Autor Wątek: Pes 2009 jak grać online - poradnik czyli pytania i odpowiedzi :)  (Przeczytany 121000 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline buchos

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 291
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2007r.
Odp: Pes 2009 jak grać online - poradnik czyli pytanai i odpowiedzi :)
« Odpowiedź #180 dnia: Październik 22, 2008, 00:51:22 »
Hmmm, ja to pamiętam jak się pytałem ludzi na ircu w dniu premiery, już nie będę mówił kogo, mniejsza oto,
mianowicie pytałem się ich jak wygląda pes 2009 online ????

A oni na to że rewelacja, nie ma lagów, tak jak w pesie 6 itd., itd. .....

Jedna osoba użyła nawet określenia że gra się "miodzio".

No to ja się teraz was pytam:
Gdzie ten miód płynący z online, bo ja widzę tylko śmierdzącą kupę????
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2008, 00:53:51 wysłana przez buchos »

Offline wiskas

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2008
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.06.2008r.
Odp: Pes 2009 jak grać online - poradnik czyli pytanai i odpowiedzi :)
« Odpowiedź #181 dnia: Październik 22, 2008, 02:12:33 »
Miodzio to są lagi o drugiej w nocy na 8mbit łączu  z zieloną kropeczką i wynikami testu neta "AAB"
A kupa to pes2009

Offline waldas

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2006
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.12.2006r.
Odp: Pes 2009 jak grać online - poradnik czyli pytanai i odpowiedzi :)
« Odpowiedź #182 dnia: Październik 22, 2008, 04:38:05 »
powiem krotko juz sie nagralem w pes 09 ta gra powinna nazywac sie SPEED CYBORG SUPERGLU 09 kazdy wie o co chodzi gre wystawiam  na alegro bo watpie aby wyszedl jakis patch poprawiajacy zawrotna predkosc plus klej plus bardzo slaba obrona. W kazdym meczu padaja hokejowe wyniki TO FIFA 09 OCZYWISCIE NA X 360 JEST O WIELE LEPSZA OD TEGO BADZIEWIA JESLI KTOS MA  X 360 TO PRZYZNA MI RACJE O FIFIE NA PC NIE MOWIE BO TO TEZ KASZANA I STANOWCZO ROZNI SIE OD TEJ WERSJI NA KOSOLE SZKODA SLOW MOIM ZDANIEM KONAMI OLAŁA JUZ PES I ROBI GO NA SZTUKE TAK ABY TYLKO BYŁ A ZA ROK ZOBACZYCIE NASTEPNA KASZANE I MOZE NAWET BEZ LICENCJI I Z TRZEMA LIGAMI BO NA WIECEJ ICH NIE BEDZIE STAC CI CO ROBOLI WCZESNIEJSZE PES PEWNIE JUZ NIE PRACUJA HE HE A  CI CO TO ROBIA TERAZ WOGOLE SIE NIE ZNAJA BO JAK WYTLUMACZYC TAKIE BLEDY???? PES 06 TO ZŁOTO A NA  NOWE LEPSZE PES JUZ NIE MA CO LICZYC WSPOMNICIE MOJE SLOWA  I TO NIE PRZYPADEK ZE KALECZA DRUGI RAZ Z RZEDU TA GRE POPROSTU NASTAL JEJ KONIEC JA LICZE ZE FIFA KIEDYS POBIJE PES I BEDA WSZYSCY SZCZESLIWI ZE MAMY W CO GRAC  EA W KONCU ZROBI JAKIES CUDO BO NA KONAMI JUZ NIE  CO LICZYC A PES 06 NIE BEDZIE WCIAZ WIECZNY POZDRAWIAM                                                           

Offline waldas

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2006
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.12.2006r.
Odp: Pes 2009 jak grać online - poradnik czyli pytanai i odpowiedzi :)
« Odpowiedź #183 dnia: Październik 22, 2008, 05:33:44 »
jeszcze jedno chcialem powiedziec-----moze konami nie olałó gry pes 09 dlaczego?????????a dlatego ze gra pes 09  i fifa 09 na pc bardzo sie roznia od tych wersji na konsole x 360  i PS3 te na pc to tragedia ale za to na konsole te dwie gry sa wypasione na maxa i nawet fifa ktora nie lubilem jest super wniosek z tego taki ze wersje na pc ida do lamusa W Angli pes 09 robi furrore ale nie na PC tylko na konsole  PS3 nie miałem mozliwosci zagrania  w online na konsoli ale rozmawiałem z kolega  ktory mi  powiedział ze takich błedow jak na pc poprostu nie ma wszystko ładnie chodzi bez problemu i gra sie wypas na to wyglada ze wersje na pc sa skopane jesli sie myle to przepraszam wydaje mi sie ze konami postawilo  na konsole a na pc robi to na sztuke. ten kto widzial te gry jednoczesnie  na pc  i na x360 lub PS3  to mi przyzna racje POZDRAWIAM  I CZEKAM  NA OPINIE PS MYSLE ZE ROBIA TAK ABY ZMUSIC FANATYKOW TEJ GRY DO KUPOWANIA KONSOL

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2009 jak grać online - poradnik czyli pytanai i odpowiedzi :)
« Odpowiedź #184 dnia: Październik 22, 2008, 14:27:44 »
a może problem u was leży, ja mam łacze 10megowe i gra mi sie dobrze

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: Pes 2009 jak grać online - poradnik czyli pytanai i odpowiedzi :)
« Odpowiedź #185 dnia: Październik 22, 2008, 14:54:17 »
Jednak po pojawieniu się pes 2008 tego powiedzieć nie mogłeś?:P

no nie bo nie miałem wystarczającego pc aby grać w sieci, w normalnych warunkach. :)  Na rzecz pes2009 zakupuje nowe części...

Offline buchos

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 291
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2007r.
Odp: Pes 2009 jak grać online - poradnik czyli pytanai i odpowiedzi :)
« Odpowiedź #186 dnia: Październik 22, 2008, 17:35:23 »
a może problem u was leży, ja mam łacze 10megowe i gra mi sie dobrze

TO NIE WINA ŁĄCZA INTERNETU.
Mi też się gra dobrze, nie ma takich lagów jak w pesie 2008, jedynie lagi lekkie mam przy powtórkach no i przy stalych fragmentach.

Ale nie o to chodzi tutaj, gra online się różni znacznie od gry offline.
Akcji obronnych nie raz sie nie da ogarnąć, można całe boisko przedryblować jednym zawodnikiem.

Chociażby to że ostatnio przegrałem wynikiem 9-7, a za każdym razem jak strzeliłem bramkę gość zaczynał rajd od wznowienia gry i strzelał mi bramę, wkoncu sam tak zaczolem robić i wyszło z tego ze bramki praktycznie padały po przedryblowaniu pół boiska zaraz po wznowieniu gry. A miało tego nie być.

Po prostu kod gry online jest zje***ny, co tu dużo pisać. 
« Ostatnia zmiana: Październik 22, 2008, 17:38:18 wysłana przez buchos »

Offline Gattuso

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Lut 2007
  • location:
  • Wiadomości: 231
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 03.02.2007r.
Odp: Pes 2009 jak grać online - poradnik czyli pytanai i odpowiedzi :)
« Odpowiedź #187 dnia: Październik 22, 2008, 17:51:16 »
jeszcze jedno chcialem powiedziec-----moze konami nie olałó gry pes 09 dlaczego?????????a dlatego ze gra pes 09  i fifa 09 na pc bardzo sie roznia od tych wersji na konsole x 360  i PS3 te na pc to tragedia ale za to na konsole te dwie gry sa wypasione na maxa i nawet fifa ktora nie lubilem jest super wniosek z tego taki ze wersje na pc ida do lamusa W Angli pes 09 robi furrore ale nie na PC tylko na konsole  PS3 nie miałem mozliwosci zagrania  w online na konsoli ale rozmawiałem z kolega  ktory mi  powiedział ze takich błedow jak na pc poprostu nie ma wszystko ładnie chodzi bez problemu i gra sie wypas na to wyglada ze wersje na pc sa skopane jesli sie myle to przepraszam wydaje mi sie ze konami postawilo  na konsole a na pc robi to na sztuke. ten kto widzial te gry jednoczesnie  na pc  i na x360 lub PS3  to mi przyzna racje POZDRAWIAM  I CZEKAM  NA OPINIE PS MYSLE ZE ROBIA TAK ABY ZMUSIC FANATYKOW TEJ GRY DO KUPOWANIA KONSOL

Pes na konsoli to ten sam co na PC;)Fifa na PC jest slabsza od Fify na konsoli .

Offline Majster

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2008r.
Odp: Pes 2009 jak grać online - poradnik czyli pytanai i odpowiedzi :)
« Odpowiedź #188 dnia: Październik 22, 2008, 19:36:25 »
mam problem czy może ktoś mi pomóc??
Co mam zrobić żebym grał wieloma drużynami w np.LM bo wyskakuje mi coś takiego:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline wiskas

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2008
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.06.2008r.
Odp: Pes 2009 jak grać online - poradnik czyli pytanai i odpowiedzi :)
« Odpowiedź #189 dnia: Październik 22, 2008, 20:43:08 »
....obrońcy jak dzieci we mgle....hokejowe wyniki....zero teamworku....lagi i brak płynności meczu...problemy z logowaniem i konami id.....a miało być tak pieknie...
Jutro idę wymienić pesa na coś innego....

Offline ralfis

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 28
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2008r.
  • Zawisza Bydgoszcz !!!! [Z]
Odp: Pes 2009 jak grać online - poradnik czyli pytanai i odpowiedzi :)
« Odpowiedź #190 dnia: Październik 22, 2008, 22:36:09 »
kurde;// nie moge wejść w zaden pokój ,jak próbuje wejśc to wyskakuje mi profil jakiegoś gracza;// gdy chce wejśc poprzez opcje search to moge ale w tej opcji jest mało pokoi
naszczęscie gdy sam zrobie pokoj to mozna do mnie dołaczyć ...wie ktos moze co musze przestawić ustawic abym normalnie wchodził w każdy pokoj?
Zawisza Bydgoszcz !!! [Z]

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: Pes 2009 jak grać online - poradnik czyli pytanai i odpowiedzi :)
« Odpowiedź #191 dnia: Październik 22, 2008, 22:46:29 »
gra jest do bani niema co sie podniecac  :-[

Offline MQL

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2006
  • location: Handzlówka
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.10.2006r.
Odp: Pes 2009 jak grać online - poradnik czyli pytanai i odpowiedzi :)
« Odpowiedź #192 dnia: Październik 22, 2008, 23:48:01 »
a może problem u was leży, ja mam łacze 10megowe i gra mi sie dobrze

maciek nie masz racji. Wiem, że nastaje doba netu szerokopasmowego itd. ale IMO dobra gra pójdzie na łączu 1mb. Na takim łączu da się grać praktycznie we wszystko (na serwach w rozsądnej odległości). W pesa się nie da. Ja mam 1mb i całe szczęście, że nie kupiłem 09. Przejechałem się na 2008 i płytka skończyła w koszu w formie plastikowej układanki. Takie tłumaczenie, że mam 10mb i mi chodzi można porównać do obrony viśty - no przecież mam najnowszy komp z 4gb ramu i mi chodzi; tylko że ludzie zapominają o takim drobnym słowie jak "optymalizacja".
..and justice for all...

Offline JACEK

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2007
  • location:
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.12.2007r.
Odp: Pes 2009 jak grać online - poradnik czyli pytanai i odpowiedzi :)
« Odpowiedź #193 dnia: Październik 22, 2008, 23:50:51 »
PRZEPRASZAM CZY KTOS MOGŁ MI POMOC PRZY REJESTRRACJI KUR.. CA MNIE BIERZE KTO TO KUR.. WYMYSLIŁ ZAJEBIE SKUR...SYNA :D. Ciagle jest cos nie tak wpisze dobry KONAMI ID to pokazuje bład przy hasle wpisze GAME ID to znowu cos nie tak pomocy ludzie !!

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: Pes 2009 jak grać online - poradnik czyli pytanai i odpowiedzi :)
« Odpowiedź #194 dnia: Październik 23, 2008, 01:15:36 »
MQL to juz nawet nie chodzi o lagi oczywiscie masz racje w 6-ke to sie gralo nawet z goscmi co maja 512 dobrze a ci co maja 1 mega to komfort tutaj jak gram to nieraz mi sie lepiej gra z czerwonymi niz z zoltymi a co dziwne jak gram nieraz z polakami to jak pytam z ciekawosci to pisza ze mam zolte a niemcy nieraz pisza ze mam zielone smiechu warte albo gracze bujaja z tymi swiatelkami ale to nawet nie chodzi o lagi ja sie zawiodlem na gameplayu ktory jest jak we fifie 2006 z gorsza obrona przeciez ja takie budy wale ze w pes 6 to nawet przeciwnik pisal "nice shot" a tutaj to normalka mozna nawet kolesiem z driblingiem 65 wykiwac tak obroncow jak pacholki a najlepsze sa te rozne 80% bramka no a co do obroncow to jest to widoczne golym okiem ze robia miejsce dla napastnikow wybiegaja do przodu lub stoja w miejscu a prostopadle podania przenikaja obrone jakby byli duchami nie rozumiem czy ci gracze ktorzy sie tak podniecaja sa slepi i tego nie widza czy sie boja przyznac ze ta gra to kaszana

Offline Tranceformer

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location:
  • Wiadomości: 28
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.09.2007r.
Odp: Pes 2009 jak grać online - poradnik czyli pytanai i odpowiedzi :)
« Odpowiedź #195 dnia: Październik 23, 2008, 01:27:33 »
Mialem juz nic nie napisac,ale jeszcze jakis rąbek nadzieji mi zostal ,moze jakis patch moze cos...Jak widze nic sie nie zmienia...Unkas dobrze napisal ...Bayern tez...Mialem wczoraj mozlowosc gry on-line...A tyle czekalem na premiere:( ...Od razu mowie ..gierki nie kupie! A gram juz od 11 lat w pesa! Normalnie osrali nas(konsumentow) ,faktycznie niech wypuszcza raz na 2 -3 lata porzadnie, a nie co roku tworza badziewie oby tylko kase zbic....Mialo byc 2 vs 2 ...nawer 4 vs 4 grupy itd.....i co? Codziennie szukalem w necie przed premiera jakis wiesci z konami.Nic! ...Trzeba kupic aby sie przekonac jaka to "kupa" <---cyt. Messi,Eto ,Henryk i reszta ..jak zlapia pilke to mozna biegac po calym boisku bez jej straty.Mam nadzieje ze nie siegne dna kupujac na przyszly rok FIFE:/ Bo jak tak dalej bedzie ,to ...hehe i tak fify nie kupie:D....No ale musza cos zaradzic ..Czlowiek sie starzeje...2009 rok zaraz, i dalej lipa.......ps.Zamiast na te bilboardy i reklamy mogliby przeznaczyc na np.polskie serwy....To tyle ..Pozdrawiam maniakow "pseudo "starego pesa""

Offline GruSzkaaa9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2007
  • location: Starachowice
  • Wiadomości: 92
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.02.2007r.
  • Crisitano Ronaldo ! ; )
Odp: Pes 2009 jak grać online - poradnik czyli pytanai i odpowiedzi :)
« Odpowiedź #196 dnia: Październik 23, 2008, 01:30:48 »
mam wielki problem zarejestrowałem gre na głównej stronie konami ale niemoge zalogować sie w grze bo wyskakuje taki błąd : REJESTRACJA lub LOGOWANIE . prosze o pomoc bo już nie wytrzymuje mam takie ciśnienie na gre, a nie moge zagrać przez ten błąd i to nie jest hasło czy login źle wpisany bo próbowałem już 2 dn sie z tym męcze.
Sysiaaa <3 ! ;*

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: Pes 2009 jak grać online - poradnik czyli pytanai i odpowiedzi :)
« Odpowiedź #197 dnia: Październik 23, 2008, 02:41:07 »
Tranceformer to co czytalem przed premiera gry to byla bajka mecze nawet 7vs7 mialy byc ,a najlepsze zawsze konami podkreslalo "ze edycja 2009 bedzie rewolucja wsrod gier pilkarskich ze pracuja nad czyms czego jeszcze nie bylo" a pamietam jak mi kumpel pokazywal te slogany w pisemkach bo tak jak on  nie kupilem 2008 i czekalem na 2009 bo po tej kaszance myslalem ze 2009 zeczywiscie bedzie fajne ale jak jest sami widzicie 


Offline Tranceformer

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location:
  • Wiadomości: 28
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.09.2007r.
Odp: Pes 2009 jak grać online - poradnik czyli pytanai i odpowiedzi :)
« Odpowiedź #198 dnia: Październik 23, 2008, 03:06:25 »
No dokladnie!!! Mialo byc tak pieknie! Ale cóż ...Seabass teraz ziedzi na karaibach i mowi"hehe ale frajerzy" :D choc nie powiem, od 2008 zrobili spory postep.(nie liczac tych beznadziejnych szarż eto).Ale on-line jak spartaczyli rok temu tak i zostalo.:/

Offline waldas

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2006
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.12.2006r.
Odp: Pes 2009 jak grać online - poradnik czyli pytanai i odpowiedzi :)
« Odpowiedź #199 dnia: Październik 23, 2008, 10:27:19 »
I co panowie doczekaliscie sie swojego pes 09 to juz koniec tej gry i nie liczcie na to ze tam sie  cos zmieni powiem krotko bardziej wierze ze fifa sie  stanie hitem bo tu przynajmniej widac postepy

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pes 2009 jak grać online - poradnik czyli pytanai i odpowiedzi :)
« Odpowiedź #199 dnia: Październik 23, 2008, 10:27:19 »