Autor Wątek: PES CUP KORZENNA 2011! Rozstrzygnięty!  (Przeczytany 3246 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline MemfiS

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.10.2010r.
PES CUP KORZENNA 2011! Rozstrzygnięty!
« dnia: Luty 05, 2011, 12:21:06 »
Korzystając z okazji, iż jest to lepsze forum o PES w Polsce, chciałbym się z Wami podzielić informacjami o zorganizowanym ostatnio turnieju PES CUP KORZENNA 2011.  

Być może ten wątek nakłoni kogoś to podobnych ruchów i zechce ktoś zorganizować coś podobnego, aby rozpowszechniać w Polsce tę wspaniałą serie jaką jest Pro Evolution Soccer.

Jestem Albert, mieszkam nieopodal miejscowości Korzenna (woj. małopolskie, powiat nowosądecki) i od kilku lat początkiem roku organizuje, przy pomocy również innych turniej w Pro Evolution Soccer. Do udziału w turniejach zapraszałem zawsze ludzi z okolic naszej gminy Korzenna. Prowadzę gminną stronę sportową na której publikuje informacje, aktualności o każdym z turniejów. Kilka dni temu zakończył się aktualny turniej PES CUP 2011! Chciałem Wam przekazać kilka informacji na temat tegorocznego turnieju, a dla tych którzy bardziej będą chcieć się wtajemniczyć podam linki, na których będzie można więcej się dowiedzieć.  ;)

W tym roku podobnie jak i 2 lata wcześniej przed turniejem stworzyłem film zachęcający, oto on:
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

Informacje o PES CUP 2009:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Informacje o PES CUP 2010:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Zachęcam do zapoznania się z moją lekturą.

W tym roku w turnieju wystartowało 16 osób, zawody rozegraliśmy standardową metodą 4 grupy po 4, awans z grupy 2 osoby, następnie faza finałowa od ćwierćfinałów. Było niezwykle ciekawie!
W tym roku najlepszy okazał się Konrad Sułowicz!

Oto opis finałowego meczu:
FINAŁ: Piotr Kostecki – Konrad Sułowicz  0:2 (0:1)
Wielki finał tegorocznego turnieju to powtórka finału z PES CUP 2009, wtedy triumfował Konrad. Spotkanie rozpoczęło się spokojnie, żaden z graczy nie chciał popełnić pierwszego błędu. W 12 minucie Konrad otwiera wynik tego meczu! Zdobywa fenomenalną bramkę, zdobytą nożycami, dodatkowego piękna tej bramce dodał fakt, iż futbolówka odbiła się jeszcze od poprzeczki. Druga część pierwszej połowy bardzo wyrównana, jeden jak i drugi zawodnik groźnie atakował.  Do ostatniego gwizdka w pierwszej połowie utrzymał się wynik 1:0 dla Konrada. Druga część meczu to podobnie jak i pierwsza, mądra wyważona gra obydwóch zawodników. Mało błędów w obronie i mało dogodnych okazji - jak przystało na finał. Dopiero w 70 minucie ujrzeliśmy gola! Zdobył go Konrad czym bardzo przybliżył się do mistrzostwa! Zapowiadała się powtórka z roku 2009. Piotrek nie odpuszczał i wytrwale dążył do zdobycia kontaktowej bramki. Czas uciekał a Konrad nie dał w łatwy sposób przebić swojej obrony. W końcu wybiła 92 minuta i sędzia zakończył to pasjonujące widowisko! Wygrał lepszy z graczy, Konrad i jego Barcelona po raz drugi zdobywa pierwsze miejsce w turnieju PES CUP. Piotrek tak jak przed dwoma laty uplasował się na 2 miejscu! Gratulacje!


PES CUP KORZENNA 2011:
Więcej na temat rozgrywek w Grupie A i C:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Więcej na temat rozgrywek w Grupie B i D:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Więcej na temat fazy puchowej i o zwycięzcach:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Kilka turniejowych zdjęć:








WIĘCEJ! Galeria zdjęć z turnieju:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Zachęcam do wyrażania swoich opinii na temat tych turniejów, jeśli masz pytania pisz w odpowiedziach.
Dziękuje i pozdrawiam wszystkich forumowiczów!

Offline Lemcio

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2009
  • location:
  • Wiadomości: 96
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.12.2009r.
  • 1910
Odp: PES CUP KORZENNA 2011! Rozstrzygnięty!
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 15, 2011, 19:28:42 »
Widzę w dość dobrym miejscu przeprowadzony turniej, na dobrym sprzęcie. Widać organizator czy organizatorzy się postarali. Pozdrawiam.

Offline 2fast4U

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location: Limanowa
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.03.2011r.
  • Visca el Barça!
Odp: PES CUP KORZENNA 2011! Rozstrzygnięty!
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 01, 2011, 20:11:19 »
szkoda, że bardziej tego nie rozreklamowaliście, akurat mieszkam "w okolicy" i może udało by mi się wpaść :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES CUP KORZENNA 2011! Rozstrzygnięty!
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 01, 2011, 20:11:19 »