Autor Wątek: MUFC by reddevil8911 Rezerwy dają półfinał F.A. Cup!  (Przeczytany 126090 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: Odp: Manchester United by reddevil8911 Aston Villa o krok od wygranej na OT!
« Odpowiedź #260 dnia: Czerwiec 25, 2011, 22:44:24 »
Chris nie zastanawiał się pod polem karnym, uderzył i trafił ;) Nie spodziewałem się że może być bohaterem. Dobrze że udało się wyrównać uff :P

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Manchester United by reddevil8911 Aston Villa o krok od wygranej na OT!
« Odpowiedź #261 dnia: Czerwiec 25, 2011, 22:47:33 »
1/2 Finału Pucharu Anglii



Welbeck załatwia swój były klub!


1:2

Strzelcy:

36' Sneijder

85' Cambell


87' Welbeck

Kary indywidualne:

Brak

Trzeba powiedzieć jasno, ostatnio gracze Fergusona nie są sobą. Grają przewidywanie dla rywali, żadnej zawodnik nie ma formy. Tak samo było tym razem. Po naporze ze strony Sunderlandu, goście wreszcie przeprowadzili składną akcję zakończoną bramką Wesleya Sneijdera. Mimo strzelonego gola ich gra się nie kleiła. Czarne koty były bliskie wyrównania, ale strzał Gyana z 25 metrów trafił w słupek. W końcu dopięli swego bardzo ładną akcję Gyana z Sesegnonem wykończył strzałem z główki były gracz Manchesteru United Fraizer Cambell. Podopieczni Fergiego błyskawicznie wyrównali, za sprawą sprytnego gola Welbecka. Fani Sunderlandu musili w tym momencie czuć wielki smutek, bo pół roku wcześniej ten gracz był ich zawodnikiem a teraz strzelił gola na wagę odpadnięcia ich ulubieńców z pucharu. W wielkim finale na Wembley zagrają z Chelsea Londyn, ubiegłorocznymi zwycięzcami.





REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c6149fd93fd2b088e5709024aee76db9&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c6149fd93fd2b088e5709024aee76db9&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Gracz meczu:




Danny Welbeck 7.0


Tomasz Kuszczak opuszcza w lecie Old Trafford!



Do ekipy Czerwonych Diabłów Tomasz Kuszczak trafił z West Bromwich Albion, za około 4 mln. W klubie spędził 4,5 roku podczas których rozegrał 32 spotkania w barwach zespołu z OT. Niestety traf chciał, że jego rywalem o 1 miejsce w bramce jest doświadczony holenderski bramkarz Edwin Van Der Sar. Polak dostał zielone światło dla jego transferu do innego klubu.

Moja przygoda z Manchesterem dobiega powoli końca, nie mogę wygrać rywalizacji o bluzę numerem 1, a moim priorytetem jest gra na Euro 2012. Muszę grać regularnie, by przekonać do siebie selekcjonera Polski by dał mi szansę. Usiedliśmy w raz z menadżerem i odbyliśmy rozmowę w cztery oczy. Dowiedziałem się, że klub już zakupił nowego zawodnika na moją pozycję, nie wiem kto to, ale menadżer dał mi dyskretnie do zrozumienia, że nie jestem mu już potrzebny. Nie wiem gdzie będą grał, ale chcę by byłby to klub w którym będę grać regularnie.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 25, 2011, 22:52:26 wysłana przez reddevil8911 »

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Odp: Manchester United by reddevil8911 Aston Villa o krok od wygranej na OT!
« Odpowiedź #262 dnia: Czerwiec 25, 2011, 22:49:38 »
dobry mecz w twoim wykonaniu i zasłużone zwycięstwo (tylko popraw wynik :) )  i teraz wygraj z Chelsea i bedzie twoje trofeum
szkoda że Tomek opuszcza OT jednak nie miał miejsca w składzie

zapraszam do mnie

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Manchester United by reddevil8911 Wyrównany bój na WHT, zdecydował 1 gol!
« Odpowiedź #263 dnia: Czerwiec 25, 2011, 23:22:28 »
No tak to jest jak z Aston Villą nie gra się pierwszym składem. Friedel to ciężki bramkarz do pokonania jest, i w tym spotkaniu nie było inaczej. Na szczęście w końcu skapitulował, na pewno szczęście pomogło, ale skapitulował i chociaż punkt udało się wywalczyć z dość trudnym rywalem.

Bardzo fajnie, że Wes strzelił gola którym przyczynił się do awansu do finału. Sunderland już myślał, że uda się zagrać dogrywkę, ale na szczęście nie pozwolił na to byłym kolegom Danny.

Znów będziesz grać z Chelsea, ciekawe jak sobie poradzisz, choć nie liczę na powtórkę z rewanżu Ligi Mistrzów :D

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Manchester United by reddevil8911 Wyrównany bój na WHT, zdecydował 1 gol!
« Odpowiedź #264 dnia: Czerwiec 25, 2011, 23:36:18 »
Welbeck załatwił swój były klub i tym samym dał Ci awans do finału na Wembley :)

Szkoda mi Tomka.... :-\ Nie był już potrzebny i dlatego musiał opuścić Teatr Marzeń :( Najważniejsze jest oto,ze wraca na stre śmieci i będzie tam pierwszym golkiperem :)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Manchester United by reddevil8911 Wyrównany bój na WHT, zdecydował 1 gol!
« Odpowiedź #265 dnia: Czerwiec 25, 2011, 23:45:47 »
Kolejka 29 BPL



Bez goli na Craven Cottage. Trzeszczały kości i słupki.

0:0

Strzelcy:

Brak

Kary indywidualne:

Brak

Czerwone diabły łapią zadyszkę na 9 kolejek przed końcem sezonu. Na Craven Cottage zagrali z The Cottagers. Mecz był bardzo brytalny, o czym świadczą kontuzję Welbecka, Duffa, Chicharito. Gra była już lepsza niz w ostatnich trzech meczach, ale brakowało szczęścia. Dwa razy w tym meczu piłka trafiła w słupek. To 3 trzecie spotkanie które nie potrafią wygrać. Przewaga nad Liverpoolem zmalała w ciągu trzech tygodni z 6 do 1 punktu.





REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c6149fd93fd2b088e5709024aee76db9&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c6149fd93fd2b088e5709024aee76db9&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Gracz meczu:



Słupek, ale mi krwi napsuł...

Napastnicy potrzebni od zaraz...



Sir Alex Ferguson ma problem z zestawieniem linii ataku na najbliższy mecz z Evertonem w 1/2 Ligi Mistrzów. Lekkich kontuzji podczas meczu na Craven Cottage doznali Danny Welbeck i Javier Hernandez. Obaj powinni być już gotowi na mecz 30 kolejki z Sunderlandem.

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Odp: Manchester United by reddevil8911 Kontuzję, słupki i remis na Craven Cottage!
« Odpowiedź #266 dnia: Czerwiec 26, 2011, 00:31:44 »
hah, fajne są te... emotikony? z kartkami jak przy meczu z Aston Villa

szkoda Kuszczaka, ciekawe gdzie odejdzie
" border="0

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Manchester United by reddevil8911 Kontuzję, słupki i remis na Craven Cottage!
« Odpowiedź #267 dnia: Czerwiec 26, 2011, 01:07:37 »
Szkoda, szkoda... Trzeba się wziąć bo Liverpool nie śpi. Z takimi drużynami jak Fulham gra się ciężko zawsze, przynajmniej mi. Szkoda kontuzji dwóch napadziorów, ale dobrze, że są to nie groźne kontuzje.

Hahaha, fajnie to wymyśliłeś z tym słupkiem :D Ciekawy zawodnika meczu lecę w dół, a tam pojawia mi się słupek :D No ale w sumie nie dziwię się, bo w PES rzadkością jest trafić w słupek w ogóle a co dopiero dwa razy w meczu. Mam nadzieję, że Sunderland ograsz w tej lidze. Bo o Everton jestem jakoś dziwnie spokojny...

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: Manchester United by reddevil8911 Kontuzję, słupki i remis na Craven Cottage!
« Odpowiedź #268 dnia: Czerwiec 26, 2011, 01:16:55 »
Ajj już tylko 1 punkcik. Nie daj się wyprzedzić :P Gracz meczu -  bomba :D Dobre heh. Szkoda kontuzji Chicharito bo ostatnio strzelał jak karabin maszynowy ;) Oby szybko wracał do zdrowia.

Offline kubiks0704

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.06.2011r.
Odp: Manchester United by reddevil8911 Kontuzję, słupki i remis na Craven Cottage!
« Odpowiedź #269 dnia: Czerwiec 26, 2011, 02:00:56 »
Bardzo fajnie rozstawiłeś formację w meczu przeciw Aston Villi. Dobry wynik z Sunderlandem za sprawą Welbecka i typowa angielska piłka przeciw Fulham. Idzie wszystko w dobrym kierunku!!

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Manchester United by reddevil8911 Kontuzję, słupki i remis na Craven Cottage!
« Odpowiedź #270 dnia: Czerwiec 26, 2011, 08:30:44 »
szkoda tych słupków bo miałeś przewagę ale miałeś pecha
szkoda najbardziej z tego meczu kontuzji dwóch napastników i masz teraz problem

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Manchester United by reddevil8911 Kontuzję, słupki i remis na Craven Cottage!
« Odpowiedź #271 dnia: Czerwiec 26, 2011, 10:00:09 »
Gracze meczu mnie rozwalił. Lol :D. Patrząc wcześniejsze mecze, widzę, że moja Aston Villa narobiła Ci kłopotów. ;) Co do spotkania z Fullhamem... bardzo brutalny mecz... świadczą o tym 3 kontuzje. Szkoda, że żadna bramka nie wpadła, słupki były na posterunku. Fotka Chicharito też niezła. :D

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Manchester United by reddevil8911 Kontuzję, słupki i remis na Craven Cottage!
« Odpowiedź #272 dnia: Czerwiec 26, 2011, 10:15:35 »
1/2 Finału Ligi Mistrzów



Wesley Sneijder przybliża nam Finał LM!

2:0

Strzelcy:

47' Sneijder (PK)

55' Sneijder


Kary indywidualne:

46' Heitinga

Po słabych występach w lidze, z osłabioną linię ataku podopieczni Fergusona podejmowali rewelację tegorocznej Ligi Mistrzów ekipę Evertonu. Cały mecz bardzo dobrze utrzymywali się przy piłce i groźnie atakowali. W pierwszej połowie meczu mieli kilka okazji do zdobycia bramki, ale kapitalnie bronił Howard. Na początku drugiej połowy Nani pada w polu karnym i sędzia wskazuję na wapno. Do piłki podchodzi Sneijder, strzela Howard paruje nogą na słupek i ... piłka wpada do bramki. Ta bramka dodała nam pewności siebie i z minuty na minutę graliśmy coraz lepiej. Czego efektem była akcja Valencii z 55 minuty, gdy dośrodkował idealnie piłkę na głowę Sneijdera, który zdobył gola. Mimo kilku innych okazji nic więcej nie wpadło do siatki, goście dzisiaj nie istnieli. Mają szczęście że ich bramkarz bronił dobrze, bo w przeciwnym razie byłoby już po rywalizacji w tej parze.





REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c6149fd93fd2b088e5709024aee76db9&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c6149fd93fd2b088e5709024aee76db9&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Gracz meczu:



Wesley Sneijder 7.5


Bardzo się cieszę z moich kolejnych bramek w tym sezonie, mam ich już chyba dziesięć. W Anglii czuję się bardzo dobrze, ludzie są mili. W zespole z Old Trafford odnalazłem drugi dom, panuję tutaj taka rodzinna atmosfera. Sir Alex Ferguson jest dla nas jak ojciec, czasem pochwali a innym razem zgani za coś. Mam szansę jako drugi zawodnik w historii wywalczyć dwa lata z rzędu Ligę Mistrzów. Teraz przed nami ciężki wyjazdowy mecz na Stadium Of Light, a potem rewanż na Goodison Park.


Wyniki innych meczów:


Offline e-Adiss

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.11.2010r.
Odp: Manchester United by reddevil8911 Holenderska 10 rostrzyga ten półfinał?
« Odpowiedź #273 dnia: Czerwiec 26, 2011, 11:25:11 »
Można powiedzieć Sneijder 2:0 Everton. Dobry mecz w wykonaniu całej drużyny. Czekam na finał w którym zagra na pewno MANU  :D

Offline kubiks0704

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 14
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.06.2011r.
Odp: Manchester United by reddevil8911 Holenderska 10 rostrzyga ten półfinał?
« Odpowiedź #274 dnia: Czerwiec 26, 2011, 11:31:50 »
Tak jak mówiłem wcześniej już powinieneś się szykować na Barcelonę. Dobry mecz Snejidera i reszty drużyny. Gratulacje!

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Manchester United by reddevil8911 Holenderska 10 rostrzyga ten półfinał?
« Odpowiedź #275 dnia: Czerwiec 26, 2011, 11:43:18 »
Sneijder załatwił Everton dwom golami i dał Ci awans do Finału na Wembley :) Ciekawe jak poradzisz sobie z ekipą Katalonii,tylko ,żeby nie było znowu 3:1....

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Manchester United by reddevil8911 Holenderska 10 rostrzyga ten półfinał?
« Odpowiedź #276 dnia: Czerwiec 26, 2011, 11:59:47 »
Sneijder najlepszy transfer jaki wykonałeś ;). Dwa gole i awans blisko a tam być może czekać będzie Barcelona. Z pewnością będziesz chciał jej się zrewanżować za Rzym.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Manchester United by reddevil8911 Holenderska 10 rostrzyga ten półfinał?
« Odpowiedź #277 dnia: Czerwiec 26, 2011, 12:25:26 »
30 Kolejka BPL



Wymęczona wygrana na Stadium Of Light!

1:2

Strzelcy:

8' Campbell

35' Fletcher

80' Sneijder


Kary indywidualne:

21' Bardlsey

Ten mecz to miała być prawdziwa droga przez mękę i taką była. Już w 9 minucie defensywa Manchesteru United musiala skapitulować, bo golu byłego ich garcza Fraizera Campbella. Chwilę potem na zespół spadł kolejny cios, kontuzji doznał Fabio który zastępował wy kartkowanego brata Rafaela i musiał opuścić boisko, za niego wszedł Smalling. Goście stwarzali sobie sytuację jedna po drugiej, ale świetnie bronił bramkarz gospodarzy. W 35 minucie nadeszło to co czekali wszyscy fani kibiców gości, po strzale z ostrego kąta Hernandeza który sparował Mignolet dopadł Fletcher, przełożył sobie piłkę z lewej na prawą nogę i strzałem pod poprzeczkę szczęśliwie zdobył gola. W 60 minucie Michael Carrick opuścił boisko w wyniku kontuzji a za niego wszedł Sneijder. Holender który w pojedynkę załatwił Everton i tym razem spisał się na medal. Hernandez stanął sam na sam z Mignoletem, który znów nie dał się pokonać i wybił piłkę do niej dopadł Sneijder, strzela piłka leci wypada poza światło i .... odbija się od brzucha Bardsleya i wpada do siatki. Niesamowite emocje, walka do końca. Liverpool przegrywa na Molineux z Wilkami i zyskujemy nad nimi 4 oczka przewagi.





REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c6149fd93fd2b088e5709024aee76db9&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c6149fd93fd2b088e5709024aee76db9&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Gracz meczu:



Simon Mignolet 7.5


Szpital w ekipie Sir Alexa przed rewanżowym meczem na Goodison Park!




Lekkich kontuzji w meczu z Sunderlandem na Stadium Of Light doznali Darren Fletcher, Michael Carrick i Fabio da Silva. Wszyscy gracze opuszczą rewanżowe spotkanie na Goodison Park, ale powinni być gotowi na mecz z Blackpool na OT.

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Manchester United by reddevil8911 Holenderska 10 rostrzyga ten półfinał?
« Odpowiedź #278 dnia: Czerwiec 26, 2011, 12:47:59 »
Sneijder to świetny piłkarz. W tym sezonie jeden lepszych w Manchesterze United. W sumie to masz zastępce Scholesa. Ładna akcja Valencii na prawym skrzydle przy drugiej bramce. Karny trochę fartowny bo od słupka.
Sunderland jaki skład..Diaby, Ramsey, Sessegnon i Muntari..mocny środek pola. Ważne zwycięstwo na trudnym terenie.

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Praktycznie ta druga bramka to był samobój :D Flechter też miał dużo farta, a co do Campbella... to bramkarz mógł miał małe szanse bo był oddany silny strzał. Barco ciekawy mecz.
" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer