Autor Wątek: PES 2015: Zapisy do drugiego sezon ligi PC!!!  (Przeczytany 3199 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
PES 2015: Zapisy do drugiego sezon ligi PC!!!
« dnia: Luty 21, 2015, 10:24:58 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Wraz z aktualizacją składów po zimowym okienku transferowym nadszedł czas na otwarcie zapisów do Drugiego sezonu Ligi PES 2015. Każdy z graczy, który brał udział w pierwszym sezonie ligowym zachowuje swoją pozycję zgodnie z ustalonym w podsumowaniu REJESTRACJA lub LOGOWANIE. W przypadku gdy któryś z Was nie zapisze się do drugiego sezonu to cała lista przesuwa się w górę. Analogicznie do poprzedniego sezonu, również i w tym zespoły będą losowane. Aby jednak dać Wam pograć lepszymi zespołami to 1 liga zagra koszykiem 6*, 2 liga koszykiem 5*, a 3 liga zagra koszykiem 4*. Postaramy się jednak ograniczyć losowanie zespołów do europejskich ekip. Oczywiście istnieje możliwość zmiany drużyny na dowolny team z niższych koszyków.

Jak złożyć deklaracje udziału w kwalifikacjach i wybrać zespół:
1. Zaloguj się na głównej stronie REJESTRACJA lub LOGOWANIE.
2. Wejdź w zakładkę OPCJE.
3. W pozycji Liga wybierz dowolny zespól i daj DEKLARUJ.

Zapisy będą otwarte do 1 marca, a liga ruszy już 2 marca.

Otwieramy ponadto zapisy do Ligi PES 2015 PC dla graczy, którzy nie brali udziału w 1 sezonie ligowym. Osoby, które zapiszą się na REJESTRACJA lub LOGOWANIE zostaną dopisani do ostatniej ligi. Gorąco Was zapraszamy!!!

UWAGA: Aby móc wziąć udział w lidze należy rozegrać minimum 5 wyzwań!!! Po to, aby zaznajomić się ze stronką, sposobem wpisywania/akceptowania wyników, a także by odsiać leni. Skoro nie masz czasu na 5 wyzwań jak chcesz znaleźć czas na ligę?? :-)

Planowany terminarz:
01-07 do 08 marca
08-14 do 15 marca
15-21 do 22 marca
22-28 do 29 marca
29-35 do 05 kwietnia
36++  do 05 kwietnia

Zapraszamy wszystkich do wspólnej zabawy z serwisem pesleague.pl!!
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2015, 10:32:21 wysłana przez es_sabbi »

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: PES 2015: Zapisy do drugiego sezon ligi PC!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 21, 2015, 10:59:11 »
Już nie mogę się doczekać 2 sezonu ligi :) Nie wiem jak Wy ale ja walkę o zwycięstwo w 3 lidzie 2 grupie do tej pory pamiętam :) Co tydzień kto inny wysuwał się na prowadzenie - raz to był kasperczak, innym razem J4ro :) a po piętach ostro deptali nam kamil i rafik :) jak do tego dodam że naszymi przeciwnikami w 2 lidze będą teraz najlepsi gracze z 3 ligi 1 grupy czyli krolik, Wawer, Victory i grzesieksl to naprawdę zapowiada się zacięta walka :)


A co do obserwowania 1 ligi to tam robi się jeszcze ciekawiej :) Awansował do niej chociażby gienek85 - jeden z najlepszych graczy, któremu nie poszło za dobrze w eliminacjach ale teraz na pewno zajmie miejsce w czołówce. W 1 lidze weźmie też udział nasza "gwiazda" czyli Awek ;] na którego trzeba uważać i któremu bacznie będziemy się przyglądać jako administratorzy. Ale i tacy gracze jak dawid133, Fabio czy Damian_NML łatwo punktów nie oddadzą. Liczę też że ostro do gry weźmie się i lowik którego też stać na miejsce w czołówce tabeli. A to tylko gracze, którzy świeżo awansowali. Ci którzy utrzymali się w 1 lidze też łatwo się nie poddzadzą :) Neymar, Arts84PL, kulfon, Kubul, OczyKobry, brunkson :) sami topowi gracze :) liczę też na to, że bociek udowodni, że nie przez przypadek wygrał ligę w 1 sezonie. No i dobrze by było gdyby i chudy zaczął w końcu grać :) Niewiadomą pozostaje udział gracza tonny w 2 sezonie - czy jednak zaopatrzy się w grę i pokaże, że to on powinien wygrać ligę??


Emocji tyle :) wydaje mi się że to może być najlepszy sezon ligowy :) Może podkręcimy jeszcze atmosfere i dla zwycięzcy ligi przeznaczymy nagrodę?? Trochę się jednak obawiam czy to nie wypaczy wyniku przez zagrywki nie fair.


No nic za tydzień rusza liga i na pewno poznamy wtedy odpowiedzi na wiele pytań :)

Offline Awek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.03.2011r.
Odp: PES 2015: Zapisy do drugiego sezon ligi PC!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 21, 2015, 14:48:56 »
"Gwiazda"   ;)   hahah dobre

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: PES 2015: Zapisy do drugiego sezon ligi PC!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 21, 2015, 16:23:33 »
Nie tylko ja liczę na to że będziesz jednak grał czysto :) żadnego grania na czas :)

Offline Robak85

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 378
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2010r.
Odp: PES 2015: Zapisy do drugiego sezon ligi PC!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 21, 2015, 17:54:20 »
Zapowiada się ciekawie  :police:

Póki co:
Bociek - wyjechał do pracy i aktualnie nie ma możliwości gry
Lowik - nie gra w Pesa od dłuższego czasu
Ziomtom - nie posiada oryginalnej gry
Tonny - pewnie gry nie kupił, poza tym obiecał, że grać nie będzie bo do pracy wyjeżdża  ;D

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: PES 2015: Zapisy do drugiego sezon ligi PC!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 21, 2015, 18:15:12 »
Nagroda za 1 miejsce to strzał w kolano, głowę i stopę. Zacznie się gra na czas i koszenie przy sam na sam. Jednym z grajków, którzy po trupach do celu by szli to właśnie "awek", który już nie raz mi zapowiedział, że jeśli będzie sam na sam w końcówce spotkania to wali kosę w nogi i koniec tematu. To nie jest postawa Fair Play. Symboliczna Nagroda owszem ale nie WARTOSCIOWA
« Ostatnia zmiana: Luty 21, 2015, 18:18:09 wysłana przez pentoza133 »
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: PES 2015: Zapisy do drugiego sezon ligi PC!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 21, 2015, 18:24:15 »
Nagroda za 1 miejsce to strzał w kolano, głowę i stopę. Zacznie się gra na czas i koszenie przy sam na sam. Jednym z grajków, którzy po trupach do celu by szli to właśnie "awek", który już nie raz mi zapowiedział, że jeśli będzie sam na sam w końcówce spotkania to wali kosę w nogi i koniec tematu. To nie jest postawa Fair Play. Symboliczna Nagroda owszem ale nie WARTOSCIOWA
jestem tego samego zdania pentoza, niestety tak to jest że ludzie grając o "zlote majtki" już kombinują - a jak będzie coś więcej to tym bardziej zaczynają się wałki

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: PES 2015: Zapisy do drugiego sezon ligi PC!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 21, 2015, 22:36:26 »
Niestety, nie jestesmy w stanie ogladac spotkan na zywo i oceniac czy np. ukarac zawodnika czy nie. Nikt sie nie bawi w nagrywanie meczów bo to za duzo czasu i miejsca zajmuje. Jak przyjdą czasy, ze mecze bedzie mozna ogladac np. po ich zakonczeniu to wtedy jak najbardziej :)
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Awek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.03.2011r.
Odp: PES 2015: Zapisy do drugiego sezon ligi PC!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 22, 2015, 01:46:07 »
Nie tylko ja liczę na to że będziesz jednak grał czysto :) żadnego grania na czas :)

tak samo liczę,że ty tak samo będziesz grał czysto i fair play

Nagroda za 1 miejsce to strzał w kolano, głowę i stopę. Zacznie się gra na czas i koszenie przy sam na sam. Jednym z grajków, którzy po trupach do celu by szli to właśnie "awek", który już nie raz mi zapowiedział, że jeśli będzie sam na sam w końcówce spotkania to wali kosę w nogi i koniec tematu. To nie jest postawa Fair Play. Symboliczna Nagroda owszem ale nie WARTOSCIOWA


widzę że do tej pory  nie ogarniasz tematu!!!! ale ok przypomnę temat:  kolega nakłaniał mnie do grania teraz w swojej nowo założonej lidze---czytam regulamin tej pseudo ligi i co się okazuje??  że 3 faule w sytuacji sam na sam to ban!!!!!!  hahahah  dlatego spytałem go jakby miał taką sytuację w świecie realnym (finał mistrzostw świata 93min) to puszcza zawodnika na bramkarza czy próbuje mu ją zabrać? 99.9 % graczy pewnie by chciało nie dopuścić do utraty gola......dlatego uważam że ten gość nie ma mózgu,przekłamuje moje wypowiedzi i stara się wywierać presję....po prostu żenada

Offline Arts84PL

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2007
  • location:
  • Wiadomości: 94
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.06.2007r.
Odp: PES 2015: Zapisy do drugiego sezon ligi PC!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 22, 2015, 09:14:09 »
Awek człowieku, ten temat jest wałkowany milion razy..... Ty jak zwykle będziesz bronił chamskiego zachowania?? Za sam fakt takiego pisania nie dopuściłbym Cię do ligi, bo od razu widać o co Ci chodzi w tej grze i nie jest to na bank zabawa tylko wygrana za wszelką cenę i nic więcej... Podsunę Ci lepszy sposób Awek - 92min akcja idzie i wyłącz grę i się tłumacz, że prądu zabrakło, bo to jest bardzo podobne do tej kosy w plecy, która jest bezkarna w takiej chwili.... Zobrazuje CI to najłatwiej jak umiem, ale i tak wiem, że do takich typów jak Ty to nie dociera....

Ktoś kiedyś przytoczył taki faul wślizgiem Solskjeara  REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Jak tak bardzo chcesz to do realizmu porównać to za taki faul jest grzywna i odsunięcie z gry na parę meczy, nie mówiąc już o tym jak publicznie go za to krytykowali i besztali.... Chcesz tak bardzo realizmu??? Zapłacisz np. 1000zł za taki faul i otrzymasz WO w kolejnych 3 meczach?? Zrobisz to wtedy, czy jednak se odpuścisz takie zagranie, które niestety jest bezkarne w tej grze ?? Kolejna sprawa to świat realny to nie granie w grę w gronie znajomych. Tam grają o dużo większe stawki, a my tutaj gramy, albo przynajmniej powinniśmy grać głównie dla zabawy, a nawet jeśli jest rywalizacja to powinna być zdrowa, bo nie gramy tutaj o żadną kasę. Niestety ty jak widać wyżej prezentujesz inne zasady, co z resztą nie raz już udowadniałeś, a to pozostawiam do oceny administracji, czy jest sens dalej ryzykować i męczyć pozostałych jego obecnością.....

Podsumowując.
To jest gra... W realnej piłce jest faul taktyczny poprzez ciągnięcie za koszulkę, czego tutaj nie ma, więc pozostaje jedynie gonić takiego gracza i liczyć, że obecność zawodnika na plecach spowoduje niecelność jego strzału... Natomiast kosa w plecy jest tu na tyle bezkarna, że czasem sędzia daje za to żółtą to raz, a dwa jak zrobisz to w końcówce meczu to nawet ta czerwona nie jest żadną karą.... Dlatego kosy w plecy to nic innego jak brak szacunku dla przeciwnika, któremu udało się wyprowadzić skuteczną akcję, brak Fair Play i chęć zwycięstwa za wszelką cenę porównywalna jak dla mnie z lagowaniem i innymi bzdurnymi akcjami oraz sposobami na nieczystą wygraną....
« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2015, 09:32:21 wysłana przez Arts84PL »

Offline Awek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.03.2011r.
Odp: PES 2015: Zapisy do drugiego sezon ligi PC!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 23, 2015, 16:07:19 »
dlaczego kasowane są moje posty? aby nikt nie wiedział jaka jest prawda? co zabolała prawda o Arts84 że nie ma pojęcia o czym pisze , tylko okłamuje was wszystkich i próbuje robić na moją osobę nagonkę...i jakie wyzwiska widziałes? szukasz pretekstu ?  a wszystko zaczęło się od tego bo Tonny grał na piracie? wbrew regulaminowi i teraz macie uraz jakbym skrzywdził wasze rodziny......śmieszne z zarazem żal

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: PES 2015: Zapisy do drugiego sezon ligi PC!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Luty 23, 2015, 16:44:00 »
dlaczego kasowane są moje posty? aby nikt nie wiedział jaka jest prawda? co zabolała prawda o Arts84 że nie ma pojęcia o czym pisze , tylko okłamuje was wszystkich i próbuje robić na moją osobę nagonkę...i jakie wyzwiska widziałes? szukasz pretekstu ?  a wszystko zaczęło się od tego bo Tonny grał na piracie? wbrew regulaminowi i teraz macie uraz jakbym skrzywdził wasze rodziny......śmieszne z zarazem żal
widocznie ja skasowałem post przez pomyłkę bo go edytowałem by usunąć wyzwiska
radze się uspokoić bo odpoczniesz sobie kilka dni od forum
g..... mnie obchodzą Wasze problemy z innymi ligami - tutaj poruszamy temat pesleague i to nie nasza wina że sam na siebie ściągnąłeś łatkę "kombinatora"

Offline Awek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.03.2011r.
Odp: PES 2015: Zapisy do drugiego sezon ligi PC!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Luty 23, 2015, 18:01:50 »
hahahahah spoko   :police:

Offline DuzePee

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2014
  • location: Gorzyce
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.12.2014r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015: Zapisy do drugiego sezon ligi PC!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Luty 26, 2015, 14:33:02 »
Awek ale taka prawda że grasz żeby wygrać za wszelką cenę. w 1 sezonie jak graliśmy to pisałeś że Ci laguje włączałem lg a Ty mi w tym czasie strzelasz bramkę na 2:1. to tylko pokazuje jaki jesteś :) tyle w tym temacie! a później się jeszcze cieszysz jakbyś wygrał nie wiadomo co :)

Offline Awek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.03.2011r.
Odp: PES 2015: Zapisy do drugiego sezon ligi PC!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Luty 28, 2015, 14:16:42 »
na pauzie strzelam ci bramke? tego jeszcze nie słyszałem hahaha

Offline DuzePee

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2014
  • location: Gorzyce
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.12.2014r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2015: Zapisy do drugiego sezon ligi PC!!!
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 01, 2015, 14:56:07 »
chcesz pokażę Ci po meczu co pisałeś i ja nie za pauzowałem dobrze wiedziałeś o tym i potem się głupio cieszyłeś :D ale było minęło teraz wiem że trzeba na Ciebie uważać :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2015: Zapisy do drugiego sezon ligi PC!!!
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 01, 2015, 14:56:07 »