Autor Wątek: Pomysł na nową lige w przyszłości ...  (Przeczytany 6518 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Pomysł na nową lige w przyszłości ...
« dnia: Maj 19, 2009, 21:34:20 »
Witam, zakladam ten temat ponieważ wpadł mi pomysł aby zrobić lige województw...
Czyli np kazdy deklaruje z którego województwa jest i wchodzi do ligi np zachodniopomorskiej :)
Fajny pomysł wedlug mnie, mozna taka lige zrobić, na pożegnanie pesa 2009 po sezonie nr 3 :)
Niewiem piszcie co o tym myślicie  ;)

Offline lopu

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Lis 2005
  • location: Legnica
  • Wiadomości: 257
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.11.2005r.
  • Chc? uwierzy?! PS. Kto wierzy w UFO?
Odp: Pomysł na nową lige w przyszłości ...
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 19, 2009, 21:35:33 »
dolnosląskie:D

Offline SkonGoku

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2008r.
Odp: Pomysł na nową lige w przyszłości ...
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 19, 2009, 21:36:46 »
liga miast :P np. reprezentacja miasta sklada sie z 3 osob i gra sie 3x 1on1 :) i to byla by fajna zabawa :)

Offline Etoomaster

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 987
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.11.2007r.
Odp: Pomysł na nową lige w przyszłości ...
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 19, 2009, 21:45:45 »
bez sensu nie ma az tylu ludzi na pesleague zeby takie ligi zrobic :/
"Robię to co lubię, a jeśli komuś się to nie podoba,... pieprzyć to"

Offline Givren

  • Junior
  • *
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 97
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.03.2009r.
Odp: Pomysł na nową lige w przyszłości ...
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 19, 2009, 21:47:07 »
HAHAHA wam łatwo mówić heh u mnie na mieście 1 jeden gracz który pojechałby was wszystkich trzywmając pada nogami.. a reszta to że tak powiem.. albo nie powiem bo nie chcem nikogo uraźić.. MARTINSO ale województwa mogą być:) w pomorskim sie ktoś znajdzie napewno oprócz mnie :D

Offline Bayern

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Sie 2006
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 248
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.08.2006r.
Odp: Pomysł na nową lige w przyszłości ...
« Odpowiedź #5 dnia: Maj 19, 2009, 21:56:20 »
Dobry pomysł. Województw jest 16 wiec mozna to zrobic systemem pucharowym.

Oczywiscie chodzi mi o lige w ktorej województwa zmagaja się miedzy soba ;D
« Ostatnia zmiana: Maj 19, 2009, 22:06:50 wysłana przez Bayern »

Offline paxx

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.03.2007r.
Odp: Pomysł na nową lige w przyszłości ...
« Odpowiedź #6 dnia: Maj 19, 2009, 23:06:15 »
Dobry pomysł z Województwami skoro jest 16 Województw  można zrobić turniej na początek 4grupy po Województwa wychodzą dwie i palyoff  . Oczywiście mecze 5x 1on1 wcześniej wybrany kapitan wybierał by skład .

Offline marcin8

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 249
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2008r.
Odp: Pomysł na nową lige w przyszłości ...
« Odpowiedź #7 dnia: Maj 19, 2009, 23:35:19 »
tak tylko ze kazdy wybieralby sobie kogo chce bo nie ma mozliwosci sprawdzenia kto skad jest
kto wie jak sie gra w tą gre i co mam dac

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Pomysł na nową lige w przyszłości ...
« Odpowiedź #8 dnia: Maj 20, 2009, 06:32:05 »
ciekawy pomysł ciekawy :)

ostatnio widziałem, że taką Ligę Miast chcą zrobić na ESL'u tyle, że w FIFE09 tak a w PESa09 już nie :/ to trochu nie fair :/ no ale cóż ja na to poradzę :/

ja reprezentuje śląsk (z czego nie jestem dumny) a dokładniej miasto-stolicę podbeskidzia Bielsko-Biała (i z tego już jestem dumny)

Offline Martinso

  • Prezes klubu
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lip 2008
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 1105
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 16.07.2008r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2016
Odp: Pomysł na nową lige w przyszłości ...
« Odpowiedź #9 dnia: Maj 20, 2009, 06:43:08 »
Ja wolalbym reprezentowac swoje wojewodztwo, zachodniopomorskie, niz oszukiwac z kad jestem... Wieksza jest satysfakcja z tego ze reprezentuje swoj region... a jezeli by bylo za malo osob z danego wojewodztwa, mozna zrobic grupy z 2wojewodztw, np. Gracze z Mazowieckim i Slaskim... Bardzo fajna liga by byla:) Admini pomyslcie nad tym pomyslem  ;)

Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Odp: Pomysł na nową lige w przyszłości ...
« Odpowiedź #10 dnia: Maj 20, 2009, 09:47:32 »
z tymi wojewodztwami to jest dobra mysl. tylko nalezaloby to dobrze zosrganizowac i raczej zrobic jakis puchar.


a mam inne pytanie, wydaje mi sie ze dosc zasadnicze:

czy jak wyjdzie z obiegu pes 2009 i wejdzie pes 2010 to czy bedzie kontynuacja biezacej ligi w 2010 czy znowu bedziemy robic lige 2010 od poczatku??? moim zdaniem naturalna koleja rzeczy jest kontynuacja.. ktos przez trzy sezony walczyl zeby awansowac z np. 3 ligi do 1 i nagle konczy sie sezon 2009 , zaczyna 2010 i co ? znowu ma od poczatku sie starac? liga to cos innego jednak niz eliminacje gdzie kilka meczow decyduje w ktorej lidze jestes..

prosze o komentarze
POGON SZCZECIN

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Pomysł na nową lige w przyszłości ...
« Odpowiedź #11 dnia: Maj 20, 2009, 10:39:48 »
z tymi wojewodztwami to jest dobra mysl. tylko nalezaloby to dobrze zosrganizowac i raczej zrobic jakis puchar.


a mam inne pytanie, wydaje mi sie ze dosc zasadnicze:

czy jak wyjdzie z obiegu pes 2009 i wejdzie pes 2010 to czy bedzie kontynuacja biezacej ligi w 2010 czy znowu bedziemy robic lige 2010 od poczatku??? moim zdaniem naturalna koleja rzeczy jest kontynuacja.. ktos przez trzy sezony walczyl zeby awansowac z np. 3 ligi do 1 i nagle konczy sie sezon 2009 , zaczyna 2010 i co ? znowu ma od poczatku sie starac? liga to cos innego jednak niz eliminacje gdzie kilka meczow decyduje w ktorej lidze jestes..

prosze o komentarze

będą kwalifiakcje.... i tego już nic i nikt nie zmieni

Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Odp: Pomysł na nową lige w przyszłości ...
« Odpowiedź #12 dnia: Maj 21, 2009, 10:21:17 »
dlaczego tego nie mozna zmienic??? bo wielce szanowny admin maciek_pl i kilku innych tak zadecydowali? a moze powinno sie liczyc zdanie wiekszosci stalych graczy dla ktorych ciaglosc gry sie liczy najbardziej?
POGON SZCZECIN

Offline maciek_pl

  • Twórca Piłki Nożnej
  • *
  • Join Date: Paź 2005
  • location: warszawa
  • Wiadomości: 10960
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 12.10.2005r.
  • www.pesleague.pl
  • Gram w: ...
Odp: Pomysł na nową lige w przyszłości ...
« Odpowiedź #13 dnia: Maj 21, 2009, 10:38:55 »
dlaczego tego nie mozna zmienic??? bo wielce szanowny admin maciek_pl i kilku innych tak zadecydowali? a moze powinno sie liczyc zdanie wiekszosci stalych graczy dla ktorych ciaglosc gry sie liczy najbardziej?

tak, my wielcy admini tak zadecydowaliśmy....to, że ktoś gra dobrze w pes6 nie oznaczalo, że dobrze gra w pes2008. Dochodzą nowi gracze i im musimy dać szansę.... po to sa kwalifikacje, aby z nich korzystać...

a twoja wypowiedź... zal.. wnioskuje, że brak ci umiejętności,aby dostać sie do wyższej ligi i chcesz 'kuchennymi drzwiami" grać wysoko

Offline ggman

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Rotterdam
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.02.2009r.
Odp: Pomysł na nową lige w przyszłości ...
« Odpowiedź #14 dnia: Maj 21, 2009, 14:13:05 »
To co napisales to akurat sa dowody na to, ze to ja mam racje...

Po pierwsze:
To ze ktos gra dobrze na pes6 nie znaczy ze gra dobrze w pes 2008. Racja - zgadzam sie, gry sie roznia....  ale wiecej racji jest w tym, ze jak ktos gra dobrze w pes6 to gra rowniez dobrze w pes2008. Sama zasada co do gry jest podobno. tak jak z jazda na rowerze.... dziwne ze nie potrafisz tego pojac. ci co nie graja w pes2008 nie graja tylko przez to ze nie rajcuje ich ta gra tak jak rajcowal pes6 i nie chodzi o umiejetnosci a grywalnosc. gdy nie ma radosci z gry, po prostu sie narzeka.. 
tak wiec uwazam ze ten twoj agrument jest o kant dupy rozbic.. gracz jak nie bedzie chcial grac w lidze dalej to po prostu zrezygnuje.. LIGA POWINNA MIEC PRESTIZ, miec NON STOP KONTYNUACJE. Tak zeby kazdy gracz mogl sie identyfikowac z liga, serwisem i wiedziec jakie ma umiejetnosci, zeby mogl ciezka praca wywalczyc sobie miejsce w pierwszej lidze i grac z rzeczywiscie najlepszymi, a nie z przypadkowo dobranymi osobami na podstawie tam kilku meczow kwalifikacji.jeden zly dzien i dobry gracz laduje znowu w trzeciej , czwartej ,pitaej lidze? mimo ze gral wczesniej w pierwszej???

PO DRUGIE:
Dochodza nowi gracze.. NON STOP dochodza i odchodza... non stop w kazdej lidze jest po 5 jak nie wiecej takich co rezygnuja lub przestaja grac.. to jest plaga, cos strasznego, co psuje cala zabawe. to  glowna bolaczka ligi i tej strony i co? zamiast z tym walczyc tworzycie przepis o tych kwalifikacjach. znowu dobrzy sumienni gracze pomieszaja sie z graczami nowymi albo niesumiennymi i znowu bedzie kociol z walkowerami. Gracz jak juz dokopal sie przez trzy sezony do wysokiej ligi ma zupelne inne podejscie do gry... bardziej mu zalezy.. widac ze jest sumienny, ze "zyje" serwisem, ze ma ambicje... Po co mu to zabierac? LIGA POWINNA BYC PRESTIZOWA.. LIGA POWINNA BYC ZAROWNO DLA GRACZY DOBRYCH I SUMIENNYCH!!! Co z tego  ze jest dobry gracz, przyjdzie wygra kwalifikacje, dostanie 1 lige ,rozegra trzy mecze i zniknie bez sladu... takie to fajne/???

Nowi gracze jak dochodza powinni zaczynac od najnizszej ligi i piac sie w gore tabeli za kazdym razem, niezaleznie od pesa jaki teraz jest na topie.

WNIOSKUJE O PRZEPROWADZENIE ANKIETY WSROD GRACZY o pytaniu:
Czy jestes za kontynuacja ligi pes 2009 i zachowaniem pozycji graczy z dotychczasowej ligi ,gdy wejdzie nowy pes 2010 czy moze jestes za likwidacja ligi pes2009 , kwalifikacjami i za stworzeniem nowej osobnej ligi?

PO TRZECIE:
jak ci zal ze wypowiadam sie na forum dyskusyjnym to daj mi bana albo zablokuj mnie i bedziesz mial jednego krzykacza mniej i bedziesz mogl dalej prowadzic swoje male panstewko bez glosow sprzeciwu, na zasadach ustalonych odgornie bez konsultacji z graczami. Tylko po co w takim razie jest to FORUM?
Co do moich umiejetnosci... moze i nie sa najwyzsze, ale lepiej niech za nie mowia moje wyniki a nie twoje slowa i posty. Twoje wnioski sa dalekie od prawdy, nie chce nic zalatwic sobie kuchennymi drzwiami, chce tylko podniesc prestiz ligi i uatrakcyjnic gre. Non stop sie czepiasz moich umiejetnosci..co one maja do rzeczy?im lepiej bede gral, tym do wyzszej ligi awansuje i tyle..




POGON SZCZECIN

Offline styku

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: WROCŁAW
  • Wiadomości: 1802
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2007r.
  • ŚLĄSK WROCŁAW
Odp: Pomysł na nową lige w przyszłości ...
« Odpowiedź #15 dnia: Maj 21, 2009, 14:32:13 »
a ja bym chciał taką ligę, w której zawsze bym wygrywał...   ;)

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Pomysł na nową lige w przyszłości ...
« Odpowiedź #16 dnia: Maj 21, 2009, 20:49:46 »
a ja bym chciał taką ligę, w której zawsze bym wygrywał...   ;)

hehe styku to ja bym w tej lidze nie chciał grać ;p

ale ludzie przestańcie się tutaj o to kłocić :/ rzucili fajny pomysł z turniejem województw/miast a tu totalny off-top :/

prosta zasada... jak Ci się nie podoba to nie grajta i tyle w temacie

Offline styku

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location: WROCŁAW
  • Wiadomości: 1802
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.09.2007r.
  • ŚLĄSK WROCŁAW
Odp: Pomysł na nową lige w przyszłości ...
« Odpowiedź #17 dnia: Maj 21, 2009, 21:04:36 »
dolnosląskie:D

jestem z Tobą jak coś ;)

Offline marcin8

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 249
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.10.2008r.
Odp: Pomysł na nową lige w przyszłości ...
« Odpowiedź #18 dnia: Maj 21, 2009, 22:56:52 »
To co napisales to akurat sa dowody na to, ze to ja mam racje...

Po pierwsze:
To ze ktos gra dobrze na pes6 nie znaczy ze gra dobrze w pes 2008. Racja - zgadzam sie, gry sie roznia....  ale wiecej racji jest w tym, ze jak ktos gra dobrze w pes6 to gra rowniez dobrze w pes2008. Sama zasada co do gry jest podobno. tak jak z jazda na rowerze.... dziwne ze nie potrafisz tego pojac. ci co nie graja w pes2008 nie graja tylko przez to ze nie rajcuje ich ta gra tak jak rajcowal pes6 i nie chodzi o umiejetnosci a grywalnosc. gdy nie ma radosci z gry, po prostu sie narzeka.. 
tak wiec uwazam ze ten twoj agrument jest o kant dupy rozbic.. gracz jak nie bedzie chcial grac w lidze dalej to po prostu zrezygnuje.. LIGA POWINNA MIEC PRESTIZ, miec NON STOP KONTYNUACJE. Tak zeby kazdy gracz mogl sie identyfikowac z liga, serwisem i wiedziec jakie ma umiejetnosci, zeby mogl ciezka praca wywalczyc sobie miejsce w pierwszej lidze i grac z rzeczywiscie najlepszymi, a nie z przypadkowo dobranymi osobami na podstawie tam kilku meczow kwalifikacji.jeden zly dzien i dobry gracz laduje znowu w trzeciej , czwartej ,pitaej lidze? mimo ze gral wczesniej w pierwszej???

PO DRUGIE:
Dochodza nowi gracze.. NON STOP dochodza i odchodza... non stop w kazdej lidze jest po 5 jak nie wiecej takich co rezygnuja lub przestaja grac.. to jest plaga, cos strasznego, co psuje cala zabawe. to  glowna bolaczka ligi i tej strony i co? zamiast z tym walczyc tworzycie przepis o tych kwalifikacjach. znowu dobrzy sumienni gracze pomieszaja sie z graczami nowymi albo niesumiennymi i znowu bedzie kociol z walkowerami. Gracz jak juz dokopal sie przez trzy sezony do wysokiej ligi ma zupelne inne podejscie do gry... bardziej mu zalezy.. widac ze jest sumienny, ze "zyje" serwisem, ze ma ambicje... Po co mu to zabierac? LIGA POWINNA BYC PRESTIZOWA.. LIGA POWINNA BYC ZAROWNO DLA GRACZY DOBRYCH I SUMIENNYCH!!! Co z tego  ze jest dobry gracz, przyjdzie wygra kwalifikacje, dostanie 1 lige ,rozegra trzy mecze i zniknie bez sladu... takie to fajne/???

Nowi gracze jak dochodza powinni zaczynac od najnizszej ligi i piac sie w gore tabeli za kazdym razem, niezaleznie od pesa jaki teraz jest na topie.

WNIOSKUJE O PRZEPROWADZENIE ANKIETY WSROD GRACZY o pytaniu:
Czy jestes za kontynuacja ligi pes 2009 i zachowaniem pozycji graczy z dotychczasowej ligi ,gdy wejdzie nowy pes 2010 czy moze jestes za likwidacja ligi pes2009 , kwalifikacjami i za stworzeniem nowej osobnej ligi?

PO TRZECIE:
jak ci zal ze wypowiadam sie na forum dyskusyjnym to daj mi bana albo zablokuj mnie i bedziesz mial jednego krzykacza mniej i bedziesz mogl dalej prowadzic swoje male panstewko bez glosow sprzeciwu, na zasadach ustalonych odgornie bez konsultacji z graczami. Tylko po co w takim razie jest to FORUM?
Co do moich umiejetnosci... moze i nie sa najwyzsze, ale lepiej niech za nie mowia moje wyniki a nie twoje slowa i posty. Twoje wnioski sa dalekie od prawdy, nie chce nic zalatwic sobie kuchennymi drzwiami, chce tylko podniesc prestiz ligi i uatrakcyjnic gre. Non stop sie czepiasz moich umiejetnosci..co one maja do rzeczy?im lepiej bede gral, tym do wyzszej ligi awansuje i tyle..





BRAWO ;)
kto wie jak sie gra w tą gre i co mam dac

Offline Flaqson

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 166
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.05.2006r.
    • SLIZG
Odp: Pomysł na nową lige w przyszłości ...
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 21, 2009, 23:13:56 »
jak dla mnie to bezsensu-kwalifikacje i wszystko od nowa sa uczciwe.owszem jak ktos gra w jednego pesa dobrze-w nastepnego takze szybko zalapie o co chodzi...

1.nie kazdy bedzie chcial grac w nowszego pesa
2.od 1sezonu nowej gry kazdy kto ja zakupil powinien miec takie same szanse na starcie
3.sa osoby ktore beda chcialy grac zapewne w 2009 oraz 2010
4.jak ktos jak to napisales 3 mecze ligowe i odpusci-ma dozywotniego bana
5.wcale by to nie uatrakcyjnilo ligi-uatrakcyjnianie ma chyba na celu zapewnic graczom zabawe oraz przyciagac nowych graczy,chyba ze sie myle?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pomysł na nową lige w przyszłości ...
« Odpowiedź #19 dnia: Maj 21, 2009, 23:13:56 »