Autor Wątek: PES 2015 - Tryb Online  (Przeczytany 68068 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

OnoMatoPeja

  • Gość
PES 2015 - Tryb Online
« dnia: Sierpień 14, 2014, 18:56:58 »
Wątek ogólnotematyczny poświęcony samemu Trybowi Online (lobby, ranking match itp. itd.). Zapraszamy do dyskusji.
« Ostatnia zmiana: Listopad 12, 2014, 00:06:33 wysłana przez by.production »

Offline dedemon

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2006
  • location:
  • Wiadomości: 74
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 23.11.2006r.
    • Status GG
  • Gram w: Warcaby
Odp: PES 2015 - Tryb Online
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 15, 2014, 09:40:34 »
w jakim lobby mozna sie umowic z kolega i zagrac 1vs1 mecz friendly (bez naliczania punktow)? opcja quick match nie liczy statystyk, ale friendly lobby tez? no to w takim razie gdzie grac mecze rankingowe?

Offline piwko444

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2014
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.01.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb Online
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 17, 2014, 08:59:02 »
Witam.

Da radę grać 2v2 online? Bo nie mogę znaleść takiej opcji?

Pozdrawiam

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: PES 2015 - Tryb Online
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 17, 2014, 16:25:17 »
Co jest z tym online ?! Chcę grać MyClub to szuka przeciwnika 10lat, chcę grać dywizje to co bym nie ustawił przy szukania będzie "unable to connect with opponent"... I jeszcze to wczytywanie gry i cholerne "estabilishing connections". Masakra jakaś.

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2015 - Tryb Online
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 17, 2014, 16:37:07 »
Spokojnie.
Ci co nie grali w PES prędzej to muszą się uzbroić w cierpliwość. Być może to wina ze strony serwerów Konami.

Offline chillonahill

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES18/PC
Odp: PES 2015 - Tryb Online
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 17, 2014, 16:38:32 »
Co jest z tym online ?! Chcę grać MyClub to szuka przeciwnika 10lat, chcę grać dywizje to co bym nie ustawił przy szukania będzie "unable to connect with opponent"... I jeszcze to wczytywanie gry i cholerne "estabilishing connections". Masakra jakaś.


To samo to samo. Kurde co jest??? Nie można nic pograć :(
VIVA FCB!!!!!

Offline waldemar

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.02.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb Online
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 17, 2014, 18:03:28 »
to samo niemożliwe połączenie z jakimkolwiek przeciwnikiem (pes2014 był już tragiczny - ten wydaje się być jeszcze gorszy jeśli chodzi o online)

Offline vanwakabajaszi

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.11.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb Online
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 18, 2014, 09:37:08 »
myClub można rzec nie działa PvP, może naprawią po dzisiejszej konserwacji. Za to inne tryby online wczoraj działały elegancko.

Offline Hakubar

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.11.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb Online
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 18, 2014, 09:49:03 »
Możecie mi coś powiedzieć na temat gry online w PESie 15, mianowicie jak z serwerami nowym trybem gry itp itd ?
Czy warto kupić grę i cieszyć się grą z innymi ludźmi czy sobie darować i grać offline.

Z góry dzięki za odp :)

Offline creativeopinion

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.07.2012r.
Odp: PES 2015 - Tryb Online
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 18, 2014, 09:53:49 »
Możecie mi coś powiedzieć na temat gry online w PESie 15, mianowicie jak z serwerami nowym trybem gry itp itd ?
Czy warto kupić grę i cieszyć się grą z innymi ludźmi czy sobie darować i grać offline.

Z góry dzięki za odp :)

Mogę Ci napisać o friendly match lobby bo z tego trybu póki co korzystam najcześciej. Mówimy o wersji PC i nie ma żadnego problemu z zalogowaniem na serwery. Trzeba jednak zdać sobie sprawę, że 95% osób do gry wybiera zespoły takie jak Real, Barca, PSG, Bayern. Rzadko spotkasz kogoś kto zagra słabszą drużyną. Fun jest natomiast tak czy inaczej z tym, że czasem są lagi które psują zabawę, ale to też zależy od serwera, od tego z kim grasz i jakie masz łącze i wielu innych czynników. Nie da się odpowiedzieć, że będziesz mieć lagi, albo że nie będziesz.

Offline Hakubar

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.11.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb Online
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 18, 2014, 17:38:04 »
Rozumiem rozumiem :) wiadomo w każdej grze przez neta jest to problem i trzeba się z tym pogodzić, ogólnie właśnie chciałem wiedzieć.
Bo przesiadam się chyba znowu na PESa, Fifa królowała u mnie od 2011 do 2014 a PES od 06 do 2010 :)

A jak jest z balansem online ? Jakoś to wygląda, czy nie wiem np jednym gościem ogień pół boiska ? Czy też podanie do boku rajd na siłe i wrzutka ?
Bo jeśłi już ktoś tak gra to chyba łatwo się spostrzec i da się temu zapobiec w obronie ?

Regulamin pkt 12: Nie piszemy posta pod postem, korzystamy z opcji 'Modyfikuj'.
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2014, 14:53:24 wysłana przez Artur 7 »

Offline creativeopinion

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2012
  • location:
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.07.2012r.
Odp: PES 2015 - Tryb Online
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 19, 2014, 08:38:31 »
A jak jest z balansem online ? Jakoś to wygląda, czy nie wiem np jednym gościem ogień pół boiska ? Czy też podanie do boku rajd na siłe i wrzutka ?
Bo jeśłi już ktoś tak gra to chyba łatwo się spostrzec i da się temu zapobiec w obronie ?

Ludzie czasami tak próbują, ale wystarczy podejść pressingiem czy zaasekurować pozycje albo podwoić krycie. Jeżeli nie naciskasz klawiszy bezmyślnie to nikt Ci nie przebiegnie całego boiska i strzeli bramkę. Ja jestem zdania, że jeżeli ktoś ma pojęcie o tym jak bronić, to można cieszyć się naprawdę dużą satysfakcją z tego elementu gry i wcale nie chodzi tu o obronę czestochowy czy gre z kontry. Ludzie są po prostu bardzo przewidywalni. Do tej pory nie trafiła mi się taka sytuacja w której Ronaldo czy Ibra przechodziliby przez moich obrońców jak przez duchy. Jesteś dobrze ustawiony, to jesteś dobrze ustawiony.

Są natomiast dwie rzeczy, które mega irytują:

- najmniejszy lag nawet taki który aż tak nie dokucza, to jednak nie pozwala na wydawanie dyspozycji tak szybko jakbyś chciał. Przykład: dośrodkowuje w pole karne i juz wiem, że chce strzelać głową bo mam dobrą pozycje. Mimo, że naciskam nic się nie dzieje i często dochodzi do absurdów w stylu, że pilka przelatuje dalej do jakiegoś innego mojego grajka ktory skleja ja na klate albo do nogi i stoi jak debil na 3m przed pustą bramką bo przez lagi nawet nie zdążysz go włączyć i oddać strzał. Podobnych sytuacji jest masa przy grze kombinacyjnej blisko pola karnego, chcesz zagrać coś ładnie to czasem nie da rady.

- To co wyprawiają bramkarze lepszych drużyn, to jest przegięcie. Grałem Sevillą na Real i gość kompletnie sobie nie radził a ja Sevillą miałem chyba z 8 sam na sam i żadnej nie strzeliłem. Nie dlatego, że źle strzelałem ale dlatego ze Iker wyciągał nieprawdopodobne uderzenia. Pisze o tym dlatego, że w identycznych sytuacjach jak będzie Ronaldo i oddasz strzał z taką samą siłą to będzie gol.

Trochę się rozpisałem, ale może pomoże Ci to wyrobić sobie opinie. Ogólnie w tym pesie da sie grac spokojnie nawet bardzo słabymi druzynami i można pokonać nawet Real czy Barce, tylko nie mozna kopać bezmyślnie na pamiec i jak po sznurku.

Offline Hakubar

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.11.2014r.
Odp: PES 2015 - Tryb Online
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 19, 2014, 14:32:19 »
Nie chwaląc się gram w PESa i Fifę jak tylko dostałem 1 komputer :) więc o bezmyślnym kopaniu nie ma mowy, po prostu w Fifie zawsze dochodziłem do 1 ligi online i tam raz spadałem raz utrzymywałem się, ale drażni mnie już schematyczność, po prostu wyrobiłem sobie jeden styl gry w Fifie i stało się to tak nudne, jedne i te same akcje wychodzące zawsze tak samo, jest tak strasznie schematyczna iż w końcu powiedziałem dość :)

Szczerze to mam pirackiego PESa tylko dlatego żeby zobaczyć jak się w niego gra i powiem wam, że jak na grę z kompem to jest to bardzo przyjemne i satysfakcjonujące, dlatego rozważam zakup oryginalnej gry, bo tylko w takie gram na dłuższą mete.

Też PES mnie przekonał tym, że jak w niego zagrałem to aż chce się krzyknąć do brata : "patrz kur... jaką bramkę zajeb... stadiony świata" a nie jak w Fifie " chodź zobaczyć co strzeliłem... " brat : taaaa już wszystkie bramki widziałem nić mnie nie zaskoczy.

Regulamin pkt 12: Nie piszemy posta pod postem, korzystamy z opcji 'Modyfikuj'.


Oki będę pamiętał
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2014, 15:55:00 wysłana przez Hakubar »

Offline Ed

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 21
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.11.2014r.
  • Gram w: 2015
Odp: PES 2015 - Tryb Online
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 19, 2014, 16:12:05 »
Witam, co ja mam zrobić ? przekierowanie portów zrobiłem, firewala i zapory wyłączone... priorytet na wysoki a ja albo mam unable to connect lub jak znajde przeciwnika i z nim gram to mam strasznie opóźnione zachowanie zawodników... ludzie ?? czy wszyscy tak mają na PC ???? Mam oryginała ping się waha się od 20 do 35 ms, a prędkośc łącza 8mb to minimum ...... proszę o jakąś pomoc, bo od czasu do czasu zdarza się że gra się normalnie ale to rzadkość, najgorzej to wygląda w trybie MY club. Internet z Vectry i na Wifi. Może powinienem zrobić format?

Offline mafe

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.03.2012r.
Odp: PES 2015 - Tryb Online
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 19, 2014, 16:56:18 »
zainstalowałem gre przez steam ,sprawdza połączenie ,ale nie znajduje wogóle przeciwnika na żadnym trybie online
antiwirus i zapora wyłączone
samo sprawdzanie połączenia jest ok i jak naprzykład wejde w lobby to widze ilu jest userów na danym lobby
wyskakuje komunikat:
unable  connect with opponent
« Ostatnia zmiana: Listopad 19, 2014, 17:54:57 wysłana przez mafe »

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2015 - Tryb Online
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 19, 2014, 19:15:18 »
Podobno da się grać na piracie, ale mi podczas logowania wyskakuje "Account verification failed" - wersja Reloaded. Jakby ktoś wiedział co i jak to proszę na pw, bo tutaj możemy dostać banana ;D
" border="0" border="0

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: PES 2015 - Tryb Online
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 19, 2014, 20:23:34 »
zainstalowałem gre przez steam ,sprawdza połączenie ,ale nie znajduje wogóle przeciwnika na żadnym trybie online
antiwirus i zapora wyłączone
samo sprawdzanie połączenia jest ok i jak naprzykład wejde w lobby to widze ilu jest userów na danym lobby
wyskakuje komunikat:
unable  connect with opponent
mam to samo ciągle nie wiem o co biega.....

Offline Nerwus

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.06.2012r.
Odp: PES 2015 - Tryb Online
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 19, 2014, 20:52:39 »
Poproszę o pomoc, cały czas nie mogę się połączyć z przeciwnikiem. Próbowałem już tych portów, bawienie się z zaporą i antywirusem nic nie pomogło. Pomóżcie bo pograłbym online :), z góry dzięki.

Offline DiscoG

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 74
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 07.10.2010r.
  • Gram w: PES 2019
Odp: PES 2015 - Tryb Online
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 19, 2014, 20:59:01 »
Mam ten sam problem. Od piątku nie udało mi się z nikim połączyć. Szukam wszędzie jaki może być tego powód, ale do tej pory nie znalazłem, a gra 'leży' :/

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2015 - Tryb Online
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 19, 2014, 21:11:50 »
Cóż jak nic nie działa to tylko z winy Konami, jeśli reszta zawodzi.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2015 - Tryb Online
« Odpowiedź #19 dnia: Listopad 19, 2014, 21:11:50 »