Autor Wątek: Real Madryt - transfery, newsy  (Przeczytany 1434187 razy)

0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3340 dnia: Lipiec 10, 2011, 09:40:21 »
A czy to, która drużyna lepiej prezentuje się na boisku, nie rozpatruje się poprzez wyniki? ??? Przecież Real w większości GD z ubiegłego sezonu grał większą padakę (że mówiłem, iż możliwy byłby remis w pierwszym półfinale LM, gdyby nie wyrzucono Pepe - inna sprawa, ale pamiętam) niż MU w ostatnim meczu sezonu, a to już naprawdę jest wielka sztuka, bo United najsłabsze mecze w sezonie zwykle zaliczają pod koniec swoich występów w LM (2 finały z Barceloną, 0:3 z Milanem, dziękuję Fergusonowi za spieprzenie drugiej połowy meczu z Bayernem itp). Komu, jeśli nie Realowi najbardziej powinno zależeć na tym, by wlać Barcelonie?

Ale ok, kontynuowanie tego wątku jest równie bezsensowne, co rozmowa z Lewym. Forget about it.
" border="0

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3341 dnia: Lipiec 10, 2011, 13:32:01 »
Cytuj
Przecież Real w większości GD z ubiegłego sezonu grał większą padakę (że mówiłem, iż możliwy byłby remis w pierwszym półfinale LM, gdyby nie wyrzucono Pepe - inna sprawa, ale pamiętam) niż MU w ostatnim meczu sezonu.

O których konkretnie meczach mowa ? Co najmniej trzech tak ?
Na pewno jeden to 5:0,  następny pewnie to pierwszy półfinał, to więc brakuje jeszcze jednego, a zostają nam trzy, a właściwie dwa mecze z pięciu rozegranych <spotkanie w CdR odpada>, dwa zremisowane, dwa nieprzegrane.
To oznacza, że 1:3 > 1:1 ?

No dobrze teraz mam pytanie w czym MU zagrał lepiej, jak wyglądała mniejsza padaka w ich wykonaniu ?
Real miał na te mecze( poza oczywiście 5:0) jakiś pomysł, tego pomysłu się trzymał, ten pomysł działał do pewnego czasu/zdarzenia/incydentu, pomysłem Manchesteru było co ? - Wyjść i nie przeszkadzać Barcelonie - United nie zagrało ani defensywnie, ani ofensywnie, oni po prostu tylko byli, asystowali, stwarzali pozory.
Jak wyglądała Barcelona w  meczach z Realem, a jak z Manchesterem ?

Najśmieszniejsze jednak były gratulacje po meczu ze strony barcelońskiej, gratulacje dla Manchesteru za odważną, ofensywną grę, ale zaraz, wróć jaką grę ?! Ofensywną oddając trzy strzały na bramkę, mając 35% posiadanie futbolówki ?! Toż to defensywny Real zagrał bardziej ofensywnie (strzelając więcej razy na bramkę), od rzekomo ofensywnego Manchesteru.
Jednak po meczach z Realem, ta sama strona barcelońska, krzyczała o antyfutbolu, bojaźliwości, uprawianiu karate I.T.D

Tak na prawdę te gratulacje, gratulacjami nie były. Były to swoiste podziękowania za trud jaki Manchester włożył w to spotkanie, aby Barcelona mogła bezboleśnie je wygrać, wygrać grając tak jak lubi, tak jak chce.

*Czytając cytat powyżej, musiałem sprawdzić czy rzeczywiście finał Ligi Mistrzów był ostatnim meczem Czerwonych.  :-X

Cytuj
Bo Real oddał wiele więcej w LM, i to nawet na własnym boisku. Nie?
Nom.

w LM:



Jeszcze w Lidze:


Cytuj
(pierwsze trofeum Królewskich od czasu objęcia Barcelony przez Guardiolę, który od tego czasu zdążył zdobyć 9 pucharów, albo przynajmniej coś koło tego)
Real jako pierwszy także wygrał jakiś finał z Barceloną, od czasu objęcia jej przez Guardiolę. Manchester miał ku temu dwie okazje, niestety żadnej nie wykorzystał.

Offline RobSoN7

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 447
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.08.2009r.
  • ¡La vida es blanca!
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3342 dnia: Lipiec 10, 2011, 13:46:31 »
O Sergio. Teraz mnie ciekawi co odpisze pan Nederland... Czekam na to.

Real chce rewelację mistrzostw świata U-17

Odkąd Souleymane Coulibaly fantastycznie zaprezentował się w meczu z Brazylią, napastnikiem Wybrzeża Kości Słoniowej zainteresował się Real Madryt. Jak podają angielskie media, do walki o piłkarza Sieny dołączył Tottenham Hotspur. The Spurs gotowi są wyłożyć 2.2 miliona funtów.

 Giorgio Perinetti, dyrektor sportowy Sieny przyznał, że Królewscy rzeczywiście pytali o "nowego Drogbę". Sam piłkarz przyznał w wywiadzie dla Sky Sport: "usłyszeć, że chce cię Mourinho, to jak być w Disneylandzie". 16-latek, który w tym sezonie zaliczył dziesięć występów w drugim zespole Sieny mógłby kosztować Real Madryt niewielkie pieniądze, gdyż nie ma podpisanego z włoskim klubem profesjonalnego kontraktu.

Brałbym go w ciemno (bez skojarzeń)...

Offline krolewski1902

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.06.2009r.
  • Real Madrid Best Club XX,XXI Century
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3343 dnia: Lipiec 10, 2011, 13:52:58 »
Mowcie co chcecie ale ja wolalbym Coulibaliego od Neymara. Jeszcze za taka 45mln Neymar- ok 3 mln Coulibaly. Obaj sa swietni obaj grali na MŚ do lat 17 ale Neymar zdobyl 1 brame w 2009 w Nigerii a Coulibaly 9 i gdyby nie odpalo WKS byloby napewno wiecej. Jakby chcial przejsc to bylbym super zadowolony, a Neymar ech niech idzie do Chelsea

Offline Irius

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2010
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.09.2010r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3344 dnia: Lipiec 10, 2011, 13:58:14 »
Nie wiem czy to prawda ale czytałem ostatnio, że Tottenham wygrał o niego "walkę".

Offline krolewski1902

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.06.2009r.
  • Real Madrid Best Club XX,XXI Century
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3345 dnia: Lipiec 10, 2011, 14:16:45 »
ja za bardzo nie orientuje sie w jego sprawach ale wolalbym zeby to byla nie prawda z tym Tottenhamem, a jezeli juz bedzie gral na wypach to zycze mu samych sukcesow bo talent ma wielki

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3346 dnia: Lipiec 10, 2011, 14:32:55 »
Mowcie co chcecie ale ja wolalbym Coulibaliego od Neymara. Jeszcze za taka 45mln Neymar- ok 3 mln Coulibaly. Obaj sa swietni obaj grali na MŚ do lat 17 ale Neymar zdobyl 1 brame w 2009 w Nigerii a Coulibaly 9 i gdyby nie odpalo WKS byloby napewno wiecej. Jakby chcial przejsc to bylbym super zadowolony, a Neymar ech niech idzie do Chelsea

Tylko że Neymar może zagrać na ataku i na skrzydłach, a Mou jara się takimi piłkarzami
<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline RobSoN7

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 447
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.08.2009r.
  • ¡La vida es blanca!
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3347 dnia: Lipiec 10, 2011, 15:00:33 »
Tylko że Neymar może zagrać na ataku i na skrzydłach, a Mou jara się takimi piłkarzami

Heh. Benzema chyba też w Lyonie grał tylko na ataku. Mou by go nauczył.

Offline krolewski1902

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location: Chełm
  • Wiadomości: 69
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.06.2009r.
  • Real Madrid Best Club XX,XXI Century
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3348 dnia: Lipiec 10, 2011, 15:01:53 »
No tak tylko nie chce mi sie wierzyc ze chlopak przed 20-stka co prawda z duzymi umiejetnosciami i za ogromna az na niego kase moze sie sprawdzic w Realu gdzie sklad jest juz naprawde kompletny, Mourinho bedzie glupcem jak go sprowadzi. Tak jak juz kiedys mowilem niech chlopak zostanie w Santosie i niech zagra sobie w tych KMŚ bo watpie zeby mial przejsc do Madrytu. I oby nie przeszedl ani on ani Kun

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3349 dnia: Lipiec 10, 2011, 19:56:17 »
Cytuj
16-latek, który w tym sezonie zaliczył dziesięć występów w drugim zespole Sieny

A myślałem, że to Chelsea po_ebało, bo kupili Piazona (i strasznie to rozdmuchali), który nawet nie grał w pierwszym zespole Sao Paulo. Mamy nowego lidera. Czekam tylko aż ktoś sięgnie po gościa z rocznika '97, który na tym mundialu też strzelił bramkę. Pamiętam, że również był z Afryki. Kongo? Ewentualnie byłbym zadowolony przenosinami rok starszego Uzbeka (też trafił do siatki) do Milanu czy Liverpoolu. Z jednej strony takie transfery mają zalety, bo piłkarz może się ładnie rozwinąć, ale równie dobrze sodówka może go nieco stuknąć w główkę...

Cytuj
Na pewno jeden to 5:0,  następny pewnie to pierwszy półfinał, to więc brakuje jeszcze jednego, a zostają nam trzy, a właściwie dwa mecze z pięciu rozegranych <spotkanie w CdR odpada>, dwa zremisowane, dwa nieprzegrane.
To oznacza, że 1:3 > 1:1?

Jednak przegrali 0:2. Krzywdząca porażka, bo z odwiecznym rywalem i to do tego na własnym boisku, w tak ważnym meczu - szczególnie w tym sezonie, kiedy to Real uwolnił się od klątwy. Jednak było 2:0. Mogło być 1:1, ale na takiej samej zasadzie mogę stwierdzić, że gdyby nie frajerskie, szkolne błędy United przy straconych bramkach, też mogłoby być 1:1. Można gdybać, czy padłby taki wynik, gdyby Pepe był na boisku, sam to robiłem. Jednak ta druga bramka to już była kompletna kompromitacja ze strony Realu. Miałem dziwne wrażenie, że w defensywie Królewskich gra armia klonów Evry (w dyspozycji z ubiegłego sezonu). Pierwszą bramkę wypracował Afellay, którego akurat Pepe nie krył. Przy okazji powtórzę po raz kolejny, że pluję sobie w brodę, że United go nie wzięli, gdy można to było zrobić za śmieszne pieniądze (za jeszcze śmieszniejsze poszedł Emanuelson).

Cytuj
No dobrze teraz mam pytanie w czym MU zagrał lepiej, jak wyglądała mniejsza padaka w ich wykonaniu ?

Chociażby w tym, że nie koncentrowali się na atakach w nogi rywali. Rozumiem frustrację piłkarzy Realu, po części sądzę, że są usprawiedliwieni, ale po drugiej, że jednak trochę upadli w pozycji na skoczka do wody. Nawet Scholes przy stanie 1:3 nie odwalił Keane'a czy... Scholesa, zresztą wymienił się koszulką z którymś zawodnikiem Barcelony po meczu, więc wielkiej złości w nim nie było. A po tym, co zrobił Zabalecie czy jakiemuś Kanonierowi w FA Cupie obawiałem się, że jeśli wejdzie w pierwszym składzie, to pogra sobie tyle co Hargo z Wolves, tyle że z trochę innego powodu odwiedzi szatnię.

Cytuj
Nom.

Dobra, teraz to mnie zagiąłeś. Co prawda nie bardzo było to widać na boisku, bo chociażby Ronaldo był niewidoczny, ale przyjmuję, że te statystyki są prawdziwe.

Cytuj
*Czytając cytat powyżej, musiałem sprawdzić czy rzeczywiście finał Ligi Mistrzów był ostatnim meczem Czerwonych.

Finał LM zawsze jest ostatnim meczem w sezonie. Przynajmniej dla tych w nim startujących, bo nie jestem pewien, czy potem nie są rozgrywane ostatnie kolejki Championship i Segunda Division oraz baraże.

Cytuj
Real jako pierwszy także wygrał jakiś finał z Barceloną, od czasu objęcia jej przez Guardiolę. Manchester miał ku temu dwie okazje, niestety żadnej nie wykorzystał.

Jasne, to fakt, chyba tu nawet mówiłem, że się z tego powodu wstydzę. Ferguson to dobry trener, ale od pewnego czasu go po prostu nie poznaję. Dawniej wyciągnąłby wnioski po pierwszej przegranej, ułożył jakąś taktykę i przynajmniej United nie poddali się bez walki. No, ale czego ja oczekuję, skoro on nawet boi się postawić na młodzież, bo zapomniał, że kiedy to zrobił w latach 90', to mu się to cholernie opłaciło.

Przy okazji United nie dostali też manity. Poza tym dość marną sobie znalazłeś pociechę, bo od tego czasu United dotarli do finału LM i to dokonanie powtórzyli, wygrali KMŚ, dwukrotnie FACS i Carling Cup oraz zostali mistrzami kraju dwa razy...

Cytuj
Najśmieszniejsze jednak były gratulacje po meczu ze strony barcelońskiej, gratulacje dla Manchesteru za odważną, ofensywną grę, ale zaraz, wróć jaką grę ?!

Kiedy? Szczerze mówiąc nie przypominam sobie takich komentarzy. Domyślam się, że chodziło im o pierwszy kwadrans papierowej dominacji i niemrawe, lekkie przebudzenie po stracie trzeciej bramki, ale owszem, są one przesadzone.

Cytuj
mając 35% posiadanie futbolówki ?!

To i tak więcej od Realu. Ale to na marginesie, ignore it.

Cytuj
od rzekomo ofensywnego Manchesteru.

Ofensywnie to oni akurat grali za czasów Besta czy Charltona, ewentualnie w latach 90'. Obecnie... no, nie.

Cytuj
Tak na prawdę te gratulacje, gratulacjami nie były. Były to swoiste podziękowania za trud jaki Manchester włożył w to spotkanie, aby Barcelona mogła bezboleśnie je wygrać, wygrać grając tak jak lubi, tak jak chce.

Robi tak 18 zespołów z Primera Division i Real w pierwszym półfinale LM oraz jesiennym GD, więc nie są osamotnieni.

No, to tyle odnośnie meczów z Barceloną. Jako, że uważanie że konfrontacje z nią są jedynym sposobem porównań (bo inaczej musielibyśmy postawić Herculesa nad MU i Barceloną, bo wygrał chyba na Camp Nou, Rubin zresztą też), jest nieco głupie, czekam na rozmowy dotyczące innych wątków sprawy. Tylko błagam, nie Robson.
" border="0

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3350 dnia: Lipiec 10, 2011, 20:08:24 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Nikt nie ma prawa sprzedawać Higuain'a!!! To nasz najlepszy napastnik (po za CR7)!!!

Offline Sergio#20

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1268
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.10.2008r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3351 dnia: Lipiec 10, 2011, 22:22:49 »
Cytuj
Jednak przegrali 0:2. Krzywdząca porażka, bo z odwiecznym rywalem i to do tego na własnym boisku, w tak ważnym meczu - szczególnie w tym sezonie, kiedy to Real uwolnił się od klątwy. Jednak było 2:0. Mogło być 1:1, ale na takiej samej zasadzie mogę stwierdzić, że gdyby nie frajerskie, szkolne błędy United przy straconych bramkach, też mogłoby być 1:1. Można gdybać, czy padłby taki wynik, gdyby Pepe był na boisku, sam to robiłem.
Ja nie gdybam, przynajmniej nie zamierzałem. Chciałem się dowiedzieć, które mecze konkretnie zaliczasz do tej większości GD. Dwóch sam się domyśliłem, a został jeszcze co najmniej jeden.
1:1- takim wynikiem kończyły się dwa mecze. Któryś z nich, lub też i oba, według Ciebie zaliczają się do zagrania padaki większej aniżeli United w swoim przegranym meczu, ba finałowym meczu. IMO zagrać tak jak zagrał Manchester(drugi raz) w ostatnim najważniejszym meczu, to największa padaka(mniejsza od 5:0, ale to jest klęska, czarna dziura, rozpacz :D).

Tak wiec remis gorszy od porażki ?

Cytuj
Chociażby w tym, że nie koncentrowali się na atakach w nogi rywali.
tzn. Zagrali mniej agresywnie. Żaden piłkarz Barcelony po meczach z Realem nie doznał kontuzji, nawet Alves, który był bez nogi ok. 30 sekund.
Najpoważniejszym urazem był uraz Pedro, który wykluczył go na 0 dni. Z kolei w Realu Khedira po CdR był wykluczony (chyba po faulu Pique, ale nie jestem pewien) do końca sezonu.

A Manchester koncentrował się na ?

Cytuj
Dobra, teraz to mnie zagiąłeś. Co prawda nie bardzo było to widać na boisku, bo chociażby Ronaldo był niewidoczny, ale przyjmuję, że te statystyki są prawdziwe.
A nie taki był tego cel...
Nie wiem czy prawdziwe, ale abym mógł się pod nimi podpisać, to najpierw musiałbym obejrzeć jeszcze raz ten mecz i liczyć czy się wszystko zgadza. Ale możesz mi wierzyć, że ich nie sfałszowałem. Są stąd REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Inna sprawa, że przy 0 Arsenalu, to Manchester oddał już o wiele więcej strzałów.

Cytuj
Przy okazji United nie dostali też manity. Poza tym dość marną sobie znalazłeś pociechę
Dla mnie to żadna pociecha. Uwierz mi, że przed pierwszym gwizdkiem w obydwu finałach, trzymałem kciuki za Manchester, może nie przez uwielbienie do nich, a bardziej antypatię do Barcelony, ale tak było, liczyłem na United.

Cytuj
(...)bo od tego czasu United dotarli do finału LM i to dokonanie powtórzyli, wygrali KMŚ, dwukrotnie FACS i Carling Cup oraz zostali mistrzami kraju dwa razy...
Jak to się mówi drugi jest pierwszym przegranym. :P
Real ma o tyle trudniej, że musi grać z tą Barceloną Guardioli w lidze
KMŚ, to nijako jeszcze przed Guardiolą, bo aby Manchester tam mógł zagrać, musiał sezon wcześniej wygrać LM.

Cytuj
Robi tak 18 zespołów z Primera Division i Real w pierwszym półfinale LM oraz jesiennym GD, więc nie są osamotnieni.
Jak to ? Mało razy Barceloniści chowali twarz w dłoniach Pedro x2, Akuku, Alves :P :D
Real w pierwszym półfinale próbował tak nie robić. Próbował do 60.min, bo tego, że zanim Alvesa został nagrodzony przez fana Leo, za spektakl, czerwoną kartką dla Pepe, Messi nawet nie mógł pierdnąć nie zaprzeczysz.

Cytuj
Jako, że uważanie że konfrontacje z nią są jedynym sposobem porównań (bo inaczej musielibyśmy postawić Herculesa nad MU i Barceloną, bo wygrał chyba na Camp Nou, Rubin zresztą też), jest nieco głupie, czekam na rozmowy dotyczące innych wątków sprawy.
Nie użyłem meczów z Barceloną, do porównania Realu i Manchesteru, a do porównania postawy jednych i drugi w tych meczach, a właściwie, to zrobiłeś Ty...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 11, 2011, 09:51:43 wysłana przez Sergio#20 »

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3352 dnia: Lipiec 10, 2011, 23:34:02 »
Chciałem się dowiedzieć, które mecze konkretnie zaliczasz do tej większości GD. Dwóch sam się domyśliłem, a został jeszcze co najmniej jeden.

Ach, o to chodzi. My bad, dodałem sobie jeden mecz za dużo.

Cytuj
A Manchester koncentrował się na ?

Na obronie, takiej normalnej. Vidić nawet nieźle radził sobie z zatrzymaniem Messiego i w pewnym momencie miałem nadzieję nawet na karne (choć rzecz jasna niezasłużone), ale zadecydowało kilka głupich błędów - pozostawienie niekrytego Pedro, bo Evra biegał sobie po drugiej stronie boiska, a Giggs mógł w dziecinnie prosty sposób przejąć piłkę (praktycznie wystawiając jedynie nogę). Potem Vidić stał jak kołek, co było wyrokiem śmierci przy niezbyt dobrym ustawieniu van der Sara - bądźmy szczerzy, każdy szanujący się bramkarz w normalnej sytuacji powinien złapać piłkę w zęby. Przy trzeciej bramce oczywiście koronkowo spisał się Evra (wcześniej Messi załatwił balansem ciała... Naniego, w internecie rozpływano się nad tym zwodem co najmniej jakby Messi z piłką pomiędzy brodą, a klatką piersiową przepełzł Portugalczykowi pomiędzy nogami). Potem sam chyba pamiętasz, co było, jeśli oglądałeś finał - nieporozumienie pomiędzy Carrickiem a Ferdinandem, wybicie-world-class, a Villi całkiem ładny strzał wyszedł.

Zresztą o tym wszystkim już tu wspominałem. W każdym razie United grali dość fair, nie było żadnych mocno brutalnych sytuacji jak w meczu Realu.

Cytuj
Żaden piłkarz Barcelony po meczach z Realem nie doznał kontuzji,

Czasami było do tego naprawdę blisko, więc pozostaje się tylko z tego cieszyć.

Cytuj
Dla mnie to żadna pociecha. Uwierz mi, że przed pierwszym gwizdkiem w obydwu finałach, trzymałam kciuki za Manchester, może nie przez uwielbienie do nich, a bardziej antypatię do Barcelony, ale tak było, liczyłem na United.

Przypomina mi to nieco 2001 rok. Wtedy liczba fanów Alaves na jeden wieczór zwiększyła się co najmniej kilkukrotnie. Wiadomo, dlaczego, ale ja jako polski fan uważam, że bez Liverpoolu jest trochę pusto w LM. Szanuję tę drużynę za to, że nawet jak nie szło im w lidze (a nie idzie od 20 lat), potrafili odnieść sukces na europejskich salonach.

Zresztą ja też w półfinale LM byłem za Realem, tak samo w 1/8, kiedy grali z Arsenalem czy Liverpoolem. Inna sprawa, że natknąłem się na komentarze ze strony Realowców w stylu: "jak przejdziemy Barcelonę, to puchar mamy w kieszeni" - a to już średnio miłe było.

Cytuj
Jak to ? Mało razy Barceloniści chowali twarz w dłoniach Pedro x2, Akuku, Alves

Rozumiem do czego pijesz, ale chodziło mi o inny rodzaj trudu i bólu - zresztą wydaje mi się, że zdajesz sobie z tego sprawę.

Cytuj
Real w pierwszym półfinale próbował tak nie robić. Próbował do 60.min, bo tego, że zanim Alvesa został nagrodzony przez fana Leo, za spektakl, czerwoną kartką dla Pepe, Messi nawet nie mógł pierdnąć nie zaprzeczysz.

Messi to nawet nie szalał w finale - to znaczy nie grał na miarę własnych umiejętności. Szkoda, że to on akurat zdobył bramkę, a nie na przykład nielubiany przeze mnie chyba jeszcze bardziej Iniesta, bo dzięki temu utarło się znacznie mocniej, że "Messi nie ma przeciętnych występów, grając w klubie". Oczywiście fani United po meczu podzielili się na dwie grupy: tą, która krytykowała drużynę (swoją oczywiście) i tą mniej chwalebną, która rozpływała się nad każdym zagraniem Barcelony... Ciekawostką jest fakt, że należąc do tej pierwszej ze dwa razy zostałem nazwany kryptokibicem Barcelony. Cule, czy jak się na to mówi, ale widać Ferguson ma też swoich ślepych popleczników.

Cytuj
Nie użyłem meczów z Barceloną, do porównania Realu i Manchesteru, a do porównania postawy jednych i drugi w tych meczach, a właściwie, to zrobiłeś Ty...

Na początku nie ja poruszyłem kwestię meczów angielsko-hiszpańskich. Zrobiłeś to ty. Potem znalazł się narwaniec, który rozpływał się nad wygraną z Tottenhamem w stosunku 4:0, twierdząc że United tego nie dokonali i tylko dlatego Real jest lepszy. Jednocześnie zapomniał o nie tak dawnej, bo sprzed dwóch lat, o ile dobrze pamiętam, przegranej Królewskich na Anfield i to aż 0:4... Potem temat zszedł chcąc nie chcąc na Barcelonę. Sam poruszałem także inne wątki. Nie zasugerowałem też, że ktoś stwierdził co zacytowałeś - chociaż znając życie, znalazłaby się tutaj taka jedna osoba czy dwie.

Poza tym nie nawiązałem do meczów z Barceloną stawiając je jako wyłączną metodą przechylenia szali na czyjąś stronę (tylko dlatego, że argumenty o zdobyciu większej ilości trofeów już nie docierały, w sumie widać że nie miałem już lepszych pomysłów), jedynie wspomniałem o nich w ramach porównania dokonań w LM w ubiegłorocznym sezonie, gdy ebolek stwierdził, że Real "lepiej gra w piłkę", patrząc właśnie na drugą połowę 2010 roku i pierwszą 2011.
" border="0

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3353 dnia: Lipiec 11, 2011, 08:41:15 »


I kto tutaj brał brutalnie??
Pepe nawet nie dotknął nogi Alvesa, a Busquets... brutalnie potraktował Xabiego...

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3354 dnia: Lipiec 11, 2011, 09:33:54 »
Widać, że te ledwo kilka dni stażu na forum sprawiają, że raczkujesz. Skąd ty niby możesz wiedzieć, co ja wtedy po meczu pisałem? Nie przyszło ci do głowy, że coś innego niż najpewniej myślisz?

Cytuj
I kto tutaj brał brutalnie??

No, bo na pewno mówiłem o jednej sytuacji.
" border="0

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3355 dnia: Lipiec 11, 2011, 09:47:50 »
I kto tutaj brał brutalnie??

No, faktycznie.

Na cztery spotkania gracze Barcelony zagrali brutalnie....raz
Na cztery spotkania gracze Realu zagrali brutalnie...co najmniej kilka(naście)

" border="0
Only the dead have seen the end of war.

barca-winner

  • Gość
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3356 dnia: Lipiec 11, 2011, 12:36:20 »
No i właśnie po tej sytuacji znienawidziłem Barcę. Można powiedzieć że Barca jest niewinna i dużo sędzi jest za tym aby otrzymywali jak najmniej żółtych i czerwonych kartek. No a real gra jak każdy inny klub oprócz Barcy grą Fair Play (nie zawsze)


Offline RoGalos

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 825
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 11.11.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3357 dnia: Lipiec 11, 2011, 16:01:21 »
No i właśnie po tej sytuacji znienawidziłem Barcę. Można powiedzieć że Barca jest niewinna i dużo sędzi jest za tym aby otrzymywali jak
Jaką ja z Ciebie bekę cisnę nie mogę. Pisownia pisownią.
Masz nick barca-winner, a piszesz ,że znienawidziłeś ją i do tego wypisujesz idiotyzmy typu:"Real Madryt i Manchester City-bogowie transferów". Bez jaj.

Offline RobSoN7

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 447
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 25.08.2009r.
  • ¡La vida es blanca!
  • Gram w: ...
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3358 dnia: Lipiec 11, 2011, 16:38:35 »
RoGalos ja tu jestem już spłakany ze śmiechu ;]
Sędzi Hahahah ;p

Offline ebolek22

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.02.2009r.
Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3359 dnia: Lipiec 11, 2011, 17:25:12 »


I kto tutaj brał brutalnie??
Pepe nawet nie dotknął nogi Alvesa, a Busquets... brutalnie potraktował Xabiego...
O czym my mówimy jeśli dobrze wiem te sytuacje były w dwóch innych meczach,które sędziowali inni arbitrzy.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Madryt - transfery, newsy .Stroje na sezon 10/11 ;)
« Odpowiedź #3359 dnia: Lipiec 11, 2011, 17:25:12 »