Autor Wątek: Poziomy trudności w pes2010 - dyskusja  (Przeczytany 71451 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline crash5

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 49
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.10.2009r.
Odp: Master League
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 26, 2009, 17:37:40 »
Gram Liverpoolem , na PROFESSIONAL (poziom wprost idealny dla ładnych akcji i walki na boisku)
Walcze o conajmniej 4 miejsce na koniec sezonu :) jak narazie 2W 1R 1P.

Offline kamilczesio4

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Dąbrowa Górnicza
  • Wiadomości: 2934
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.12.2008r.
Odp: Master League
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 26, 2009, 17:47:21 »
Ja czekam na spolszczenie. A jak za kilka dni nie wyjdzie,to niestety będę musiał jechać na angielskim.

A tak po za tym. Chwilę grałem MU i powiem wam,że do mnie z poza listy chcą przyjść tylko zawodnicy poniżej 77 overall,no i wszyscy co są na liście. Sporadycznie zdarza się,że ktoś spoza listy z overall niżej niż 81 przyjdzie. Nie wiem dlaczego tak jest. Chciałem z MU zrobić drużynę marzeń - kupić Kakę,C.Ronaldo z powrotem,Benzemę,Sergio Ramosa, Villę. A tu nie wychodzi. Deco mi się tylko udało kupić z overall 89,ale tylko dlatego,że on był na liście. Na razie nie mogę nic opisać,bo tylko przeszłem 3 dni i dalej nie gram,bo tak jak pisałem czekam na spolszczenie. Jak za 4 dni nie wyjdzie to biorę się za karierę MU,albo Realem.  ;) Jakoś sobie poradzę z tłumaczem.
No właśnie to mi się podoba ten realizm z transferami bo nikt mi nie powie że było by to normalne jeżeli C.Ronaldo,Kaka,Benzema itp prześli by w jeden sezon Z realu madryt czy z kąd kolwiek do jednej drużyny :PI to jest fajne a nie jak w tegorocznej fifie że grałem Wisła Kraków i miałem Negocjatora 10 i bez klubu był Messi !!!! :o I go wziąłem za darmo,później sprzedałem i w budżecie było 75 mln Euro :D
Użyj opcji szukaj!!!!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Master League
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 26, 2009, 18:13:09 »
A ja was zgaszę, bo nie da się zrobić swojej drużyny w ml! Nie da się edytować strojów, numerów, herbów itd... Gram Chelsea i te transfery mi się podobają, aczkolwiek wkur.wia mnie to że ManUtd kupuje sobie Pedzialdo, Buffona czy Benzeme, a do mnie nie chce przyjść Hamsik... Gram teraz 3 sezon, 1x poczwórna korona, 1x potrójna (4 mecz dopiero w grudniu ;>).

PRIDE OF LONDON !

Offline wik1992

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
  • Ronaldinho-The Best Football Player on the World
Odp: Master League
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 26, 2009, 19:06:33 »
No to Ja cię zgasze  :D :D :D W edit są te drużyny:TEAM A,TEAM B........TEAM Z. I tam możesz sobie stworzyć własną i grać nią w Master League  ;) ;) ;)
My terrorist name is: Ahmed The Tanzanian ;]

Offline Crone82

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 192
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: Master League
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 26, 2009, 19:22:09 »
Gra ktoś Genuą ?  ;)

Offline GułA

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sie 2008
  • location: Bełchatów
  • Wiadomości: 1304
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.08.2008r.
  • W górę rogi, chcę zobaczyć cycki :D
Odp: Master League
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 26, 2009, 19:58:20 »
No to Ja cię zgasze  :D :D :D W edit są te drużyny:TEAM A,TEAM B........TEAM Z. I tam możesz sobie stworzyć własną i grać nią w Master League  ;) ;) ;)
Ale pisaliście o tworzeniu w ML, a tam się nie da. ;>

PRIDE OF LONDON !

Offline wik1992

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
  • Ronaldinho-The Best Football Player on the World
Odp: Master League
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 26, 2009, 20:00:23 »
No,ale da się grać swoją drużyną w Master League  ;) ;) ;)
My terrorist name is: Ahmed The Tanzanian ;]

Offline cinosław

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Wrz 2008
  • location:
  • Wiadomości: 1788
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.09.2008r.
Odp: Master League
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 26, 2009, 22:31:50 »
super jest Master League... ;D
ja zacząłem grać Sevillą i jak narazie początek sezonu ;D 

dziwne że nikt nie chce się zgodzić przyjść szukam CMF\AMF .... i nie moge znaleźć ...
Hamsik nie chce, Moutinho też, Merieles z Porto też nie, nie wiem kto taki w miare może być do kupienia ...

Offline Alpinee

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.04.2009r.
  • Gram w: PES 2015 PS4
Odp: Poziom trudności (TOP PLAYER)
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 26, 2009, 23:07:50 »
Ten poziom jest moim zdaniem niedopracowany, faktem jest ze pierwsze kilka meczy bardzo się męczyłem, ale bardziej pewnie dlatego ze zacząłem grać na padzie w dodatku na analogu, po rozegraniu ok 10 meczów w PL Aston Villą zacząłem ogrywać wszystkich niestety, w ogole musze wspomnieć ze po 14 meczach City było liderem z jednym remisem i dwoma straconymi bramkami... bez jaj, do tego ten remis i bramki ze mną.. troszkę sie odechciewa grac jak się widzi coś takiego nieprawdopodbnego, mam nadzieje ze jak wyjdzie patch według PSDB będzie to bardziej to bardziej realnie wyglądać, wracając do Top Player z tego co zauwazyłem wystarczy grac z głową przytrzymać piłke, zwolnić akcje, wymeinić pare podań wzdłuż boiska i w ten sposob bardzo łatwo ograc komputer, częsty błąd ktory zauwazyłem jest w prost żenujący.. a zdarza się dość często, wypuszczam sobie zbyt mocno piłke, komputer ma do niej bliżej zamiast wbiec w nią lub ją przejąć to czeka... nie raz cofa się lub biegnie obok niej, ja dobiegam do piłki i gram dalej strasznie mnie to denerwuję bo nie raz po czyms takim strzeliłem bramke lub stworzyłem duże zagrożenie a tak naprawdę w ogóle się to nie powinno zdarzyć..

Czekam na jakiś wyższy poziom i mogę dostawać po 4-5 do 0 to nie ważne, z czasem i tak się zacznie wygrywać i wtedy to będzie dopiero frajda :)

Pozdro

Offline Czarno-Niebieski

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Dobre Miasto
  • Wiadomości: 81
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.10.2009r.
  • Serce nie jestCzerwone,serce jest CZARNOniebieskie
Odp: Master League
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 27, 2009, 09:10:54 »
Ja gram Interem oczywiście :D i barddzzzo  fajnie sie gra wlasnie wyszedlem z grupy LM a w lidze jestem 2gi za Romą . Kupuje G.D Santosa z Villi i Honde z Vitesse, fakt faktem chcialem kupic Pandeva i VdV to nie udalo mi sie :/ ale i tak narzie okej jest :D przynajmniej jest realistycznie i to mnie cieszy xD

szpilek666

  • Gość
Odp: Master League
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 27, 2009, 09:47:11 »
A mnie gra zadziwia. Jak w pierwszym sezonie gry Atletico Madryt wygrałem LM (chociaż miałem Lyon & O Pireus, a w półfinale dopiero Chelsea) i zająłem 4te miejsce w La Liga. Więc czekam na kogoś kto rozszyfruje jak się odblokowuje poziom trudności SuperStar. Bo chyba trzeba wygrać wszystko w grze ?

Offline kubera(RTS)

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2005
  • location: LdzRDG
  • Wiadomości: 306
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.11.2005r.
Odp: Poziom trudności (TOP PLAYER)
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 27, 2009, 10:45:34 »
Ja Polską na top player wygrałem już m.Świata i m.Europy  ;) ;) ;) Dla mnie ten poziom jest za niski  :'( :'( :'(

gratulacje !! :]

Poziom Top Player nie jest zły i nie ma co na niego narzekać chociażby z tego względu iż tak naprawdę ile można grac z kompueterem, a w momencie gdy przerzucamy się na grę online to tak naprawdę komputer jest nam zbędny :]
Nasz Widzew Lodz Kochamy Go Czerwona Armia Spiewa Zawsze Dla Niego. To Wlasnie My Diabelski Mlyn Przez Cale Zycie Tu Bedziemy Spiewac Z Nim.

Offline Alpinee

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.04.2009r.
  • Gram w: PES 2015 PS4
Odp: Poziom trudności (TOP PLAYER)
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 27, 2009, 12:46:04 »
Niby tak, zazwyczaj i tak kumple wpadaja i wtedy jest dopiero zajawka, jednak czasem fajnie zagrać sobie lige czy jakiś puchar, zwłaszcza ze nie zawsze kumple mogą wpaść, dlatego ten wyższy poziom by się przydał, może Konami nie jest w stanie zrobić juz lepszego lub są w stanie ale nie wygląda to wtedy zbyt realistycznie.

Offline witek21

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 133
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2007r.
Odp: Poziom trudności (TOP PLAYER)
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 27, 2009, 13:17:43 »
ale miał być poziom wyższy od TOP PLAYER czyli Super Star!! a nie ma !! jest on do odkrycia?? czy jak?
do dema był opisany sposób jak go ustawić [poziom Super Star] ale był bardzo żmudny i za każdym razem trzeba było go powtarzać
niech ktoś zrobi jakiś program/patch odblokowujący poziom Super Star !!

Offline rafałkm88

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 8
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.02.2009r.
Odp: Poziom trudności (TOP PLAYER)
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 27, 2009, 14:18:44 »
ja też już rozpracowałem tą grę na dowód tego z barca wygrałem ostatnio 5-1 a grałem atletico madryt a np interem wczoraj do przerwy wygrywałem z chievo 6-0 a skończyło się 8-1 wiem że to jeszcze nie perfekcja ale jak się znajdzie idealne ustawienie dla siebie to pozostaje już tylko grac słabszymi drużynami żeby komputer miał szanse dlatego muszę sobie kupić orginalną grę i pograć z wami bo już mi się znudziło granie z komputerem. Pozostały jeszcze turnieje z kolegami ale jak chyba juz zauważyliście w pesie 2010 nie ma ligi międzynarodowej którą zawsze wybieraliśmy , losowaliśmy drużyny i graliśmy każy z każdy mecz i rewanż i na koniec była tabela określająca kto wygrał i itd. a teraz musimy grać mecz i za każdym razem wychodzić i grać następny mecz i do tego sami musimy sobie liczyć punkty i bramki - i to jest dla mnie narazie największy minus że nie ma ligi między narodowej

Offline kubera(RTS)

  • II - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lis 2005
  • location: LdzRDG
  • Wiadomości: 306
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.11.2005r.
Odp: Poziom trudności (TOP PLAYER)
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 27, 2009, 14:53:05 »
ja też już rozpracowałem tą grę na dowód tego z barca wygrałem ostatnio 5-1 a grałem atletico madryt a np interem wczoraj do przerwy wygrywałem z chievo 6-0 a skończyło się 8-1 wiem że to jeszcze nie perfekcja ale jak się znajdzie idealne ustawienie dla siebie to pozostaje już tylko grac słabszymi drużynami żeby komputer miał szanse dlatego muszę sobie kupić orginalną grę i pograć z wami bo już mi się znudziło granie z komputerem. Pozostały jeszcze turnieje z kolegami ale jak chyba juz zauważyliście w pesie 2010 nie ma ligi międzynarodowej którą zawsze wybieraliśmy , losowaliśmy drużyny i graliśmy każy z każdy mecz i rewanż i na koniec była tabela określająca kto wygrał i itd. a teraz musimy grać mecz i za każdym razem wychodzić i grać następny mecz i do tego sami musimy sobie liczyć punkty i bramki - i to jest dla mnie narazie największy minus że nie ma ligi między narodowej

Czy dobrze mi sie wydaje i kolega się myli ?
Nasz Widzew Lodz Kochamy Go Czerwona Armia Spiewa Zawsze Dla Niego. To Wlasnie My Diabelski Mlyn Przez Cale Zycie Tu Bedziemy Spiewac Z Nim.

Offline crespo

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2008
  • location:
  • Wiadomości: 24
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2008r.
Odp: Master League
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 27, 2009, 15:28:06 »
Głupie pytanie. Jak sie przeprowadza transfery w Master League?. W 2010 jest inaczej niż poprzednich wersjach. Wybieram np Aguero-->Open for Negotiation, jest ongoing negotiation(jakoś tak). Z tego co zauwazyłem negocjacje prowadzi teraz scout, można jakoś go wyłączyć, żebym sam proponował sumę za zawodnika?

Offline pitero13

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.10.2009r.
  • TYLKO (F)ALUBAZ
Odp: Master League
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 27, 2009, 16:03:43 »
Świetny tryb podobnie jak Become a Legnend. Ja gram Realem i jak na razie ściągnąłem Velę i jestem zadowolony. A macie już jakieś talenty albo coś ;D ?

Offline lukasz_17

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 94
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.08.2009r.
  • Glory glory Man United
Odp: Master League
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 27, 2009, 16:07:09 »
ja gram manutd i nie wiem jak robic transfery moze ktos cos podpowiedziec

Offline wik1992

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 711
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.12.2008r.
  • Ronaldinho-The Best Football Player on the World
Odp: Master League
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 27, 2009, 16:10:24 »
A jak prowadze zawodnika w Become a Legend to moge go potem kupić w Master League  ??? ??? ???
My terrorist name is: Ahmed The Tanzanian ;]

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Master League
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 27, 2009, 16:10:24 »