Autor Wątek: Czy lagdetector jestt potrzebny?????  (Przeczytany 5231 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #20 dnia: Marzec 14, 2009, 12:49:04 »
a powiedz mi czemu z lagami maja problem w koło te same osoby??

Offline ciechan78

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2007
  • location:
  • Wiadomości: 191
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.04.2007r.
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #21 dnia: Marzec 14, 2009, 13:03:36 »
ale odpowidz mi na to pytanie

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #22 dnia: Marzec 14, 2009, 13:20:05 »
nie mam pytań albo nie umiecie czytać ze zrozumieniem albo już na serio jaja sobie robicie a co do pytania Ciechana to chyba takie zachowanie jego przeciwnika powinno być rozstrzygnięte na korzyść Ciechana ale jeśli LD może sam się rozłączyć w co wątpię wtedy poszkodowany jest jego przeciwnik

Offline ciechan78

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2007
  • location:
  • Wiadomości: 191
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.04.2007r.
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #23 dnia: Marzec 14, 2009, 14:32:36 »
I właśnie Unkas tak to powinno być rozstrzygane a nie odwrotnie czyli LD w tym przypadku nie ma znaczenie tylko o to mi chodzi a nie o to czy LD pokazuje lagi czy nie

Offline marcin8

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 249
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2008r.
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #24 dnia: Marzec 14, 2009, 14:48:31 »
Ludzie co wy tu pi......cie.Sory za słownictwo ale tego się czytać nie chce.Zrozumcie to,że LD jest po to żeby przeciwnik nie mógł oszukiwać włączając jakiekolwiek programy.Jeśli na LD macie idealne a są lagi to jest to po prostu wina serwerów i tyle.Zwalanie winy na przeciwnika nie ma jakiegokolwiek sensu.Jeśli jest to liga albo wyzwanie to można przełożyć mecz na później a w T/P trzeba to po prostu przejść i tyle.Jeśli macie zamiar ciągle płakać z tego powodu to może zwyczajnie zrezygnujcie z gry.Jeśli chodzi o sprawę ciechana to oczywiście powinna ona być rozpatrzona na jego korzyść(tylko powinien się rozłączyć).Poprzednie wersje LD miały niedociągnięcia ale v14 jest super dopracowana i nigdy nie uwierzę w to ,że komuś rozłącza albo wogóle nie działa.Jeżeli naprawdę komuś jakimś cudem nie działa to nie powinien brać udziału w T/P.Jest wyraźnie napisane ,że wymagane jest LDv14 i jeśli komuś nie działa a zapisuje się do turnieju to jest to zwyczajne łamanie regulaminu.Niech znajdzie przyczynę,popyta na forum i dopiero przyjdzie grać.I jeszcze jedno.Ciągle widzę ,że 1mb to jest za mało .Ja mam łącze 1mb,rozegrałem ponad 300 meczy i rzadko ktoś narzekał,że miał jakieś lagi z mojej winy.Sam też wiele razy grałem na czyimś hoście 1mb i super mi się grało.Krótko podsumowując powiem tak:wydałem na ten szajs ponad 100zł.,na LD praktycznie zawsze mam bardzo dobre,w testach konami mam "A",detale są ustawione tak jak trzeba więc krótko mówiąc mam za przeproszeniem w d.... czy to się komuś podoba czy nie.I to by było na tyle ;)
kto wie jak sie gra w tą gre i co mam dac

Offline Dabal

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Pszczyna
  • Wiadomości: 1246
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 02.12.2006r.
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #25 dnia: Marzec 14, 2009, 14:52:55 »
Ludzie co wy tu pi......cie.Sory za słownictwo ale tego się czytać nie chce.Zrozumcie to,że LD jest po to żeby przeciwnik nie mógł oszukiwać włączając jakiekolwiek programy.Jeśli na LD macie idealne a są lagi to jest to po prostu wina serwerów i tyle.Zwalanie winy na przeciwnika nie ma jakiegokolwiek sensu.Jeśli jest to liga albo wyzwanie to można przełożyć mecz na później a w T/P trzeba to po prostu przejść i tyle.Jeśli macie zamiar ciągle płakać z tego powodu to może zwyczajnie zrezygnujcie z gry.Jeśli chodzi o sprawę ciechana to oczywiście powinna ona być rozpatrzona na jego korzyść(tylko powinien się rozłączyć).Poprzednie wersje LD miały niedociągnięcia ale v14 jest super dopracowana i nigdy nie uwierzę w to ,że komuś rozłącza albo wogóle nie działa.Jeżeli naprawdę komuś jakimś cudem nie działa to nie powinien brać udziału w T/P.Jest wyraźnie napisane ,że wymagane jest LDv14 i jeśli komuś nie działa a zapisuje się do turnieju to jest to zwyczajne łamanie regulaminu.Niech znajdzie przyczynę,popyta na forum i dopiero przyjdzie grać.I jeszcze jedno.Ciągle widzę ,że 1mb to jest za mało .Ja mam łącze 1mb,rozegrałem ponad 300 meczy i rzadko ktoś narzekał,że miał jakieś lagi z mojej winy.Sam też wiele razy grałem na czyimś hoście 1mb i super mi się grało.Krótko podsumowując powiem tak:wydałem na ten szajs ponad 100zł.,na LD praktycznie zawsze mam bardzo dobre,w testach konami mam "A",detale są ustawione tak jak trzeba więc krótko mówiąc mam za przeproszeniem w d.... czy to się komuś podoba czy nie.I to by było na tyle ;)

!! Brawo !! Jedna z mądrzejszych wypowiedzi w tym temacie  - popieram w 100% :)

Offline SEBAKLEJ

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Maj 2007
  • location:
  • Wiadomości: 240
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.05.2007r.
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #26 dnia: Marzec 14, 2009, 15:16:32 »
maricn nie podniecaj sie az tak bo jeden 1mb to zdecydowanie za malo na granie w pesa 09  -sam zreszta napisales ld pokazuje ci bardzo dobre --szkoda bo jak bys mial idealne to uwierz mi o wiele fajniej by sie gralo i dla ciebie i dla innych graczy ktorzy z taba graja --w tym przypadku jesli chodzi o ciechana to admini powinni mecz anulowac ewentualnie wo na korzysc ciechana za takie zachowanie kolegi z ktorym gral -a jesli maciek piszesz ze ciagle te same osoby pisza o lagach to chyba cos tu jest nie tak---pisza bo akurat maja odwage napisac i tyle- to pisza -nie ma sie co podniecac ld to program nie do likwidowania lagow tylko po to zeby grajac w pesa miec wylaczone programy typu gg itp,program zostal stworzony zeby takie rzeczy wylapywac i tyle  --temat stary jak swiat    ale widomo lagi beda zawsze i tyle --kwesti tylko szczescia zeby trafiac na graczy z dobrym kompem i szybkim internetem  tyle --dziekuje --pozdrawiam wszystkich graczy peeesssaaaaaaa!!!!!!!!

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #27 dnia: Marzec 14, 2009, 15:30:49 »
zrobimy tak:

każdy mecz musi byc rozgrywany z LD
osoby z łaczem po 5 mb moga grać w lidze
oosba ktora wylaczy LD  ma pecha
komputer musi byc dobrze skonfigurowany... osoba ktora ma słabe PC nie moge grac na high detalach

pasuje wam tak?

poprostu juz mi nie dobrze... i nie chodzi tu o lagi sa u nas osoby ktore przegraja mecz ciagle sie skara o lagi. Większosc z was nawet nie przeczytala do czego słuzy LD, a ma pełno pytan. Jezeli wiem ze gracz ma łacze 10 mega i z  ni m nie ma lagów sa gracze co w 80 minucie pisza ze nie zaakaceptuja wyniku bo mieli lagi.
czesc z was mowi ze sie LD nie łaczy a nawer nie wie jakiego ma antywirusa i co to jest zapora systemowa.... ale przecież łatwoej jest napisac, że LD nie łaczy i jest zesputy

zeby oczyscic atmosfere bede wyrucał osoby, ktore cigale narzekaja ze maja lagi co przegrają... niektórzy z was sa tak "debilini", że mówią ze koles laguje, a sami stawiaj mecz... zastanówie się co czasmi robicie...

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #28 dnia: Marzec 14, 2009, 15:33:02 »
przykład grałem ligowca z cieechanem wygrywalem 5-4 90 minuta... on mnie fauluje w polu karnym i jak to powiedział.... serwery go wyrzuciły.... i jak to rozwiązać?

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #29 dnia: Marzec 14, 2009, 15:55:40 »
za dużo jest tutaj cienkich pipek i co tur są jakieś problemy

Offline Cesc Fabregas

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 699
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.11.2008r.
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #30 dnia: Marzec 14, 2009, 15:56:12 »
za dużo jest tutaj cienkich pipek i co tur są jakieś problemy

100% poparcia
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Cytuj
za dużo jest tutaj cienkich pipek

REJESTRACJA lub LOGOWANIE - moje bramki online :)

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #31 dnia: Marzec 14, 2009, 15:58:31 »
w sumie to już zostawmy ten watek bo robi się nudny i końca nie widać  :-\

Offline Dabal

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Gru 2006
  • location: Pszczyna
  • Wiadomości: 1246
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 02.12.2006r.
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #32 dnia: Marzec 14, 2009, 16:06:29 »
za dużo jest tutaj cienkich pipek i co tur są jakieś problemy

!! brawo !!

Offline m3xXxPolska

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Elbląg
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.02.2009r.
  • Rzuc mi wyzwanie!
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #33 dnia: Marzec 14, 2009, 16:21:21 »
hmmm, jak dla mnie jest potrzebny..
Lecz niestety u mnie nie dziala prawidlowo, pisze ze niby laguje a kazdy z kim gram mowi ze jest ok!

Offline ciechan78

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2007
  • location:
  • Wiadomości: 191
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.04.2007r.
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #34 dnia: Marzec 14, 2009, 19:07:54 »
hmmm, jak dla mnie jest potrzebny..
Lecz niestety u mnie nie dziala prawidlowo, pisze ze niby laguje a kazdy z kim gram mowi ze jest ok!

to tez prawda sam sie przekonalem ze tak bylo

Offline m3xXxPolska

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Elbląg
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 24.02.2009r.
  • Rzuc mi wyzwanie!
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #35 dnia: Marzec 14, 2009, 19:15:29 »
No wlasnie, z Toba gralem! ;D
Takze ja powiedzmy odpadam jakby z turow gdzie sie LD uzywa... slabo

Offline jaros2009

  • Junior
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 93
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2008r.
  • fifa Rządzi pesleague.pl bładzi :D
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #36 dnia: Marzec 14, 2009, 19:58:11 »
Najwiekszą słaboscia LD jest brak odpowiednich przepisów. Tzn. miałęm 2 mecze w ktych były lagi i ld to wykazywał. W pierwszym przypadku przeciwnik lagował bo wyslosował mu sie słąbszy zespół i ld to wykaząło . Dograłem mecz do konca  i napisałem posta. Mój przecwnik napisał ze gdyby był inny wynik to nie było by sprawy. Belzebub przeczytał i podpisał sie pod postem przeciwnika. Druga sytuacje miałęm podobna tyle ze adminem prowazący był Deimian7 i zgodnie z zaleceniami belzebuba czyli wyszedłem z meczu i pisze post na forum.  oczywsicie z dowodami. Tym razem admin przyznał walkovera przeciwnikowi. Prosiłem o to zeby skontaktował się z innymi adminami w tej sprawie, ale zostało to zlekcewazone. Najaważniejsze jest jednak to ze w obydwu meczach miezyłem sie z przeciwnikami , którzy graja na pesleague bardzo długo i są aktywni na forum. Wtedy był to pocżatek moej przygody z pesleague.pl . tak więc samo mi sie nasuwa myslenie o tym, że jest tu stworzony ukłąd i pewni gracze sa traktowani inaczej

nasza klasa ,fotka it

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #37 dnia: Marzec 14, 2009, 20:36:49 »
Najwiekszą słaboscia LD jest brak odpowiednich przepisów. Tzn. miałęm 2 mecze w ktych były lagi i ld to wykazywał. W pierwszym przypadku przeciwnik lagował bo wyslosował mu sie słąbszy zespół i ld to wykaząło . Dograłem mecz do konca  i napisałem posta. Mój przecwnik napisał ze gdyby był inny wynik to nie było by sprawy. Belzebub przeczytał i podpisał sie pod postem przeciwnika. Druga sytuacje miałęm podobna tyle ze adminem prowazący był Deimian7 i zgodnie z zaleceniami belzebuba czyli wyszedłem z meczu i pisze post na forum.  oczywsicie z dowodami. Tym razem admin przyznał walkovera przeciwnikowi. Prosiłem o to zeby skontaktował się z innymi adminami w tej sprawie, ale zostało to zlekcewazone. Najaważniejsze jest jednak to ze w obydwu meczach miezyłem sie z przeciwnikami , którzy graja na pesleague bardzo długo i są aktywni na forum. Wtedy był to pocżatek moej przygody z pesleague.pl . tak więc samo mi sie nasuwa myslenie o tym, że jest tu stworzony ukłąd i pewni gracze sa traktowani inaczej

hmm układ takie jest Twoje zdanie, ja ci dam ostrzeżenie następnym razem za taką obrazę polecisz, rozumiemy się ?
jeżeli taka sytuacja miała miejsce to trzeba było to zgłosić do mnie jak była jeszcze aktualna, tak się składa że nie jesteśmy nie omylni i też popełniamy błędy (jak coś takiego będzie miało miejsce zapraszam do mnie na GG)

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #38 dnia: Marzec 15, 2009, 16:10:07 »
a powiedz mi czemu z lagami maja problem w koło te same osoby??

dokładnie...na temat lagów "płaczą" ciągle te same osoby. Ciechan sezon wcześniej byłeś w mojej lidze, tam również miałeś problemy z lagami...Podczas prowadzenia turnieju mam problem z 3, no z 4 graczami, którzy notorycznie mają jakieś problemy. Zgłaszają je tylko wtedy kiedy wynik jest nie na ich korzyść.

za dużo jest tutaj cienkich pipek i co tur są jakieś problemy

może zdanie niezbyt kulturalne ale adekwatne do całej sytuacji. Zastanówcie się czy problem nie leży w was samych.  ???

Wszyscy wiemy, że gra online w naszego kochanego Pes'a, w tej odsłonie nie jest stabilna. Raz zagra się meczyk z graczem który ma 1mb bardzo dobrze, a z graczem posiadającym łącze 6mb - źle.  ???



Offline msciciel

  • Zarząd
  • *****
  • Join Date: Wrz 2005
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 2908
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 17.09.2005r.
    • http://dark-zone.eu
  • Gram w: ...
Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 15, 2009, 20:38:54 »
Pomyslcie co by bylo jakbysmy nie uzywali LD ? moze niektorzy potrafia sobie siegnac do czasow pes4, jak to wtedy generowanie lagow bylo na porzadku dziennym. Ja jeszcze pamietam czasy pes5 jak to bylo jak sie gralo losowe mecze i Ci wylosowalo kogos z wysokim rankiem to konami to lagi byly prawie gwarantowane jak byl jego host....

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Czy lagdetector jestt potrzebny?????
« Odpowiedź #39 dnia: Marzec 15, 2009, 20:38:54 »