Autor Wątek: PES 2017 - Tryb myClub  (Przeczytany 518355 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline dllugi40

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lip 2015
  • location:
  • Wiadomości: 541
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.07.2015r.
  • Gram w: Pes 2015
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1140 dnia: Listopad 21, 2016, 12:14:49 »
cos  znowu pomieszali w myclub z koszulkami .... normalnie wczoraj miałem swoje dzisiaj jest to pomieszane ale tylko w myclub .....

Offline rumcyk

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 19.01.2008r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1141 dnia: Listopad 21, 2016, 12:20:59 »
Mozna walic na ich support, ja z nimi dyskutuje jakis czas ale raczej sie bronia ze to nie ich wina, pytalem czy jakiegos soft bana dostalem ale mowia ze nic takiego nie ma. Z dwa tygodnie temu odpisywali codziennie a teraz czekam juz z tydzien na odpowiedz. Wyslalem im kilka zdjec i filmik z zachowaniem bramkarza, moze analizuja i czekaja jaka bajke wymyslec.

Offline KmS

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2016
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.11.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1142 dnia: Listopad 21, 2016, 17:16:49 »
Witam. Poczytałem Wasze komentarze i muszę sie odnieść do zmiany w fizyce gry. No szlag mnie trafia. Od jakiegoś czasu również notuję porażki, w większości kuriozalne. Serio, nie piszę tego z powodu frustracji. Gram w peesy od samego początku istnienia serii ( z wiekszymi lub mniejszymi przerwami) i może nie jestem super graczem ale jakies pojęcie mam. Mimo tego że dokonałem już 201 losowań special agenta trafiły mi się tylko 2(!) czarne piłki- Modrić oraz Busquets. Z top playera 1- ibra. Więc niby suma pecha powinna zostać wyczerpana. Szło mi całkiem spoko. 3 div rating 800+. Az tu nagle. Grałem z jakimś ogórkiem który przy wyniku 5-1 zaczął kombinować ( grał przy używaniu mobilnego wi-fi najpewniej) zaczął próby przerwania meczu. I pach. Gra ustała. Niestety kółeczko wczytywania chodziło bez końca. A obraz stał. Po zrobieniu sobie kawy i spaleniu 100 fajek postanowiłem wyłączyć bo przeciez nie bede 5 godzin czekał bo w sumie nie wiadomo czy bym sie doczekał. No i...prażka 3-0 disconnect z mojej winy! ........ No i od tej pory dramat. Nie wiem czy miało to wpływ ale w plecy kazdy mecz. Z 3 div do 7, rating z 820 na 600 (!) 20 strzały w meczu i bramek zero. Teraz delikatnie się poprawia bo rating wzrósł do 700 ale nadal po męczarniach...Dramat. To nie jest juz przyjemnosć ;)

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1143 dnia: Listopad 21, 2016, 18:11:31 »
To musi działać jakoś tak ze 1/2 ludzi widzi i ma problemy a drugiej 1/2 gra się zayebiscie. Bo przecież jak nam się grało dobrze to ktoś inny narzekał a jak my teraz narzekamy to ktoś inny nas goli. Znając konami tak to rozkladaja.....

Offline TOOP

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2016
  • location: Gniezno
  • Wiadomości: 81
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.09.2016r.
    • Status GG
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1144 dnia: Listopad 21, 2016, 18:22:32 »
To musi działać jakoś tak ze 1/2 ludzi widzi i ma problemy a drugiej 1/2 gra się zayebiscie. Bo przecież jak nam się grało dobrze to ktoś inny narzekał a jak my teraz narzekamy to ktoś inny nas goli. Znając konami tak to rozkladaja.....
Może to działa tak,że Ci z dość wysokim ratingiem czują różnicę in minus a Ci z teoretycznie niższym, In plus. By w jakiś sposób wyrównać szanse. Takie moje mongolskie teorie. :D

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


Offline KmS

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2016
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.11.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1145 dnia: Listopad 21, 2016, 18:47:38 »
Co znaczy lepszy/gorzszy? Nie ważne czy osoba ma wyższy rating czy niższy - zwyczajnie, cisnę, strzały z każdej pozycji i nic.. atak vardy na CF lv 43 ov 85 i gabriel na ss 84 ov. Serio krew mnie zalewa;p . Na początku było ok, bramki wpadały. Od jakoś 2/3  tyg tak sie dzieje ze moja obrona robi błędy a bramkarz leno lv 43 ov 85 zachowuje się jak junior (chociaz juz jest troche lepiej). Jesli gram z kimś kto gra zajebiście i kombinacyjnie i mnie pokona szacun, lubię grać z takim jesli nawet mam przegrać. Ale jesli faktycznie cisnę i na pusta walą obok (lekko, mocno, lob, technicznie- nieważne) to coś tu jest nie tak. Ale nic trzeba zacisnąć zęby i jechać dalej:)

Offline TOOP

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2016
  • location: Gniezno
  • Wiadomości: 81
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.09.2016r.
    • Status GG
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1146 dnia: Listopad 21, 2016, 18:53:29 »
Co znaczy lepszy/gorzszy? Nie ważne czy osoba ma wyższy rating czy niższy - zwyczajnie, cisnę, strzały z każdej pozycji i nic.. atak vardy na CF lv 43 ov 85 i gabriel na ss 84 ov. Serio krew mnie zalewa;p . Na początku było ok, bramki wpadały. Od jakoś 2/3  tyg tak sie dzieje ze moja obrona robi błędy a bramkarz leno lv 43 ov 85 zachowuje się jak junior (chociaz juz jest troche lepiej). Jesli gram z kimś kto gra zajebiście i kombinacyjnie i mnie pokona szacun, lubię grać z takim jesli nawet mam przegrać. Ale jesli faktycznie cisnę i na pusta walą obok (lekko, mocno, lob, technicznie- nieważne) to coś tu jest nie tak. Ale nic trzeba zacisnąć zęby i jechać dalej:)
Trzeba czekać na kolejne aktualizacje albo wróci normalność albo zostanie to co jest.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


Offline KmS

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2016
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.11.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1147 dnia: Listopad 21, 2016, 19:07:03 »
Najważniejsze że nie jestem sam w tych odczuciach, już myślałem że wpadam w paranoje  ;D

Offline Pafel69

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2016
  • location:
  • Wiadomości: 46
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1148 dnia: Listopad 21, 2016, 19:09:40 »
Najważniejsze że nie jestem sam w tych odczuciach, już myślałem że wpadam w paranoje  ;D

NIe wpadaj w paranoje, bo to nie Ty pierwszy i nie ostatni, cos jest nie tak. W czawartek ma byc drugi patch wiec miejmy nadzieje ze sie cos zmieni:)
« Ostatnia zmiana: Listopad 21, 2016, 19:10:27 wysłana przez Pafel69 »

Offline keats

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 50
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.10.2008r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1149 dnia: Listopad 21, 2016, 21:07:34 »
1. Słuchajcie mam pytanie . Gram krótko. NA ostatniego agenta wydałęm 150 zł , tam gdzie było losowanie za 100 coinsów. MAm 70 zawodników z overallem 75 i nie wiem co z nimi zrobić, w sensie jak ich najlepiej wykorzystać. Na pierwszy skład szans nie mają, a nie wiem, czy jakiś tryb grać czy na trenera? co byście zrobili ?
2. Czy jest gdzieś wytłumaczony tryb SIM divisons, bo nie wiem o co tam chodzi . Dzięki.

Offline TOOP

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Wrz 2016
  • location: Gniezno
  • Wiadomości: 81
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.09.2016r.
    • Status GG
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1150 dnia: Listopad 21, 2016, 21:14:52 »
1. Słuchajcie mam pytanie . Gram krótko. NA ostatniego agenta wydałęm 150 zł , tam gdzie było losowanie za 100 coinsów. MAm 70 zawodników z overallem 75 i nie wiem co z nimi zrobić, w sensie jak ich najlepiej wykorzystać. Na pierwszy skład szans nie mają, a nie wiem, czy jakiś tryb grać czy na trenera? co byście zrobili ?
2. Czy jest gdzieś wytłumaczony tryb SIM divisons, bo nie wiem o co tam chodzi . Dzięki.
Ja takich zawodników zawsze daję na trenera.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


Offline Pafel69

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2016
  • location:
  • Wiadomości: 46
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1151 dnia: Listopad 21, 2016, 21:39:30 »
1. Słuchajcie mam pytanie . Gram krótko. NA ostatniego agenta wydałęm 150 zł , tam gdzie było losowanie za 100 coinsów. MAm 70 zawodników z overallem 75 i nie wiem co z nimi zrobić, w sensie jak ich najlepiej wykorzystać. Na pierwszy skład szans nie mają, a nie wiem, czy jakiś tryb grać czy na trenera? co byście zrobili ?
2. Czy jest gdzieś wytłumaczony tryb SIM divisons, bo nie wiem o co tam chodzi . Dzięki.

Takich srebnych ja zostawiam, poniewaz w dalszych losowaniach bedzie Ci rosla wieksza szansa na zlote i czarne pilki

Offline dllugi40

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lip 2015
  • location:
  • Wiadomości: 541
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.07.2015r.
  • Gram w: Pes 2015
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1152 dnia: Listopad 21, 2016, 22:01:50 »
1. Słuchajcie mam pytanie . Gram krótko. NA ostatniego agenta wydałęm 150 zł , tam gdzie było losowanie za 100 coinsów. MAm 70 zawodników z overallem 75 i nie wiem co z nimi zrobić, w sensie jak ich najlepiej wykorzystać. Na pierwszy skład szans nie mają, a nie wiem, czy jakiś tryb grać czy na trenera? co byście zrobili ?
2. Czy jest gdzieś wytłumaczony tryb SIM divisons, bo nie wiem o co tam chodzi . Dzięki.





zawodnikami 75 można pograć turnieje a gdy minie 10 męczy i kończy się kontrakt dajesz na trenerów i tyle.... można również pofarmic zawodnikami srebrnymi z losowan.... a co do sim zasada taka jest ze najlepiej skład mieć na max 3 gwiazdki zgranie 99 i na każdej pozycji z jednym czarnym zawodnikiem
.
niestety w 2016 to działało teraz w 17 jest dużo przypadku

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Offline keats

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 50
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.10.2008r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1153 dnia: Listopad 21, 2016, 22:19:41 »
jak to czarnym zawodnikiem, jak na 3 gwiazdki ?

Offline Damian1

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 298
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 09.12.2012r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1154 dnia: Listopad 21, 2016, 23:41:13 »
jak to czarnym zawodnikiem, jak na 3 gwiazdki ?

chodziło mu o te gwiazdki max 3 i na każdej pozycji 1 dobry piłkarz z czarnej piłki.

np:
atak Costa
pomoc Pogba
obrona Bonucci
GK Lloris
 reszta piłkarzy bez znaczenia byle aby zgranie było od 90 do 99

REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Edit: jeżeli chodzi o sama grę to coś jest z nią nie tak, ale od samego początku, czyli od daty premiery. Żeby nie było że pisze teorie spiskowe to jestem słabym graczem :P Zagrałem już kilkadziesiąt meczy większość to ligowe na różnych stronach internetowych bo po to kupiłem tą grę a nie dal jakiegoś myClub, chociaż lubie pograć ligę myClub ale w prawdziwych ligach a nie w tych co oferuje nam konami bo tam grają debile i nie warto tracić na to czasu. Już wspomniałem że zagrałem kilkadziesiąt meczy no i w nie których niby byłem lepszy ale nie potrafiłem wygrać, teraz jest dokładnie tak samo, więc nie rozumie waszego żalu?  Piszecie o czymś co już było od samego początku. Np taki koleś pisze że wybiega na czystą pozycję i obrońca go dogania, no śmiech na sali a jak było od samego początku? Właśnie tak jak to opisuje. Dla mnie to jest bomba bo możesz dogonić przeciwnika i się wybronić. W tej grze strzały były zmora od samego początku a teraz się dziwicie że nie wchodzi? Ludzie ogarnijcie się i przestańcie pisać te bzdury bo nie da się was czytać!!!
« Ostatnia zmiana: Listopad 22, 2016, 00:07:05 wysłana przez Damian1 »

Offline dllugi40

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Lip 2015
  • location:
  • Wiadomości: 541
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 24.07.2015r.
  • Gram w: Pes 2015
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1155 dnia: Listopad 22, 2016, 08:34:12 »
chodziło mu o te gwiazdki max 3 i na każdej pozycji 1 dobry piłkarz z czarnej piłki.

np:
atak Costa
pomoc Pogba
obrona Bonucci
GK Lloris
 reszta piłkarzy bez znaczenia byle aby zgranie było od 90 do 99

REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Edit: jeżeli chodzi o sama grę to coś jest z nią nie tak, ale od samego początku, czyli od daty premiery. Żeby nie było że pisze teorie spiskowe to jestem słabym graczem :P Zagrałem już kilkadziesiąt meczy większość to ligowe na różnych stronach internetowych bo po to kupiłem tą grę a nie dal jakiegoś myClub, chociaż lubie pograć ligę myClub ale w prawdziwych ligach a nie w tych co oferuje nam konami bo tam grają debile i nie warto tracić na to czasu. Już wspomniałem że zagrałem kilkadziesiąt meczy no i w nie których niby byłem lepszy ale nie potrafiłem wygrać, teraz jest dokładnie tak samo, więc nie rozumie waszego żalu?  Piszecie o czymś co już było od samego początku. Np taki koleś pisze że wybiega na czystą pozycję i obrońca go dogania, no śmiech na sali a jak było od samego początku? Właśnie tak jak to opisuje. Dla mnie to jest bomba bo możesz dogonić przeciwnika i się wybronić. W tej grze strzały były zmora od samego początku a teraz się dziwicie że nie wchodzi? Ludzie ogarnijcie się i przestańcie pisać te bzdury bo nie da się was czytać!!!



dokładnie tak kolego jak mówisz .....

Offline shravakayana

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Sty 2015
  • location: Poznąń
  • Wiadomości: 230
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 29.01.2015r.
  • Gram w: PES2015
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1156 dnia: Listopad 22, 2016, 10:53:52 »


dokładnie tak kolego jak mówisz .....
No nie jest do końca dokładnie tak jak mówi... Gra co tydzień sie zmienia!!! Wypracowane nawyki przestają "działac" itd... To co robia bramkarze od tygodnia to nieporozumienie... Od poczatku grania nie miałem tylu cyrków u bramkarzy co przez ostatni tydzień. Rozumiem że to wszystko przypadek? Jednak jestem daleki od narzekania raz sie przegrywa a raz sie przegrywa :P... A czasami Real nie daje rady Legii. Trzeba się dostosować do panujących warunków ale mówienie, że nic sie nie zmienia jest zaklinaniem rzeczywistości. Zmienia się co tydzień według mnie zupełnie jak w PES2016!

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1157 dnia: Listopad 22, 2016, 12:32:37 »
Oczywiscie ze sie zmienia. Tylko naiwni ludzie wierzą ze wszystko jest ok i to słaba forma powoduje ze przegrywam czy trace bramki. Ja od 2 dni można powiedzieć"przystosowalem"się do pesa po czwartkowej aktualizacji i niby mam nawet 9 zwycięstw pod rząd ale błagam Was jakie to są zwycięstwa... 6:2,4:3,5:4. To wszystko przez bramkarzy którzy nagle cofnęli się w czasie i bronią jak za czasów 16 w najgorszym okresie. Trzeba czekać co przyniesie czwartek. Co tym razem? Bramkarze? Obrona? Czy odziwo wszystko wróci do normy ...

Offline G-das

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Kwi 2015
  • location: CK
  • Wiadomości: 177
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 04.04.2015r.
  • Gram w: PES 2017 / PS4
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1158 dnia: Listopad 22, 2016, 13:34:49 »
Oczywiscie ze sie zmienia. Tylko naiwni ludzie wierzą ze wszystko jest ok i to słaba forma powoduje ze przegrywam czy trace bramki. Ja od 2 dni można powiedzieć"przystosowalem"się do pesa po czwartkowej aktualizacji i niby mam nawet 9 zwycięstw pod rząd ale błagam Was jakie to są zwycięstwa... 6:2,4:3,5:4. To wszystko przez bramkarzy którzy nagle cofnęli się w czasie i bronią jak za czasów 16 w najgorszym okresie. Trzeba czekać co przyniesie czwartek. Co tym razem? Bramkarze? Obrona? Czy odziwo wszystko wróci do normy ...

Je też tak myśle to nie jest tak że nagle ktoś przegrywa itp. A raczej właśnie stawiałbym na zmianę w fizyce gry, co u jednych graczy wpływa na plus u innych na minus. U mnie przez miesiąc była mega passa jakieś 45 wygranych meczy na 50 rozegranych. Teraz 20 meczów rozegranych jakieś 12 - 15 przegranych. Ale powoli idzie coraz lepiej. Z czasem też trzeba wziąć pod uwagę fakt że gracze są coraz lepsi bo więcej grają i doganiają tych co okiełznali nowego PES'a szybciej.

Offline Gunner_Gesik

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2014
  • location:
  • Wiadomości: 1132
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 24.12.2014r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1159 dnia: Listopad 22, 2016, 16:58:55 »
Kizwa czemu ale to zawsze podczas meczu bonusowego muli niemiłosiernie?!?!?!?! Dzisiaj 7 meczy i nie dość że wszystkie do przodu to grało się miodzo. Zero zaciecia. No dosłownie zyleta. Mecz bonusowy i co? I kizwa lagi takie ze bania mała. Mecz w leb z byle kim. Kizwa jak to mnie wkurw...Ja pierd....

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #1159 dnia: Listopad 22, 2016, 16:58:55 »