Autor Wątek: PES 2016 - Tryb myClub  (Przeczytany 1243900 razy)

0 użytkowników i 10 Gości przegląda ten wątek.

Offline chillonahill

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES18/PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2680 dnia: Listopad 11, 2015, 11:05:42 »
U mnie było tak, że do wtorku grało mi się idealnie po aktulizacji. Potem nistety nastąpił jakiś załam i przestało mi się wszystko podobać, zawodnicy ruszali się powolnie.


UWAGA WŁASNIE DOSTAŁEM RUNTIM ERROR!!!!
VIVA FCB!!!!!

Offline DarkSide_11

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 17.09.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2681 dnia: Listopad 11, 2015, 11:40:37 »
Faktycznie coś zmieniło się w tej grze na niekorzyść... W ciągu ostatnich kilku dni przegrałem mnóstwo meczów, bo pomimo TS 99 moja obrona chyba jest na urlopie. Zresztą, dzieje się tak z resztą składu, bo każdy zawodnik biega tak, jak mu się podoba, a tworzenie jakichkolwiek składnych akcji przychodzi mi z niemałym trudem. Z ratingu około 900 spadłem o jakieś 100 punktów... Dodatkowo wczoraj 10 losowań z agenta standardowego i 10 złotych piłek, a dziś - 10 losowań ze specjalnego i również samo złoto. I jak tu się nie wkurzać? Sam już nie wiem, w którym trybie grać, bo MyClub powoli doprowadza mnie do rozpaczy, a w Online Divisions same Bayerny i Reale, co po kilku meczach najzwyczajniej w świecie się nudzi... Pozostają chyba tylko symulacje i farmienie, może w końcu zawita jakiś ciekawy agent. :)

Offline chillonahill

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES18/PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2682 dnia: Listopad 11, 2015, 11:48:36 »
Faktycznie coś zmieniło się w tej grze na niekorzyść... W ciągu ostatnich kilku dni przegrałem mnóstwo meczów, bo pomimo TS 99 moja obrona chyba jest na urlopie. Zresztą, dzieje się tak z resztą składu, bo każdy zawodnik biega tak, jak mu się podoba, a tworzenie jakichkolwiek składnych akcji przychodzi mi z niemałym trudem. Z ratingu około 900 spadłem o jakieś 100 punktów... Dodatkowo wczoraj 10 losowań z agenta standardowego i 10 złotych piłek, a dziś - 10 losowań ze specjalnego i również samo złoto. I jak tu się nie wkurzać? Sam już nie wiem, w którym trybie grać, bo MyClub powoli doprowadza mnie do rozpaczy, a w Online Divisions same Bayerny i Reale, co po kilku meczach najzwyczajniej w świecie się nudzi... Pozostają chyba tylko symulacje i farmienie, może w końcu zawita jakiś ciekawy agent. :)


amen ziom amen. Te same odczucia
VIVA FCB!!!!!

Offline chrisvert

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 130
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 30.11.2010r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2683 dnia: Listopad 11, 2015, 12:06:48 »
To w takim razie kto wygrywa te wszystkie mecze? Jakoś ci co są wysoko w rankingu nadal tam są.

Offline chillonahill

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES18/PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2684 dnia: Listopad 11, 2015, 12:07:08 »
Nie wierze!!!! z darmowego agenta wypadł Pirlo!!!!!
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2015, 12:10:00 wysłana przez chillonahill »
VIVA FCB!!!!!

Offline DarkSide_11

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 17.09.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016 PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2685 dnia: Listopad 11, 2015, 12:17:09 »
To w takim razie kto wygrywa te wszystkie mecze? Jakoś ci co są wysoko w rankingu nadal tam są.

Nie powiedziałem, że przegrywam wszystkie mecze, lecz że przegrywam ich znacznie więcej, niż dotychczas, bo po prostu gra mi się dużo gorzej. Z TOP 100 wypadłem jakoś pod 180 miejsce w rankingu, ale mam nadzieję, że wkrótce tam wrócę. :)

Offline ony

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Maj 2015
  • location: Holandia
  • Wiadomości: 539
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.05.2015r.
  • Gram w: PS4
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2686 dnia: Listopad 11, 2015, 12:23:39 »
kto wygrywa mecze? ludzie tacy jak np Lex ( tutaj zaden pocisk ) ktorym gra sie caly czas tak samo, nie wiem czym to jest spowodowane. Takze nie przegrywam wszystkiego, ale nawet wygrana nie robi jakiejs wiekszej satysfakcji, bo dosc czesto wyglada to chaotycznie. Ale fakt faktem jest cos dziwnego, skoro ludzie z niskim tsem sprawiaja taki problem, u mnie ciagle w formie to jest chyba rylko remy, pozatym ze czasami z dwoch metrow trafia w bramkarza, ale ciagle sie rusza I ciagle wychodzi na pozycje. Przyklad np Yaya Toure, dqa tyg temu strzelal mi tyle bramek, byl wszedzie, a teraz przewraca sie o wlasne nogi :-D

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka


Offline chester.rush

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 29.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2687 dnia: Listopad 11, 2015, 12:33:26 »
Moim zdaniem to glownie bramkarzy poprawili

Offline chillonahill

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 452
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES18/PC
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2688 dnia: Listopad 11, 2015, 12:52:34 »
Bramkarzy poprawili na maxa. Są bardzo dobrzy.
VIVA FCB!!!!!

Offline karli888

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 359
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 15.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2689 dnia: Listopad 11, 2015, 12:59:46 »
kto wygrywa mecze? ludzie tacy jak np Lex ( tutaj zaden pocisk ) ktorym gra sie caly czas tak samo, nie wiem czym to jest spowodowane. Takze nie przegrywam wszystkiego, ale nawet wygrana nie robi jakiejs wiekszej satysfakcji, bo dosc czesto wyglada to chaotycznie. Ale fakt faktem jest cos dziwnego, skoro ludzie z niskim tsem sprawiaja taki problem, u mnie ciagle w formie to jest chyba rylko remy, pozatym ze czasami z dwoch metrow trafia w bramkarza, ale ciagle sie rusza I ciagle wychodzi na pozycje. Przyklad np Yaya Toure, dqa tyg temu strzelal mi tyle bramek, byl wszedzie, a teraz przewraca sie o wlasne nogi :-D

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

bo ta gra zrobiła się bardzo podobna do pes 2015 tam team spirit nie odgrywal praktycznie zadnej roli, liczył sie tylko skład, sam wygrywalem tam turnieje na team spirit 65....
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

codzienny opening za 100.000 GP

Offline karli888

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 359
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 15.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2690 dnia: Listopad 11, 2015, 13:23:52 »
może jutro poprawią cos w gameplayu

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e073887f94c22d482080238ed794175d&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=e073887f94c22d482080238ed794175d&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

LING:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

codzienny opening za 100.000 GP

Offline Bob_Leniwiec

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 61
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 22.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2691 dnia: Listopad 11, 2015, 13:36:48 »
no i pięknie drugi raz nie wchodzę do 3 ligi przez runtime error :/ ku......

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2692 dnia: Listopad 11, 2015, 13:56:13 »
kto wygrywa mecze? ludzie tacy jak np Lex ( tutaj zaden pocisk ) ktorym gra sie caly czas tak samo, nie wiem czym to jest spowodowane.

ony, coż... ja do każdego meczu podchodzę dość indywidualnie, po wylosowaniu przeciwnika zawsze sprawdzam jego skład i ustawienie i na ile pozwala na to okrojona możliwość dostosowania taktyki w myclub zmieniam ją w zależności od potrzeb, nie gram tak samo z gościem z top 100 i z gościem z 500-600 ranku, jak się uda strzelić 2.3 bramki to przechodzę do defensywnego ustawienia  zagęszczając jednocześnie środek pola na tyle ile to możliwe, jak widzę typa na skrzydłach z robbenem i neymarem to wiem że należy w większości przypadków spodziewać się dzid na jednego albo drugiego i gram tak żeby tego uniknąć choć nie zawsze się udaje.
żeby nie było też czasami się wk...wiam nie miłosiernie, wczoraj np. grałem z gościem 970 ranku ja na ten moment mam nie wiele ponad 800, w meczu 1;1, nie pokazał nic wielkiego oddał może ze 3 strzały, bramkę strzelił po którejś z kolei prostopadłej dzidzie na robbena, w końcu jakaś musiała przejść, nie ważne, ostatnia akcja, mijam obrońcę, przerzucam piłkę nad bramkarzem prosto na nogę napastnika znajdującego się przed pustą bramką i co? nie trafia z 4 metrów, piłka odbija się od słupka i wychodzi za boisko ;D
Ts mam 99 a skład taki se, jak już gdzieś pisałem 6 czarnych i 5 złotych.

Offline TrueGrand

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 418
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2693 dnia: Listopad 11, 2015, 14:25:13 »
Na Konami leci taka fala krytyki,  że chłopaki juz nawet nie piszą  na Twitterze bo są mieszani z gównem.
Skrypty pomagają randomowo,  wczoraj kumpla który jest dość dobry ograłem 6-0 bo nie mógł wyjść ze swojej połowy a ja grałem tiki takę rodem z sensible Soccer. Drużyny 3.5 gwiazdkowe biegają jak naspidowani nic nie ustępując Bayernowi (co dziwne jest to randomowo nie zawsze) . Arcade +skrypty (momentum)  od tygodnia są bardziej chamskie jak w FIFA, a to był  przecież powód mojej i wielu ludzi ucieczki do PES a. Do tego wszystkiego były problemy ze składkami. Zwycięstwa od tygodnia nie cieszą a porażki frustrują. Konami nie ogarnęło tej gry stąd pierwszy raz od kiedy gram a jest trochę tych lat widzę,  aby "powazna"  gra AAA kilka tygodni po premierze obniżała i tak niska cenę o 40 %! To świadczy,  że Konami wie iż team spirit i Player emotion wymkną im się spod kontroli, wiedza,  ze spaprali grę która miała być bardziej "symulacyjna"  a co jest?  Każdy widzi,  ci którym odpowiada styl gry box to Box faktycznie mogą być wręcz zachwyceni nowym gameplayem.
A tym którzy twierdzą,  że w PES nie ma momentum(skryptów) radzę popracować nad swoją spostrzegawczością.
« Ostatnia zmiana: Listopad 11, 2015, 14:27:56 wysłana przez TrueGrand »

Offline chester.rush

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2015
  • location:
  • Wiadomości: 66
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 29.09.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2694 dnia: Listopad 11, 2015, 14:47:56 »
Co powiecie o trenerze z czelsi??

Offline mlodinho

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2013
  • location:
  • Wiadomości: 149
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 26.09.2013r.
  • Gram w: PES2016
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2695 dnia: Listopad 11, 2015, 15:29:36 »
Ja wam powiem że dzisiaj znów się też nie miłosiernie wkur*** wziełem combo na Arde Turana i wypadga bramkarz...
Poza tym grałem dwa turnieje w MyClub poprostu tragedia wszedłem sobie troszkę późno nie powiem że nie ale mam dwa mecze wygrane wszystko fajnie gram trzeci mecz 88min prowadze 1-0 i dziękuje dowidzenia skur*** o nicku ruben_alamadriid wychodzi z meczu (mecz nierozegrany) i jeszcze śmieje się ze mnie w wiadomościach tj tragedia kur*** i nie wyszedłem do play-off'ów. Aż się odniechciewa grać.

Offline lexluthor

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2015
  • location:
  • Wiadomości: 345
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 07.02.2015r.
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2696 dnia: Listopad 11, 2015, 16:24:47 »
Wszyscy chwalą się losowaniami z free agentów to i ja się pochwalę ;D dziś wpadł Verratti :D Mam odłożone GP na około 20 losowań z tego parę tysi miałem zainwestować w próbę wylosowania jakiegoś dobrego CMF ale już nie potrzebuję tak więc wszystko w atak pójdzie. Wcześniej z darmowych wpadli jeszcze: alderweireld , ivanovic i d'alesandro, losowałem bez żadnego łączenia.

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2697 dnia: Listopad 11, 2015, 16:34:54 »
ja tam się wam ludzie dziwię, że tak się spuszczacie nad tym MyClub

przyznaję, sam w PES2015 w MyClub rozegrałem blisko 500 meczy, czasem wygrało się jakiś puchar, ale poza budowaniem swojego składu to i tak średnia zabawa, a największe nieporozumienie to to, że wpływ na taktykę ogranicza się do wyboru trenera

IMO znacznie przyjemniejszą formą rozgrywki i lepiej weryfikującą umiejętności graczy niż dywizje w myclub jest granie w normalną ligę na REJESTRACJA lub LOGOWANIE, a myclub można czasem odpalić dla zabawy

jeśli kogoś irytuje myclub, a nie próbował gry na pesleague to polecam spróbować, nowy sezon pewnie wystartuje pod koniec listopada, w tym czasie możecie grać wyzwania(mecze towarzyskie), puchary i turnieje dnia.

nie ma problemu, że się ktoś rozłącza, ewentualnie jest do zastosowania lagdetector, ale tak naprawdę nikt tego nie używa, jedyne co jest potrzebne do gry to numer GG, aby ustalać z innymi graczami termin rozegrania meczu


Offline smiechen

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Świnoujście
  • Wiadomości: 650
  • Dostał Piw: 32
  • Na forum od: 08.01.2015r.
  • lepiej wejść komuś w drogę niż w dupę
  • Gram w: ćpaj sport
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2698 dnia: Listopad 11, 2015, 17:11:12 »
ja tam się wam ludzie dziwię, że tak się spuszczacie nad tym MyClub

przyznaję, sam w PES2015 w MyClub rozegrałem blisko 500 meczy, czasem wygrało się jakiś puchar, ale poza budowaniem swojego składu to i tak średnia zabawa, a największe nieporozumienie to to, że wpływ na taktykę ogranicza się do wyboru trenera

IMO znacznie przyjemniejszą formą rozgrywki i lepiej weryfikującą umiejętności graczy niż dywizje w myclub jest granie w normalną ligę na REJESTRACJA lub LOGOWANIE, a myclub można czasem odpalić dla zabawy

jeśli kogoś irytuje myclub, a nie próbował gry na pesleague to polecam spróbować, nowy sezon pewnie wystartuje pod koniec listopada, w tym czasie możecie grać wyzwania(mecze towarzyskie), puchary i turnieje dnia.

nie ma problemu, że się ktoś rozłącza, ewentualnie jest do zastosowania lagdetector, ale tak naprawdę nikt tego nie używa, jedyne co jest potrzebne do gry to numer GG, aby ustalać z innymi graczami termin rozegrania meczu
jeden lubi szachy, a drugi dziwki więc dla mnie takie stwierdzenie jest śmieszne, ale jeżeli już chcesz to możemy o tym pogadać

1. Niektórzy w tym ja kupują PESa właśnie dla myClub (wcześniej ML online), gdyż ja nie jestem jakimś fanboyem Barcy, Realu i  tego typu zagranicznych drużynek. Gra umożliwia mi z czego się cieszę możliwość robienia swojej ekipy.
2. Jeżeli wydaje Ci się, że masz taki super wpływ na taktykę grając DIV to się mylisz, co sobie możesz takiego tam poustawiać? i tak wszystko zależy jak grasz i kim grasz? jedynie liczbę graczy w poszczególnej formacji sobie lepiej możesz ustawić i tyle. "...a największe nieporozumienie to to, że wpływ na taktykę ogranicza się do wyboru trenera" uwierz mi, że u tego samego trenera można naprawdę grać różne style i w miarę możliwości delikatnie pomieszać z pozycjami.
3. PESligi? ilu Was tam jest? 100? ciągłe granie z tymi samymi ludźmi? pewnie się już na pamięć znacie. A jakie drużyny tam sobie wybieracie? Real, Bayern, Barca, MC x25, czasem się trafi Arsenal, Napoli, Chelsea, MU? jaki sens wbijać się tam z Boca Juniors? żeby wygrane komuś nabijać?
4. Lagerzy byli i być będą, raz na 10 meczów jak mi się taki trafi to przeżyje, a jak w tej lidze? jak nagle komuś net zlagował, albo coś w tym stylu, to co wyzywany jest w tym momencie od leggerów i wywalacie go ligi? Tak pytam, bo zdarza mi się złapać lost connection, a nie lubie być od oszustów wyzywany.

Podsumowując ja osobiście kupuję tą grę dla myClub, lubię sobie zbierać GP i losować typków do własnej drużyny, ubolewam tylko, że w tym roku nie ma licencji na Legię, ale jakoś to przeżyję. Rozumiem też, że ktoś inwestuje w grę dla grania, ze znajomymi i chwała im za to.

Offline gac88

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2013
  • location: Mochy
  • Wiadomości: 344
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 20.10.2013r.
    • Status GG
  • Gram w: ...
Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2699 dnia: Listopad 11, 2015, 18:16:03 »
@smiechen

wcale nie chciałem dyskredytować grania w MyClub, bo tak jak mówię w poprzedniej odsłonie grałem w jedno jak i w drugie, w tej już mi się za bardzo nie chce grać w MyClub, choć pewnie przyjdzie czas, że trochę pogram, ale to w głównie w celu podejrzenia jak ludzie na świecie w to grają, a nie tylko sami Polacy

obecny sezon ligowy jest eksperymentalny, bo po raz pierwszy zespoły były wybierane przez samych graczy, pomysł okazał się nietrafiony, bo połowa graczy wybrała sobie Bayern.
 W następnym sezonie wszystko ma być po staremu, czyli losowe zespoły z koszyka drużyn o podobnym potencjale, zazwyczaj drużyny 3-4 gwiazdkowe np (Valencia, Malaga, Southampton, Fiorentina itp). wpływ na taktykę oczywiście ma się ogromny, bo można wszystko sobie ustawić po swojemu

Jeśli gra się tylko w ligę to wystarczy wygospodarować czas na tak 5-7 meczy tygodniowo, zazwyczaj najwięcej gra się w weekendy bo ludzie mają wolne. Dlatego nic nie stoi na przeszkodzie aby oprócz prawdziwej ligi na pesleuge, grać sobie również w MyClub. Na pesleague dodatkowo dochodzą jakieś turnieje okazjonalne typu Champions League, Liga Europejska itp

Gra na pesleague jest bardziej społecznościowa. Faktycznie, po kilkunastu meczach mniej więcej wiadomo czego można się spodziewać po danym przeciwniku, a po meczu czasem wymienić kilka zadań na gg czy ircu. Przy przerwanym meczu to już kwestia dogadania, zazwyczaj dogrywa się brakującą liczbę minut, lub jeśli np przerwie w 60 minucie, to włącza się mecz od nowa ustawiony na 5min i dodaje wynik 

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2016 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2699 dnia: Listopad 11, 2015, 18:16:03 »