Autor Wątek: Eliminacje + UEFA EURO 2016 / Kilka słów od Autora / FINAŁ  (Przeczytany 285772 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: Eliminacje UEFA EURO 2016 / Grupa 3 - 10 kolejka : AZE - DEN
« Odpowiedź #520 dnia: Maj 27, 2015, 23:07:58 »
Bardzo ciekawe eliminacje. Bardzo fajnie to wygląda. Czekam, aż zacznie się turniej główny, gdyż wtedy będą emocje. Tymczasem zerkam sobie czasami aby poczytać o tym co dzieje się w eliminacjach. Sytuacja w kadrze Duńczyków jest mocno podkręcona. Jak widać nie wszystkim odpowiada nowy system premii. Czy jest on sprawiedliwy? Nie mnie to oceniać, ale fajnie, że taki tekst się pojawił. Powodzenia :)

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Eliminacje UEFA EURO 2016 / Grupa 3 - 10 kolejka : AZE - DEN
« Odpowiedź #521 dnia: Maj 31, 2015, 10:43:44 »
Hahaha "Gang Olsena" z nieudanym skokiem na EURO :P W twojej karierze byliśmy już świadkami wielu niespodziewanych wyników, ale mimo wszystko Duńczycy od początku cieniowali... teraz czas na brak awansu dla Czechów

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: Eliminacje UEFA EURO 2016 / Grupa 3 - 10 kolejka : AZE - DEN
« Odpowiedź #522 dnia: Maj 31, 2015, 11:39:39 »
Azerbejdzan to nie są już chłopcy do bicia. Duńczycy kompletnie zawodzą podczas tych eliminacji i słusznie nie awansują. Teraz się zastanawiam czy właśnie Azerowie wywalczą co najmniej baraże i powalczą o turniej główny.

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Eliminacje UEFA EURO 2016 / Grupa 3 - 10 kolejka : AZE - DEN
« Odpowiedź #523 dnia: Maj 31, 2015, 19:32:35 »
Ebi - Azerowie nic już nie wywalczą bo skończyli już swoje zmagania w grupie i maja 1 pkt mniej od Słowaków. Tabelka wszystko przedstawia  ;)
   


Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Eliminacje UEFA EURO 2016 / Grupa 3 - 10 kolejka : SVK - CZE
« Odpowiedź #524 dnia: Czerwiec 01, 2015, 16:17:15 »
Grupa 3



<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=933b127e8b4ed3f6626e10c211173a61&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=933b127e8b4ed3f6626e10c211173a61&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Czesi i Serbowie z awansem , Słowacy w barażach. Poznaliśmy połowę finalistów.


Słowacy zdawali sobie sprawę, że strzelenie kilkunastu bramek może być nie realne.

  Słowacja  1-2 Czechy

14 min. 0-1 - L Kozak
39 min. 1-1 - M Hamsik
67 min. 1-2 - T Hubschaman



  : Brak
: Brak

 
                   Na zakończenie zmagań w grupie trzeciej grali nasi południowi sąsiedzi. Czechom wystarczył remis aby awansować na turniej finałowy, Słowacy musieli wygrać i to różnicą kilkunastu bramek. Od początku  widać było, że gospodarze zdają sobie sprawę, że nie zdołają pokonać wysoko swoich rywali. Goście natomiast chcieli zdobyć minimum 1 punkt aby wygrać grupę i spokojnie wyczekiwać na podział na koszyki a następnie losowanie grup finałowych. Mecz lepiej rozpoczęli Czesi strzelając szybko bramkę. Gwiazdor Słowaków zdołał wyrównać z rzutu karnego a ostatnie słowo w meczu towarzyskim jak by się mogło wydawać w drugiej połowie należało do gości. Przed nami zmagania w grupie czwartej gdzie o awans walczy Holandia, i powinna sobie go wywalczyć meczem z San Marino. Z tego wyniku zadowolona jest cała Serbia gdyż ten rezultat dał im bezpośredni awans z drugiego miejsca.

Podsumowanie zmagań w grupie 3

Po tym jak poznaliśmy koszyki przed losowaniem grup eliminacyjnych na pewno nikt się nie spodziewał, że Dania która została losowana z koszyka drugiego zajmie przed ostatnie miejsce w grupie. Bardziej wszyscy stawiali na Białoruś, że z tego koszyka będzie dostarczycielem punktów. Serbowie awansowali pewnie, jednak nie obyło się bez kilku wpadek jak np porażka u siebie 1-3 ze Słowakami bądź totalna klapa z Wyspami Owczymi 1-1 przed własną publicznością. Grupa ta jednak była najbardziej wyrównana ze wszystkich eliminacyjnych. Nie była to grupa śmierci lecz aż 5 zespołów walczyło do ostatnich kolejek o awans i o miejsce dające baraże. Grupę wygrywają Czesi którzy losowani zostali dopiero z 4 koszyka i których nie było na boiskach Polski i Ukrainy, Po przerwie znowu pokażą się w dużym turnieju. Azerowie mieli sprawiać problemy, ale nikt nie mógł się spodziewać, że to oni będą włączą się w walkę o baraże. Ostatecznie im się nie udało, ale zostawili po sobie bardzo pozytywne wrażenie, co więcej w grupie zajęli wyższe miejsce niż Duńczycy. Może to mieć duże znaczenie przez ustalaniem koszyków przed kolejną dużą imprezą. Słowacy zagrają w barażach i raczej ciężko liczyć aby byli oni rozstawionym zespołem przed losowaniem baraży. Wyspy Owcze napsuły krwi aż trzem reprezentacjom co ciekawe dla Danii i Azerbejdżanu miało to w końcowym rozrachunku fatalne skutki.

Wyniki:
Spoiler for Hiden:
1 kolejka
Azerbejdżan 6-0 Słowacja
Wyspy Owcze 0-0 Dania
Czechy 0-4 Serbia
2 kolejka
Serbia 1-3 Słowacja
Dania 1-2 Czechy
Azerbejdżan 0-0 Wyspy Owcze
3 kolejka
Wyspy Owcze 1-2 Słowacja
Czechy 2-1 Azerbejdżan
Serbia 2-0 Dania
4 kolejka
Dania 2-0 Słowacja
Azerbejdżan 0-3 Serbia
Wyspy Owcze 2-6 Czechy
5 kolejka
Czechy 4-3 Słowacja
Serbia 1-1 Wyspy Owcze
Dania 2-1 Azerbejdżan 



Rewanże

6 kolejka
Słowacja 1-0 Azerbejdżan
Dania 4-0 Wyspy Owcze
Serbia 6-1 Czechy
7 kolejka
Słowacja 2-1 Serbia
Czechy 1-0 Dania
Wyspy Owcze 0-4 Azerbejdżan
8 kolejka
Słowacja 9-1 Wyspy Owcze
Azerbejdżan 3-2 Czechy
Dania 2-2 Serbia
9 kolejka
Słowacja 1-2 Dania
Serbia 1-1 Azerbejdżan
Czechy 6-0 Wyspy Owcze
10 kolejka
Słowacja 1-2 Czechy
Wyspy Owcze 0-3 Serbia
Azerbejdżan 1-0 Dania


Tabela :


Tabela Barażowa





   


Zespoły które awansowały - UEFA EURO 2016

1.   Francja               13  .............   
2 .   Irlandia                 14  .............   
3.    Belgia                   15  .............   
4.   Portugalia          16  .............   
5.    Włochy                              17  .............   
6.     Finlandia                          18  .............   
7. Niemcy                        19  .............   
8. Turcja                  20  .............   
9. Cypr                        21  .............   
10. Szwecja                       22  .............   
11. Czechy                      23  .............   
12. Serbia                     24 . ............   
   


Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Eliminacje UEFA EURO 2016 / Grupa 3 - 10 kolejka : SVK - CZE + ANKIETA
« Odpowiedź #525 dnia: Czerwiec 01, 2015, 16:27:17 »


Zapraszam również do nowej ANKIETY. Analogicznie jak to było w moich Eliminacjach UEFA EURO 2012 robię listę 10 najbardziej zaskakujących wyników. Pomóżcie mi wybrać :)

Który wynik eliminacji UEFA EURO 2016 jest według Ciebie największą sensacją?
Możecie pisać tutaj w komentarzach również krótkie uzasadnienie albo inny typ.
   


Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Eliminacje UEFA EURO 2016 / Grupa 4 - 10 kolejka : Zapowiedź
« Odpowiedź #526 dnia: Czerwiec 05, 2015, 22:53:36 »



Eliminacje UEFA EURO 2016 - czas ostatecznych rozstrzygnięć.

 
Słowenia Vs Macedonia

Obie reprezentacje zagrają już tylko o prestiż. Mecz bowiem nie ma już żadnego ciężaru psychologicznego ponieważ od kilku kolejek zarówno Słoweńcy jak i Macedończycy nie mają szans na awans na turniej finałowy oraz nie mają możliwości zajęcia 3 miejsca dającego baraże. Każda z drużyn narodowych w tym meczu będzie mogła zacząć budowanie drużyny pod kolejne spotkania eliminacyjne do wielkiego turnieju. Możemy się więc spodziewać, że zobaczymy kilku nowych zawodników. Gospodarze pewnie będą chcieli zakończyć eliminacje wygraną przed własną publicznością.



San Marino Vs Holandia

Po 9 kolejkach pomarańczowi po awans polecą do San Marino. Taka sytuacja zdarza się pierwszy raz w historii aby jedna z najlepszych drużyn na świecie walczyła do ostatniej kolejki o awans i warunkiem koniecznym będzie zdobycie 3 punktów w San Marino. Nie wróży to nic dobrego dla amatorów. W tych eliminacjach zdołali napędzić stracha Słoweńcom przegrywając tylko 1-2, ale zdarzały się porażki 0-9. Nikt sobie nie wyobraża pewnej wygranej Holendrów i przypieczętowaniu awansu. Wszystko wydaje się być formalnością jednak to jest sport i piłka nożna potrafiła splatać figla nawet najlepszym...



 
Islandia Vs Bośnia i Hercegowina

Całkiem inny ciężar meczu niż Słowenii z Macedonią. Bośniakom wystarczy remis aby zapewnić sobie awans, Islandczycy muszą zdobyć 3 pkt i wygrać różnicą 4 bramek. Będzie to bardzo ciężkie zadanie do wykonania jednak grupa czwarta rywalizuje korespondencyjnie z grupą 6 . Konkretnie chodzi o zespoły z 3 miejsca i awans jako najlepsza drużyna z tej pozycji. Wydaje się jednak, że Islandczycy powinni zameldować się w barażach jako zespół rozstawiony. 


Pozostałe mecze jakie zostały do rozegrania w grupie:


10 kolejka
Słowenia - Macedonia
San Marino - Holandia
Islandia -  Bośnia i Hercegowina




   

Tabela  



Spoiler for Hiden:
Staram się trochę bawić w PS i efekty wrzucam do karierki :) Troszkę odświeżenia graficznego.
   


Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Eliminacje UEFA EURO 2016 / System rozgrywek EURO ujrzał światło dzienne !
« Odpowiedź #527 dnia: Czerwiec 06, 2015, 01:20:57 »





Spoiler for Hiden:
Dalej eksperymentuje z grafiką - to wszystko aby na turniej finałowy znaleźć odpowiednią grafikę i styl bo eliminacje mają się ku końcowi więc na turniej główny czas na zmiany oby na lepsze. Proszę o opinie :) W PS jestem amatorem ale coś próbuję tam się uczyć.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 06, 2015, 14:16:57 wysłana przez Bartekeuro »
   


Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: Eliminacje UEFA EURO 2016 / System rozgrywek EURO ujrzał światło dzienne !
« Odpowiedź #528 dnia: Czerwiec 06, 2015, 09:43:47 »
Przede wszystkim zmień czcionkę, bo ta kompletnie nie pasuje pod taką grafikę :)

Euro małymi kroczkami się zbliża, choć ciągle nie mamy rozstrzygnięć w grupach. Choć z grupy D raczej wyjdą Holendrzy i Bośniacy. Chyba, że jeszcze Islandia namiesza Bośni. :D

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Eliminacje UEFA EURO 2016 / System rozgrywek EURO ujrzał światło dzienne !
« Odpowiedź #529 dnia: Czerwiec 06, 2015, 13:37:19 »
Jeśli chodzi o czcionkę to jest mały problem bo jak pasuje to nie ma polskich znaków. Sprawdziłem kilka.
   


Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Eliminacje UEFA EURO 2016 / System rozgrywek EURO ujrzał światło dzienne !
« Odpowiedź #530 dnia: Czerwiec 06, 2015, 14:17:56 »
Czcionka zmieniona - dodane kolory, mam nadzieję, że teraz lepiej się czyta.  ;)
   


Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Odp: Eliminacje UEFA EURO 2016 / System rozgrywek EURO ujrzał światło dzienne !
« Odpowiedź #531 dnia: Czerwiec 08, 2015, 00:14:16 »
Czcionka w nagłówkach - pamiętaj, by ją wygładzać.


Grafiki są ładne, opisy zresztą też, lecz żałuję dwóch rzeczy - szkoda, że trochę nie fair załatwiłeś sprawę baraży w eliminacjach, gdzie Grecja, która ma dwa mecze mniej być może walczyłaby właśnie o wejście do finałów. Druga rzecz to taka, że odbiegłeś od normalnego systemu, którym piłkarze będą grać na prawdziwym EURO 2016. Nie mówię, że są to minusy, nie, bo coś nowego, zobaczymy jak to u Ciebie wypadnie, może rzeczywiście będzie ciekawiej. Myślę, że niektórzy się ze mną zgodzą :P Nie ujmuję jednak karierze jej świetności - jest coraz to lepiej, a ostatnie graficzki naprawdę są boskie, w porównaniu do tego, co było na początku.


Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Eliminacje UEFA EURO 2016 / System rozgrywek EURO ujrzał światło dzienne !
« Odpowiedź #532 dnia: Czerwiec 08, 2015, 02:41:18 »
Okej - będę wygładzać :) Tylko jak? bo jest kilka opcji  :P Co do eliminacji to sam się głowiłem spory czas przed ich startem jak to rozwiązać. Postanowiłem, że wiemy wszyscy jak to jest w realistycznych eliminacjach i ja postanowiłem zrobić jakąś odmianę. Przed losowaniem grup było wiadomo, że zespoły z ostatniej grupy będą troszkę poszkodowane.
Co do faktu systemu rozgrywek to przyswoił mi jeszcze więcej 'bólu głowy'niż eliminacje. Możecie się śmiać i nie wierzyć ale lubię się wczuwać w rolę i czasami jak sobie leżałem to wiele systemów rozgrywek brałem pod uwagę, rozpisywałem sobie na kartce po kolei :P który wybrać. Na pewno na wstępie również chciałem stworzyć coś autorskiego a nie kopiować z prawdziwego systemu. Tak sobie założyłem i padł wybór na taki a nie inny system. Dużo miałem dylematu z fazą play-off i z rozstawianiem z drugich miejsc. Podjąłem decyzje i zobaczymy w praniu jak to wyjdzie. Ja bardzo chcę karierę dociągnąć do samego końca bo to moja pierwsza kariera którą dziele się na forum. Jak sobie przejrzałem od 1 strony to wiele osób myślało, że ona szybciej się skończy niż się zaczęła.

Do końca eliminacji zostało kilkanaście meczy, ale potem są baraże, kilka spraw organizacyjnych pewnie jakieś podsumowania. Mecze sparingowe, no i wybory poszczególnych trenerów - 23 osobowe składy finalistów.

Tak więc uchyliłem rąbka tajemnicy na kolejne odcinki.  ;)
   


Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: Eliminacje UEFA EURO 2016 / System rozgrywek EURO ujrzał światło dzienne !
« Odpowiedź #533 dnia: Czerwiec 08, 2015, 21:17:33 »
Możecie się śmiać i nie wierzyć ale lubię się wczuwać w rolę i czasami jak sobie leżałem to wiele systemów rozgrywek brałem pod uwagę, rozpisywałem sobie na kartce po kolei :P który wybrać
Znam to :D

Musicie oboje być bardzo zagłębieni w tych reprezentacjach i UEFA, FIFA. Oboje prowadzicie wymagające kariery i ja bym się w tych wszystkich systemach nie połapał na dobrą sprawę. Dla mnie najważniejsze to zagraj-punkty-miejsce-baraż. Żeby aż tak się rozpisywać to no nie wiem :P Ja bym na takie coś się nigdy nie porwał.

Offline seba_maliszewski

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Gdańsk
  • Wiadomości: 369
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 19.04.2009r.
Odp: Eliminacje UEFA EURO 2016 / System rozgrywek EURO ujrzał światło dzienne !
« Odpowiedź #534 dnia: Czerwiec 09, 2015, 10:14:16 »
Bardzo fajna graficzka. Czekam już z utęsknieniem na turniej główny Mistrzostw Europy  ;D

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Eliminacje UEFA EURO 2016 / System rozgrywek EURO ujrzał światło dzienne !
« Odpowiedź #535 dnia: Czerwiec 09, 2015, 15:39:17 »
ja bym się w tych wszystkich systemach nie połapał na dobrą sprawę.
Po przeczytaniu tych systemów też kompletnie nie rozumiem kilku z nich.
Pytanie: jak mają się te systemy do gry - jak to wszystko wdrożysz w grę (a nie wiem, w którą grasz)
" border="0" border="0

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Eliminacje UEFA EURO 2016 / System rozgrywek EURO ujrzał światło dzienne !
« Odpowiedź #536 dnia: Czerwiec 09, 2015, 17:48:50 »
Artur 7 - teraz to ja nie rozumiem  :P Co ma system gry do gry w jaką gram?? Każdy mecz będę grać i tak jako pojedynczy mecz w grze, w Fifie World CUP 10 i 14 na PS3 można sobie wybrać czy to mecz: towarzyski, kwalifikacyjny, grupowy, czy któraś runda PLAY-OFF. Pewnie będzie tak, że w różne wersje FIFY I PESA będę grać turniej. Ja nigdy nie grałem gotowego turnieju w grze tylko wszystko rozpisuje ręcznie w zeszytach :) I tutaj na forum. Losuje również ręcznie a nie wymyślam grup.

Którego konkretnie systemu nie rozumiesz :P ??
Tylko Rasivo ogarnia system ?  >:D W sumie troszkę trzeba w tym siedzieć aby to wszystko zrozumieć.

Jeśli chodzi o system turnieju głównego to bardzo prosto mam nadzieję zobrazuje:

Będzie 6 grup po 4 zespoły ( jak w prawdziwym turnieju ) awansują o 2 najlepsze zespoły, a zespoły z 3 miejsc utworzą dodatkową tabelę. Najlepsze dwa z tej tabeli awansują do 1/8 finału, a pozostałe cztery z trzecich miejsc zagrają baraż o awans do 1/8. W tym nic skomplikowanego nie ma.

Dalej to prosto i klarownie już, ponumerowałem mecze w 1/8 finału i w 1/4  napisałem który z którym zagra wygrany poszczególnych meczy.
W grupie klasycznie każdy z każdym zagra 1 mecz.


Czy teraz już wyjaśniłem??
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2015, 17:51:08 wysłana przez Bartekeuro »
   


Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Eliminacje UEFA EURO 2016 / System rozgrywek EURO ujrzał światło dzienne !
« Odpowiedź #537 dnia: Czerwiec 09, 2015, 21:34:04 »
Myślałem, że rozgrywasz turniej w trybie Tournament/Cup w grze.

Cytuj
Którego konkretnie systemu nie rozumiesz
Nie bardzo ostatniego zieloną czcionką.
" border="0" border="0

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: Eliminacje UEFA EURO 2016 / System rozgrywek EURO ujrzał światło dzienne !
« Odpowiedź #538 dnia: Czerwiec 09, 2015, 21:49:04 »
Tryb turnieju to za prosta sprawa :P i wtedy mniej meczy się gra. Ja dosłownie każdy mecz rozgrywam.

Co do ostatniego zielonego koloru to jest przedstawienie jak będzie wyglądać losowanie.

24 zespoły zostaną podzielone na 4 koszyki od 1 DO 4. No i wyjaśniłem tam jak będę losować, najpierw zespoły z pierwszego koszyka, i pierwszy wylosowany trafi do grupy B, ( bo w A będzie na 100% Francja ), drugi, C, trzeci D itp aż do końca pierwszego koszyka. Następnie zespoły z koszyka NR 4, 2 I 3. Tak właśnie będę losować grupy finałowe. 1 koszyk to będą najlepsze zespoły, 4 najsłabsze teoretycznie.

Koszyki ustalę na podstawie Euro 2012 ( również mojego prywatnego ) wspomniałem o nim dosyć obszernie na 33 stronie albo 34 i na podstawie obecnie trwających eliminacji.

Czy teraz wszystko jasne? :P Wszystko we wcześniejszych postach organizacyjnych,że to tak powiem wyjaśniałem  :D

« Ostatnia zmiana: Czerwiec 09, 2015, 21:54:10 wysłana przez Bartekeuro »
   


Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Eliminacje UEFA EURO 2016 / System rozgrywek EURO ujrzał światło dzienne !
« Odpowiedź #539 dnia: Czerwiec 09, 2015, 22:11:43 »
Już rozumiem, ale tego nie:
Cytuj
Jednak zrobiono ukłon wobec organizatorów i postanowiono, że to grupy A i B będą na starcie 'wyróżnione'
Organizatorem jest tylko Francja, która gra w gr. A, więc czemu brana pod uwagę jest jeszcze grupa B?
" border="0" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Eliminacje UEFA EURO 2016 / System rozgrywek EURO ujrzał światło dzienne !
« Odpowiedź #539 dnia: Czerwiec 09, 2015, 22:11:43 »