Autor Wątek: Tranceshine Patch v3.3 [PC]  (Przeczytany 336701 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline dominik99

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 303
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.12.2008r.
Odp: Tranceshine Patch 2.1
« Odpowiedź #260 dnia: Styczeń 12, 2009, 19:31:46 »
odpowiedzcie tylko i k karma+
Jak Pomogłem.Daj karme +(applaud)

Offline wojtekk5

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 893
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.05.2008r.
Odp: Tranceshine Patch 2.1
« Odpowiedź #261 dnia: Styczeń 12, 2009, 19:32:49 »
odpowiedzcie tylko i k karma+

normalne  ;D
[size=24]★ CAMPIONI ★ D'ITALIA ★[/size]

Offline dominik99

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 303
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.12.2008r.
Odp: Tranceshine Patch 2.1
« Odpowiedź #262 dnia: Styczeń 12, 2009, 19:34:17 »
nie zmieniaja sie w spisie bylo napisane ze tak ehmm karma +
Jak Pomogłem.Daj karme +(applaud)

Offline pedrospawel20

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.12.2008r.
Odp: Tranceshine Patch 2.1
« Odpowiedź #263 dnia: Styczeń 12, 2009, 20:38:43 »
a da sie zrobic zeby kibice nie byli tacy kolorowi?

Offline barcafun10

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 564
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.12.2008r.
Odp: Tranceshine Patch 2.1
« Odpowiedź #264 dnia: Styczeń 12, 2009, 21:04:29 »
co jest grane jak gram to boiska sa na czarno co zle zrobilem
Musisz zmienic ustawienia z low na medium lub high

Offline barcafun10

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 564
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.12.2008r.
Odp: Tranceshine Patch 2.1
« Odpowiedź #265 dnia: Styczeń 12, 2009, 21:05:01 »
no to ja wznowie pytanie... jak usunąć boiska ? i jak usunąć loga z ML ?
Je śli chcesz usunac boiska to usun folder cv09.img w kitserverze

Offline Tranceshine

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 410
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Tranceshine Patch 2.1
« Odpowiedź #266 dnia: Styczeń 12, 2009, 21:23:34 »
a da sie zrobic zeby kibice nie byli tacy kolorowi?
da sie tak zrobić, są lepszej jakości ale hm rzeczywiscie moze lep[iej tacy jak byli...w next update się tym zajmę

Offline Szycha

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2006
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.01.2006r.
Odp: Tranceshine Patch 2.1
« Odpowiedź #267 dnia: Styczeń 12, 2009, 21:41:51 »
to jest stadion Feyenordu - pisze przeciez ze De Kuip

to dlaczego dales znaczek ajaksu w obrazku??
:)

Pzdr
Ajacieden: Dumni po zwyciestwie, Wierni po porazce.

Java_0

  • Gość
NIE w temacie
« Odpowiedź #268 dnia: Styczeń 12, 2009, 21:57:29 »
Nie jestem zbytnio w temacie wiec zapytam ... co daje patch 2.1 ?

A druga sprawa to szkoda ze w stadionach nie ma najpiekniejszego z nich ... St James Park ;d pozdrawiam

Offline Tranceshine

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 410
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: NIE w temacie
« Odpowiedź #269 dnia: Styczeń 12, 2009, 22:03:22 »
Nie jestem zbytnio w temacie wiec zapytam ... co daje patch 2.1 ?

A druga sprawa to szkoda ze w stadionach nie ma najpiekniejszego z nich ... St James Park ;d pozdrawiam
na 1 stronie wszystko piszę, widze fan Newcastle? :) niema takiego stadionu jak na razie hehe

Offline EsDoU

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.12.2008r.
Odp: Tranceshine Patch 2.1
« Odpowiedź #270 dnia: Styczeń 12, 2009, 22:03:47 »
patch 2.1 ogólnie.. naprawia błędy z pierwszego i np Fabiański znów jest biały a Arboleda znów czarny ;) nowe twarze i sporo innych usprawnień... niestety numerki wielu drużyn sie nie zgadzają i takie tam ale mam nadzieje że w następnych updatach wszystko zostanie naprawione

Offline pedrospawel20

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.12.2008r.
Odp: Tranceshine Patch 2.1
« Odpowiedź #271 dnia: Styczeń 12, 2009, 22:23:36 »
zeczywiscie dobra jakosc tych kibicow ale jakos tak mi sie wydaje ze ze starymi lepszy klimat byl a tak wogule to zajebisty path

Java_0

  • Gość
Odp: NIE w temacie
« Odpowiedź #272 dnia: Styczeń 12, 2009, 22:35:10 »
na 1 stronie wszystko piszę, widze fan Newcastle? :) niema takiego stadionu jak na razie hehe
No tak Fan Newcastle i naprawde zaluje ze nie ma takiego stadionu ale naprawde za tyle roboty to ty Nobla powinienes dostac ;d Tylko pare zeczy mi tam nie pasuje jak mozna oczywiscie ... :
- Kolorowi kibice na niektorych stadionach
- Anfield ... to nie jest Anfield ;p
- to ze mi nie chodzi zwykla gra tylko champions league a zatem nie moge zagrac w tyb kariery ani w become a legend ale to nie jest chyba wina patcha wsumie to nie wiem czego to wina ...
- Tak jak wczesniej mowilem brak St James Park
 I to chyba moje spostrzezenia ;p Mam nadzieje ze dobrze znosisz krytyke ... jak to wogole mozna krytyką nazwac.

Offline Tranceshine

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 410
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Tranceshine Patch 2.1
« Odpowiedź #273 dnia: Styczeń 12, 2009, 22:37:23 »
patch 2.1 ogólnie.. naprawia błędy z pierwszego i np Fabiański znów jest biały a Arboleda znów czarny ;) nowe twarze i sporo innych usprawnień... niestety numerki wielu drużyn sie nie zgadzają i takie tam ale mam nadzieje że w następnych updatach wszystko zostanie naprawione
o jakie numerki chodzi? na koszulkach? jeśli tak to można sobie samemu przecież poprawić...

ps. no to kibiców kolorowych się pozbędziemy, stadion będzie Fiorentiny zamiast White Hart Lane i Anfield...musi być Anfield ! przecież jest hehe :)

Java_0

  • Gość
:)
« Odpowiedź #274 dnia: Styczeń 12, 2009, 22:42:43 »
No niby jest ale tylko napisane to wogole nie przypomina anfield ;p a moze cos poprzestawialo nazwy i jest na innym ... ale nie wydaje mi sie

Java_0

  • Gość
Także ...
« Odpowiedź #275 dnia: Styczeń 12, 2009, 22:54:41 »
A ze sie tak zapytam ... ciezko było ci wgrac przyspiewki kibiców? mogłbym powgrywac tez bo niektore wypadaloby poprawic chociaz wiekszosc jest zajebista ;d

Offline alpen

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 15
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.01.2009r.
Odp: Tranceshine Patch 2.1
« Odpowiedź #276 dnia: Styczeń 12, 2009, 23:13:30 »
I teraz ja dodam swoje skromne zdanie. Ogolnie uwazam, ze odwaliles kawal bardzo dobrej roboty i za to Ci gratuluje i dziekuje, ale jest sprawa, ktora niestety mi sie nie podoba. Mianowicie staty niektorych graczy Juventusu ( tak jestem ich fanem ). Taki Sissoko... ma bardzo slabe staty, a w rzeczywistosci to bardzo dobry gracz. Ogolnie juventus cos slaby w tej grze, a prezentuje bardzo dobry poziom. Amauri jest bardzo wolny, to samo paru obroncow, typu Molinaro i Chiellini. Pozdro mam nadzieje, ze wniesiesz pare poprawek co do tej kwestii w kolejnym update.

Aaaa... wlasnie mam jeszcze 1 problem... Gdy wybieram jakikolwiek mecz, pokazane sa juz sklady i wczytuje sie bardzo dlugo... nasuwa mi sie odrazu, ze jest to wczytywanie stadionu. Czasami trwa to do paru minut ;o a czasami od razu. Wiesz moze jak temu zaradzic? Watpie, zeby chodzilo tu o PC, bo akurat mam dobry... ;]

Offline komiks

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 199
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.12.2008r.
Odp: Tranceshine Patch 2.1
« Odpowiedź #277 dnia: Styczeń 12, 2009, 23:25:09 »
Tranceshine czym się kierujesz ustalając umiejętności?? jeżeli chodzi o Sissoko  (był on w pesie 2008?) to może trzeba nadac piłkarzą takie umiejętności jak w  poprzedniej części?
**********************************************************************************************************************************

Offline EsDoU

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.12.2008r.
Odp: Tranceshine Patch 2.1
« Odpowiedź #278 dnia: Styczeń 12, 2009, 23:43:29 »
o jakie numerki chodzi? na koszulkach? jeśli tak to można sobie samemu przecież poprawić...

no moge ale jak robisz już OFa to postaraj sie żeby był jak najbardziej perfekcyjny ;) i składy uaktualnione itp bo np.. Edson nie gra już w Legii

Offline Tranceshine

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2008
  • location:
  • Wiadomości: 410
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2008r.
Odp: Tranceshine Patch 2.1
« Odpowiedź #279 dnia: Styczeń 12, 2009, 23:57:38 »
A ze sie tak zapytam ... ciezko było ci wgrac przyspiewki kibiców? mogłbym powgrywac tez bo niektore wypadaloby poprawic chociaz wiekszosc jest zajebista ;d
przecież są przyspiewki ... nawet w 2.1 są nowe - Górnika i Fiorentiny, jak ktoś ma jakieś nowe to prosze mi przesyłać takie rzeczy na PW,chętnie dodam...

I teraz ja dodam swoje skromne zdanie. Ogolnie uwazam, ze odwaliles kawal bardzo dobrej roboty i za to Ci gratuluje i dziekuje, ale jest sprawa, ktora niestety mi sie nie podoba. Mianowicie staty niektorych graczy Juventusu ( tak jestem ich fanem ). Taki Sissoko... ma bardzo slabe staty, a w rzeczywistosci to bardzo dobry gracz. Ogolnie juventus cos slaby w tej grze, a prezentuje bardzo dobry poziom. Amauri jest bardzo wolny, to samo paru obroncow, typu Molinaro i Chiellini. Pozdro mam nadzieje, ze wniesiesz pare poprawek co do tej kwestii w kolejnym update.

Aaaa... wlasnie mam jeszcze 1 problem... Gdy wybieram jakikolwiek mecz, pokazane sa juz sklady i wczytuje sie bardzo dlugo... nasuwa mi sie odrazu, ze jest to wczytywanie stadionu. Czasami trwa to do paru minut ;o a czasami od razu. Wiesz moze jak temu zaradzic? Watpie, zeby chodzilo tu o PC, bo akurat mam dobry... ;]
hm no własnie ja słabo znam Juve...Sissoko to pamiętam jeszcze z Valenci :) więc nie bardzo chce dotykać coś co mało znam więc jak coś możesz mi w tym pomóc i podpowiedzieć :) chyba że obejże kilka meczy Juve choc to nie wiele przy fanie jakimś który zna klub bardzo dobrze :) co do stadionów to może dawno nie przeinstalowywałes gry (też tak miałem) albo systemik należy wymienić juz :) jak masz jakieś sugestie to na PW napisz :) zapraszam, tymczasem zajrze do Juve i porobie tyle co pamiętam z tych graczy skoro nalegasz :)

no moge ale jak robisz już OFa to postaraj sie żeby był jak najbardziej perfekcyjny ;) i składy uaktualnione itp bo np.. Edson nie gra już w Legii
tak też własnie się zastanawiałem nad nim, dzięki za info,a co do Ligi Polskiej obecnie mało sie w niej interesuje, to co wyczytam - robię (transfery) no i nie wszystkich znam zawodników a kiedyś było inaczej...od kiedy moja Pogoń Szczecin wylądowała tam gdzie jest :( interesuje si,.ę zagranicznymi rozgrywkami dużo więcej...mówiłem już dawno że przydałby się ktoś do robienie poprawek w lidze naszej rodzimej...staram się jak moge ale takie rzeczy jak nr na koszulkach to bym si.ę chyba samemu zamęczył :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2009, 00:26:41 wysłana przez Tranceshine »

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Tranceshine Patch 2.1
« Odpowiedź #279 dnia: Styczeń 12, 2009, 23:57:38 »