Autor Wątek: PES 2017 - Tryb myClub  (Przeczytany 502395 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline rumcyk

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 19.01.2008r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2940 dnia: Czerwiec 13, 2017, 10:39:48 »
Czy oficjalne to sie okaze dzisiaj wieczorem:)

Offline BOSmarioBOS

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2014
  • location: Olsztynek
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 17.06.2014r.
  • Gram w: PES 2017
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2941 dnia: Czerwiec 13, 2017, 12:38:11 »
Usain Bolt xD ciekawe co jeszcze :)

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2942 dnia: Czerwiec 13, 2017, 22:50:00 »
Konami dało mi bonusa ostatnio i mogłem spokojnie zagrać około 25 meczy.
Od dzisiaj niestety wszystko wraca do normy - zero kontroli nad zawodnikami, grają jak w SIM.
Zadaję sobie pytanie dlaczego wciąż gram w to gówno?

Offline Damian1

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 298
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 09.12.2012r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2943 dnia: Czerwiec 14, 2017, 07:11:09 »
Konami dało mi bonusa ostatnio i mogłem spokojnie zagrać około 25 meczy.
Od dzisiaj niestety wszystko wraca do normy - zero kontroli nad zawodnikami, grają jak w SIM.
Zadaję sobie pytanie dlaczego wciąż gram w to gówno?

Skończ już płakać i naucz się grać!!!

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2944 dnia: Czerwiec 14, 2017, 10:38:48 »
Skończ już płakać i naucz się grać!!!


Powiedział co wiedział.
 :D

Offline Hattrick1983

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lip 2015
  • location: Siedlce
  • Wiadomości: 111
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 26.07.2015r.
    • Status GG
  • Gram w: Grałem w PES 2015, 2016, teraz PES 2017
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2945 dnia: Czerwiec 14, 2017, 23:16:54 »
Damianów takich to jest wielu, tylko że to nie od nas zalezy jaki bedzie wynik meczu,Niestety :(

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2946 dnia: Czerwiec 15, 2017, 00:18:48 »
Jest sporo przypadkowości w tej grze - jak dla mnie za dużo.

Prosty człowiek jestem i dla mnie po skierowaniu gałki w prawo, oczekuję od zawodnika podania w prawo a nie "może w lewo, może w prawo a może do tyłu" co z reguły kończy się podaniem prosto pod nogi przeciwnika.
 Jak wciskam R1 to spodziewam się, że zawodnik z dobrą formą zacznie biec a nie dreptać uj wie gdzie. Jak przełączam na zawodnika bliżej piłki, który akurat za nią biegnie to spodziewam się, że będzie biec za nią dalej a nie jak często to bywa najpierw tuż po przełączeniu na niego zatrzyma się, zrobi dwa kroki w przeciwnym kierunku i dopiero zacznie gonić przeciwnika z piłką.
Jak wciskam lekko przycisk podania to chciałbym, żeby zawodnik podał lekko do kolegi z drużyny a nie pizdnął uj wie gdzie.
Jak przytrzymuję dłużej przycisk podania czy wrzutki to chciałbym żeby podanie było mocniejsze a nie jak przysłowiowa krew z nosa.
Takich przykładów można by mnożyć.

Czasami nie jest źle i gra sie fajnie ale w moim przypadku przeważają takie z dupy wzięte akcje i naprawdę nie wiem jak z tym sobie radzić? Doczodzę do wniosku, że tego się nie przeskoczy.

Pewnie, że kolega Damian ma rację, że nie umiem grać albo gram słabo ale jak już pisałem na tym forum wystarczy mi jak będę miał kontrolę nad zawodnikami i świadomość, że przegrałem dlatego, że jestem słabszy a nie dlatego, że jakiś skrypt gry tak zarządził.

Ktoś tu wcześniej sugerował, że internet jest do dupy. W moim przypadku nie jest - internet optyczny, w miarę szybki i stabilny, wszystko podpięte na kablu nie przez wi-fi. Gram głównie w nocy, bo wtedy mam czas i internet nie jest obciążony - praktycznie tylko konsola podpięta pod neta, reszta urządzeń śpi wraz z resztą domowników.

Kilku kolegów z tego forum dało mi kilka podpowiedzi odnośnie managera, jak dobierać zawodników itd.
Managerów mam kilku, praktycznie każdy z nich z innymi ustawieniami. Kombinowałem już chyba wszystkie możliwe opcje ustawień dodatkowych, zaawansowanych do gry i nic to nie pomaga.
Jak gra śmiga, to śmiga na każdych ustawieniach - jak dzieją się cyrki, to na całego i cokolwiek bym nie robił to nie ma szans na obejście  tego.
Frustrujące.

Jak czytam forumowiczów, że kilka meczy poszło im nie tak to naprawdę zazdroszczę, że tylko takie mają problemy  :) bo u mnie proporcje są odwrócone.

Grzebałem też po zagranicznych forach i sporo ludzi ma podobne problemy do moich- gra zabawia się sama ze sobą i nie ma na to mocnych.

Cóż, taki wkurwia*ący urok tej gry.


Offline rumcyk

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 19.01.2008r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2947 dnia: Czerwiec 15, 2017, 07:58:20 »
A nie masz problemow z netem? bo po tym co mowisz z przelaczaniem obrony to mialem tak rok temu jak gralem na necie 10mb i na wifi. Teraz jak jade po kablu to mialem tak tylko z laggerami, ale ich nie trafiam bardzo czesto. Niestety najwazniejszy mecze czyli final finalow myclub competition przegralem przez polaczenie. Troche to przykre ale to tylko gra.

Offline Damian1

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 298
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 09.12.2012r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2948 dnia: Czerwiec 15, 2017, 09:24:54 »
Jest sporo przypadkowości w tej grze - jak dla mnie za dużo.

Prosty człowiek jestem i dla mnie po skierowaniu gałki w prawo, oczekuję od zawodnika podania w prawo a nie "może w lewo, może w prawo a może do tyłu" co z reguły kończy się podaniem prosto pod nogi przeciwnika.
 Jak wciskam R1 to spodziewam się, że zawodnik z dobrą formą zacznie biec a nie dreptać uj wie gdzie. Jak przełączam na zawodnika bliżej piłki, który akurat za nią biegnie to spodziewam się, że będzie biec za nią dalej a nie jak często to bywa najpierw tuż po przełączeniu na niego zatrzyma się, zrobi dwa kroki w przeciwnym kierunku i dopiero zacznie gonić przeciwnika z piłką.
Jak wciskam lekko przycisk podania to chciałbym, żeby zawodnik podał lekko do kolegi z drużyny a nie pizdnął uj wie gdzie.
Jak przytrzymuję dłużej przycisk podania czy wrzutki to chciałbym żeby podanie było mocniejsze a nie jak przysłowiowa krew z nosa.
Takich przykładów można by mnożyć.

Czasami nie jest źle i gra sie fajnie ale w moim przypadku przeważają takie z dupy wzięte akcje i naprawdę nie wiem jak z tym sobie radzić? Doczodzę do wniosku, że tego się nie przeskoczy.

Pewnie, że kolega Damian ma rację, że nie umiem grać albo gram słabo ale jak już pisałem na tym forum wystarczy mi jak będę miał kontrolę nad zawodnikami i świadomość, że przegrałem dlatego, że jestem słabszy a nie dlatego, że jakiś skrypt gry tak zarządził.

Ktoś tu wcześniej sugerował, że internet jest do dupy. W moim przypadku nie jest - internet optyczny, w miarę szybki i stabilny, wszystko podpięte na kablu nie przez wi-fi. Gram głównie w nocy, bo wtedy mam czas i internet nie jest obciążony - praktycznie tylko konsola podpięta pod neta, reszta urządzeń śpi wraz z resztą domowników.

Kilku kolegów z tego forum dało mi kilka podpowiedzi odnośnie managera, jak dobierać zawodników itd.
Managerów mam kilku, praktycznie każdy z nich z innymi ustawieniami. Kombinowałem już chyba wszystkie możliwe opcje ustawień dodatkowych, zaawansowanych do gry i nic to nie pomaga.
Jak gra śmiga, to śmiga na każdych ustawieniach - jak dzieją się cyrki, to na całego i cokolwiek bym nie robił to nie ma szans na obejście  tego.
Frustrujące.

Jak czytam forumowiczów, że kilka meczy poszło im nie tak to naprawdę zazdroszczę, że tylko takie mają problemy  :) bo u mnie proporcje są odwrócone.

Grzebałem też po zagranicznych forach i sporo ludzi ma podobne problemy do moich- gra zabawia się sama ze sobą i nie ma na to mocnych.

Cóż, taki wkurwia*ący urok tej gry.


Jacinho jak wytłumaczysz to, że ci sami ludzie, co roku są wysoko w rankingu na pesleague? Może z przypadku?  Po prostu umieją grać a Ty i kilku innych płaczków najwidoczniej nie! Najlepiej jest wszystko zgonić na grę:)

Gra jest dobra tylko ludzie za dużo od niej wymagają. Po przeczytaniu kilku postów płaczków którzy tylko wylewają swoje żale na temat jak ta gra ich oszukuje, To sobie myślę że najlepiej będzie jak gra będzie za nich strzelać gole to wtedy będą zadowoleni. Pod tym względem nic się nie zmieniło bo co roku czytam to samo gówno:)

Offline Carnage-Team

  • Amator
  • *
  • Join Date: Maj 2017
  • location: Ziemia
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.05.2017r.
  • Gram w: Pes17
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2949 dnia: Czerwiec 15, 2017, 09:42:03 »



 Jak wciskam R1 to spodziewam się, że zawodnik z dobrą formą zacznie biec a nie dreptać uj wie gdzie. Jak przełączam na zawodnika bliżej piłki, który akurat za nią biegnie to spodziewam się, że będzie biec za nią dalej a nie jak często to bywa najpierw tuż po przełączeniu na niego zatrzyma się, zrobi dwa kroki w przeciwnym kierunku i dopiero zacznie gonić przeciwnika z piłką.

Brzmi jak lagi, w 17 to prawdziwa zmora.

Gram w tą grę od czasu jak nazywała sie Wining Eleven i uważam że 17 odsłona jest "fifowata",
a nigdy w fife nie grałem. Koreańcy spie*rzyli grę.  Widziałem gameplay z 18 i na szczęście wygląda
na to, że gra wraca na właściwy tor.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2950 dnia: Czerwiec 15, 2017, 10:18:59 »
A nie masz problemow z netem? bo po tym co mowisz z przelaczaniem obrony to mialem tak rok temu jak gralem na necie 10mb i na wifi. Teraz jak jade po kablu to mialem tak tylko z laggerami, ale ich nie trafiam bardzo czesto. Niestety najwazniejszy mecze czyli final finalow myclub competition przegralem przez polaczenie. Troche to przykre ale to tylko gra.

Neta mam optycznego do 80Mega - powiedzmy, że fizycznie mam 30-40Mega i połowę tego Upload czyli nie jest źle. Głównie gram wieczorami i wtedy tylko konsola jest podpięta na kablu. Nic innego nie jest podłàczone w tym samym czasie.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2951 dnia: Czerwiec 15, 2017, 10:20:34 »
Jacinho jak wytłumaczysz to, że ci sami ludzie, co roku są wysoko w rankingu na pesleague? Może z przypadku?  Po prostu umieją grać a Ty i kilku innych płaczków najwidoczniej nie! Najlepiej jest wszystko zgonić na grę:)

Gra jest dobra tylko ludzie za dużo od niej wymagają. Po przeczytaniu kilku postów płaczków którzy tylko wylewają swoje żale na temat jak ta gra ich oszukuje, To sobie myślę że najlepiej będzie jak gra będzie za nich strzelać gole to wtedy będą zadowoleni. Pod tym względem nic się nie zmieniło bo co roku czytam to samo gówno:)

Nie pomagasz to chociaż nie przeszkadzaj gamoniu.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2952 dnia: Czerwiec 15, 2017, 10:27:37 »
Brzmi jak lagi, w 17 to prawdziwa zmora.

Gram w tą grę od czasu jak nazywała sie Wining Eleven i uważam że 17 odsłona jest "fifowata",
a nigdy w fife nie grałem. Koreańcy spie*rzyli grę.  Widziałem gameplay z 18 i na szczęście wygląda
na to, że gra wraca na właściwy tor.

Czasami próbuję sfaulować przeciwnika kòłkiem ale nawet chamskiego faulu nie mogę zrobić  >:D
To wygláda trochę jakbym grał z przeciwnikiem dwa różne mecze - on swoje i moi zawodnicy swoje.
Jak mówię - czasami jest dobrze i jest radocha z grania, czasami tylko wkòrw.

Offline Damian1

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 298
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 09.12.2012r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2953 dnia: Czerwiec 15, 2017, 19:45:41 »
Nie pomagasz to chociaż nie przeszkadzaj gamoniu.
Czasami próbuję sfaulować przeciwnika kòłkiem ale nawet chamskiego faulu nie mogę zrobić  >:D
To wygláda trochę jakbym grał z przeciwnikiem dwa różne mecze - on swoje i moi zawodnicy swoje.
Jak mówię - czasami jest dobrze i jest radocha z grania, czasami tylko wkòrw.
Wyzywasz mnie od gamonia a zobacz jaki z Ciebie gamoń z ortografii :D

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2954 dnia: Czerwiec 15, 2017, 22:31:02 »
 ;D
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 16, 2017, 07:51:59 wysłana przez Jacinho »

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2955 dnia: Czerwiec 15, 2017, 22:38:40 »
Którego z top bramkarzy polecacie?
Neura, Cecha, Buffona czy Courtoisa?

Obecnie moim najmocniejszym keeperem jest Hart (złota piłka) ale jest strasznie wolny.
Moya broni nieco lepiej moim zdaniem a w końcu chciałbym mieć jakiegoś z górnej półki.

Offline rumcyk

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 19.01.2008r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2956 dnia: Czerwiec 16, 2017, 09:59:00 »
Pierwszy to kot do gry na przedpolu i przecinania podan miezy bramkarza i obrone. Pozostali to przyspawani do lini bramkowej z duzym refleksem. Wszystko zalezy od sposobu jakim grasz.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2957 dnia: Czerwiec 16, 2017, 11:17:51 »
Raczej skłaniałbym się do ruchliwego w polu. Czyli wypada Neuer.
Brakuje mi tylko skauta 5* Germany a te ostatnio chodzà po 300k GP.

Dzięki rumcyk.

Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2958 dnia: Czerwiec 16, 2017, 11:48:37 »
Ja używam Cecha i Buffona z czarnych piłek i obaj są dobrzy. Buffon najlepiej gra na linii i jest bardzo defensywny z dobrym refleksem, Cech troszkę gra do przodu, więcej dośrodkowań przerywa i szybko wznawia grę przez co można dobrą kontrę wyprowadzić, ale ma trochę gorsze zachowanie na linii od Buffona. Neuera nie mam, ale zdarzało mi się grać przeciwko niemu, to on niesamowicie daleko potrafi wychodzić. Bardzo ofensywny bramkarz, który potrafi nawet zapędzić się przed pole karne, aby przerwać jakieś prostopadłe podanie. Gra też dużo na przedpolu i nie boi wychodzić się z bramki, ale za to na linii nie jest taki szybki jak przykładowo Buffon.

Offline rado_mil

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2015
  • location: Marki
  • Wiadomości: 187
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.02.2015r.
  • Gram w: PES/PS4
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2959 dnia: Czerwiec 16, 2017, 21:49:19 »
Którego z top bramkarzy polecacie?
Neura, Cecha, Buffona czy Courtoisa?

Obecnie moim najmocniejszym keeperem jest Hart (złota piłka) ale jest strasznie wolny.
Moya broni nieco lepiej moim zdaniem a w końcu chciałbym mieć jakiegoś z górnej półki.


Hart wolny? To chyba wolne żarty ;) mam go na 47 levelu i nawet nie myśle o zmianie chociaż mam gdzieś tam Oblaka, Buffona czy Ospine. Wychodzi ekstra do prostopadłych piłek, bez ciśnięcia trojkata, a na linii czasem wyjmuje takie pily, ze aż bym chciał to nagrać ;)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #2959 dnia: Czerwiec 16, 2017, 21:49:19 »