Autor Wątek: PES 2015: DEMO coraz blizej!  (Przeczytany 29172 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
PES 2015: DEMO coraz blizej!
« dnia: Wrzesień 06, 2014, 09:25:44 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

 

Juz za 11 dni, 17 wrzesnia graczom konsolowym, dane bedzie zagrac w wersje demonstracyjna najnowszej kopanki od KONAMI. Niestety tylko graczom konsolowym. DEMO na PC jest zapowiedziane w okolicy premiery gry, byc moze tydzien przed premiera, a moze jednak w dniu premiery lub co gorsza po niej.

DEMO - wzgledem wersji z gamescom - ma miec poprawiona grafike - w tym twarze - oraz nowe animacje bramkarzy i druzyny klubowe. Te ostatnie nie beda zbyt oryginalne ale zroznicowane wiec kazdy znajdzie cos dla siebie. Gracze beda mogli zagrac Realem i Atletico Madryt, FC Barcelona, Atletic Bilbao oraz Juventusem Turyn, Napoli i niemieckim Bayernem z RL9 na czele.

DEMO pojawi sie oczywiscie na wszystkie konsole. Adam Bhatti pisal, ze testy nowego kodu w tym tygodniu, przeprowadzone byly na konsolach starej/obecnej generacji i wg niego gracze wypowiadali sie bardzo optymistycznie o - teoretycznie - slabszej wersji gry.

Zapraszamy do sledzenia forum i wlaczenia sie w dyskusje!
Zespol pesleague.pl


Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2015: DEMO coraz blizej!
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 06, 2014, 19:17:55 »
Czyli nici z demem na PC? Żeby chociaż ten tydzień przed premierą dali...
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline mariusz_nh

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 249
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.10.2008r.
Odp: PES 2015: DEMO coraz blizej!
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 06, 2014, 19:31:28 »
Dziwisz się? Wina "hakerów", na co odblokowywali w poprzedniej wersji wszystkie drużyny w wersji demo. KONAMI się wkurwi... i teraz takie efekty

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2015: DEMO coraz blizej!
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 06, 2014, 19:45:27 »
Większa połowa tych co narzeka, że niema Dema, ściągnie parę dni później pirata, więc nie rozumiem w czym płacz
" border="0" border="0

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015: DEMO coraz blizej!
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 06, 2014, 20:14:41 »
Większa połowa tych co narzeka, że niema Dema, ściągnie parę dni później pirata, więc nie rozumiem w czym płacz


więcej niż połowa* :D
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: PES 2015: DEMO coraz blizej!
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 07, 2014, 10:43:25 »

więcej niż połowa* :D
a KONAMI o tym wie i ostro z tym walczy :/ sami popatrzecie co się dzieje na forum w dniu premiery - tysiące postów "kto ma cracka" :/ już dawno mówiłem o tym że to się czkawką odbije :/

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: PES 2015: DEMO coraz blizej!
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 07, 2014, 11:05:01 »
normalnie ludzie pobrali by raczej demo pograli poszli za  kilka tygodni po pelna wersje ale skoro demo jest na Pc prawie wtedy co pelna lepiej sciagnac pelniaka bo nikt nie chce byc zrobiony w balona a poza tym wylaza odrazu opinie jak dziala online wiec sporo z tych co sciagneli juz do sklepu nie pojdzie.

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015: DEMO coraz blizej!
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 07, 2014, 13:48:38 »
a KONAMI o tym wie i ostro z tym walczy :/ sami popatrzecie co się dzieje na forum w dniu premiery - tysiące postów "kto ma cracka" :/ już dawno mówiłem o tym że to się czkawką odbije :/


norma, jedyne co mogłoby uratować PES to tak jak w przypadku - FM swego czas - bojkot Skidrow'a i RELOADED aby cracka nie wydawali ;)

ja osobiście jeszcze młody jestem i raczej miałem inne wydatki - jedyny PES jakiego kupiłem to 2012, potem brak kasy a w 2014 po mocnych przymiarkach... hmm... chyba nie muszę tłumaczyć :) teraz mam już kasę odłożoną i na 99% będzie zakup :)
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: PES 2015: DEMO coraz blizej!
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 07, 2014, 14:21:09 »
normalnie ludzie pobrali by raczej demo pograli poszli za  kilka tygodni po pelna wersje ale skoro demo jest na Pc prawie wtedy co pelna lepiej sciagnac pelniaka bo nikt nie chce byc zrobiony w balona a poza tym wylaza odrazu opinie jak dziala online wiec sporo z tych co sciagneli juz do sklepu nie pojdzie.
ale pavulon głupoty piszesz... był PES 2010 i demo wcześniej a i tak piraty ściągali.. to samo z PES 11 i 12 więc przy 13 KONAMI utraciło cierpliwość

Offline JacobCFC

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 224
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 30.12.2010r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2015: DEMO coraz blizej!
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 07, 2014, 14:49:08 »

norma, jedyne co mogłoby uratować PES to tak jak w przypadku - FM swego czas - bojkot Skidrow'a i RELOADED aby cracka nie wydawali ;)


Nie bojkot, a zabezpieczenia stworzone przez twórców, które uniemożliwiały zrobienie w pełni działającego cracka  ;) W managery gram od czasów CM'a więc możesz mi wierzyć ;)  KONAMI na takie coś pozwolić raczej nie może sobie z kilku względów:
1) Nie ma monopolu na rynku
2) Inaczej zbudowany i pracujący kod, więc ciężko coś takiego byłoby zrobić, chyba, że korzystając na zabezpieczeniach znanych z Diablo III, które do teraz jest niezłamane i raczej złamane nie zostanie.
3) Docelowy rynek to next-geny ( a raczej next-sreny :-* ), gdzie piractwo stanowi mały procent, bo pewnie minie trochę czasu, zanim ktoś nagłówkuje się jak złamać zabezpieczenia ( pisze o konsoli od Sony, bo XBOX'a pewnie złamać będzie dużo prościej)

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2015: DEMO coraz blizej!
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 07, 2014, 15:04:46 »
Rozumiem, tylko jak mam kupić PESa, który ma solidnie nadszarpnięte moje zaufanie przez ostatnią edycją, nie testując wcześniej wersji demo?
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: PES 2015: DEMO coraz blizej!
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 07, 2014, 15:50:08 »
Rozumiem, tylko jak mam kupić PESa, który ma solidnie nadszarpnięte moje zaufanie przez ostatnią edycją, nie testując wcześniej wersji demo?
nie obraź się ale tyle "płaczecie" za tym demo.... a które z innych wielkich gier mają wersje demo?? Call of Duty?? Battlefield?? A sprzedaż idzie w miliony tak jak to piszecie "w ciemno". A dla przypomnienia te gry przez pierwsze tygodnie od premiery są totalnie zabugowane!


No dobra podałem gry, które mają wyrobioną markę. Ale wychodzi mnóstwo innych gier gdzie człowiek się napali po recenzji z CD-Action a potem gra okazuje się totalną kaszaną. I też nie ma dema. Więc nie róbmy z KONAMI takiej beeee firmy, która nie myśli o nas.


Z ciekawostek znalazłem na necie Pre-Ordera PES 2015 za..... 20 funtów!!! Obecnie to jest 105zł w czym wysyłka na terenie Anglii gratis :) myślę że to bardzo zaciekawi naszych pracujących za granicą:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Z ciekawości w stanach gra kosztuje 60$ (około 190zł) - inna ciekawostka to taka że w USA wszystkie wersje tyle kosztują...


W Niemczech za to PESa można kupić za 40EUR (około 170zł)

Offline hose444

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location: Małopolska
  • Wiadomości: 1192
  • Dostał Piw: 42
  • Na forum od: 26.02.2011r.
  • Futbolomaniak
  • Gram w: PES 2016
Odp: PES 2015: DEMO coraz blizej!
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 07, 2014, 16:07:18 »
@es_sabbi:
Cytuj
nie obraź się ale tyle "płaczecie" za tym demo.... a które z innych wielkich gier mają wersje demo?? Call of Duty?? Battlefield?? A sprzedaż idzie w miliony tak jak to piszecie "w ciemno". A dla przypomnienia te gry przez pierwsze tygodnie od premiery są totalnie zabugowane!
Taka specyfika gry, zresztą jak nie wyjdzie demo to i tak kupię dopiero po przeczytaniu co najmniej kilku recenzji. Nie będę też czarował, że na pewno nie ściągne pirata, bo kiedyś można było kupować PESa w ciemno, dzisiaj nie.

Cytuj
Z ciekawości w stanach gra kosztuje 60$ (około 190zł) - inna ciekawostka to taka że w USA wszystkie wersje tyle kosztują...
W Niemczech za to PESa można kupić za 40EUR (około 170zł)
Tyle, że jaki jest poziom zarobków i życia w Niemczech i USA, a jaki w Polsce?


Myślę, że w sumie to bez znaczenia, czy wyjdzie demo. Jeśli PES 15 będzie dobry, to i tak ludzie go kupią.
" border="0

"Opowieść trwa, historia nie kończy się nigdy."

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: PES 2015: DEMO coraz blizej!
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 07, 2014, 16:19:13 »
@es_sabbi:Taka specyfika gry, zresztą jak nie wyjdzie demo to i tak kupię dopiero po przeczytaniu co najmniej kilku recenzji. Nie będę też czarował, że na pewno nie ściągne pirata, bo kiedyś można było kupować PESa w ciemno, dzisiaj nie.
Tyle, że jaki jest poziom zarobków i życia w Niemczech i USA, a jaki w Polsce?


Myślę, że w sumie to bez znaczenia, czy wyjdzie demo. Jeśli PES 15 będzie dobry, to i tak ludzie go kupią.
wiesz to robiłem bardziej jako rekonesans w cenach - rok poprzedni a teraz
przy okazji ciekawych rzeczy człowiek się dowiaduje... w USA gry na konsole i PC w tej samej cenie a u nas?? Dajemy się dymać bo gdy 2x droższe na konsole...


no i na przykładzie Niemiec widać jak "dyma" nas np. Steam gdzie gra kosztuje 50euro a pudełko w sklepie 40euro. Jak to możliwe?? :)

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015: DEMO coraz blizej!
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 07, 2014, 16:54:29 »
Nie bojkot, a zabezpieczenia stworzone przez twórców, które uniemożliwiały zrobienie w pełni działającego cracka  ;)

Raczej nie ma zabezpieczeń, których nie da się złamać - pokazała to idealnie chmura iCloud ;P

A z informacji, które ja wyczytałem to pierwszy crack wyszedł lipny i wywalał w kilku dość ważnych miejscach (bodajże jakaś rozmowa motywacyjna) po czym fani byli dość mocno niemili dla Skidrowa i ten powiedział, że w takim wypadku olewa sprawę i nie będzie pracował nad złamaniem reszty zabezpieczeń ;)

Krążyły też plotki o tym, że SEGA zapłaciła mu aby nie wydawał działającego cracka ale do tego podchodziłbym z lekkim dystansem ;)
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline pavulon666

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2012
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 03.10.2012r.
Odp: PES 2015: DEMO coraz blizej!
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 07, 2014, 19:01:49 »
ale pavulon głupoty piszesz... był PES 2010 i demo wcześniej a i tak piraty ściągali.. to samo z PES 11 i 12 więc przy 13 KONAMI utraciło cierpliwość
ale to że konami traci przyslowiowa cierpliwosc i nie daje dema wczesniej to przeciez nie dla graczy zle bo i tak sciagna jak maja sciagnac a dla firmy. nie wiem komu oni na zlosc robia bo wychodzi ze po becie 14ki to sobie;))

Offline JacobCFC

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 224
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 30.12.2010r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2015: DEMO coraz blizej!
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 07, 2014, 20:30:30 »
Raczej nie ma zabezpieczeń, których nie da się złamać - pokazała to idealnie chmura iCloud ;P

Po części masz rację, choć tak jak wspomniałem Diablo III złamać się nie udało i już tego raczej nikt nie zrobi.
A z informacji, które ja wyczytałem to pierwszy crack wyszedł lipny i wywalał w kilku dość ważnych miejscach (bodajże jakaś rozmowa motywacyjna) po czym fani byli dość mocno niemili dla Skidrowa i ten powiedział, że w takim wypadku olewa sprawę i nie będzie pracował nad złamaniem reszty zabezpieczeń ;)

Dokładnie to w 1 wersji gra wywalała zawsze w ten sam dzień, bodajże po 2 tygodniach, czy miesiącu rozgrywki, w 2 wersji za piłkarzy trzeba było płacić kilkakrotnie więcej co uniemożliwiało rozgrywkę, a potem już nie sprawdzałem, bo gra byłą dla mnie porażką.

PS: Skidrow to nie jedna osoba,a grupa "aptekarzy od witaminek"  ;D

PS2: Zarobków i cen u nas co do krajów zachodnich nie ma co porównywać. Ale pomyślcie sobie ile w miesiącu wydajecie na imprezy i pierdoły? Podejrzewam, że jest to wartość co najmniej równa cenie gry  :P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2014, 20:54:31 wysłana przez JacobCFC »

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015: DEMO coraz blizej!
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 07, 2014, 22:16:17 »
Po części masz rację, choć tak jak wspomniałem Diablo III złamać się nie udało i już tego raczej nikt nie zrobi.
Dokładnie to w 1 wersji gra wywalała zawsze w ten sam dzień, bodajże po 2 tygodniach, czy miesiącu rozgrywki, w 2 wersji za piłkarzy trzeba było płacić kilkakrotnie więcej co uniemożliwiało rozgrywkę, a potem już nie sprawdzałem, bo gra byłą dla mnie porażką.

PS: Skidrow to nie jedna osoba,a grupa "aptekarzy od witaminek"  ;D

Niby wiem, że grupa ale jakoś nie siedzi mi to w głowie :P

Ja z tego co pamiętam to na moim cracku działało to tak, że wchodziłem w jakąś rozmowę motywacyjną albo taktykę czy jakiś inny ekran i wtedy crashowało ;)

Jednak uparłbym się, że Diablo III a FM to jednak dwa zupełnie inne rodzaje gier i przeznaczone do innej grupy graczy - przede wszystkim też nie wychodzi raz na 8-10 lat ;)
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline proeveliusz

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2009r.
Odp: PES 2015: DEMO coraz blizej!
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 08, 2014, 12:44:46 »
witam.wiecie może jakie wymagania pes2015 na pc będą?

Offline Wojto

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.06.2010r.
Odp: PES 2015: DEMO coraz blizej!
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 08, 2014, 20:44:07 »
Z ciekawostek znalazłem na necie Pre-Ordera PES 2015 za..... 20 funtów!!! Obecnie to jest 105zł w czym wysyłka na terenie Anglii gratis :) myślę że to bardzo zaciekawi naszych pracujących za granicą:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Z ciekawości w stanach gra kosztuje 60$ (około 190zł) - inna ciekawostka to taka że w USA wszystkie wersje tyle kosztują...


W Niemczech za to PESa można kupić za 40EUR (około 170zł)
[/quote]

Co do ceny PES 14 a PES 15 kolejna ciekawostka to to ze kupując zaraz po premierze PES 14 kosztował około 25€ a teraz patrząc na pre PES 15 cena to około 48€ jesli dobrze pamietam. Nagle taka podwyżka ceny czy moze wiedzieli ze PES 14 moze sprawiać problemy i dlatego był prawie o polowe tańszy

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2015: DEMO coraz blizej!
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 08, 2014, 20:44:07 »