Autor Wątek: Czy lagdetector jestt potrzebny?????  (Przeczytany 5356 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline ciechan78

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2007
  • location:
  • Wiadomości: 191
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.04.2007r.
Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« dnia: Marzec 14, 2009, 01:02:22 »
Mam pytanko do adminów graczy itp. czy ld jest potrzebny tutaj na pesleague czy nie skoro i tak nie korzystają z niego panowie admini w kontrowersyjnych sytuacjach jakim są lagi i próby oszukania drugiego gracza przez rozłączanie LD (żeby nie było dowodów na lagi) i co o dziwo jeszcze gorsze nie stosowanie się przez nich do zasady ze gracze powinni grac z ld i jeżeli jeden z nich w trakcie meczu wyłączy ld to powinno być karane WO za probe oszustwa przeciwnika co oczywiście w świetle dziwnej obrony adminów nie jest to nic strasznego bo ktoś dograł mecz do końca. To w takim przypadku mam pytanie czy w ogóle jest ld potrzebne ??????????.... I to czy ktoś grał do końca i po meczu dopiero to zgłosił nie powinno być brane jako argument zakończonego meczu gdyż wszem i wobec wiadomo ze gram przez siec w PES 2009 jest lekko mówiąc zrypana i czasami przeciwnik nie jest świadomy tego ze gracz mu laguje specjalnie i chowa dowody wyłączając LD....... Wiec moja prośba do adminów żeby w końcu poszli pop rozum do głowy i stworzyli graczom scenę pesa z uczciwością na pierwszym miejscu a jeżeli trafi się gracz który chce z wszelka cenę oszukiwać to log z LD powinny być brany jak priorytet... chciałbym aby admini wypowiedzieli się na ten temat.....aha i sorki Dabal za moje ograniczone słownictwo w tym poście ............
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2009, 01:07:54 wysłana przez ciechan78 »

Offline jaros2009

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2008r.
  • fifa Rządzi pesleague.pl bładzi :D
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 14, 2009, 01:09:22 »
Admini w tej kwestii dają plame. Interpretacja przepisów jest u nich skrajnie rózna

nasza klasa ,fotka it

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 14, 2009, 02:34:08 »
są przypadki kiedy sam lagdetector daje plamę wyskakuje jakieś failed i inne gówna a to nie wina graczy czy tez gracz Goree któremu LD raz się połączy raz nie przecież nieraz to nie wina gracza ze ld nie chce się połączyć albo ze wyskoczy jakieś gówno a inni zaraz to wykorzystują i posądzają o lagi za wszelka cenę żeby wygrać  dzisiaj wspomniany gracz Goree grałem z nim bez LD bo nie chciało mu połączyć mecz przegrałem ale grało się bez zarzutów a mogłem pisać o walkowera wymyślić ze lagował i specjalnie nie chciał włączyć LD to co się ostatnio dzieje to jakaś paranoja nie chce tutaj nikomu wypominać bo na szczęście  tych graczy jest garstka ale śmieszy mnie to  ze koleś przegra i rzuca tekst ''gdyby nie lagi ''
''sam na sam bylem i lag '' ''akurat jak strzelałeś to lag ''a najlepsze kiwniesz 2 i zaraz'' co to było piłki nie widziałem ''dla mnie tacy gracze są słabi chociaż nigdy nie wdawałem się w taka dyskusje to teraz pisze TACY GRACZE SA DLA MNIE CIENCY a najgorsi są ci co na czystym LD doszukują się lagów ale te wszystkie gwiazdy już są powoli zapamiętywane i można z nich polać bo niektóre teksty zaczynają być kultowe jak w seksmisji .Jeżeli kogoś uraziłem to mam to w dupie takie jest moje zdanie
ps.jaros2009 masz zajebisty cytat po awatarem jestem pod wrażeniem pozdro ;D
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2009, 02:44:32 wysłana przez unkas »

Offline ciechan78

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2007
  • location:
  • Wiadomości: 191
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.04.2007r.
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 14, 2009, 09:32:37 »
ale unkas widzisz nie chodzi o doszukiwaniu sie lagow jak ich nie bylo ale o interpretacje zasad ktore sa wprowadzone do rozdrywek i nie stosowanie sie zreszta juz pisac mi sie nie chce na ten temat bo niektorzy poprostu nie znaja zasad uczciwuej gry i wykorzystuja jak moga bledy tej gry.

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 14, 2009, 11:37:14 »
 po części masz racje i nie żebym cie oskarżał ze doszukiwałeś się lagów ale mnie już meczą te konflikty i dlatego tak napisałem

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 14, 2009, 11:38:45 »
są przypadki kiedy sam lagdetector daje plamę wyskakuje jakieś failed i inne gówna a to nie wina graczy czy tez gracz Goree któremu LD raz się połączy raz nie przecież nieraz to nie wina gracza ze ld nie chce się połączyć albo ze wyskoczy jakieś gówno a inni zaraz to wykorzystują i posądzają o lagi za wszelka cenę żeby wygrać  dzisiaj wspomniany gracz Goree grałem z nim bez LD bo nie chciało mu połączyć mecz przegrałem ale grało się bez zarzutów a mogłem pisać o walkowera wymyślić ze lagował i specjalnie nie chciał włączyć LD to co się ostatnio dzieje to jakaś paranoja nie chce tutaj nikomu wypominać bo na szczęście  tych graczy jest garstka ale śmieszy mnie to  ze koleś przegra i rzuca tekst ''gdyby nie lagi ''
''sam na sam bylem i lag '' ''akurat jak strzelałeś to lag ''a najlepsze kiwniesz 2 i zaraz'' co to było piłki nie widziałem ''dla mnie tacy gracze są słabi chociaż nigdy nie wdawałem się w taka dyskusje to teraz pisze TACY GRACZE SA DLA MNIE CIENCY a najgorsi są ci co na czystym LD doszukują się lagów ale te wszystkie gwiazdy już są powoli zapamiętywane i można z nich polać bo niektóre teksty zaczynają być kultowe jak w seksmisji .Jeżeli kogoś uraziłem to mam to w dupie takie jest moje zdanie

Strzał w 10. Uprzedziłeś mnie. Ja nie gram rewelacyjnie i zaraz wszyscy zjadą mnie od cieniasów, ale uważam się za gracza lepszego od każdego krętacza [nie piszę tu o Ciechanie, bo to równy gosc i dobry gracz]. Zresztą pisałem to wczoraj na mIRCu. Jeśli ktoś przegrał 1 mecz i uważa, że nieuczciwie, niech rzuci wyzwanie i się zrewanżuje. Mnie jeszcze nikt nie oszukiwał i bardzo się z tego cieszę. Nikt mnie nie oszukał przez LD czy lagi itp. A powiem szczerze, że lagi w meczu zdarzają mi się raz na 20 meczów. I szukam wtedy rozwiązania. A i jeszcze jedno uważam, że przepis z dograniem meczu do końca jest dobry. Ja jak już mam te lagi to rozłączam i piszę graczowi, że są lagi. Przecież nie gram dla tych ******** punktów KONAMI. Jeśli zdarza się tak w turnieju to tym bardziej. Dograsz mecz do końca i mówisz, że są lagi. Nie dosc, że to wkurza innych graczy, którzy muszą czekac. Wkurzasz swojego przeciwnika. Ktoś płacze do mnie o lagi to ja korzystam z tego przepisu prawie zawsze. Piszę przed meczem napisz do 15 minuty czy są lagi, to się rozłącze i pomyślimy. A jak ktoś dogra do końca i przegra to zawsze będzie płakał, a jak wygra to nie powie nic i tutaj zgadzam się z adminami. Mecz dograny - mecz ważny to jest bardzo dobry przepis.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 14, 2009, 11:47:31 »
Moim zdaniem LD nie spelnia do konca swojej roli. Czesto jest tak, ze obaj gracze maja polaczenia jako DOBRE, BRADZO DOBRE lub IDEALNE a w grze wystepuja lagi. Wtedy strona ktora przegrywa czuje sie oszukana. Nie mowie, ze powinna wygrac, bo moze przeciwnik byl zwyczajnie lepszy, ale takie uczucie pozostaje i przychodzi mysl do glowy: :"gdyby nie te ciecia w grze, to moze bym wygral" i z tego powstaja nieporozumienia. LD wykrywa tylko ewindente lagi, czyli probe oszustwa i nic wiecej. Zdaje sobie sprawe z tego, ze zdecydowana wiekszosc osob gra dla dobrej zabawy i nie zalezy im na tym , by przeciwnik mial lagi, jednakze zawsze sie zdarzaja czarne owce, ktorym to zwisa, a liczy sie tylko wynik. Najwiekszym problemem moim zdaniem sa kiepskie lacza i co za tym idzie kiepskie polaczenia podczas gry. Nie wiem czy jest na to sposob. Chyba jedynym jest uczciwosc graczy i ich gra fair play. Sam wiele razy przegralem i nie robie z tego tragedii, kiedy jednak przegralem, bo przeciwnik mi wmawia, ze wszystko jest super  a ja sobie wyimaginowalem lagi to mnie krew zalewa. Wiele razy mialem tez tak, ze od poczatku meczu bylo cos nie tak, przeciwnik strzelal mi bramke zanim zdazylem dojsc do pilki.. i co? jedyne co moge zrobic to przerwac mecz  i rozpoczac nowy od stanu 0-1 dla przeciwnika.. oczywicie jest przepis ze mozna przerwac mecz do 10minuty. ale co wtedy? to znaczy ze nie mozna strzelic bramki do 10minuty, bo gracz ktory stracil bramke zaraz moze sie rozlaczyc i powiedziec ze ma lagi, albo ze jest zle polaczenie?

to jest problem.

gram tu juz troche i znam mniej wiecej graczy, wiem ktorzy sa uczciwi, wiem ktorzy nie do konca sa... mysle ze kazdy ma zdanie wyrobione.

Pytanie jak ominac to wszystko?LD sprawdza sie tylko gdy ktos chce specjalnie oszukac,a co z reszta przypadkow??

czy ma ktos jakis pomysl?
POGON SZCZECIN

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 14, 2009, 11:53:46 »
Moim zdaniem LD nie spelnia do konca swojej roli. Czesto jest tak, ze obaj gracze maja polaczenia jako DOBRE, BRADZO DOBRE lub IDEALNE a w grze wystepuja lagi. Wtedy strona ktora przegrywa czuje sie oszukana. Nie mowie, ze powinna wygrac, bo moze przeciwnik byl zwyczajnie lepszy, ale takie uczucie pozostaje i przychodzi mysl do glowy: :"gdyby nie te ciecia w grze, to moze bym wygral" i z tego powstaja nieporozumienia. LD wykrywa tylko ewindente lagi, czyli probe oszustwa i nic wiecej. Zdaje sobie sprawe z tego, ze zdecydowana wiekszosc osob gra dla dobrej zabawy i nie zalezy im na tym , by przeciwnik mial lagi, jednakze zawsze sie zdarzaja czarne owce, ktorym to zwisa, a liczy sie tylko wynik. Najwiekszym problemem moim zdaniem sa kiepskie lacza i co za tym idzie kiepskie polaczenia podczas gry. Nie wiem czy jest na to sposob. Chyba jedynym jest uczciwosc graczy i ich gra fair play. Sam wiele razy przegralem i nie robie z tego tragedii, kiedy jednak przegralem, bo przeciwnik mi wmawia, ze wszystko jest super  a ja sobie wyimaginowalem lagi to mnie krew zalewa. Wiele razy mialem tez tak, ze od poczatku meczu bylo cos nie tak, przeciwnik strzelal mi bramke zanim zdazylem dojsc do pilki.. i co? jedyne co moge zrobic to przerwac mecz  i rozpoczac nowy od stanu 0-1 dla przeciwnika.. oczywicie jest przepis ze mozna przerwac mecz do 10minuty. ale co wtedy? to znaczy ze nie mozna strzelic bramki do 10minuty, bo gracz ktory stracil bramke zaraz moze sie rozlaczyc i powiedziec ze ma lagi, albo ze jest zle polaczenie?

to jest problem.

gram tu juz troche i znam mniej wiecej graczy, wiem ktorzy sa uczciwi, wiem ktorzy nie do konca sa... mysle ze kazdy ma zdanie wyrobione.

Pytanie jak ominac to wszystko?LD sprawdza sie tylko gdy ktos chce specjalnie oszukac,a co z reszta przypadkow??

czy ma ktos jakis pomysl?

ggman najwidoczniej nie wiesz do czego służy LD i nie masz zielonego pojęcia z jakiej przyczyny masz lagi 

Offline ciechan78

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2007
  • location:
  • Wiadomości: 191
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.04.2007r.
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 14, 2009, 11:58:19 »
Belze czekamy na interpretacje ze strony adminow bo napisanie ze ktos nie wie o co chodzi jest krotko mowiac uchylaniem sie od odpowiedzi.stworzylem ten post zeby wyjasnij i rozjasnic dzialania LD i zasad ktore sa z nim zwiazane..

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 14, 2009, 12:01:14 »
panowie jak ktoś ma dobrze skonfigurowanego kompa,gra na ustawieniach w grze które są najodpowiedniejsze dla jego sprzętu, ma w miarę dobre łącze i nie generuje lagów to grając z takim gościem nie będziecie mieli lagów [ja mam 6mb, komp dobry (żadnych problemów z nim nie mam) i lagi mam raz na 15 meczy i nawet nie nazwał bym tego lagami tylko odczuwalną różnicą pomiędzy grą z kimś kto ma w miarę dobre łącze (ustawienia w grze odpowiednie) a z kimś kto ma kompa słabego high detale i łącze 1mb]
oczywiście jakieś opóźnienia/lagi mogą też być odczuwalne z winy serwerów ...


Offline ciechan78

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2007
  • location:
  • Wiadomości: 191
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.04.2007r.
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #10 dnia: Marzec 14, 2009, 12:05:03 »
to jakie maja byc te ustawienia ja mam 2.4ghz core 2 duo z grafa GF 8600 gts i netem 10Mb moze cos doradzisz a i ustawienia kompa moze trzeba cos zmienic doradz prosze

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #11 dnia: Marzec 14, 2009, 12:05:16 »
panowie to ze macie lagi zależy od wielu czynników ,słaby komp,pieprzone serwery konami ,lub to ze podczas gry macie włączone jakieś programy strony itp.i macie lagi i pierwsze co wam przychodzi na myśl  to wina przeciwnika ,ld nie wykrywa tych rzeczy tylko to jeżeli podczas meczu przeciwnik specjalnie obciąży łącze albo samo się  spier..... ze jest mały upload i download .Jeżeli się mylę to mnie poprawcie ...    
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2009, 12:07:12 wysłana przez unkas »

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #12 dnia: Marzec 14, 2009, 12:06:42 »
LD tylko i wyłącznie wykazuje czy ktoś nie generuje lagów celowo tzn nie obciąża procesora dodatkowymi programami, aplikacjami (v14 pokazuje też ustawienia w grze, i sprzęt jaki posiadacie) - więc podam przykład jak ktoś ma neostrade 512kb i kompa średniego i gra na high ustawieniach - a nie będzie generował lagów (czyt.powyżej) to LD wykaże że jest idealnie a w grze będziesz odczuwał że jest źle
kolejny przykład - jak masz zajebistego kompa ustawienia w grze odpowiednie do Twojego sprzętu łącze 2 mb i nie będziesz generował lagów a serwery będą obciążone (lub będą mieli jakikolwiek problem w wyniku którego będziesz miał teleporty co 1 sek) to LD również będzie wykazywało idealnie, b.dobre lub dobre


Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #13 dnia: Marzec 14, 2009, 12:08:43 »
BELZEBUD, wiec prosze wyjasnij mi do czego sluzy LD? ja mam b. dobry internet do 20Mbit/s, kompa mam bardzo dobrego. wiec dlaczego od czasu do czasu tak mi tnie ze nie moge nic kompletnie zrobic , LD niczego nie wykrywa? dlaczego tez przeciwnik mowi mi ze ja mam czerwona kropke , a ja u siebie widze, ze czerwona kropke ma wlasnie moj przeciwnik a nie ja.. ? o to co tu chodzi?

pytam, bo moze nie jestem uswiadomiony.

prosze wyjasnij mi i moze innym graczom przy okazji

pozdrawiam
POGON SZCZECIN

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #14 dnia: Marzec 14, 2009, 12:09:19 »
BELZEBUD, wiec prosze wyjasnij mi do czego sluzy LD? ja mam b. dobry internet do 20Mbit/s, kompa mam bardzo dobrego. wiec dlaczego od czasu do czasu tak mi tnie ze nie moge nic kompletnie zrobic , LD niczego nie wykrywa? dlaczego tez przeciwnik mowi mi ze ja mam czerwona kropke , a ja u siebie widze, ze czerwona kropke ma wlasnie moj przeciwnik a nie ja.. ? o to co tu chodzi?

pytam, bo moze nie jestem uswiadomiony.

prosze wyjasnij mi i moze innym graczom przy okazji

pozdrawiam

masz napisane powyżej :)

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #15 dnia: Marzec 14, 2009, 12:11:51 »
masz 20Mbit/s ? zakładam że nie w Polsce, kolejnym powodem jest na pewno też to że grasz z kimś z poza kraju tzn odległość, zawsze będzie się lepiej grało jak gra X z Y i oboje są z tego samego kraju niż jak gra X (Włochy) z Y(Polska)

Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #16 dnia: Marzec 14, 2009, 12:23:01 »
wiec w dalszym ciagu nie wiem dlaczego mam lagi i wiem do czego sluzy LD, co zreszta sam napisalem, dokladnie to co ja.

czyli z tego wynika ze mam lagi przez serwer konami , albo przez slabe lacza przeciwnika....

co to za radosc z gry?
pozostaje mi dalej sie meczyc?
POGON SZCZECIN

Offline ciechan78

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2007
  • location:
  • Wiadomości: 191
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.04.2007r.
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #17 dnia: Marzec 14, 2009, 12:29:07 »
no tak i dyskusja na temat tego do czego sluzy i kiedy ma byc brany pod uwage log z LD przeszla do tego kot moze grac a kto nie w zaleznosci od jego komputera

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #18 dnia: Marzec 14, 2009, 12:30:51 »
prosze podpowiedzcie, jak mamy udowodnić, że ktoś lagował?? prosze o jakiś dobry sposób...

Offline ciechan78

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2007
  • location:
  • Wiadomości: 191
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.04.2007r.
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 14, 2009, 12:39:27 »
no to macku powiedz co o tym sadzisz jest mecz sa lagi takie ze jakos gra idize i dla gracza ktory juz troche w nia gra jest to rzecz na ktora moze znac odpowidz ( za duzo ludzi , przeciazone serwery itp.) no i w trakcie meczu pisze sie do gracza ze sa jakies tam lagi. po kilkunastu minutach wali brame z takiego laga ze sam do mnie pisze ze widzial i ze chamsko sie zachowal ale takie jest zycie rece mi opadaja zero uczciwosci ale gram dale gdzie mecz rozgrywany jest w trudnych warunkach. Przypomne ze inforowalem gracza o lagach i on sam to widzial ale to co zobaczylem po meczu poprostu zalamka w oknie LD widze ze gracz rozlaczyl ld w trakcie meczu. no to juz mnie wkurwilo totalnie. Jaka jest w tym momencie strategia admionow czy nie powinni ukarac gracza ktory wylaczyl ld mimo zasady i przymusu grania z nim.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #19 dnia: Marzec 14, 2009, 12:39:27 »