Autor Wątek: Sterowanie PS4  (Przeczytany 5808 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Gronas

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2015
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.11.2015r.
  • Gram w: PES 2016
Sterowanie PS4
« dnia: Listopad 30, 2015, 20:44:40 »
Witam :)
Sądziłem, że taki temat był tu poruszany nie raz i gdzieś pewnie znajdę taki wątek przyklejony, niestety nic z tych rzeczy więc albo ja jestem tak niekumaty, albo wszyscy tak kumaci :D

Mam PES na PS4, kopie coś tam od czasu do czasu ale widzę, że nie wykorzystuje potencjału wszystkich przycisków na padzie :) czy byłby ktoś tak dobry i opisałby kombinacje na padzie w PS4, co tam się wyrabia trzymając L1 albo co jeśli L1+R1... do niektórych sam doszedłem, największy problem mam chyba z odbieraniem piłki i jakimś dryblingiem...jeśli ktoś czyta i nie dowierza to dodam tylko, że w ostatnią piłkę jaką grałem to była FIFA 98...i to na PC'cie :D serio :D

Albo odeślijcie gdzieś, choć wstępnie przeszukałem google i najwyraźniej dla wszystkich jest to oczywiste tylko nie dla mnie :D

Pozdro

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: Sterowanie PS4
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 30, 2015, 21:13:44 »
Musisz w grze pograć w trybie Treningu, sprawdzić co jak i z czym (zachowanie graczy, poruszanie, wyczucie pada, analogów czy tam strzałek, strzały i podania).
To nie te same symulacje co kiedyś, bez względu czy to FIFA czy PES. Trochę się zmieniło.
Nie da się tego od tak przepisać i opisać, to trzeba się nauczyć i obejść z tym.
Oraz ustawić swój profil (Personal Data Settings) a w nim sterowanie (czy z pomocą komputera czy bardziej manualnie) wedle własnego upodobania, czyli poznać grę :)

W czasie meczy lub treningu z menu pauzy można wybrać listę zagrań (Command List - jak się nie mylę) i tam masz cały opis sterowania, ale po angielsku.

Masz tu link do sterowania, częściowo opisany z PES 2015, niektóre mogą być aktualne albo i większość: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
« Ostatnia zmiana: Listopad 30, 2015, 21:15:48 wysłana przez we'street »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Sterowanie PS4
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 30, 2015, 21:13:44 »