Autor Wątek: PES 2016 - Dyskusje, Opinie  (Przeczytany 130550 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #480 dnia: Październik 30, 2015, 17:26:36 »
luki jak przejdziesz PESa i FIFĘ to napisz, ja przeszedłem już 2 razy i PES lepszy ;)

Jak to przeszedłeś ? :-) Wszystkie misje ukończone ? ;-))

Offline Bob_Leniwiec

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 61
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 22.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #481 dnia: Październik 30, 2015, 19:33:12 »
Pewnie ;) Trochę humoru w pełnej napinki dyskusji się przyda. Przecież to tylko gra, chociaż sam nie raz zgniotłem w rękach pada i PES mnie potrafi doprowadzić do rzucania mocno mięsem przed monitorem to jednak tylko gra i możemy sobie pisać tutaj różne rzeczy to w alternatywie mamy FIFĘ. Jak już gdzieś pisałem po zakupie PES 14 (a gram od PES 3) nie wytrzymałem i przeszedłem na 2 lata na FIFĘ i nie dałem rady. Tamta gra jest tak plastikowa, nie czuję w ogóle piłki jakbym grał balonem jakimś, zupełnie nie czuję kontroli. Się przyznaję, że w fifę 14 poszedłem na piracie, ale 15 kupiłem i grałem w FUT po kilkudziesięciu meczach online zacząłem grać z kompem, bo w PES 2016 może się i łatwo strzela, ale to co się działo w fifie to dopiero były jaja, rozpoczęcie od środka i bieg z piłką do bramki. Także wybierając miedzy tymi grami ja praktycznie wyboru nie widzę, bo chociaż FIFie można pozazdrościć składów, pomysłów na rozgrywki, licencji i ilości lig to jednak liczy się gameplay, coś jak z Heroes 3, które wyglądają koszmarnie a do dzisiaj potrafię mapę jakąś po nocy zrobić. PES idealny nie jest to fakt, tyle, że alternatywa przynajmniej dla mnie jest niestrawna. Wiadomo, że marzeniem byłoby połączyć te 2 gry, ale to raczej nam nie grozi

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #482 dnia: Październik 30, 2015, 21:08:13 »
Gdyby nie handicapy to PES by zmiotl fifę z powierzchni ziemi.  Konami myśli ze ludzie kupują fifę bo ta jest arkadowa i z handicapami haha. Serio tam pracują debile. Przecież oni maja w rękach kod który mógł by zabrać FIFIe z 2 miliony graczy. A tak?  Stracą z 10% bo ja i wielu PESa już na bank nie kupię.  Doom wychodzi więc będę miał dobry multiplayer.

Offline luki431

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 23.03.2010r.
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #483 dnia: Październik 30, 2015, 21:22:56 »
Wiadomo, że marzeniem byłoby połączyć te 2 gry, ale to raczej nam nie grozi
A uważasz że taka fuzja jak połączenie się FIFY i PES-a w jedno byłaby sprawiedliwa?To Electronic Arts miałby oddać dla Konami tysiące wiernie odwzorowanych zawodników,dziesiątki rzeczywistych stadionów włącznie z rzeczywistymi bandami reklamowymi Premierleague,wiele dopracowanych wymyślonych i stworzonych przez nich trybów gry,teraz jeszcze doszły rozgrywki kobiece a dostać w zamian jedynie zjadliwy ale jednak z błędami gameplay i licencjonowane choć niepełne we wszystkie drużyny puchary? Gdzie tu sprawiedliwość?Oni się nigdy w ten sposób nie połączą bo i po co?Oczywiście dla Konami to byłby biznes ale dla EA już niekoniecznie...Rozumiesz o co chodzi?
Zresztą jak ja bym był odpowiedzialny za to to też bym na to nie poszedł...niech japońce spadają na drzewo.Oddać im wszystko na co latami się pracowało a dostać w zamian jedynie jakiś tam znośny gameplay bo do dobrego to mu jeszcze jak świni do nieba i niepełne puchary(?)To by była jakaś pomyłka w Madrycie w ogóle.Dlatego właśnie takie połączenie nigdy nie nastąpi i z punktu widzenia Electronic Arts dosyć słusznie.
"Są chwile liczące się podwójnie i lata nie warte jednego dnia."

Offline Bob_Leniwiec

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 61
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 22.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #484 dnia: Październik 30, 2015, 22:05:05 »
Rozumiem :) wiesz co w kosza jest tylko jedna gra (którą swoją drogą bardzo lubię) w hokeja też (tej nie wiem czy lubię bo gram na Pcecie a już nie dane mi pograć) i jakoś te gry były prowadzone przez EA. Czy bu się EA opłacało ? Moim zdaniem to są kwestie ekonomiczne i mocno strategiczne, czy jest dla nich sens co roku być porównywanym do PESa jakim by nie był ? Moją ocenę wyraziłem chyba dość jasno jeżeli chodzi o samo granie, to jak kto ocenia i ile osób gra jest poza mną, każdy ma wolny wybór i nikogo nie zamierzam namawiać. Uważam jedynie, że EA ze swoimi zasobami finansowymi mogłoby spokojnie przejąć KONAMI, które jak tu na forum było nieraz poruszone zostawiło sobie chyba z gier tylko PESa. Czy ze ze stratą dla siebie ? Raczej nie, wykosić konkurencję, wziąć jej gameplay, który i tak idzie w stronę FIFY, a jednak ma to coś co dla mnie i wielu tutaj na forum jednak daje satysfakcję to chyba by deal jednak zrobili. Nie znam uwarunkowań tego rynku, ale sam siedzę trochę w kierowaniu firmą i wiem, że jak się jest monopolistą na rynku to możesz wiele, żeby nie powiedzieć, że wszystko. A KONAMI prędzej czy później i tak ktoś przejmie albo padną, bo przy takiej konkurencji i przy tym co biednie próbują skubać to nie widzę dla nich drogi. Obawa jest tylko taka, że EA jakby to wzięło to ten gameplay, który może nie jest idealny, to i tak spieprzy i przerobi na "balona". Wiesz jakbym na 2 lata nie odszedł od PESa i nie grał w Fifę to pewnie nawet bym się nie odezwał bo nie lubię mówić o rzeczach o których nie mam pojęcia. Zgadzam się z Tobą że EA ma całą otoczkę super zrobioną, ale jednak samo "kopanie" mi nie odpowiada a miałem 2 lata żeby się przywyczaić.

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #485 dnia: Październik 30, 2015, 22:13:22 »
Jak by Fifa z PES połączyli się (hipotetycznie) to by zrobiło się miejsce dla nowego gracza na rynku,  który mógł by być o wiele groźniejszy dla EA niż głupcy z Konami. Wiec EA nie chce nie musi i nie powinno o tym nawet myśleć ;)

Offline Bob_Leniwiec

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 61
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 22.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #486 dnia: Październik 30, 2015, 22:27:35 »
Uważasz, że ktoś dzisiaj dałby radę bez licencji i pomysłu na gameplay nową grę by stworzyć? Jakoś w to nie wierzę, rozumiem takie też podejście, bo lepiej mieć znanego wroga itp., tylko czemu to nie działa w nba, nhl i nfl ?

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #487 dnia: Październik 30, 2015, 22:46:12 »
Bo NHL i NBA (NBA jest od 2k i EA) nie ma na świecie tylu fanów CO football.  Piłka nożna to każdy kontynent a hokej czy koszykówka to głównie  USA,  nigdy te sporty nie wygrają u Arabów w Ameryce Południowej i w UE.
Nie ma miejsca na 2 gry w hokeja czy golfa IMO,  tak samo jak na 3 piłki nie ma miejsca.  Dla firm JAK Activision, Ubisoft czy 2k gameplay nie jest problemem. Nie wiadomo czy czegoś nie mają gdzieś upchanych w szufladach haha. Jeśli chodzi o licencje to dzisiaj je  ma EA np za 2 lata mogą stracić wyłączność i mogą być na rynku 2 licencjonowane gry.  Wszystko zależy od tego ile konkurent EA wyłoży kasy tzn jak gruby ma portfel. O ile Konami nie stać to już wyżej wymienione firmy tak.

Offline Fiedziu

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 290
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.12.2011r.
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #488 dnia: Listopad 01, 2015, 14:01:09 »
pod tym logiem kryją się  stroje Reprezentacji :))

link : REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Tylko że tu instrukcji nie ma odnośnie kolorów strojów i wzorów..

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #489 dnia: Listopad 01, 2015, 15:26:10 »
OMG,  do czego tam potrzebujesz instrukcji?  A nie pomyślałes aby włączyć PC /laptop i mieć porównanie który strój dla kogo?

Offline matyjasik90

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2012r.
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #490 dnia: Listopad 01, 2015, 17:14:01 »
Ma może ktoś link do kitsow serie b?

Offline Fiedziu

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 290
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.12.2011r.
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #491 dnia: Listopad 01, 2015, 17:57:58 »
OMG,  do czego tam potrzebujesz instrukcji?  A nie pomyślałes aby włączyć PC /laptop i mieć porównanie który strój dla kogo?
Nie rozumiesz mnie, zanim załaduje strój z pendriva to muszę ustawić dokładnie wzór koszulek, numerów itp i odpowiedni kolor wybrać żeby móc na koniec załadować strój
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Listopad 01, 2015, 18:01:07 wysłana przez Fiedziu »

Offline kamillo2001

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2015
  • location: Kielce
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.08.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: Fifa 14 Pro Evolution Soccer 2014
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #492 dnia: Listopad 01, 2015, 17:59:07 »
nie ma kitsow do seria b.

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #493 dnia: Listopad 02, 2015, 06:14:50 »
Taaa nie ma tak najprościej ... proszę link Kits Seria B : REJESTRACJA lub LOGOWANIE
lub jak kto woli wrzuciłem mój folder z herbami + stroje Seria B żeby się łatwiej edytowało w grze .. REJESTRACJA lub LOGOWANIE ( masz herb + komplet stroi każdej ekipy ) mam nadzieje że pomogłem pzdr ..
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2015, 06:24:12 wysłana przez serkowski »

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #494 dnia: Listopad 02, 2015, 06:25:54 »
Nie rozumiesz mnie, zanim załaduje strój z pendriva to muszę ustawić dokładnie wzór koszulek, numerów itp i odpowiedni kolor wybrać żeby móc na koniec załadować strój
REJESTRACJA lub LOGOWANIE



Nie wiem o co ci dokładnie chodzi ;) masz mój folder jak ja to wrzucam do gry ... przed wrzuceniem aby w grze nie zrobił się bałagan koszulek bo trudno później znaleźć strój dla odpowiedniej ekipy ładuje do każdej ekipy herb , żeby przed strojem danej ekipy był herbik i tak wiem dla kogo dany strój ... myślę że pomogłem jak co pisz śmiało pzdr

mój folder : REJESTRACJA lub LOGOWANIE

tak to wygląda :
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2015, 06:47:40 wysłana przez serkowski »

Offline Fiedziu

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 290
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.12.2011r.
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #495 dnia: Listopad 02, 2015, 08:59:11 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
A teraz rozumiesz? Podałem Ci przykład na 2 lidze angielskiej.

Offline serkowski

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Brave Boys From Musiała
  • Wiadomości: 520
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.02.2007r.
  • Piłka jest okrągła a bramki są dwie"...[*]
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #496 dnia: Listopad 02, 2015, 13:22:12 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
A teraz rozumiesz? Podałem Ci przykład na 2 lidze angielskiej.

grasz na ps 4 ? ???

to co wstawiłeś jest to chyba edycja strój ręcznie ? po co to ? jeżeli wgrywasz stroję za pomocą pendriva to po wgraniu  tylko zmieniasz kolor czcionki na strojach bo zdarza się że wgrasz np strój Liverpoolu czerwony i numerek i nazwisko piłkarza jest czerwoną czcionka to wtedy zmieniasz na inny kolor np.biały byś coś widział xD
« Ostatnia zmiana: Listopad 02, 2015, 13:26:01 wysłana przez serkowski »

Offline Fiedziu

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 290
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 28.12.2011r.
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #497 dnia: Listopad 02, 2015, 15:08:42 »
grasz na ps 4 ? ???

to co wstawiłeś jest to chyba edycja strój ręcznie ? po co to ? jeżeli wgrywasz stroję za pomocą pendriva to po wgraniu  tylko zmieniasz kolor czcionki na strojach bo zdarza się że wgrasz np strój Liverpoolu czerwony i numerek i nazwisko piłkarza jest czerwoną czcionka to wtedy zmieniasz na inny kolor np.biały byś coś widział xD
Tak, ps4. Dobra ja już wiem o co chodzi, nie potrzebna robotę chyba wcześniej robiłem. Dzięki

Offline Maticz88

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 04.09.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: Pes 2017 PS4
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #498 dnia: Listopad 02, 2015, 16:46:47 »
Ogarnia ktoś jak zrobić swoje kitsy ? PESEP ma swoje, zajebiscie to wygląda. Jest jakiś szablon czy coś takiego ?

Offline scooby666

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 16.12.2009r.
Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #499 dnia: Listopad 02, 2015, 19:08:33 »
Powiedzcie mi jak gra ocenia piłkarzy? W skali 1-10? Nie rozumiem tego za bardzo. Leicester w ML na poziomie top Player. Gram powiedzmy z Arsenalem na zero z tyłu a obrońcy dostają ocenę 5.0-5.5. Wtf?

//Nie umiem w tapatalka.


TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016 - Dyskusje, Opinie
« Odpowiedź #499 dnia: Listopad 02, 2015, 19:08:33 »