Autor Wątek: Wiek graczy  (Przeczytany 2342 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline eksnajn

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2018
  • location: POLSKA
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.02.2018r.
  • Gram w: PES2018
Wiek graczy
« dnia: Marzec 26, 2018, 03:30:23 »
Przeszukiwałem internet lecz nigdzie nie mogę znaleźć jakiejś wzmianki na temat tego o co chcę zapytać.
Mianowicie chciałem się dowiedzieć, czy wiek graczy ma jakieś znaczenie w myClub. Jeśli tak, to jakie?
Właśnie udało mi się zdobyć BUFFONa, który w grze ma 39 lat. Jest się z czego cieszyć?
Co polecacie z nim zrobić? Zostawić w składzie czy może przerobić na trnenera?
Z góry dziękuję z informację.

Offline MatAnd

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 109
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.10.2015r.
Odp: Wiek graczy
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 26, 2018, 16:51:39 »
To nie football manager by wiek się liczył

Offline Tianse

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Kwi 2013
  • location:
  • Wiadomości: 412
  • Dostał Piw: 15
  • Na forum od: 23.04.2013r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Wiek graczy
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 26, 2018, 22:06:55 »
Po 10 meczach się zestarzeje do 40-stki, skille mu spadną, a po około 100 spotkaniach wystosowuje komunikat z prośbą o zakończenie kariery. Jeśli masz z nim wtedy jakiś kontrakt, to kasa przepada, bo jej nie zwracają, a legendy zawsze zabierają coś tam odstępnego, z racji swojej wyjątkowości w myClub.

Wiek jest oczywiście z tego powodu ogromną przeszkodą. Taki Buffon nie może zagrać więcej niż 3 spotkań z rzędu, ponieważ zbytnio się męczy i jest po prostu blokowany. Trzeba wystawić innego bramkarza, aby Gigi mógł odpocząć. Czasem w meczu, tak stary zawodnik może poprosić o zmianę, dlatego trzeba zawsze jedną mieć w zapasie, bo inaczej klapa murowana.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

Wiek nie ma najmniejszego znaczenia w myClub, bo przecież tam nie ma sezonów :D Wystarczy zajrzeć i przeczytać temat poświęcony trybowi myClub  ;D

Offline eksnajn

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Lut 2018
  • location: POLSKA
  • Wiadomości: 9
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.02.2018r.
  • Gram w: PES2018
Odp: Wiek graczy
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 06, 2018, 11:03:04 »
Od tamtego czasu zdążyłem zauważyć, że guzik ma znaczenie. Teraz wchodzę tutaj, czytam coś ty tu napisał i zastanawiam się "brał coś, czy nie brał".

Ale tak przy okazji, żeby nie zakładać nowego tematu. Jak jest tymi punktami treningu. Czasami wybieram z listy trenera, który ma do rozdania np. ponad 400 pkt jakoby, odpalam trening zawodnikowi, a ten mu 3 razy tyle daje. Od czego to zależy? Kiedy w treningu gracz uzyska więcej punktów levelu niż wskazuje sam trener na liście?

Tylko tym razem pisz od razu serio, bo mnie gębę wykrzywi od twoich fantazyji. Nie mam ochoty się po raz kolejny z nimi mierzyć. :-)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 06, 2018, 11:04:33 wysłana przez eksnajn »

Offline MatAnd

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2015
  • location:
  • Wiadomości: 109
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 19.10.2015r.
Odp: Wiek graczy
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 11, 2018, 21:06:45 »
Wiek ma znaczenie o tyle, że przeważnie niby wszystko mają poza kondycją (zauważyłem niedawno). Trening chyba jest w innym wątku.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Wiek graczy
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 11, 2018, 21:06:45 »