Autor Wątek: PES 2017 - Tryb myClub  (Przeczytany 501554 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3020 dnia: Lipiec 15, 2017, 14:12:07 »
ale obaj prezentujecie kiepski poziom...wy wiecie do czego sluzy prawa galka ? zero driblingu , zero frajndy z grania. klepka pyk pyk i cross...obejzyjcie jak graja Pesep albo itsdavidfish. A te lagi to ch.u.j z roznych przyczyn powstaja nie tylko ze ktos tam majstruje przy zlaczu

Możesz jaśniej do kogo pijesz?
Mnie akurat mało interesuje jak ktoś gra. Gram dla siebie i dla swojej frajdy o ile jestem w stanie pograć bez lagów  >:D

Offline tedzikooo

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 29
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2017r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3021 dnia: Lipiec 15, 2017, 15:41:52 »
o tym filmik wrzuconym na youtube, wlasciwie to macie racje grajcie jak wam to sprawia przyemnosc. ja juz pisalem dla mnie to fajne akcje driblingi wali mnie wynik i ten rating. mam 2000 meczy rozegrancyh i rating 500

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3022 dnia: Lipiec 15, 2017, 17:18:21 »
... ja juz pisalem dla mnie to fajne akcje driblingi wali mnie wynik i ten rating. mam 2000 meczy rozegrancyh i rating 500

Chyba o to właśnie chodzi, czyż nie?
Grasz jak ci pasuje i dopóki masz radochę z gry znaczy, że wszystko jest w najlepszym porządku.
 ;)

Offline alabalamp

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.02.2011r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3023 dnia: Lipiec 15, 2017, 22:40:42 »
Z bramkarzami to wydaje mi się, że spory czynnik na ich ocenę ma ustawienie zespołu i przede wszystkim przeciwnik.
Białkowski może mieć lepszy rating bo grasz nim w słabszej drużynie i co za tym idzie masz słabszych przeciwników.
Buffona podejrzewam, że wystawiasz do mocniejszego składu i przeciwnik jest bardziej wymagający więc bramkarz ma więcej roboty i dlatego jego rating jest taki a nie inny.
Oczywistym jest, że Buffon jest lepszy od Fabiańskiego i innych wymienionych bramkarzy i nie ma co kierować się tym ratingiem bo nierozsądnie byłoby wystawiać do drużyny 5cio gwiazdkowej Białkowskiego na bramkę.  ^-^

Tak mi się wydaje.
ja gram  druzyna  2- 3 gwiazdkowa... co za frajda  grac z 5 gwiazdkami?

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3024 dnia: Lipiec 16, 2017, 21:50:50 »
ja gram  druzyna  2- 3 gwiazdkowa... co za frajda  grac z 5 gwiazdkami?

Ja mam ustawione drużyny na każdej gwiazdce i gram sobie na przemian.

Offline Jacinho

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Sty 2017
  • location:
  • Wiadomości: 493
  • Dostał Piw: 20
  • Na forum od: 05.01.2017r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3025 dnia: Lipiec 16, 2017, 21:52:31 »
Takich lagów jak dzisiaj to jeszcze do tej pory nie miałem  >:(
Załamka.
 :-\  ???  >:(

Offline Damian1

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 298
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 09.12.2012r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3026 dnia: Lipiec 16, 2017, 22:25:43 »
ja gram  druzyna  2- 3 gwiazdkowa... co za frajda  grac z 5 gwiazdkami?

Ja gram 5 gwiazdkową.. Co za frajda jest grać 2-3 gwiazdkowymi?

Po to jest ta gra aby zdobyć jak najlepszych piłkarzy i nimi grać:D Grając cały czas słabym teamem mija się z celem myClub! Po to tworzysz swój team aby mieć w nim ulubionych piłkarzy, a ulubionych nie oznacza słabych!!! Gracz którego lubisz musiał Tobie czymś zaimponować i zazwyczaj nie jest to gracz słaby:) Dlatego jeżeli ktoś tam gra 2-3 gwiazdkową drużyną, to nie może nam powiedzieć że to jest jego ulubiona drużyna!!! Znam takich cwaniaków co umieją dobrze grać (słabymi drużynami) i czekają na ludzi słabych którzy zazwyczaj zaczynają przygodę z myClub. Jednym słowem zdobywają łatwo pkt. do rankingu(nie grają mocnymi bo tam już teraz ciężko trafić na słabeusza :)

Nie powiem lubię od czasu do czasu pograć słabszym teamem, ale nie w myClub. Od tego są inne ligi!
Jak chcesz sobie pograć słabym teamem i z ludźmi którzy nie oszukują to zapraszam do ligi na pesworld.  Organizowane są różne rozgrywki słabymi i najmocniejszymi drużynami:)

Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3027 dnia: Lipiec 17, 2017, 08:55:02 »

Po to jest ta gra aby zdobyć jak najlepszych piłkarzy i nimi grać:D Grając cały czas słabym teamem mija się z celem myClub! Po to tworzysz swój team aby mieć w nim ulubionych piłkarzy, a ulubionych nie oznacza słabych!!! Gracz którego lubisz musiał Tobie czymś zaimponować i zazwyczaj nie jest to gracz słaby:)

To w końcu jak najlepszych, czy ulubionych? Zastanów się, bo jedno z drugim nijak ma coś wspólnego. Czy Rashford, Muenier, Sergi Roberto, Glik, Bailly, Mendy, Rabiot, Kaka, Rog, Young, Rafa Silva, Gabbiadinni, Aleix Vidal i mnóstwo innych, nie mogą być ulubionymi piłkarzami? Czyżby grali w drużynach słabych typu trzecia liga w Kazachstanie? Czyżby Ci zawodnicy niczym się nie wyróżniali ani nie imponowali w swoich drużynach? Powiem Ci jedno - pierniczysz jak potłuczony. Po to jest myClub, aby każdy sobie zbudował skład jaki lubi i takim grał. Czyjś ulubiony skład może składać się z samych srebrnych piłek i nie oznacza to, że składa się z ogórków grających w okręgówce lub kogoś kogo nie da się lubić.

Offline Damian1

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 298
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 09.12.2012r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3028 dnia: Lipiec 17, 2017, 12:01:05 »
To w końcu jak najlepszych, czy ulubionych? Zastanów się, bo jedno z drugim nijak ma coś wspólnego. Czy Rashford, Muenier, Sergi Roberto, Glik, Bailly, Mendy, Rabiot, Kaka, Rog, Young, Rafa Silva, Gabbiadinni, Aleix Vidal i mnóstwo innych, nie mogą być ulubionymi piłkarzami? Czyżby grali w drużynach słabych typu trzecia liga w Kazachstanie? Czyżby Ci zawodnicy niczym się nie wyróżniali ani nie imponowali w swoich drużynach? Powiem Ci jedno - pierniczysz jak potłuczony. Po to jest myClub, aby każdy sobie zbudował skład jaki lubi i takim grał. Czyjś ulubiony skład może składać się z samych srebrnych piłek i nie oznacza to, że składa się z ogórków grających w okręgówce lub kogoś kogo nie da się lubić.

Możesz mieć skład z srebrnych, ale na pewno nie będzie to skład z ulubionymi piłkarzami. Gdyby w tej grze był Lewandowski to każdy by go chciał no ale ty oczywiście nie bo twój ulubiony jet jakiś tam  Rog hahaha.  Chodzi mi głównie o to że z samych ulubionych piłkarzy nie da się zrobić składu 2-3 gwiazdkowego.(wystarczy że masz 2-3 piłkarzy z czarnych piłek i już ta drużyna nie będzie 2-3 gwiazdkowa)) Jak ktoś pisze że gra 2-3 gwiazdkową i to jest jego ulubiony skład to nie wiem czy mam się śmiać czy też płakać. Każdy z nas ma kilku ulubionych piłkarzy z czarnej piłki i dziwnym trafem nie dają ich do składu, a w zamian dają leszczy z srebrnej rozumiesz to bo ja nie. Tak jak pisałem wyżej ci co graja słabymi to cwaniaki którzy polują na ludzi którzy zaczynają ligę z myClub lub na słabych. Zagrałem już kilka lig na kilku stronach i powiem wam tak, takiemu który jest słaby ale w miarę ogarnia grę łatwiej jest strzelić gola mocną drużyną(2,3 podania i jest już pod bramką wystarczy strzał rozpaczy i może być gol) i dlatego wiara woli grać słabszymi drużynami bo tam słabeusz sobie już nie radzi!!!

Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3029 dnia: Lipiec 17, 2017, 12:25:36 »
Chodzi mi głównie o to że z samych ulubionych piłkarzy nie da się zrobić składu 2-3 gwiazdkowego.

Jak się nie da, skoro wyżej Ci wymieniłem nazwiska i udowodniłem, że się da? Zgodnie z Twoim okiem myślenia Milik nie może być moim ulubionym napastnikiem, bo jest ze srebrnej piłki, zaś może być nim tylko zawodnik z czarnej. Gratuluję toku myślenia. Żeby taki mieć to już trzeba urodzić się z poważnym uszkodzeniem mózgi i do tego jeszcze trzeba się mocno postarać :) I tak już dokończając myśl, to wybrałbym Milika niż Messiego czy tam Ronaldo, bo wolę grać tymi, których lubię. I takich ludzi jest więcej, ja sam nie jestem, co zresztą widać na forum.

Tak jak pisałem wyżej ci co graja słabymi to cwaniaki którzy polują na ludzi którzy zaczynają ligę z myClub lub na słabych.

Mam dla Ciebie radę, która może Ci jeszcze pomóc. Stań kilkanaście metrów od ściany, twarzą do ściany, zegnij się w pół i biegnij ile sił w nogach. Jak to Ci nie pomoże, to lecz się na nogi, bo na głowę już za późno. Akurat najprzyjemniejsza gra jest na poziomie 3 gwiazdek, bo wtedy można sobie pograć, popykać, pobawić się i nie trzeba non stop gonić "Bejlów i Messich", których nie da się dogonić. Im słabszy jest gracz, tym mocniejszą drużyną gra. Jak widać Ty od 5 gwiazdek odczepić się nie możesz, dlatego że zapewne bez długich prostopadłych piłek do których zawsze Ronaldo dobiegnie, nie umiesz grać. Gadasz jak totalna amatorszczyzna, która o tej grze najmniejszego pojęcia nie ma. Aż dziw, że w FIFE nie grasz, bo tam byś szybko znalazł gimbusów, którzy by Ci wtórowali. Tyle w temacie.

Offline janek1234567890

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2016
  • location: polska
  • Wiadomości: 103
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 02.12.2016r.
  • Gram w: pes
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3030 dnia: Lipiec 17, 2017, 13:26:30 »
Witam kto jest dobry i słaby nie zależy od tego kto jak silną obecnie gra drużyną ja gram silną 3200 z reitingiem 800 a zamiatałem gości z owiele większym reitingiem na 10 meczy 1 lub 2 mecze przegrana i nie czuję się słaby i nie jeden kozi dostał srogie lanie od taty a ilu kozaków z reitingiem 1000 uciekło bo się wystraszyło taty 😉

Offline janek1234567890

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2016
  • location: polska
  • Wiadomości: 103
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 02.12.2016r.
  • Gram w: pes
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3031 dnia: Lipiec 17, 2017, 14:02:37 »
A swoją drogą załóżmy że gram drużyną 2 gwiazdki a mój rywal ma zespół 5 gwiazdek i gra na moim poziomie to raczej nie mam szans, jest to dobre jeśli ktoś lubi wyzwania np w towarzyskim meczu i ok ale jeśli chodzi o dywizje to średnio się zapatruje na granie słabszym składem

Offline zombiak1237

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2016
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.02.2016r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3032 dnia: Lipiec 17, 2017, 14:22:26 »
@Damian1 bzdury piszesz straszne. Jest dokładnie odwrotnie jak mówisz. Wielu doświadczonych  graczy gra na dwóch gwiazdkach bo im się po prostu znudziło kompanie samymi "Ronaldami"I to właśnie grając takim zespołem można wykazać się kunsztem i wyszkoleniem. A może po prostu nie kazdy ma czas jak np ja żeby uzbierać drożynę z samych kokosów a lubi sobie poklepac rekreacyjnie.

Offline Damian1

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 298
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 09.12.2012r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3033 dnia: Lipiec 17, 2017, 16:58:11 »
Jak się nie da, skoro wyżej Ci wymieniłem nazwiska i udowodniłem, że się da? Zgodnie z Twoim okiem myślenia Milik nie może być moim ulubionym napastnikiem, bo jest ze srebrnej piłki, zaś może być nim tylko zawodnik z czarnej. Gratuluję toku myślenia. Żeby taki mieć to już trzeba urodzić się z poważnym uszkodzeniem mózgi i do tego jeszcze trzeba się mocno postarać :) I tak już dokończając myśl, to wybrałbym Milika niż Messiego czy tam Ronaldo, bo wolę grać tymi, których lubię. I takich ludzi jest więcej, ja sam nie jestem, co zresztą widać na forum.

Mam dla Ciebie radę, która może Ci jeszcze pomóc. Stań kilkanaście metrów od ściany, twarzą do ściany, zegnij się w pół i biegnij ile sił w nogach. Jak to Ci nie pomoże, to lecz się na nogi, bo na głowę już za późno. Akurat najprzyjemniejsza gra jest na poziomie 3 gwiazdek, bo wtedy można sobie pograć, popykać, pobawić się i nie trzeba non stop gonić "Bejlów i Messich", których nie da się dogonić. Im słabszy jest gracz, tym mocniejszą drużyną gra. Jak widać Ty od 5 gwiazdek odczepić się nie możesz, dlatego że zapewne bez długich prostopadłych piłek do których zawsze Ronaldo dobiegnie, nie umiesz grać. Gadasz jak totalna amatorszczyzna, która o tej grze najmniejszego pojęcia nie ma. Aż dziw, że w FIFE nie grasz, bo tam byś szybko znalazł gimbusów, którzy by Ci wtórowali. Tyle w temacie.
Ze ty jesteś kretynem to każdy już wie!!! i naprawdę nie musisz tego ponownie udowadniać!!!
Nie wiesz jak gram a już mnie osądzasz. Cwany w ryju tylko przez internet.4
Ja przedstawiłem tu tylko swoje odczucia a gimbus o nicku Tianse zjadł wszystkie rozumy a pewnie gra jak lesz.z. Jak chcesz się zmierzyć o ile grasz na PC to zapraszam na gg 933893 mogę znaleźć czas na grę po 22

Wielu doświadczonych  graczy gra na dwóch gwiazdkach bo im się po prostu znudziło kompanie samymi "Ronaldami"I to właśnie grając takim zespołem można wykazać się kunsztem i wyszkoleniem. A może po prostu nie kazdy ma czas jak np ja żeby uzbierać drożynę z samych kokosów a lubi sobie poklepac rekreacyjnie.
Kunsztem i wyszkoleniem można się wykazać grając każdym teamem, tu nie ma reguły.
Rozumiem ludzi którzy nie mają czasu na grę i po prostu graja słabymi teamami. Ja gram mocnym bo po to jest ten myClub jak będę chciał sobie pograć słabym to zagram w zwykłą ligę, albo jakieś wyzwanie z kolegą na pesleague lub pesworld. Ostatnio  jestem mało aktywny i rzadko gram bo mnie już gra w PES po prostu znudziła. Wolę iść na spacer:D

Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3034 dnia: Lipiec 17, 2017, 17:24:08 »
Ze ty jesteś kretynem to każdy już wie!!! i naprawdę nie musisz tego ponownie udowadniać!!!
Nie wiesz jak gram a już mnie osądzasz. Cwany w ryju tylko przez internet.4
Ja przedstawiłem tu tylko swoje odczucia a gimbus o nicku Tianse zjadł wszystkie rozumy a pewnie gra jak lesz.z. Jak chcesz się zmierzyć o ile grasz na PC to zapraszam na gg 933893 mogę znaleźć czas na grę po 22

Zagrać mógłbym, ale nie z kimś na takim poziomie jak Ty, co właśnie udowadniasz swoimi wypowiedziami. Przepraszam , ale nie zniżę się do Twojego poziomu. Z tego forum nikt tak głupi jak Ty nie jest, więc tu towarzysza na swoim poziomie ani ameb do wtórowania Twoim postulatom nie znajdziesz :)

Offline Damian1

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 298
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 09.12.2012r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3035 dnia: Lipiec 17, 2017, 17:35:45 »
A swoją drogą załóżmy że gram drużyną 2 gwiazdki a mój rywal ma zespół 5 gwiazdek i gra na moim poziomie to raczej nie mam szans, jest to dobre jeśli ktoś lubi wyzwania np w towarzyskim meczu i ok ale jeśli chodzi o dywizje to średnio się zapatruje na granie słabszym składem
To jest dobre jak ktoś lubi wyzwania, ale uwierz mi że taki gimbus Tianse nie zagra z Tobą  swoją słabą drużyną przeciwko twojej mocnej bo na starcie wie że nie ma szans, oni tylko zagrają jak będziesz miał podobny skład. Ja tez tak grałem jak mi brakowało 2-3pkt. do następnej ligi wtedy łatwiej jest wygrać. Zresztą swoją dobrą drużyną nie ma opcji wyszukania takiego gości co gra 2-3 gwiazdkową drużyną, no chyba że gość nie ogarnia gry i nie ustawi aby wyszukało mu podobną drużynę. Gdyby tak było że każdy może trafić na każdego to każdy grałby najmocniejszymi :)

Offline Damian1

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2012
  • location:
  • Wiadomości: 298
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 09.12.2012r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3036 dnia: Lipiec 17, 2017, 17:37:39 »
Zagrać mógłbym, ale nie z kimś na takim poziomie jak Ty, co właśnie udowadniasz swoimi wypowiedziami. Przepraszam , ale nie zniżę się do Twojego poziomu. Z tego forum nikt tak głupi jak Ty nie jest, więc tu towarzysza na swoim poziomie ani ameb do wtórowania Twoim postulatom nie znajdziesz :)
Jak zawsze mądry tylko w ryju nic po za tym!!!

Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3037 dnia: Lipiec 17, 2017, 17:59:22 »
Jak zawsze mądry tylko w ryju nic po za tym!!!

Vice versa :)

Offline rumcyk

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2008
  • location:
  • Wiadomości: 304
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 19.01.2008r.
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3038 dnia: Lipiec 17, 2017, 22:01:50 »
Zagrałem ponad 1000 meczow w Mycluba i uwazam, ze duzo lepszych graczy uzywa slabszych ekip. Ja gram na slabych 5* i wole grac z goscie 3k sile skladu niz takiego co ma miedzy 2-2,5. Czescie Ci z najsilniejszym skladem bazuja na farcie, masie wrzutek albo wielu strzalach , liczac na dobitke. Niestety czesto to sie sprawdza ale nie przeszkadza mi to jezeli gra ostro tego nie wspiera.

Offline janek1234567890

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2016
  • location: polska
  • Wiadomości: 103
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 02.12.2016r.
  • Gram w: pes
Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3039 dnia: Lipiec 18, 2017, 12:15:04 »
Sporo racji jest w tym co mówisz tylko spójż na to z innej strony ja w dywizji wygram 4 mecze do reiting dojdzie mi jakieś 14 ptk 1 przegrana Idę w dół o 14 ptk kto ma trudniej ten który trzy razy zremisuje i raz przegra słabszym składem i zyskuje? Inna sprawa mistrzostwa grali Barceloną według mnie najlepsza w grze, w pełni respektuje to co piszesz bo wiem że jesteś doświadczonym i dobrym zawodnikiem ale w tej kwestii zdania będom podzielone pozdrawiam

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2017 - Tryb myClub
« Odpowiedź #3039 dnia: Lipiec 18, 2017, 12:15:04 »