Autor Wątek: pes2012 PL - pomóż nam !  (Przeczytany 97024 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: pes2012 PL - pomóż nam !
« Odpowiedź #260 dnia: Sierpień 11, 2011, 10:34:53 »
brak odpowiedzi.

koko39

  • Gość
Odp: pes2012 PL - pomóż nam !
« Odpowiedź #261 dnia: Sierpień 12, 2011, 10:38:41 »
Może to być stare ale napiszę. Oglądając na Hyper wywiad z przedstawicielem CD-Projekt powiedział,że nikt nie kupuje gier wydawanych w Polsce przez nich. Tylko kupują za granicą albo od sprzedającego na aukcjach. Widać, że się tym przejmują(ponieważ są zza drogie nie które tytuły na kieszeń Polaka) a nie PESem po PL(czyli nami).

Jeśli był ten news to przepraszam  ::)

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: pes2012 PL - pomóż nam !
« Odpowiedź #262 dnia: Sierpień 12, 2011, 10:52:18 »
Może to być stare ale napiszę. Oglądając na Hyper wywiad z przedstawicielem CD-Projekt powiedział,że nikt nie kupuje gier wydawanych w Polsce przez nich. Tylko kupują za granicą albo od sprzedającego na aukcjach. Widać, że się tym przejmują(ponieważ są zza drogie nie które tytuły na kieszeń Polaka) a nie PESem po PL(czyli nami).

Jeśli był ten news to przepraszam  ::)
idiotyzm - a jak mamy nie kupować za granicą skoro premiera w niemczech 28 sierpnia, premiera w UK 14 pazdziernika a premiera w polsce 14 listopada!!! Mamy miesiac czekac na premiere?? No podupcyło ich

Offline Przemo1994

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 701
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Fc Barcelona - Wszystkich Pokona !
Odp: pes2012 PL - pomóż nam !
« Odpowiedź #263 dnia: Sierpień 12, 2011, 10:55:53 »
Może to być stare ale napiszę. Oglądając na Hyper wywiad z przedstawicielem CD-Projekt powiedział,że nikt nie kupuje gier wydawanych w Polsce przez nich. Tylko kupują za granicą albo od sprzedającego na aukcjach. Widać, że się tym przejmują(ponieważ są zza drogie nie które tytuły na kieszeń Polaka) a nie PESem po PL(czyli nami).

Jeśli był ten news to przepraszam  ::)

Proponuje zebrac ludzi z tego forum, tzn wystosowac do nich petycje , cos podobnego z tym Pes po polsku co nie wypalilo.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: pes2012 PL - pomóż nam !
« Odpowiedź #264 dnia: Sierpień 12, 2011, 11:45:55 »
I co to da? Znów nie dostaniemy odpowiedzi, a praca pójdzie na marne. Uspokójcie się już z tymi spolszczeniami, komentatorami, itd. Może znajdą się ludzie dobrej woli, którzy sami zrobią? Np. MasterRafael, MichałWidzew, kozilee.

koko39

  • Gość
Odp: pes2012 PL - pomóż nam !
« Odpowiedź #265 dnia: Sierpień 13, 2011, 10:23:40 »
A nie lepiej pojechać do siedziby CD-Project ? (wiem głupi pomysł)

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: pes2012 PL - pomóż nam !
« Odpowiedź #266 dnia: Sierpień 13, 2011, 11:00:55 »
Czemu nie, wziąć 100 tys. chłopa i wtedy na pewno, inaczej będą z nami gadać... ;]
" border="0" border="0

Offline Przemo1994

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 701
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Fc Barcelona - Wszystkich Pokona !
Odp: pes2012 PL - pomóż nam !
« Odpowiedź #267 dnia: Sierpień 13, 2011, 11:23:14 »
A nie lepiej pojechać do siedziby CD-Project ? (wiem głupi pomysł)

... Wątpie, chyba, ze by ktos mieszkal obok albo niedaleko to mogl by podjechac, porozmawiac troche ale spojrzmy prawdzie w oczy ... , tak jak Artur napisal jakby sporo ludzi pojechalo, to napewno by mozna bylo cos ponegocjowac ale to tylko gdybanie ... watpie czy akurat chcialo by sie kazdemu zbierac z kazdej strony Polski i umawiac aby pojechac do CD-PROJEKT.

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: pes2012 PL - pomóż nam !
« Odpowiedź #268 dnia: Sierpień 13, 2011, 12:19:02 »
Ludzie szkoda mi was.Naprawdę myślicie, że Cd-Projekt zrobi wam Polską wersję tak z dobrego serca ??????
Gratuluje głupoty.Jeszcze powinien ktoś napisać, że Marketingowcy z Cd-Projektu nie zdają sobie sprawę z korzyści płynących z Polskiej wersji PESA.Tam pracują Profesjonaliści i jeżeli Cd-Projekt nie podejmuje decyzji wydania Pesa po polsku to znaczy, że się im to nie opłaca i tyle.Widać, że komentują tu same dzieci, które nie mają pojęcia o życiu.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline Przemo1994

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 701
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Fc Barcelona - Wszystkich Pokona !
Odp: pes2012 PL - pomóż nam !
« Odpowiedź #269 dnia: Sierpień 13, 2011, 12:26:00 »
Ludzie szkoda mi was.Naprawdę myślicie, że Cd-Projekt zrobi wam Polską wersję tak z dobrego serca ??????
Gratuluje głupoty.Jeszcze powinien ktoś napisać, że Marketingowcy z Cd-Projektu nie zdają sobie sprawę z korzyści płynących z Polskiej wersji PESA.Tam pracują Profesjonaliści i jeżeli Cd-Projekt nie podejmuje decyzji wydania Pesa po polsku to znaczy, że się im to nie opłaca i tyle.Widać, że komentują tu same dzieci, które nie mają pojęcia o życiu.

Dokladnie, zgadzam sie z wiekszoscia tego co napisales. Czysta komercja i tyle ... Kazdy chce zarobic, to ,ze nie wydaja w Polsce, to dlatego bo sie im to nie oplaca bo w Polsce jest popularniejsza Fifa i ma reklamy, licencje, dlatego ona sie sprzedaje jak swieze buleczki, w Polsce ale Peser ma chyba 13 lat, wiec ma prawo tak pisac (kazdy mial kiedys 13 lat, takze nie ma sie czego wstydzic) :P zalezy czy ta cyfra przy nicku to jego data urodzenia.

Offline kdetys

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 386
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.10.2009r.
  • Fair Play !!!
Odp: pes2012 PL - pomóż nam !
« Odpowiedź #270 dnia: Sierpień 13, 2011, 12:37:23 »
Dokladnie, zgadzam sie z wiekszoscia tego co napisales. Czysta komercja i tyle ... Kazdy chce zarobic, to ,ze nie wydaja w Polsce, to dlatego bo sie im to nie oplaca bo w Polsce jest popularniejsza Fifa i ma reklamy, licencje, dlatego ona sie sprzedaje jak swieze buleczki,

A wydanie, nawet nie spolszczonego PESa, tylko po prostu wydanie go na Polskę także się nie opłaca, bo Polska zawsze zacofana jest w premierach i zanim by te 2-3 tygodnie później weszła na półki sklepowe, to wszyscy Ci którzy mieli kupić, już dawno zamówią przez internet :) i dla paru ludzi, którzy zainteresują się grą dopiero w sklepie bo nigdy o niej nie słyszeli, nie opłaca się jej wydawać w żadnej formie.

A i tak najlepszą formą rozrywki wg mnie jest online i dlatego angielski nie jest do tego potrzebny zaawansowany :P bo te tryby gry to pogra się trochę i albo się znudzi, albo okaże się komputer za głupi lub za łatwy.

W fifie mam ten sam problem, tyle że tam, online w Polsce bardzo kuleje... i dlatego jak idealna by ta fifa nie była, to dopóki nie będą tworzone jakieś dobre ligi z ludźmi którzy w większości przynajmniej potrafią przegrywać z honorem, to będę wybierał PESa, mimo jego corocznych błędów i wad.

Offline Przemo1994

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 701
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Fc Barcelona - Wszystkich Pokona !
Odp: pes2012 PL - pomóż nam !
« Odpowiedź #271 dnia: Sierpień 13, 2011, 12:43:32 »
W tym roku naprawde sie szykuje, mimo wszystko ładny Pes. Po tych filmikach ktore ogladalem i screenach to napewno bedzie znacznie lepszy od 11 ale znajac zycie, wygra Fifa 12 ...

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: pes2012 PL - pomóż nam !
« Odpowiedź #272 dnia: Sierpień 13, 2011, 13:12:10 »
A wydanie, nawet nie spolszczonego PESa, tylko po prostu wydanie go na Polskę także się nie opłaca, bo Polska zawsze zacofana jest w premierach i zanim by te 2-3 tygodnie później weszła na półki sklepowe, to wszyscy Ci którzy mieli kupić, już dawno zamówią przez internet :) i dla paru ludzi, którzy zainteresują się grą dopiero w sklepie bo nigdy o niej nie słyszeli, nie opłaca się jej wydawać w żadnej formie.

A i tak najlepszą formą rozrywki wg mnie jest online i dlatego angielski nie jest do tego potrzebny zaawansowany :P bo te tryby gry to pogra się trochę i albo się znudzi, albo okaże się komputer za głupi lub za łatwy.

W fifie mam ten sam problem, tyle że tam, online w Polsce bardzo kuleje... i dlatego jak idealna by ta fifa nie była, to dopóki nie będą tworzone jakieś dobre ligi z ludźmi którzy w większości przynajmniej potrafią przegrywać z honorem, to będę wybierał PESa, mimo jego corocznych błędów i wad.
Dla nas się opłaca a czy dla Cd-Projektu również tego się dowiemy w najbliższym czasie.Pamiętajcie, że punkt widzenia to punkt siedzenia.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: pes2012 PL - pomóż nam !
« Odpowiedź #273 dnia: Sierpień 13, 2011, 13:13:19 »
W tym roku naprawde sie szykuje, mimo wszystko ładny Pes. Po tych filmikach ktore ogladalem i screenach to napewno bedzie znacznie lepszy od 11 ale znajac zycie, wygra Fifa 12 ...
Jaki wynik obstawiacie.Ja obstawiam 2:1 po dogrywce dla FIFY.
Jak zwykle wygra FIFA chociaż PES będzie przeważał przez cały mecz.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: pes2012 PL - pomóż nam !
« Odpowiedź #274 dnia: Sierpień 13, 2011, 14:27:56 »
Sadzę, że PES2011 będzie lepszy od PES2012, ale to chyba nie będzie "to". Fifa pewnie przebije, ale ja i tak zostaje przy Pro Evo.  :)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2011, 16:28:51 wysłana przez Lewy23 »

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: pes2012 PL - pomóż nam !
« Odpowiedź #275 dnia: Sierpień 13, 2011, 15:07:53 »
Lewy - 2012 ;]
Darko, czemu piszesz post pod postem?
" border="0" border="0

koko39

  • Gość
Odp: pes2012 PL - pomóż nam !
« Odpowiedź #276 dnia: Sierpień 13, 2011, 15:18:12 »
Dokladnie, zgadzam sie z wiekszoscia tego co napisales. Czysta komercja i tyle ... Kazdy chce zarobic, to ,ze nie wydaja w Polsce, to dlatego bo sie im to nie oplaca bo w Polsce jest popularniejsza Fifa i ma reklamy, licencje, dlatego ona sie sprzedaje jak swieze buleczki, w Polsce ale Peser ma chyba 13 lat, wiec ma prawo tak pisac (kazdy mial kiedys 13 lat, takze nie ma sie czego wstydzic) :P zalezy czy ta cyfra przy nicku to jego data urodzenia.

Mam 13 lat, ale tylko tak napisałem bo przecież w każdej dużej firmie odpisuje na e-mail jakiś bot(program). Kiedyś napisałem do M$, gdyż Vista się zacinał(format był) to mi odpisali ... "Prawdopodobnie masz piracką wersje.Kup oryginał."- jak mam piracką wersję jak kupiłem komputer z Vistą  ::) To mnie dobiło.Dlatego lepiej zdzwonić lub pojechać do siedziby w Polsce.

Offline Przemo1994

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Lublin
  • Wiadomości: 701
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Fc Barcelona - Wszystkich Pokona !
Odp: pes2012 PL - pomóż nam !
« Odpowiedź #277 dnia: Sierpień 13, 2011, 15:57:25 »
Mam 13 lat, ale tylko tak napisałem bo przecież w każdej dużej firmie odpisuje na e-mail jakiś bot(program). Kiedyś napisałem do M$, gdyż Vista się zacinał(format był) to mi odpisali ... "Prawdopodobnie masz piracką wersje.Kup oryginał."- jak mam piracką wersję jak kupiłem komputer z Vistą  ::) To mnie dobiło.Dlatego lepiej zdzwonić lub pojechać do siedziby w Polsce.

:P Rozumie i zeby nie bylo, nie smieje sie z twojego wieku ... bo kazdy z nas mial tyle lat (lub bedzie mial), sa tu ludzie od 13 do 40 + nawet lat, a moze i wiecej, takze, nikt sie z nikogo nie smieje jak cos, sa mlodsi i są starsi , wszyscy sie interesuja pilka nozna albo przynajmiej wiekszosc :) Ja we wtorek kupuje nowego Windowsa 7 oryginal, takze wszystko bede musial od nowa instalowac, ciezka praca mnie czeka :D

Offline darko11221

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2008
  • location: Polska
  • Wiadomości: 1210
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 31.12.2008r.
  • ..::Ac-Milan Forever::..
Odp: pes2012 PL - pomóż nam !
« Odpowiedź #278 dnia: Sierpień 13, 2011, 16:16:41 »
Lewy - 2012 ;]
Darko, czemu piszesz post pod postem?
Aby mieć 2 posty logiczne :)
Rozumiem, nabijasz licznik ;]
To był żart  :)
Raczej staram się nie pisać posta pod postem, ale tak wyszło nie chciało mi się edytować poprzedniego.
Jestem na forum już 3 lata a nie mam zbyt wiele postów na koncie więc spamerem raczej nie jestem. ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2011, 16:28:31 wysłana przez darko11221 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
...:::Milan to najlepsza drużyna na świecie pozostałe  to tylko pionki:::...

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: pes2012 PL - pomóż nam !
« Odpowiedź #279 dnia: Sierpień 13, 2011, 16:23:50 »
Rozumiem, nabijasz licznik ;]
Wiem, dlatego się spytałem, bo zdziwiłem się że taki doświadczony użytkownik, łamie regulamin ;)
« Ostatnia zmiana: Sierpień 13, 2011, 16:40:42 wysłana przez Artur 7 »
" border="0" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: pes2012 PL - pomóż nam !
« Odpowiedź #279 dnia: Sierpień 13, 2011, 16:23:50 »