Autor Wątek: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania  (Przeczytany 410177 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline KOLEJORZ 1922

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 149
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.12.2008r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #620 dnia: Marzec 01, 2015, 22:11:45 »
Niestety, jeśli włączam opcję XInput w Settings, to pad jest odczytywany ZAWSZE jako gracz1 i tym samym nie można grać w dwie osoby  ;)
FC Barcelona & Lech Poznań   F A N

Offline glowacki

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2013
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.08.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #621 dnia: Marzec 02, 2015, 11:40:09 »
witam wiecie jak to zaistalowac [PES15] Chants Pack 1.4 (All in one) by Secun1972?

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #622 dnia: Marzec 03, 2015, 15:01:54 »
Cytuj
witam wiecie jak to zaistalowac [PES15] Chants Pack 1.4 (All in one) by Secun1972?

Znalezienie tego zajęło mi 1 min. niecałą > REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline mientki93

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2015
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.03.2015r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #623 dnia: Marzec 07, 2015, 18:21:33 »
Witam serdecznie. Mam problem. Po każdej akcji podczas meczu pojawiający się puchar się laguje, nie można przewinąć. zna ktoś przyczynę?

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #624 dnia: Marzec 07, 2015, 18:29:54 »
Nie za wydajny PC (CPU, GPU), dla tego się laguje, mocniej lub mniej.

Offline mientki93

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2015
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.03.2015r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #625 dnia: Marzec 07, 2015, 18:32:58 »
Wcześniej nie było tego problemu, dopiero po aktualizacji sterownika karty grafy. zmieniłem sterownik na stary i tak to nic nie dało.

Podczas gry nie ma żadnego problemu, tylko z tym przejściu pucharu


Nie pisz posta pod postem!
« Ostatnia zmiana: Marzec 07, 2015, 20:15:23 wysłana przez hose444 »

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #626 dnia: Marzec 07, 2015, 20:21:02 »
Jak nie było problemu to po co zmieniałeś sterowniki ?
Wiesz jak wgrywa się nowe sterowniki ? Nie tylko poprzez odinstaluj. Musisz jeszcze "pozostałości" po tych co były usunąć.

Poczytaj: REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Popatrz w opcje ustawień karty. Ustaw w profilu 3D (lub coś koło tego) dla pes2015.exe all na wydajność (gdzie można).

PS. Nie pisz posta pod swym postem, użyj opcji MODYFIKUJ.

Offline Elis

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Rybnik
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.10.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #627 dnia: Marzec 08, 2015, 11:53:15 »
Witam mam kilka pytan :
1. Dlaczego jezeli gram na opcji Advanced Shoot, zawodniku przygotowuje się dluzej do strzału i czy jest mozliwosc przyspieszenia tego procesu nie zmieniając tej opcji na "basic". Chyba że zna ktos jakąs mozliwość jak oddawac strzely z dalekiej odleglosci ktore wpadaja w okna, pod poprzeczkę, od poprzeczki słupkow, czy z rogu pola karnego. Bo jak sami wiemy w prawdziwych meczach takie cos istnieje a pes to symulator w 13stce nie bylo z tym problemu tylko tutaj jest...
2. Zmiana zawodnika- w pesie 2013 zawsze zmienialo na zawodnika ktory był blizej piłki w 15 jest to tak poje.... ze szkoda gadac 3ech moich obroncow biegnie w lini za skrzydlowym wciskam L1 zeby zmienic na 3eciego obronce liczac od lini autowej zeby przeciac podanie to zmienia się na 2giego zawodnika ktory jest o dwa kroki do tylu, w tym momencie jest podanie ktore trafia do napastnika i pada bramka... przez takie bramki rozwalilem juz dwa pady poniewaz gra uniemożliwia mi przelączenie na zwodnika na ktorego chce w 13stce tego nie bylo
3. mam również 2gie konto na ktorym gram tylko i wyłącznie z kolegą razem w jednej druzynie, problem polega na tym ze trafialismy na jakies pały ktore sie rozłączały i dostalismy range C, co się z tym wiążę problem ze znalezieniem dobrych grajkow i ogolnie grajkow do gry poniewaz przewaznie znajdzie B lub C ktorzy robią disccontecty. Jak mozemy obnizyc range do A ?. Moj internet na ping 10ms do strony onet.pl i jestem 100% pewny ze to nie z mojej winy poniewaz w "My Club" mam range AAA
konsola PS3

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #628 dnia: Marzec 08, 2015, 12:33:15 »
Cytuj
1. Dlaczego jezeli gram na opcji Advanced Shoot, zawodniku przygotowuje się dluzej do strzału i czy jest mozliwosc przyspieszenia tego procesu nie zmieniając tej opcji na "basic". Chyba że zna ktos jakąs mozliwość jak oddawac strzely z dalekiej odleglosci ktore wpadaja w okna, pod poprzeczkę, od poprzeczki słupkow, czy z rogu pola karnego.

Nie wiem jak to jest, ale jak chcesz poprzeczki itp. to manualne strzały (sam nadajesz siłę strzału i kierunek).

Cytuj
2. Zmiana zawodnika- w pesie 2013 zawsze zmienialo na zawodnika ktory był blizej piłki w 15 jest to tak poje.... ze szkoda gadac 3ech moich obroncow biegnie w lini za skrzydlowym wciskam L1 zeby zmienic na 3eciego obronce liczac od lini autowej zeby przeciac podanie to zmienia się na 2giego zawodnika ktory jest o dwa kroki do tylu, w tym momencie jest podanie ktore trafia do napastnika i pada bramka... przez takie bramki rozwalilem juz dwa pady poniewaz gra uniemożliwia mi przelączenie na zwodnika na ktorego chce w 13stce tego nie bylo

Brak znajomości gry, sterowania wychodzi na wierzch xD W 13stce można było przełączać się na jakiego się chciało prawym analogiem. Wciskając L1 działa skrypt konami i on decyduje na którego przełączy (zazwyczaj nie korzystnie dla nas). Kwestia ustawienia sterowania pod siebie.

Cytuj
3. mam również 2gie konto na ktorym gram tylko i wyłącznie z kolegą razem w jednej druzynie, problem polega na tym ze trafialismy na jakies pały ktore sie rozłączały i dostalismy range C, co się z tym wiążę problem ze znalezieniem dobrych grajkow i ogolnie grajkow do gry poniewaz przewaznie znajdzie B lub C ktorzy robią disccontecty. Jak mozemy obnizyc range do A ?. Moj internet na ping 10ms do strony onet.pl i jestem 100% pewny ze to nie z mojej winy poniewaz w "My Club" mam range AAA
konsola PS3

Najlepiej to grać turnieje, albo z "pałami" które nie uciekają, mają problemy z łączami.
PES to tragiczna gra w online, każdy tryb działa inaczej... myClub masz AAA a w innym B/C a wyszukiwanie przeciwnika woła o pomstę do nieba xD
Innymi słowy grać i jeszcze raz grać, bez przerwanych meczy...

Offline Elis

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Rybnik
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.10.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #629 dnia: Marzec 08, 2015, 14:00:33 »
duzo się nie dowiedziałem :P, rozumiem z tym przełączeniem zawodnikaale bardziej chodzilo mi ze w 13stce gra "logiczniej" do tego podchodzila w 15stce juz tak nie jest i zapytałem ktore opcje trzeba zmienic zeby to jakos naprostowac :).

chodzi mi i "zbicie" tej rangi b/c a nie jest to mozliwe jezeli sie trafia na gosci z traka sama ranga i robia mi disconect wiec to troche maslo maslane a nerwow od groma..

co do strzalow dzieki za odpowiedz ;)

Offline mientki93

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2015
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.03.2015r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #630 dnia: Marzec 08, 2015, 20:17:46 »
Odinstalowałem sterownik jak mi poradziłeś, zainstalowałem nowy i żadnej poprawy. Zrobiłem nawet Formata ale też to nic nie dało
Cały czas gra chodzi bez najmniejszych nawet lagów prócz animacje przejścia pucharu.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #631 dnia: Marzec 08, 2015, 22:11:50 »
Wgrywałeś jakiś patch do pesa (nie od konami) ? Czyste wydanie czy podmieniałeś coś...
Jak format nic, sterowniki nic, to tylko grzebanie w opcjach karty graficznej dla 3D, ale i tu może nie być efektów.
Po prostu trzeba przywyknąć :)

Cytuj
duzo się nie dowiedziałem :P, rozumiem z tym przełączeniem zawodnikaale bardziej chodzilo mi ze w 13stce gra "logiczniej" do tego podchodzila w 15stce juz tak nie jest i zapytałem ktore opcje trzeba zmienic zeby to jakos naprostowac

Chyba sądziłem że jasno wyjaśniłem sprawę xD Nie zmienisz tego, po za tym co napisałem.
« Ostatnia zmiana: Marzec 08, 2015, 22:13:48 wysłana przez by.production »

Offline andros84

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 141
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 07.11.2011r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #632 dnia: Marzec 11, 2015, 09:28:11 »
Panowie pomóżcie. Niewiem co sie ostatnio dzieje ale prawie za każdym razem wywala mnie z online z mojej winy. Zaczyna sie mecz, wszystko ok i nagle na górze pojawie sie że słabe połączenie i kończy mi mecz który przegrywam walkowerem. Testy neta robie i wsio jest ok i nigdy nie było problemu. PES nie potrzebuje bardzo szybkiego neta żeby normalnie sie grało więc niewiem w czym jest problem? Testowałem na domowej Neostradzie i mnie rozłącza. Sprawdziłem poprzez net z telefonu na którym jest internet LTE i też jest słabe połączenie. O co chodzi?  Jak zrobić żeby połączenie w grze było stabilne?  Dodam że w tym czasie jak gram to nic mi nie obciąża internetu

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #633 dnia: Marzec 11, 2015, 21:59:14 »
Nic z tym nie zrobisz, to tylko wina serwerów i mechaniki gry online.
Najwidoczniej grasz z graczami o słabym połączeniu lub ograniczonym połączeniu.

Możesz poczytać FAQ, jest tam info o optymalizacji łącza, ale na rewelacje nie licz, to nie złoty środek.

Offline andros84

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 141
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 07.11.2011r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #634 dnia: Marzec 11, 2015, 22:20:34 »
No czasem sie trafi że ktoś ma gorsze połączenie. Ale nie za każdym razem. I to w dodatku mnie wywalało. To chyba jakiś problem z Ping. Zainstalowalem cForSpeed i narazie na kilka meczy nic sie nie działo

Offline sykotube.

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2012
  • location:
  • Wiadomości: 132
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.09.2012r.
  • Tylko Arsenal!
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #635 dnia: Marzec 12, 2015, 21:26:04 »
Cześć, zgłaszam się do was z prośbą o pomoc przy Pes'ie 15. Otóż dzisiaj zainstalowałem antywirusa AVG i trochę oczyściłem komputer, ale nie w tym problem, problem w tym, że gdy chce włączyć Pes'a wyskakuje mi coś takiego:



Wcześniej gra chodziła, wszystko było ok, czytałem na necie, że muszę wkleić do folderu z windowsem plik o nazwie "steam_api.dll", ponieważ możliwe, że przez przypadek został usunięty, więc to zrobiłem ale nie pomogło. Mój system to 64-bitowy, proszę o pomoc!

Offline oscarpanrafal

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2015
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 11.03.2015r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #636 dnia: Marzec 13, 2015, 14:57:30 »
witam mam taki problem wgrałem sobie licensje patch i dalej nie mogę grac przez neta pisze cos ze mam stara wersje gry i zebym ja zaktualizowal wie ktoś może oco chodzi???

Offline grzeho16

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 131
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #637 dnia: Marzec 13, 2015, 16:25:36 »
Czeć wszystkim
Mam taki pytanie
Chodzi o to że będę robił u siebie format całego komputera i reinstal windowsa i chcę sobie zapisać dane z kariery oraz stworzonych zawodników żebym gdy zainstaluje PESa od nowa mógł dalej grać starą karierę.
Teraz pytanie-  w którym folderze i po jaką nazwa zapisani są stworzeni prze ze mnie zawodnicy oraz plik zapisu z mojej kariery?
Z góry dzięki za odpowiedź. :)

Offline oscarpanrafal

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2015
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 11.03.2015r.
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #638 dnia: Marzec 13, 2015, 19:14:39 »
Moje dokumety folder KONAMI

Offline kylo2243

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Usa
  • Wiadomości: 26
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.02.2015r.
    • Steam
Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #639 dnia: Marzec 13, 2015, 21:04:09 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE jak to wgrać i czy to działa w orginalnym pesie bez dodatków?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2015 - Problemy, Błędy, Pytania
« Odpowiedź #639 dnia: Marzec 13, 2015, 21:04:09 »