Ankieta

Następna kariera w FIFA 16...

Liga Mistrzów 2015/16
Kariera Milanem
Kariera Realem Madryt
Kariera innym klubem (napisz jakim

Autor Wątek: UEFA EURO 2016 | #69 Nagrody indywidualne przyznane || PODZIĘKOWANIA!!!  (Przeczytany 48676 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Raffael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2011r.
Odp: UEFA EURO 2016 | #23 Wielkie kontrowersje - Francuzi ograbieni z trzech punktów?
« Odpowiedź #60 dnia: Kwiecień 03, 2015, 11:59:38 »
No właśnie Czesi, którzy bardzo mi zainponowali. Nie przestraszyli się Francuzów i mimo szybkiej bramki Benzemy i ich minimalnej przewagi poszli po swoje i w końcu rożny dał im punkt...

Pogby :D

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: UEFA EURO 2016 | #23 Wielkie kontrowersje - Francuzi ograbieni z trzech punktów?
« Odpowiedź #61 dnia: Kwiecień 03, 2015, 13:58:53 »
A no fakt! Utkwił mi w głowie ze zmarnowanej sety pod koniec pierwszej połowy :)

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Odp: UEFA EURO 2016 | #24 Zapowiedź siódmego dnia Mistrzostw
« Odpowiedź #62 dnia: Kwiecień 03, 2015, 20:47:35 »



Spoiler for Hiden:
Do Was wpadnę jutro, muszę dziś wypocząć, a nie chcę lać wody w Waszych karierach.

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline Artur 7

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: UEFA EURO 2016 | #24 Zapowiedź siódmego dnia Mistrzostw
« Odpowiedź #63 dnia: Kwiecień 03, 2015, 20:52:54 »
Asysta Matuidiego palce lizać :) Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że w tej FIFie obrońcy grają biernie i zostawiają na przedpolu dużo miejsca i czasu na rozegranie, czy oddanie strzału.
Co do tej kontrowersji, to nie zarejestrowały jej powtórki, więc trzeba wierzyć na słowo, że było tam trochę MMA z Pogbą  w roli głównej:D
" border="0" border="0

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Odp: UEFA EURO 2016 | #24 Zapowiedź siódmego dnia Mistrzostw
« Odpowiedź #64 dnia: Kwiecień 03, 2015, 20:59:00 »
Asysta Matuidiego palce lizać :) Nie wiem czemu, ale wydaje mi się, że w tej FIFie obrońcy grają biernie i zostawiają na przedpolu dużo miejsca i czasu na rozegranie, czy oddanie strzału.
Co do tej kontrowersji, to nie zarejestrowały jej powtórki, więc trzeba wierzyć na słowo, że było tam trochę MMA z Pogbą  w roli głównej:D

Mimo to bramek nie ma jak na lekarstwo. Pamiętam w FIFIE 14, jak prowadziłem Ligę Mistrzów, taki Hulk czy van Persie strzelali po 4 bramki w meczu, dwa razy w fazie grupowej :D Tutaj jest to tak jakby nie do pomyślenia. Ciągle jednak zastanawiam się, czy nie pobawić się jeszcze trochę suwakami i innymi plikami w grze, by gra była bardziej agresywna i żeby zawodnicy oddawali więcej strzałów z dystansu. No i jeszcze bramkarze - czasami grają zbyt kosmicznie, więc wypadałoby abym zredukował ich umiejętności :D

Co do sytuacji z Pogbą - nic nie zmyśliłem :P Autentycznie, jeden z czeski zawodników pociągał go za koszulkę (animacja na to wskazywała), a później - co zauważyłem na powtórkach - podciął go, a ten aż się przewrócił :D Wyglądało niezwykle brutalnie i dla mnie to faul i czerwona kartka. No ale błędy sędziowskie zdarzają się także w grach :P

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: UEFA EURO 2016 | #24 Zapowiedź siódmego dnia Mistrzostw
« Odpowiedź #65 dnia: Kwiecień 03, 2015, 21:19:32 »
Polacy muszą poprawić historię i zrewanżować się za Smudę w 2009 roku. Nie ma lepszej okazji, aby przed ostatnią kolejką zdobyć trzy oczka, które postawią nas w dobrej sytuacji. Anglicy raczej poradzą sobie z Serbami i niespodzianki się nie doczekamy. Za to Niemcy mogą nam ją dostarczyć, jeśli zagrają tak jak w poprzednim meczu. Jeden Ozil może im nie starczyć, więc Rosjanie mogą czuć szansę na uciułanie ważnych oczek.

Offline Patric

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2013
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 24.02.2013r.
  • Gram w: PES 2013/PES 2015
Odp: UEFA EURO 2016 | #24 Zapowiedź siódmego dnia Mistrzostw
« Odpowiedź #66 dnia: Kwiecień 04, 2015, 11:19:45 »
Mam nadzieję, że Polacy pokonają Rumunie, bo w innym razie mogą sobie dość mocno skomplikować sytuację w grupie, szczególnie przy tej ostatniej porażce Belgów. Skład mamy dobry, przeciwnicy na pewno gorszy, jednak trzeba to udowodnić. W pozostałych spotkaniach stawiam na Anglię i po ciężkim boju na Niemcy.

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: UEFA EURO 2016 | #24 Zapowiedź siódmego dnia Mistrzostw
« Odpowiedź #67 dnia: Kwiecień 04, 2015, 19:20:48 »
Do boju Polsko...ooo ! Do boju Polsko...ooo ! Mecz z Rumunia może okazać się bardzo interesujący, bardzo podobny poziom, walka będzie na pewno więc oczekiwać tylko na bramki ulubieńców, oczywiście nie wyobrażam sobie porażki Polskiego Orzełka. Anglicy raczej nie powinni mieć problemów z Serbami, schodź często bywają niespodzianki i kto wie może ktoś tu upadnie, cos się odbije i Serbia wygra. Na koniec mecz Niemiec z Ruskimi. Heheh... Bez owijania w bawełnę, nasi zachodni sąsiedzi powinni bez problemu walnąć wschodnich. Nie oszukujmy się Niemcy mają wyśmienity stan kadrowy w porównaniu do Rosji ( żeby nie było, Rosja także ma wielkich graczy ).

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: UEFA EURO 2016 | #24 Zapowiedź siódmego dnia Mistrzostw
« Odpowiedź #68 dnia: Kwiecień 04, 2015, 23:54:53 »
Poświęciłem blisko godzinę za przeczytanie Twojej kariery i nie ukrywam, jestem pod dużym wrażeniem zarówno graficznym jak i merytorycznym. Wszystko na solidnym, nieraz nawet dziennikarskim poziomie :laugh: .
Odnośnie meczów to największe niespodziankę niewątpliwie sprawili Walijczycy, Słowacy i Grecy- w końcu niecodziennie zdarza się by zremisować z aktualnymi mistrzami Europy przegrywając do przerwy dwoma golami :P .
Walia pomimo niemałego sukcesu na początek turnieju wciąż nie może być pewna awansu, gdyż Czesi pokazali że potrafią płatać figla gospodarzom na wielkich turniejach.
Francja w swojej grupie ma sytuację identyczną jak nasza reprezentacja podczas ostatniego Euro, trzeci mecz może się okazać dla nich równie bolesny i nawet jeżeli nie przegrają mogą znaleźć się za burtą.
A propos naszej kadry na Twoim turnieju nie wiedzie im się różowo, pomimo że ponownie trafili do jednej z najsłabszych grup w całym turnieju, nie potrafili wygrać meczu otwarcia pomimo wielu szans. Jeżeli jednak wygrają z Rumunami, przez decydującym meczem z Belgią nie powinni być zanadto zestresowani i powinni trafić do fazy pucharowej.
Liczę że Słowacy i Grecy dalej będą sprawiać niespodzianki, a nóż spotkają się ze sobą w fazie pucharowej i będziemy świadkami fascynującego pojedynku :D . Niech ta kariera rozwija się dalej, na pewno w przerwie między obchodami Wielkiej Nocy będę tutaj zaglądać ;).
Na chwilę obecną nie prowadzę żadnej kariery, bo jestem pewien że nie dorównałbym wielu userom wcześniej wspomnianym poziomem graficznym karier, co nie oznacza że już nigdy się jej nie podejmę, bo starsi użytkownicy tego forum pamiętają moje wypociny w ubiegłych wersjach PESA i jakoś dawałem radę.
 
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Odp: UEFA EURO 2016 | #25 Doczekaliśmy się!
« Odpowiedź #69 dnia: Kwiecień 07, 2015, 04:26:39 »
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 07, 2015, 13:12:32 wysłana przez Rasivo »

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: UEFA EURO 2016 | #25 Doczekaliśmy się!
« Odpowiedź #70 dnia: Kwiecień 07, 2015, 09:48:11 »
Fantastyczny wynik dla Polski , brawo Maciek ! brawo Robert ! Cała Polska wam dziękuje !!!! Fajnie że wystąpili tacy gracze jak Teodorczyk, Wszołek czy też Linetty. Widać że selekcjoner nie ma w głowie tylko jednej 11.

PS. Opis meczu dałeś Francji z Czechami :P

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: UEFA EURO 2016 | #25 Doczekaliśmy się!
« Odpowiedź #71 dnia: Kwiecień 07, 2015, 10:02:18 »
Zaraz pewnie dostaniemy walkower, bo w protokole sędzia opisał inny mecz :P
Bez tekstu trzeba lać wodę ;D, na szczęście jest skrót. Bardzo dobry mecz naszych Polaków i w końcu na wielkim turnieju ciężar na siebie wziął Robert. Teraz to Belgia musi się nas obawiać i bardzo liczę na awans. :P

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: UEFA EURO 2016 | #26 Jest komplet piłkarzy Roy'a Hodgsona
« Odpowiedź #73 dnia: Kwiecień 09, 2015, 19:26:41 »
Ach, ten nieśmiertelny Milner, doczekał się nawet wyjściowej jedenastki na ME! Cieszę się, że Anglicy tak dobrze sobie radzą (szkoda tylko, że przy tak małym udziale młodzieży), ale kłuje mnie trochę ten Baines na prawej obronie. Czemu Hodgson nie stawia na Clyne'a? Inna rzecz, że nie mogę zrozumieć, czemu w kadrze znajduje się Chambers, a nie ma choćby Walkera.

PS. Przydałaby się po drugiej kolejce tabela drużyn z trzecich miejsc. :)



Offline IDareKI

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2012
  • location:
  • Wiadomości: 89
  • Dostał Piw: 11
  • Na forum od: 21.05.2012r.
Odp: UEFA EURO 2016 | #26 Jest komplet piłkarzy Roy'a Hodgsona
« Odpowiedź #74 dnia: Kwiecień 10, 2015, 08:11:15 »
Sturridge jak odpalił, w sumie fajnie, bo lubię tego grajka. Jeśli chodzi o mecz Polski to jestem zadowolony z wyniku - udało się przełamać passę niezbyt dobrych wyników w starciach z Rumunami i zarazem zainkasować bardzo cenne punkty. Czekam na mecz Niemcy-Rosja, bo jestem ciekawy w jakiej dyspozycji są nasi sąsiedzi ze wschodu.

Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

Offline espon

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lis 2012
  • location:
  • Wiadomości: 90
  • Dostał Piw: 26
  • Na forum od: 14.11.2012r.
  • "Setki wyrzeczeń, jeden sukces"
  • Gram w: Fifa 14
Odp: UEFA EURO 2016 | #27 Niezbyt efektownie, ale ciągle skutecznie
« Odpowiedź #76 dnia: Kwiecień 10, 2015, 21:44:18 »
To może być w końcu turniej Anglików, ale akurat na to nie liczę :P Niech sobie zagrają jak najlepiej, ale to inni w moich oczach są faworytami. Chociaż jeśli tak zagrają w kilku innych meczach to może być ciekawie. Z drugiej strony Serbia to nie drużyna pokroju Niemiec czy Hiszpanii, a i tak w tym meczu napsuli trochę krwi defensywie i przy odrobinie szczęścia kto wie czy nie byłoby inaczej. No ale Synowie Albionu widać są w gazie i jestem ciekawy dalszych losów.
Niemcy jak to Niemcy... sporo szczęścia w tym meczu i ten ich Neuer, gdyby nie on strzelony karny zmieniłby oblicze meczu, ale no mogą grać słabo, ale wiadomo:"piłka nożna to taka dyscyplina, gdzie na boisku biega 22 graczy, a na końcu i tak wygrywają Niemcy"(czy jakoś tak to szło) :P A przecież Hiszpania na Euro 2012 też się słabo rozpędzała. Zresztą nasi sąsiedzi na niedawno zakończonym mundialu też mieli chwilę słabości, a jak na razie to mają komplet oczek. :D Z Anglią jednak nie będą faworytami

Offline ebistal

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 611
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 13.06.2011r.
Odp: UEFA EURO 2016 | #27 Niezbyt efektownie, ale ciągle skutecznie
« Odpowiedź #77 dnia: Kwiecień 11, 2015, 10:54:00 »
 Lasogga ile ten grajek mi mówi :D Z opisu wynika że Niemcy mieli dużo sytuacji bramkowych, których nie potafili wykorzystać - co mogło zacząć martwić. Pomimo kilku sytuacji Rosjan w pierwszej połowie, nasi wschodni sąsiedzi nie mieli zbytnio dużo do powiedzenia. Brawo dla Neuer'a za obroniony rzut karny, mógł to być kluczowy moment w spotkaniu i dziewięć minut później Niemcy odegrali się. Wynik korzystny dla Niemiec.

Offline Bartekeuro

  • Moderator Działu
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location:
  • Wiadomości: 2288
  • Dostał Piw: 116
  • Na forum od: 03.04.2010r.
Odp: UEFA EURO 2016 | #27 Niezbyt efektownie, ale ciągle skutecznie
« Odpowiedź #78 dnia: Kwiecień 12, 2015, 15:55:00 »
Heeh Niemcy jak zwykle...
Wszyscy grają a na końcu zwyciężają Niemcy. Cała prawda teraz wyszła z tego przysłowia. Ciekawe czy zdołają tak dograć do samego finału,
   


Offline Rasivo

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2014
  • location:
  • Wiadomości: 163
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 08.07.2014r.
  • Gram w: FIFA 18
Odp: UEFA EURO 2016 | #28 Zapowiedź ósmego dnia Mistrzostw
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 13, 2015, 20:36:49 »

Spoiler for Hiden:
Panowie, musicie mi wybaczyć, ale jestem zmęczony, wróciłem z 12 godzinnego seansu w Kielcach... Padam na ryło, dlatego do Was zajrzę jutro :D Kolejny post pojawi się, hm... Nie mam pojęcia. Sprawa jest prosta - GTA V :P

Nie praktykuje zabawy "koment za koment".

- Dasz radę zrobić coś takiego? To na pewno proste.
- Więc zrób to sam.

Nie pomagam w kwestii grafiki.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: UEFA EURO 2016 | #28 Zapowiedź ósmego dnia Mistrzostw
« Odpowiedź #79 dnia: Kwiecień 13, 2015, 20:36:49 »