Autor Wątek: Copa America 2015 - 1/8!!!  (Przeczytany 8008 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline newsman

  • Redaktor pesleague.pl
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2007
  • location:
  • Wiadomości: 5111
  • Dostał Piw: 60
  • Na forum od: 20.10.2007r.
Copa America 2015 - 1/8!!!
« dnia: Czerwiec 22, 2015, 18:44:50 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Meksyk, Jamajka, Wenezuela i Ekwador pozegnaly sie z tegorocznym turniejem Copa America 2015. A i w naszym turnieju okolicznosciowym w PES 2015 nadszedl czas pozegnac sie z prawie polowa graczy. Do dalszych fazy, czyli 1/8, awansowalo po dwoch najlepszych w kazdej z osmiu grup. Teraz nadszedl czas na drabinke turniejowa - ten ktory polegnie w dwumeczu dolaczy do grona przegranych. Nie pozostaje mi wiec nic innego jak zyczyc Wam wielu pieknych goli!!

Termin zakonczenia Fazy grupowej mija 28 czerwca. Prosze pamietac, ze posty o walkower zglaszamy do 27 czerwca (tj. sobota).

Pary 1/8 Copa America:
Mariano (Jamaica)   vs. HaQeR (Venezuela)
KozioR (Paraguay)   vs. LLNH7 (Chile)
GrandeINTER (Peru)   vs. Mimek16041989 (Ecuador)
Nafciarz (Brazil)   vs. WojtazMUFC (Colombia)
gierkowicz (Chile)   vs. lutencia (Peru)
SzymonPLK (Venezuela)   vs. OczyKobry (Paraguay)
gac88 (Colombia)   vs. Robak85 (Bolivia)
Arts84PL (Brazil)   vs. Speedeek (Paraguay)

Ustawienia spotkania:
*Pora roku - lato
*Pora dnia - wybiera gospodarz
*Czas trwania spotkania - 10 min DWUMECZ BEZ DOGRYWKI I KARNYCH - pierwszy mecz swojÄ… ekipÄ… a drugi ekipÄ… przeciwnika - W przypadku remisu trzeci mecz z wlaczona dogrywka i karnymi rozgrywamy reprezentacja Chile, gospodarza turnieju
*Kontuzje - wlaczone 
*Gramy z LagDetectorem v18 do pobrania REJESTRACJA lub LOGOWANIE
*Mecz rozegrany to mecz wazny

Terminarz Rozgrywek:
Zapisy: do 12 czerwca
Faza grupowa: 13 czerwiec - 21 czerwiec
Cwiercfinaly: 22 czerwiec - 28 czerwiec
Polfinaly: 29 czerwiec - 03 lipiec
Final: 04 lipiec - 05 lipiec

ZYCZYMY WSZYSTKIM ZACIETYCH SPOTKAN!!!
Zespol pesleague.pl

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 22, 2015, 22:21:48 »
siema, proszę o interpretację jednej z sytuacji

grając z Robakiem85 mecz 1/8 finału pierwszy raz używałem lagdetectora (wcześniej nikt tego nie wymagał) i pierwszy raz, w meczu rewanżowym przytrafił mi się dziwny bug, nie wiem czy ma to związek z użyciem ld czy to czysty przypadek

a więc pomału:
1. mecz:  (Gac88) Kolumbia - Boliwia (Robak85) 1 - 5
2. mecz: (Robak85) Kolumbia - Boliwia (Gac88) 1 - 3 do 60 minuty

// w 60 minucie Robak włączył pauzę, a mnie nagle z PESa zrobiła się choinka  :o , zaczęły się pojawiać jakieś artefakty, obraz migotał i naprzemiennie w różnych miejscach ekranu pojawiały się różne tekstury z boiska i z menu, napisałem Robakowi na chacie w grze, że coś mi się dzieje dziwnego PESem(nie wiem czy zdążył przeczytać), mimo to dokonałem zmian w składzie bo stwierdziłem, że może po wyłączeniu pauzy wszystko wróci do normy. Tylko się pogorszyło, obraz strasznie migotał(tak jakby się nakładał na siebie mecz i menu) na środku ekranu pojawiła się wielka półprzezroczysta migocąca flaga Kolumbii która zajmowała z 40% ekranu, wcisnąłem szybko 2 razy start dając sygnał, że coś nie tak, 62 minuta(pierwsza akcja po wyłączeniu pauzy) Robak strzela gola na 2-3. Robak widział normalnego gola, a ja wtedy jedną ręką trzymałem pada, a drugą włączałem aparat aby udokumentować to dziwne zjawisko. Ja osobiście tej 2 bramki nie uznaję bo nic nie widziałem i nie grałem wtedy(no chyba, że jedną ręką).

wrzucam screeny z filmiku który nagrałem, ale nie oddają one tego co w tym bugu było najgorsze czyli migotania ekranu od którego można było dostać epilepsji





jak widać na skrinach nawet po golu te artefakty nie znikły

napisałem do mojego przeciwnika co i jak, Robak zachował się w sumie fair, nie miał problemu z rozegraniem ostatnich 30min od początku, ale oczywiście mamy różnice zdań co do tego jednego gola.

1. mecz:  (Gac88) Kolumbia - Boliwia (Robak85) 1 - 5
2. mecz: (Robak85) Kolumbia - Boliwia (Gac88) 1 - 3 do 60 minuty. -> 62. minuta Robak wbija bramkę na 2 - 3 kiedy zamiast gry widziałem "choinkę"
              + ostatnie 30min od początku meczu (Robak) 2 - 4 (Gac),

jak dla mnie wynik dwumeczu to 8 - 8, zaakceptowałem 8 - 9 no bo jednak ten jeden gol wpadł, inaczej tego gola widziałem ja, inaczej Robak

uważam, że uczciwym rozwiązaniem byłby 3 mecz, Chile - Chile rozpoczęty od stanu 0 - 1 dla Robaka
0 - 1 nie dlatego, że wbił mi gola więcej, tylko dlatego, że zyskałem pewien handicap grając ostatnie 30min od początku, grając Boliwią łatwiej odrobić 2 gole grając świeżymi piłkarzami niż zmęczonymi

oczywiście gdybym wygrał taki 3 mecz, zaraz byłoby, że matactwo i oszukaństwo. tak więc koniec trudnych spraw
Wezmę rewanż w lidze. // ... mam nadzieję, że będzie tylko 1 liga, a jak nie to liczę na jakąś dziką kartę, gwarantuję 100% frekwencję.



 

Offline Arts84PL

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2007
  • location:
  • Wiadomości: 94
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.06.2007r.
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 22, 2015, 22:58:29 »
No to teraz Ciekawe czy Robak stchórzy czy nie  :police: ....   :police:

Po takim opisie byłoby dziwne gdyby nie zagrał tego 3 meczu... Daj szanse koledze i pokaż, że nie grasz tu o złote kalesony,  tym bardziej, że to turniej towarzyski i kolega nawet chce Ci dać gola w tym 3 meczu... Chociaż raz pokaż klasę  :-*

Ciekawe co zrobi Robak....  ::)

Offline GrandeINTER

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location: Kobyłka
  • Wiadomości: 73
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2010r.
  • Per me c'e solo l'Inter.
    • Status GG
    • Profil na FCInter.pl
  • Gram w: CS GO/PES 15
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 22, 2015, 23:45:01 »
Robak pewnie spienia ;D
A swoja droga, to jest mi bardzo szkoda mimka, ktory to dostanie konkretny oklep od swojego przeciwnika.
Per me c'e solo l'Inter.

Offline Speedeek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 151
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.11.2014r.
    • Status GG
  • Gram w: pes 2015
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 22, 2015, 23:56:34 »
No cóż jako że miałem okazje ggrać z gacem pare razy to twierdze także że Robak wydyga 3 meczu bo jak sam powiedzial on gra żeby wygrac a nie dla zabawy moim zdaniem do całej akcji powinien się włączyć opiekun turnieju ponieważ ewidentnie widać ze kolega Gac nie szuka problemu na siłe żeby się przepchnąc dalej tylko w atmosferze uczciwej rywalizacji dograć mecz

Offline Damian1

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 298
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 09.12.2012r.
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 23, 2015, 01:59:25 »
Jak dla mnie sprawę można rozwiązać tylko w jeden sposób, 3 mecz od nowa Chile-Chile z wynikiem 0:0
Robak nie bądź dupa daj koledze szansę. nawet z tym wynikiem 1:0 dla ciebie.

Offline GrandeINTER

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location: Kobyłka
  • Wiadomości: 73
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2010r.
  • Per me c'e solo l'Inter.
    • Status GG
    • Profil na FCInter.pl
  • Gram w: CS GO/PES 15
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 23, 2015, 10:57:34 »
Robak, specjalnie wziął pauze, zęby mu trojanka podesłać przez LD, nie po to się tyle namęczył żeby grać kolejny mecz ;d
Per me c'e solo l'Inter.

Offline Damian1

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 298
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 09.12.2012r.
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 23, 2015, 14:29:37 »
Szkoda tylko że administracja w tej sprawie milczy.

Offline Robak85

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 378
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2010r.
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 23, 2015, 17:26:39 »
Po pierwsze: ja nie wziąłem pauzy tylko przeciwnik!!! On robił zmiany, a ja nawet nie wchodziłem do menu!!!

Po drugie: jak ja miałbym awarię czegokolwiek to wyłączam grę i piszę co się dzieje... Nie raz mi się pad rozładował i tak robiłem. Przeciwnik bierze pauzę, kombinuje coś tam ze składem i odpala grę. Normalnie mnie atakuje i próbuje odebrać piłkę podczas mojej akcji. Gdy strzelam bramkę on robi kolejną pauzę i wyłącza mecz tłumacząc, że ma coś z ekranem!!! Skoro miał to po co kontynuował mecz?

Po trzecie: Godząc się na dogranie, bo to dla mnie nic nadzwyczajnego, przeciwnik zyskuje, bo ma świeżych zawodników w żenująco słabej Boliwii, gdzie słabość tej drużyny sięga mega dna i z każdą minutą Boliwijczycy stoją w miejscu i nie biegają!!!

To na co ja mogę się ewentualnie zgodzić, choć zastanawiam się niby dlaczego miałbym to robić, skoro przeciwnik mimo awarii normalnie grał i dopiero po stracie bramki na 3:2 wyłącza mecz, to tylko na dogranie 30 minut meczu Boliwia (Gac) - Kolumbia (Robak) od wyniku 3:1 dla Gaca.

Dla mnie nie ma opcji jakiegoś trzeciego meczu Chile - Chile, ani od stanu 1:0 dla mnie, ani od 0:0. Dla mnie remisu w dwumeczu nie było, tylko moja wygrana.

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 23, 2015, 17:58:00 »
Administracja też ludzie - i też pracuje :)


Widzę, że darzycie gracza gac88 sympatią przeciwnie do gracza Robak85. Sytuacja przypomina mi wygryzanie Martinso :P


Jednak widać czarno na białym że Robak nic tutaj nie zawinił. Panu gac88 coś gra siadła - sam jestem tym zaskoczony bo mnie nigdy coś takiego nie spotkało. Czy mu się karta graficzna przegrzała czy co. Na moje oko nie ma to nic wspólnego z lagowaniem.


Na pierwszy ogień nie rozumiem jednej sprawy.
1. mecz: (gac88) Kolumbia - Boliwia (Robak85) 1-5
Tutaj sprawa prosta
2, mecz: (Robak85) Kolumbia - Boliwia (gac88) do 60min. 1-3 (+1 jedna bramka która zdobył Robak a której nie chce uznać gac)


Poźniej dograliście 30min i piszecie 2-4. Ale te 2-4 to w ciągu tych 30min zdobyliście tyle bramek czy to w sumie 1-3 z 60min. + 1-1 z 30min. daje 2-4??


Bo jesli te 2-4 to ostateczny wynik 2 meczu to przeciez Robak i tak wygrywa 7:5 w tym dwumeczu.

Offline Robak85

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 378
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2010r.
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 23, 2015, 20:49:42 »
Na pierwszy ogień nie rozumiem jednej sprawy.
1. mecz: (gac88) Kolumbia - Boliwia (Robak85) 1-5
Tutaj sprawa prosta
2, mecz: (Robak85) Kolumbia - Boliwia (gac88) do 60min. 1-3 (+1 jedna bramka która zdobył Robak a której nie chce uznać gac)


Poźniej dograliście 30min i piszecie 2-4. Ale te 2-4 to w ciągu tych 30min zdobyliście tyle bramek czy to w sumie 1-3 z 60min. + 1-1 z 30min. daje 2-4??


Bo jesli te 2-4 to ostateczny wynik 2 meczu to przeciez Robak i tak wygrywa 7:5 w tym dwumeczu.

1 mecz - sprawa czysta

2 mecz - przegrywałem 3:1 tzn na moje 3:2 i dograliśmy 30 min i znowu przegrałem 4:2. sumując 3:1 (3:2) + 4:2 daje 7:3 (7:4)

dwumecz - 5:1 i 3:7 (4:7) = 8:8 (9:8 dla mnie)

Dodam tylko, że u mnie to wyglądało normalnie:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2015, 20:53:14 wysłana przez Robak85 »

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 23, 2015, 21:00:58 »
napiszę jak to wyglądało z mojej perspektywy.

Samemu na miejscu Robaka miałbym pewnie podejrzenia gdyby po strzeleniu przeze mnie gola przeciwnik puścił pada i nagle zakomunikował, że nie mógł grać bo coś mu mruga na ekranie.
Nie mam pojęcia dlaczego tak się stało, nie instalowałem żadnych nowych sterowników do karty, wszystkie programy miałem pozamykane, poza gg, pierwszy raz używałem LD i pierwszy raz spotkałem się z takimi cudami w pesie, ale tak jak pisałem wcześniej pewnie to zbieg okoliczności, w pierwszym meczu też była włączana pauza i obyło się bez problemów. Do tej pory z pesem nie miałem żadnych kłopotów, nawet z często powtarzanym na forum input lagiem, mój courtesy rating to AAA

Zdecydowanie wolałbym aby mecz dokończył się normalnie, bez dogrywania 30min od początku i bez tej niepotrzebnej dramy jaka z tego wyszła. Turniej uważam za towarzyski, dlatego nie potrzeba mi żadnej spiny, ale też nie mam powodów aby kłamać co do gola z minuty 60+2 (jeśli nie 61), nie miałem żadnej szansy na normalną grę w obronie, większość tych bug'ów artefaktów występowała w lewej części ekranu, w miejscu w którym na powyższych obrazach widać wielką literkę n i ukośnik, po wyłączeniu pauzy pojawiła się równie wielka migająca flaga Kolumbii, potem zaczął się tam pojawiać cały alfabet. Cały bug zaczął się od razu po zapauzowaniu gry, nie mogłem napisać o tym Robakowi na gg bo gram na pełnym ekranie, napisałem Robakowi na czacie gry, że mam jakiś przestrzał z grą, ale szybko ogarnął swoje zmiany więc nie wiem czy w ogóle przeczytał wiadomość ode mnie. Myślałem, że to jakiś chwilowy błąd i że po przeprowadzeniu zmian wszystko wróci do normy, dlatego też dokonałem swoich zmian.
No nie wróciło. Speedeek mi powiedział, że jakby się coś kiedyś działo, zawsze można mignąć 2 razy startem(być może Robak potwierdzi, że mignąłem) , nie dało się tak grać, dlatego stwierdziłem, że udokumentuję to, no niestety nie zdążyłem włączyć nagrywania przed utratą gola. To była pierwsza akcja i od razu gol. 

przyznaję Robakowi, że nawet gdyby wszystko potoczyło się normalnie, to niezmiernie trudno byłoby odrobić Boliwią 2 gole w ostatnich 30 minutach, choć też nie uważam, że było to zupełnie niemożliwe...

Boliwia to cienki zespół, ale jakoś taktycznie poukładany, że w miarę się nimi gra.

w pierwszym meczu w którym przerżnąłem 1 - 5 , Robak Boliwią zdobył 5 goli, z czego 2 chyba właśnie w ostatnich 30 minutach
na turnieju grałem już Boliwią przeciwko Kolumbii w meczu z Reniferem i grało mi się nią dobrze, wygrałem 4 - 1 albo 5 -1, Renifer grając Boliwią strzelił mi 3 gole, tak więc Boliwią też można

w dogranych 30minutach grałem ustawieniem ultraofensywnym 2-4-2-2, stąd aż 6 goli w 30min, ale jak widać nawet 4 gole można Boliwią strzelić w 30 min

Po pierwsze: ja nie wziąłem pauzy tylko przeciwnik!!! On robił zmiany, a ja nawet nie wchodziłem do menu!!!

uznam, że w potoku dziwnych zdarzeń, nie pamiętasz jak dokładnie było.
Nie mam zwyczaju przeprowadzać zmian w 60minucie kiedy gra mi się w miarę układa, Robak stwarzał swoje sytuacje Kolumbią, ale był nieskuteczny i chyba dlatego postanowił dokonać zmian. Wszystkich ofensywnych w miarę dobrych zawodników wystawiłem w podstawowym składzie, nie wiem po co miałbym włączać pauzę w 60min skoro na ławce Boliwii nikogo godnego do wzmocnienia ataku nie zostawiłem.

jeśli dobrze pamiętam, to tego gola po pauzie strzeliłeś Ramosem którego wprowadziłeś z ławki, więc jakby nie było do menu wchodzić musiałeś...


Ramos

Quintero, nie widać za dobrze, ale też pełen życia po 60 minucie

To na co ja mogę się ewentualnie zgodzić, choć zastanawiam się niby dlaczego miałbym to robić, skoro przeciwnik mimo awarii normalnie grał i dopiero po stracie bramki na 3:2 wyłącza mecz, to tylko na dogranie 30 minut meczu Boliwia (Gac) - Kolumbia (Robak) od wyniku 3:1 dla Gaca.
My te 30 minut już dograliśmy i padł w nich wynik 2 - 4 dla mnie, wątek na forum założyłem tylko dlatego aby rozstrzygnąć sprawę gola z 62 minuty, na pewno moim celem nie jest oszukanie Robaka, ani nikogo innego. Robak widział normalnego gola, być może nawet z normalnymi reakcjami moich obrońców, ja widziałem całą moją defensywę pod wielką półprzezroczystą mrugającą flagą Kolumbii i to jeszcze się zmieniającą co kilka sekund na napis Winning Eleven i inne krzaczki, dlatego zaraz po wznowieniu gry mignąłem startem, a kilka sekund później już było 2 - 3.

Offline Robak85

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 378
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2010r.
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 23, 2015, 21:56:12 »
uznam, że w potoku dziwnych zdarzeń, nie pamiętasz jak dokładnie było.
Nie mam zwyczaju przeprowadzać zmian w 60minucie kiedy gra mi się w miarę układa, Robak stwarzał swoje sytuacje Kolumbią, ale był nieskuteczny i chyba dlatego postanowił dokonać zmian. Wszystkich ofensywnych w miarę dobrych zawodników wystawiłem w podstawowym składzie, nie wiem po co miałbym włączać pauzę w 60min skoro na ławce Boliwii nikogo godnego do wzmocnienia ataku nie zostawiłem.

jeśli dobrze pamiętam, to tego gola po pauzie strzeliłeś Ramosem którego wprowadziłeś z ławki, więc jakby nie było do menu wchodzić musiałeś...


Ramos

Quintero, nie widać za dobrze, ale też pełen życia po 60 minucie
My te 30 minut już dograliśmy i padł w nich wynik 2 - 4 dla mnie, wątek na forum założyłem tylko dlatego aby rozstrzygnąć sprawę gola z 62 minuty, na pewno moim celem nie jest oszukanie Robaka, ani nikogo innego. Robak widział normalnego gola, być może nawet z normalnymi reakcjami moich obrońców, ja widziałem całą moją defensywę pod wielką półprzezroczystą mrugającą flagą Kolumbii i to jeszcze się zmieniającą co kilka sekund na napis Winning Eleven i inne krzaczki, dlatego zaraz po wznowieniu gry mignąłem startem, a kilka sekund później już było 2 - 3.

Nieskuteczność tych gamoni z napadu mnie tak wkurwiała, że wg mnie zmiany zrobiłem troszkę wcześniej, a nie w 60 minucie. Skoro Ty nie robiłeś zmian to po co wchodziłeś do menu? Ja jak zmian nie robię, tylko robi je przeciwnik to nie włażę, bo nie mam po co. Wg mnie Ty dałeś pauzę i coś grzebałeś w składzie.

Dlaczego mam grać jakiś dodatkowy mecz skoro wygrałem w dwumeczu. Jeśli się nie zgadzasz z tym wynikiem to ja chcę dograć 30 minut, ale nie tak jak to zrobiliśmy, że masz świeżych zawodników, tylko ostatnie 30 minut meczu, gdzie będziesz miał ich zmęczonych. Już taka sytuacja miała już tu kiedyś miejsce i jeśli mnie pamięć nie myli dokładnie tak samo się to odbyło.

Offline Arts84PL

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2007
  • location:
  • Wiadomości: 94
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.06.2007r.
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 23, 2015, 23:28:22 »
Niestety Robak pozostanie tylko małym robaczkiem...   :-[

Nie znam kolegi gac kompletnie ale ja to widzę tak. Sytuacja jest prosta - strzeliłeś gola gacowi gdy ten miał problemy i w to wierze, bo czemu nie. Wziął pauze, a może i nie brał, ale miał nadzieję, że po wyjściu z niej będzie lepiej, ale nie było i władowałeś mu gola, którego nie za bardzo mógł cofnąć.... Po za tym jest nowy i nie wie do końca jak się zachować w takich momentach, a Ty wyjadaczu wykorzystasz teraz najmniejszy błąd świeżaka i każdy ruch padem, tylko dlatego, że nie ma tego udokumentowanego na filmie.... Już Cię kiedyś przyłapałem na tym jak bezczelnie kłamałeś dopóki nie pokazałem Ci filmu, o którym nie miałeś pojęcia i nagle odszczekiwałeś wszystko i przepraszałeś jak dzieciak....  ;D Także dopóki nie ma się filmu z kolegą robakiem to on jest w stanie wymyślić każdą bajkę i jest to potwierdzone i udowodnione....

Wracając do tematu to dograliście w normalnych warunkach i gdyby nie liczyć  tego problematycznego gola byłoby 8-8.... Mało tego przeciwnik nawet potwierdza Ci to co było faktem na tablicach wyników czyli 8-9 (przecież pewnie i tak wyjechałbyś mu screenami gdyby tego nie zrobił...), ale chce to jakoś normalnie rozwiązać w duchu gry, ale napotyka oczywiście na niewłaściwego gracza. W innych ligach z innymi graczami to i uzyskałby powtórkę całego dwumeczu, ale niestety nie tutaj a już na pewno nie z takim graczem jak kolega robaczek, bo z kolesiami którzy mają mega parcie na wynik dogadać się po prostu nie da....

Niestety i standardowo, bo już nie pierwszy raz nasz robaczek boi się zagrać i tyle.... Co najmniej jakby o życie grał.... Chyba czasem wypada się po prostu przewietrzyć i skosztować innego życia....
Pisanie o cienkiej Boliwii, którą wygrywa się 5-1 to już jest w ogóle mistrzostwo świata w jego wykonaniu...

Podsumowując, to Robak niestety nadal pozostanie jedynie małym bojącym się robaczkiem, który pokazuje nowemu graczowi, że nawet w turnieju towarzyskim walczy się na wszelkie sposoby byle przejść dalej... Jakby czuł się taki mocny i lepszy to zagrałby 3 mecz i pokazał klasę, ale niestety strach ma zbyt wielkie oczy i woli się teraz przepychać na dowody, zdjęcia i inne farsy zamiast po prostu rozegrać mecz takimi samym drużynami, który w prosty sposób wyjaśniłby kto zasłużył na awans i rozwiązałby całą sprawę, a nie jakieś czekania na 60min i cudowania, bo stamina taka ,a nie inna... Jeden mecz równe teamy i po temacie, ale do tego trzeba mieć to coś... :police:

P.S. Jeśli jest taka możliwość to ja mogę oddać swoje miejsce w 1/8 koledze gac i niech ma szanse na awans. Mi się świat z tego powodu nie zawali, a świeżak niech sobie pogra... Jak coś to czekam sabbi na info w tej sprawie.

Pozdro all

 
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2015, 00:07:23 wysłana przez Arts84PL »

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #14 dnia: Czerwiec 24, 2015, 00:39:10 »
Niestety Robak pozostanie tylko małym robaczkiem...   :-[

Nie znam kolegi gac kompletnie ale ja to widzę tak. Sytuacja jest prosta - strzeliłeś gola gacowi gdy ten miał problemy i w to wierze, bo czemu nie. Wziął pauze, a może i nie brał, ale miał nadzieję, że po wyjściu z niej będzie lepiej, ale nie było i władowałeś mu gola, którego nie za bardzo mógł cofnąć.... Po za tym jest nowy i nie wie do końca jak się zachować w takich momentach, a Ty wyjadaczu wykorzystasz teraz najmniejszy błąd świeżaka i każdy ruch padem, tylko dlatego, że nie ma tego udokumentowanego na filmie.... Już Cię kiedyś przyłapałem na tym jak bezczelnie kłamałeś dopóki nie pokazałem Ci filmu, o którym nie miałeś pojęcia i nagle odszczekiwałeś wszystko i przepraszałeś jak dzieciak....  ;D Także dopóki nie ma się filmu z kolegą robakiem to on jest w stanie wymyślić każdą bajkę i jest to potwierdzone i udowodnione....

Wracając do tematu to dograliście w normalnych warunkach i gdyby nie liczyć  tego problematycznego gola byłoby 8-8.... Mało tego przeciwnik nawet potwierdza Ci to co było faktem na tablicach wyników czyli 8-9 (przecież pewnie i tak wyjechałbyś mu screenami gdyby tego nie zrobił...), ale chce to jakoś normalnie rozwiązać w duchu gry, ale napotyka oczywiście na niewłaściwego gracza. W innych ligach z innymi graczami to i uzyskałby powtórkę całego dwumeczu, ale niestety nie tutaj a już na pewno nie z takim graczem jak kolega robaczek, bo z kolesiami którzy mają mega parcie na wynik dogadać się po prostu nie da....

Niestety i standardowo, bo już nie pierwszy raz nasz robaczek boi się zagrać i tyle.... Co najmniej jakby o życie grał.... Chyba czasem wypada się po prostu przewietrzyć i skosztować innego życia....
Pisanie o cienkiej Boliwii, którą wygrywa się 5-1 to już jest w ogóle mistrzostwo świata w jego wykonaniu...

Podsumowując, to Robak niestety nadal pozostanie jedynie małym bojącym się robaczkiem, który pokazuje nowemu graczowi, że nawet w turnieju towarzyskim walczy się na wszelkie sposoby byle przejść dalej... Jakby czuł się taki mocny i lepszy to zagrałby 3 mecz i pokazał klasę, ale niestety strach ma zbyt wielkie oczy i woli się teraz przepychać na dowody, zdjęcia i inne farsy zamiast po prostu rozegrać mecz takimi samym drużynami, który w prosty sposób wyjaśniłby kto zasłużył na awans i rozwiązałby całą sprawę, a nie jakieś czekania na 60min i cudowania, bo stamina taka ,a nie inna... Jeden mecz równe teamy i po temacie, ale do tego trzeba mieć to coś... :police:

P.S. Jeśli jest taka możliwość to ja mogę oddać swoje miejsce w 1/8 koledze gac i niech ma szanse na awans. Mi się świat z tego powodu nie zawali, a świeżak niech sobie pogra... Jak coś to czekam sabbi na info w tej sprawie.

Pozdro all

 

Brawo,brawo,brawo Arts !!!
Sabbi tu nie chodzi o żadne wygryzanie :) mnie nikt nie wygryzł, a najłatwiej by było zmienić nick 2-3lata temu i wtedy by wiekszosc zapomniala o mnie.
Czy Gac jest nowym graczem tu czy starym nie wazne.. Wazne ze pokazal screene,potwierdzil wyniki + daje 1bramke dla Robaka. Robak Tobie juz dawno mowilem ze powinienes zostac w swojej podwórkowej lidze w której jestes założycielem (adminem) i tam siedziec w piaskownicy i grac ze swoimi braćmi :)
Tak jak wiekszosc pisze, turniej towarzyski, a Ty taki cyrk robisz jako "stary" gracz pesleague.
I tak nie ma co sie już spuszczać bo nic już Sabbi raczej nie zmieni.

Robak czy Ty jestes debilem czy co z Toba? Grasz tu kilka lat, czy jak Ciebie rozlaczylo lub przeciwnika w turnieju, w pucharze, w lidze, w LM LE czy tez w innych rozgrywkach w 60min, to dogrywales mecz od 60min? Czy też normalnie dogrywasz 30min? Lecz sie chłopie, bawisz tu wszystkich swoim durnym zachowaniem  :laugh: :laugh: :laugh:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2015, 00:58:27 wysłana przez Martinso »

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #15 dnia: Czerwiec 24, 2015, 01:10:01 »
Cytat: Martin
Tak jak wiekszosc pisze, turniej towarzyski, a Ty taki cyrk robisz jako "stary" gracz pesleague.
Nie pamięta wół jak cielęciem był :D Naprawdę Martinso, ale Ty nie powinieneś nikomu wytykać czegoś takiego
" border="0" border="0

Offline Speedeek

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2014
  • location:
  • Wiadomości: 151
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.11.2014r.
    • Status GG
  • Gram w: pes 2015
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #16 dnia: Czerwiec 24, 2015, 08:22:03 »
Tak jak każdy wspominał już wcześniej Robak będzie się bronił jak tylko mógł aby nie dogrywać meczu bo dobrze wie że Gac bardzo dobrze gra. Arts szacuneczek za posta i chęć oddania miejsca, natomiast mam inną propozycję jeszcze o ile się zgodzą inni oprócz Robaka
Uznajmy Robaka oficjalnym zwycięzca turnieju niech dopisze sobie tytuł i cieszy się z wygranej a cała reszta rozegra sobie mecze o 2 miejsce

Offline Arts84PL

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2007
  • location:
  • Wiadomości: 94
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.06.2007r.
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #17 dnia: Czerwiec 24, 2015, 09:35:34 »
Speedek, zagramy mecz towarzysko, a zwycięzca odda miejsce w 1/4 gacowi. Jeśli administracja się zgodzi.... Myślę, że ciężko będzie nakłaniać całą resztę do odpuszczenia turnieju, bo pewnie znajdzie się kolejna czarna owca walcząca do końca.

Chyba, że w cudowny sposób robaczek się opamięta i da szanse nowemu graczowi, w co mi jednak ciężko uwierzyć....

Martinso dobrze zauważył, że to jakiś ewenement był jak ktoś kiedyś rozgrywał mecz od 70min czy coś (akcja przez którą z gry zrezygnował oskarżany Kubul o ile dobrze pamiętam, na dodatek chyba z graczem abc, który spalił się w kolejnych 4 ligach przez swoje wybryki i oszukaństwa....). Do tej pory w jakiej lidze bym nie grał od PES6 zaczynając rozgrywało się dogrywany mecz od początku spotkania. To teraz jakiś nowy wymysł pewnie ze względu na słabą kondycje graczy w końcówkach, ale bez przesady.... Jak dla mnie to mecz dograny prawidłowo w starym stylu tylko kwestia odjęcia gola zdobytego w momencie gdy przeciwnik miał problemy, a nie wydaje mi się, żeby sobie to wymyślił skoro przedstawił wszystko tak jak widać w postach powyżej.... Jedyna kwestia to uznanie tego przez starego wyjadacza i danie szansy udowodnienia, że jest lepszy od świeżaka w normalnych warunkach przy równych teamach...

Offline Robak85

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 378
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.10.2010r.
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #18 dnia: Czerwiec 24, 2015, 09:44:09 »
Rozbawiły mnie te wasze posciki  ;D

Zastanawia mnie fakt dlaczego Gac wiedział co ma zrobić w 64 minucie, a niby nie wiedział tego w 60? Nie pamiętam przebiegu meczu dokładnie, ale śmiem twierdzić, że przez 4 minuty mógł kilka krotnie odebrać mi piłkę, wybić i wyłączyć grę. Mimo czegoś tam co mu się pokazało na ekranie, o czym w trakcie meczu nie widziałem, bo nie czytałem czata, jak widać na jego screenach można było przerwać akcję, bo na tyle to było widać!!! Dodam kolejny raz, że przeciwnik normalnie grał, atakował mnie i wybiegł nawet bramkarzem przy strzelonej bramce. Gdyby nic nie widział to by w ciemno nie biegał zawodnikami i bramkarzem, bo niby skąd miałby wiedzieć co się dzieje na boisku. Stracił bramkę i nagle stwierdził, że tak być nie może. I też będąc na jego miejscu nie chciałbym grać dalej, ale powtarzam mógł to zrobić od razu po pauzie, a nie po kilku minutach i straconej bramce. Jeśli liczył na to, że po pauzie będzie lepiej (tak jak się tłumaczy), a okazało się, że nie było to trzeba było wyjść, a nie grać 4 minuty.

Arts akurat Ty mnie nie musisz pouczać, bo dla mnie zawsze byłeś śmieszny w tym co robiłeś dla danych lig, które później zawieszały swoje działanie przez Ciebie i Twoje rządy. Ale nie o tym tu mowa. Nie ośmieszaj się pisząc, że Boliwia jest dobra, bo ma 2 gwiazdki, a Kolumbia 4 gwiazdki. W grupie oba mecze, które grałem Boliwią przeciwko słabszemu od Kolumbii Peru przegrywałem jeśli mnie pamięć nie myli. W tym pierwszym meczu z Gacem po prostu wyszedł mecz lub konami dało mi wygrać i tyle.

Mojej winy w tym całym zamieszaniu tak jak Sabbi napisał nie było żadnej. Ja wygrałem uczciwie 9:8 ten dwumecz. Przeciwnik wynik wpisał, a ja go potwierdziłem. Tyle w temacie.

Jeszcze raz dodam, że mogę dograć 30 minut meczu Kolumbia(Robak) - Boliwia (Gac) od stanu 1:3 dla Gaca. Jeśli uważacie, że Boliwia jest taka dobra to na bank Gac po przeczytaniu waszych postów się na to zgodzi  ;D Oczywiście od 60 minuty meczu ;) Bo nie może być tak, że zyskuje dwie rzeczy, czyli anulowanie strzelonej przeze mnie prawidłowo bramki i do tego ma świeżych zawodników  :)

Ostatnio tłumaczyłem Speedkowi, że jeśli się zapisuję do jakiejś ligi czy turnieju, to gram po to by wygrywać. Jeśli chciałbym sobie pograć to mogę grać z kompem lub wyzwania. Pewnie zaraz większość napisze, że zapisujecie się po to by sobie pograć, to dlaczego każdy z was się tak spina podczas meczów?   :police:

Tyle mam w tym temacie do napisania... Pozdrawiam wszystkich cieplutko  :police:  :police:  :police:
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2015, 09:56:19 wysłana przez Robak85 »

Offline Arts84PL

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2007
  • location:
  • Wiadomości: 94
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.06.2007r.
Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 24, 2015, 10:09:21 »
Twoja stara śpiewka o mojej działalności wtedy kiedy nie masz innych argumentów do moich wypowiedzi przejdzie do historii, tym bardziej, że jest wyssana z palca, bo w niedziałającej rzekomo lidze nie byłem nigdy w administracji, a gracze w większości zmienili platformę na PS4 i dlatego było za mało graczy do PC. Tam gdzie byłem modem to liga trwa nadal i nawet w niej uczestniczysz (oczywiście warunkowo jak w większości), więc nie mam pojęcia czy Ty masz jakąś schizofrenię, czy inne problemy?? Generalnie można sobie pisać, a Ty i tak swoje, bo do Cibie nic nie trafia...
Cieszę się, ze chociaż w jednej sprawie będąc modem udowodniłem Ci jaki jesteś naprawdę i zapamiętam na zawsze te Twoje śmieszne tłumaczenia i przepraszania po opublikowaniu filmu obnażającego Twoje kłamstwa... Gdyby nie to do tej pory kręciłbyś te swoje bajki i nikt nie mógłby Ci nic udowodnić.... Ja na Twój temat mam już wyrobioną opinię popartą dowodami i nic tego nie zmieni, nawet to, że czasem potrafisz normalnie podejść do meczu...

Gra się po to żeby wygrać co najwyżej w płatnych turniejach, gdzie jest o co walczyć... No chyba, że ktoś jest przeambicjonowany i miesza wirtualne granie i życie ponad realne...

Granie w ligach wirtualnych to w dużej mierze zabawa z elementami rywalizacji. Po to żeby sobie pograć z polakami na normalnych warunkach bez oszustw, ucieczek i innych historii napotykanych na lobby i turniejach Konami.
Natomiast czy to będzie zdrowa rywalizacja czy nie, zależy od samych graczy... Niestety zawsze trafią się gracze typu Robak co stawiają wszystko ponad wygraną, a żeby było śmieszniej nic przy tym nie osiągających... Hehe być może to taka właśnie kara i los czeka za takie zachowanie  ;D

W tej sytuacji wystarczyłoby normalne zdrowe podejście do przeciwnika, no ale jak się wszędzie szuka i ma wrogów, a stawka wydaje się być mega duża niczym walka o własne życie i funkcjonowanie, to się walczy do upadłego tak jak kolega Robak, bo strach przed porażką jest zbyt duży... Więc chyba nie ma co winić kolegi za to jakie wizje ma przed sobą, bo chyba faktycznie nie ma on wyboru i trzeba go zaakceptować takim jaki jest, a jaki jest kolega Robak to sobie już każdy odpowie, bo większości każdy z nas go doskonale zna, a kto nie poznał to pozna w szczególności gdy z nim wygra...  :)

Tak więc gac88 nie przejmuj się, bo są w tej lidze gracze z normalnym podejściem i niech Cię 1-4 czarne owce nie zniechęcą do gry tutaj i innych ligach online, bo większości gracze mają zdrowe podejście, a czarne owce prędzej czy później są wytępiane.... Jeśli Sabbi się zgodzi zagrasz w 1/4 zastępując speedka lub mnie i to będzie jedyne zdrowe rozwiązanie przy takim, a nie innym podejściu przeciwnika.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2015, 10:20:57 wysłana przez Arts84PL »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Copa America 2015 - 1/8!!!
« Odpowiedź #19 dnia: Czerwiec 24, 2015, 10:09:21 »