Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Zenit St. Petersburg by Turok
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 04, 2014, 18:12:57 »
Tekst niepotrzebnie pogrubiony cały, obrazki w różnych rozmiarach, mało estetyczne. Pisz normalnie bez podkreśleń, a obrazki kadruj i ustaw jeden-dwa rozmiary, których będziesz używał to będzie ładnie. Tekst za dużo nie ma, więc nawet nie ma co oceniać.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline turok

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2013
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.08.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: Zenit St. Petersburg by Turok
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 04, 2014, 23:35:59 »
Duży krok Zenitu w stronę Champions Leauge






Spotkanie IV rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów pomiędzy Arsenalem Londyn a Zenitem Sankt Petersburg było najciekawszym spotkaniem a zarazem bardzo ważnym dla obu zespołów. Zwycięstwo oznaczało przybliżenie się do upragnionej fazy grupowej Ligi Mistrzów. Gospodarze spotkania byli przez wielu wskazanym faworytem w dzisiejszym meczu, ale goście nie mieli zamiaru się w żadnym razie poddać. Początek meczu można oddać Zenitowi.Już w 6. minucie dzięki dośrodkowaniu Witsel'a i perfekcyjnym wykończeniu Shirokov'a zespół Zenitu otworzył wynik spotkania, oczywiście wiadome było że gospodarze bez wachania rzucą się do ataku w 11. minucie spotkania Giroud pięknym strzałem zza pola karnego pokonał bezradnego Lodygin'a. Kiedy wydawało się że pierwsza połowa zakończy się remisem Ryazantsev stanął twarzą w twarz z Viviano dzięki dobrze rozegranej kontrze i ze stoickim spokojem wpakował piłkę w siatkę. Druga połowa to była w większości dominacja Kanonierów w 60. minucie Arteta oddał mocny strzał po którym piłka tylko otarła słupek a zaraz po tym Rosciky strzałem z okolicy pola karnego trafił tylko w poprzeczkę. Po tych najgroźniejszych akcjach w tej połowie Arsenal już trochę opadł z sił dlatego też temu obrońcy Zenitu nie mieli problemów z zatrzymywaniem kolejnych akcji. Dzięki dobrze spisującej się formacji defensywnej gości z Petersburga mecz zakończył się ich wygraną  2:1. Rosyjski klub wraca więc z zaliczką i dosyć dużą szansą na grę w fazie grupowej Champions League.





   
                               
            Arsenal Londyn   1:2   Zenit st. Petersburg      



Składy:
 

Bramki:
Zenit: Shirokov (6.),  Ryazantsev (42.)
Arsenal: Giroud (11.)

Żółte kartki: Cazorla

Statystyki:



« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2014, 12:51:48 wysłana przez turok »

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Zenit St. Petersburg by Turok
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 05, 2014, 09:27:24 »
No, obrazki już są lepsze. Herby klubów dawaj raczej jednego rozmiaru, to wpływa na odbiór estetyczny kariery. W tekście znalazłem następujące kwiatki i zapamiętaj, że nie piszę je, by cię stępić, upokorzyć, lecz po to, byś poprawił się i pisał lepiej  :)

Cytuj
Spotkanie IV rundy kwalifikacji Ligi Mistrzów pomiędzy Arsenalem Londyn a Zenitem Sankt Petersburg było najciekawszym spotkaniem a zarazem bardzo ważne dla obu zespołów.
Pamiętaj o przecinkach. I powinno być "a zarazem bardzo ważnym dla... "

Cytuj
Początek meczu można oddać Zenitowi już w 6. minucie dzięki dośrodkowaniu Witsel'a i perfekcyjnym wykończeniu Shirokov zespół Zenitu otworzył wynik spotkania, oczywiście wiadome było że gospodarze bez wachania rzucą się do ataku w 11. minucie spotkania Giroud pięknym strzałem zza pola karnego pokonał bezradnego Lodygin'a.
Chyba trochę za duże zdanie. Po "początek meczu można oddać Zenitowi" mogłeś postawić kropkę. Dalej "perfekcyjnym wykończeniu Shirkova, a nie Shirkov chyba  ::)

Cytuj
Arteta strzałem głową piłka otarła słupek
Pracuj nad tym, by zdania miały sens.

Cytuj
dzięki temu obrońcy Zenitu nie mieli problemów z zatrzymywaniem kolejnych akcji. Dzięki dobrze
I nad powtórzeniami, staraj się zastępować innymi słowami.

Co do meczu: zwyciężyliście na wyjeździe, co daję wam dużą szansę na awans do Ligi Mistrzów. Wystarczy dopełnić formalności w Sankt Peterburgu, co łatwym nie będzie, bo rywalem jest Arsenal.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline VortaL

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2014
  • location: Emirates Stadium
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.05.2014r.
  • Old Guard
Odp: Zenit St. Petersburg by Turok
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 05, 2014, 18:31:23 »
Hmm, według mnie wszystko ładnie opisane. :D Czekam na więcej.  ;)
Arsenal

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Zenit St. Petersburg by Turok
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 05, 2014, 19:05:10 »
Hmm, według mnie wszystko ładnie opisane. :D Czekam na więcej.  ;)

Zarejestrowany dzisiaj i dziesięć minut po rejestracji komentarz tylko w tej karierze, która fenomenalna (na razie) nie jest. Czyżby... kolega turoka ?  ::)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline turok

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2013
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.08.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: Zenit St. Petersburg by Turok
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 05, 2014, 21:29:35 »
Zarejestrowany dzisiaj i dziesięć minut po rejestracji komentarz tylko w tej karierze, która fenomenalna (na razie) nie jest. Czyżby... kolega turoka ?  ::)
Udowodnić nie udowodnię bo nie mam jak ale moim znajomym nie jest, ponieważ dla mnie większego sensu nie miało by  znajomy pisał że kariera jest dobra ponieważ wolę się dowiedzieć gdzie mogę poprawić prowadzenie mojej kariery jeśli jeszcze nie jest wystarczająco dobra. Sam wiem że fenomenalna nie jest, ale myślę że będzie tylko lepsza. :)
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2014, 21:34:01 wysłana przez turok »

Offline VortaL

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2014
  • location: Emirates Stadium
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.05.2014r.
  • Old Guard
Odp: Zenit St. Petersburg by Turok
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 06, 2014, 07:24:45 »
Nie jestem jego kolegą :D Kupiłem PES'a 2014, przeczytałem podczas instalacji i oceniam  8)
Arsenal

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Zenit St. Petersburg by Turok
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 06, 2014, 08:29:36 »
Spoko, tak tylko przypuszczałem.  8)
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline turok

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2013
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.08.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: Zenit St. Petersburg by Turok
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 06, 2014, 14:22:03 »
Wymęczony remis na początek



W meczu I kolejki rosyjskiej Premier Leauge padł remis miedzy faworyzowanym Zenitem a Kubań Krasnodar .
Nieoczekiwanie na początku spotkania większą chęć do gry wykazywali podopieczni Wiktar Hanczarenka. Już w 3. minucie szansę na strzelenie gola miał Bucur. Jednak podanie do doświadczonego napastnika okazało się zbyt mocne i piłka padła łupem Jurija Łodygina. Chwilę później po akcji Tlisova przyjezdni wywalczyli rzut rożny, który jednak został wyjaśniony przez petersburżan. Gospodarze poważniej zaatakowali dopiero w okolicach 8. minuty. Wtedy to z ostrego kąta przymierzył Danny, ale Belenov nie dał się zaskoczyć. W 25. minucie. Kabore ładnie odebrał piłkę Danny’emu, po czym obsłużył podaniem Rabiu. Ten minął Łodygina i, mimo bardzo niewygodnej pozycji, umieścił futbolówkę w siatce. Podrażniony tym Zenit jak najszybciej chciał wrócić do gry. Dwukrotnie próbował z dystansu Danny, ale bez powodzenia. Niedługo potem Lombaerts po zagraniu Hulka minimalnie chybił.Druga połowa rozpoczęła się od mniej dokładnych akcji Zenitu. W odpowiedzi na nie silnym, aczkolwiek niewiele niecelnym uderzeniem popisał się Rjazancew. W 53. minucie kolejne silne podanie w „szesnastkę” petersburżan posłał Ignjatev. Małafiejew ponownie był tam, gdzie być powinien. Gospodarze też próbowali atakować. Akcja Witsela z 55. minuty zakończyła się fiaskiem, ale 120 sekund później Hulk, po zagraniu Danny'ego, był bliski pokonania Belenova. Zabrakło dosłownie centymetrów.Kibice Zenitu mogli złapać się za głowę, kiedy Arshavin nie trafił do siatki po podaniu Hulka. Jeszcze większe chwile trwogi przeżyli, gdy po dośrodkowaniu Tlisov'a z rzutu wolnego minimalnie niecelna okazała się główka Bucura. Zaraz po tym jednak miejscowi dopięli swego. Na 20. metrze piłkę na klatkę piersiową przyjął Arshavin i, uderzając bardzo mocno, nie dał szans golkiperowi rywali. W dalszej części spotkania Petersburżanie przeważali, aczkolwiek szczelna defensywa przeciwników uniemożliwiała oddanie strzału. Ostatecznie mecz zakończył się remisem 1:1.

                                 
            Zenit st. Petersburg   1:1    Kubań Krasnodar     


Składy:



Bramki:
Zenit: Arshavin (78.)
Kubań: Rabiu (25.)

Zmiany:SosinTlisov
ArshavinDanny

Statystyki:



Tabela:

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Zenit St. Petersburg by Turok
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 06, 2014, 20:12:33 »
Witam nowego karierowicza :) Na początek dam Ci parę rad, lecz nie koniecznie musisz ich użyć, ale nie wątpliwie dużo pomogłyby w lepszej jakości dla kariery. Na "plusa" mogę Ci zapisać pomysł z wyborem klubu oraz formą zdjęć tytułowych, a także ich jakością. Liga rosyjska jest rzadko spotykana, więc kierunek jaki wybrałeś z pewnością może dodać projektowi popularności. Co do zdjęć to dobrze, że odbiegłeś od standardowych form (czyli prostokąta), gdyż zdjęcia w kwadracie nie jest niczym złym i sądzę, że na jakość także nie można krytykować. ;) Na "minusa" niestety zapiszę duże loga, czcionkę comic sans ms oraz zbyt duże tytuły. Gdybyś zmniejszył rozmiar tytułów, a także loga i tą czcionkę to byłoby lepiej, ale to tylko moja sugestia. Zapis bramek mógłbyś przenieść zaraz pod wynik, a zapis zmian pod skład. To na tyle i życzę powodzenia :)
Wypadałoby napisać coś o meczach, lecz przyznam się szczerze, że na razie jeszcze nic nie przeczytałem, ale z kolejnymi postami na pewno się postaram ;). Tak na szybko z wyników można stwierdzić, że początek średnio udany. W lidze zaczęliście od słabego remisu, ale za to w Champions League odnieśliście cenny triumf na Emirates Stadium, ale to jeszcze nie koniec dwumeczu i rewanż będzie bardzo ciężki.

Offline turok

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2013
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.08.2013r.
  • Gram w: ...
Odp: Zenit St. Petersburg by Turok
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 08, 2014, 09:46:20 »
Zenit w Champions Leauge po wyrównanym meczu





W pierwszej, wyrównanej połowie kibice nie obejrzeli bramek. Bliżej strzelenia gola byli goście. W 11. minucie w sytuacji sam na sam z Wiaczesławem Małafiejewem znalazł się Giroud, ale ten strzał nie znalazł drogi do siatki.
Po zmianie stron gra się otworzyła. Piłka w szybkim tempie wędrowała z jednej strony boiska na drugą, czego efektem były dogodne okazje z obydwu stron. W 62. minucie szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylił Zenit. Hulk najlepiej odnalazł się w polu karnym rywali po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i uderzeniem głową posłał piłkę w długi róg bramki. Gola na wagę remisu zdobył Ramsey w 78. minucie. W końcówcę goście próbowali szaleńczego ataku jednak bez większego efektu.
Zenit, dzięki remisowi, awansował do Ligi Mistrzów. Kanonierzy będą musieli się zadowolić Ligą Europy.


                                                                                                                                   

                                 
            Zenit st. Petersburg   1:1    Arsenal Londyn     



Bramki:
Zenit: Hulk (62.)
Arsenal: Ramsey (78.)


Statystyki:



Skład:



Zmiany:
-




Krychowiak w Zenicie?


Krychowiak, jest łączony z Zenitem od niedawna, ale sam piłkarz nie zaprzecza tym doniesieniom. Włodarze Reims mają nie robić żadnych problemów i nie stawać na drodze Krychowiakowi, jeśli za jego usługi wpłynie odpowiednio wysoka oferta. Jeśli dojdzie do finalizacji transferu jego rywalem na pozycji będzie Tymoszczuk, ale nie można zapominać że Krychowiakiem jest zainteresowane jeszcze parę innych klubów.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2014, 19:42:55 wysłana przez turok »

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: Zenit St. Petersburg by Turok
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 08, 2014, 16:18:31 »
Ja tam wolę bardziej prostokątne kształty zdjęcia. Ale jak wolisz. Tekstu jak dla mnie trochę za mało.   
Cytuj
doniesienią.
błąd.
Krychowiak w Zenicie? Myślę, że by się tam sprawdził.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Zenit St. Petersburg by Turok
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 13, 2014, 17:26:31 »
Wygląda to już nieco lepiej, ale nadal czegoś brakuje. Niemniej widać, że sprawia Ci to na razie radość, a to jest najważniejsze. Tekstu jest może trochę mało, ale niektórzy to może i nawet z tym będą mieli problem do przeczytania ;) ale dobrze by było, gdybyś dodał go jeszcze trochę i zmniejszył ilość "enter", a wtedy będzie to już naprawdę dobrze wyglądać. :)
Udało się po wyrównanym meczu awansować i to jest dla was szczególne. Mecz remisowy, ale nie bez emocji. Wprawdzie pierwsza część nie zachwyciła to w drugiej zobaczyliśmy już lepszy futbol. Jesteście w Champions League i Arsenal zagra sobie tylko w Lidze Europejskiej, co jest dla nich pewnie kolejnym dołującym faktem.
Kariera to kariera, więc nie mam nic przeciwko, aby Krychowiak powalczył o staż w Zenicie i grę w LM. Dla Polaków byłaby to kolejna dobra wiadomość, gdyż będzie to dla niego kolejny krok w karierze, lecz obawiam się czy sprostałby ciężkiej walce o wyjściowy skład i oby nie przesiadywał na ławce. Liczę na transfer, gdyż mi odpowiada.

Offline MichuVeB

  • Grafik
  • *
  • Join Date: Gru 2013
  • location: Lachowice/Frankfurt an main
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 27
  • Na forum od: 19.12.2013r.
  • Visca el Barca
Odp: Zenit St. Petersburg by Turok
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 31, 2014, 12:44:59 »
Remis z takim zespołem jak Arsenal można uznać za sukces, jednak graliście u siebie i mieliście na pewno wielkie wsparcie kibiców, a mimo to nie udało się uzyskać trzech punktów. Krychowiak w Zenicie? Moim zdaniem jest to dobre rozwiązanie i ten transfer na pewno byłby strzałem w dziesiątkę, zobaczymy jak się to dalej potoczy.

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Zenit St. Petersburg by Turok
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 20, 2014, 14:09:01 »
Kariera nieaktywna od 20 dni. W myśl regulaminu zostaje przesunięta do archiwum. W celu jej kontynuacji wystarczy PW do moderatora działu

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Zenit St. Petersburg by Turok
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 20, 2014, 14:09:01 »