Autor Wątek: ★ RMCF by Przemek112 ★ Wybrałem już klub :) ★  (Przeczytany 118704 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Saidex

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location: Konin
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.10.2010r.
  • Visca el Barca <3
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Oficjalnie: Varane piłkarzem Realu Madryt ★
« Odpowiedź #460 dnia: Lipiec 15, 2011, 20:17:00 »
Jest to piłkarz na przyszłość, na razie spoczywa na nim rola rezerwowego, ale można go na ostatnie minuty wprowadzać.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Oficjalnie: Varane piłkarzem Realu Madryt ★
« Odpowiedź #461 dnia: Lipiec 15, 2011, 20:28:07 »

★ 32 Kolejka La Ligi ★



Wywozimy jeden punkt

Real Mallora – Real Madryt 1:1 (1:1)
Cristiano Ronaldo 6' PK Akhiro Lenaga (Corrales) 69'

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Sezon wkracza w decydujący miesiąc.Królewscy pojechali na Mallorcę by zmierzyć się z tamtejszym Realem.Wynik został otwarty już po kilku minutach gry.Po szarży Cristiano Ronaldo,Portugalczyk został sfaulowany przez Ramisa.Sędzia bez wahania wskazał na wapno.Poszkodowany podszedł do jedenastki i pewnym strzałem w środek ośmieszył Runje.Gospodarze jednak szybko wyrównali i w 9 minucie na tablicy widniał remis.Aki strzałem z przewrotki wyrównał poza zasięgiem Casillasa.Madrytczykom nie udało się już do końca meczu zdobyć zwycięskiej bramki.Ostatecznie Królewscy zyskali jeden punkt.Na całe szczęście Barcelona zremisowała swoje spotkanie i sytuacja w tabeli jest nadal taka sama.


Real:
45’ – Mesuta Ozila za Kakę , 45’ – Benzema za Higuaina

Mallorca:
59’ – Riveros za Guilavogui , 64' - Webo za Riverosa , 64' - Nsue za Corvia


nie było

Zawodnik meczu :


Sergio Ramos 7.5


Offline Deiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Wywozimy jeden punkt ★
« Odpowiedź #462 dnia: Lipiec 15, 2011, 20:29:46 »
Znowu remis. 6 spotkań do końca, trzeba myśleć o zwycięstwach a nie remisach :P

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Wywozimy jeden punkt ★
« Odpowiedź #463 dnia: Lipiec 15, 2011, 20:36:28 »
Widać powoli zaczynacie puchnąć pod koniec sezonu, choć Mallorca to jest niewygodny rywal. Piękna musiała być ta przewrotka.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Wywozimy jeden punkt ★
« Odpowiedź #464 dnia: Lipiec 15, 2011, 20:51:03 »
Średniawy mecz w twoim wykonaniu. Mecze na Majorce są  zawsze bardzo trudne, Ronaldo zdobył kolejnego gola, pięknego z resztą ale to nie wystarczyło aby wygrać.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Wywozimy jeden punkt ★
« Odpowiedź #465 dnia: Lipiec 15, 2011, 21:50:35 »
Szkoda, że nie udało Ci się wygrać bo Barcelona tylko zremisowała. Przy takim wyniku dobrze jednak, że zremisowali i w tabeli bez zmian. Końcówka sezonu, trzeba się zmobilizować maksymalnie.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Wywozimy jeden punkt ★
« Odpowiedź #466 dnia: Lipiec 16, 2011, 12:12:49 »

★ 33 Kolejka La Ligi ★



Xabi podaje,defensorzy strzelają

Real Madryt – Valencia 1:1 (1:1)
Raul Albiol (Xabi Alonso) 16' Sergio Ramos (Xabi Alonso) 22'


W tej kolejce do Madrytu przyjechała Valencia.Wynik został otwarty już po kilkunastu minutach gry.Wszystko za sprawą Raula Albiola.Po wrzutce Xabiego Alonso z rożnego najwyżej w polu karnym gości wyskoczył defensora Realu.Tym samym zaliczył drugie trafienie w tym roku.Królewscy podwyższyli swoje prowadzenie i ustalili wynik 6 minut po pierwszej bramce.Xabi Alonso drugi raz wrzucił piłkę z rzutu rożnego bardzo dokładnie.Ta trafiła na głowę Sergio Ramosa i tak mecz został zamknięty.Teraz Los Blancos ponownie zmierzą się z Nietoperzami ,lecz teraz w Finale Copa Del Rey.


Real:
45’ – Hamit Altintop za Moratę , 61’ – Callejón za Kakę

Valencia:
61’ – Jovetić za Maduro , 67' - Soldado za Juana Matę


nie było

Zawodnik meczu :


Xabi Alonso 7.5

Hiszpan rozegrał bardzo dobre spotkania.Zaliczył dwie asysty przy bramkach Królewskich.Wiele razy dogrywał piłkę do Cristiano Ronaldo i Karima Benzemy z dokładnością do centymetrów.

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Xabi podaje,defensorzy strzelają ★
« Odpowiedź #467 dnia: Lipiec 16, 2011, 12:32:50 »
hej mam takie pytanie to nie mialby byc wynik 2:0? bo tak wnioskuje z tego kto strzelal, a ty wynik podales 1:1.

Offline Saidex

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2010
  • location: Konin
  • Wiadomości: 6
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.10.2010r.
  • Visca el Barca <3
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Xabi podaje,defensorzy strzelają ★
« Odpowiedź #468 dnia: Lipiec 16, 2011, 13:44:44 »
Obrona i Xavi załatwili Valencie. Mam nadzieje, że w CdR też tak łatwo ci pójdzie. Jackz ma racje poddałeś zły wynik

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Xabi podaje,defensorzy strzelają ★
« Odpowiedź #469 dnia: Lipiec 16, 2011, 13:51:16 »
Xabi potrafi na prawdę dobrze podać i pokazał dziś się z bardzo dobrej strony, Widzę, że dziś tylko obrońcy strzelali, Benzema i CR7 trochę słaba skuteczność.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Xabi podaje,defensorzy strzelają ★
« Odpowiedź #470 dnia: Lipiec 16, 2011, 14:41:29 »
Mecz obrońców, dziwne że Ronaldo nie trafił bramki. Oby w Cope Del Rey poszło wam podobnie i żebyście wygrali to trofeum. Koniec sezonu coraz bliżej.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Xabi podaje,defensorzy strzelają ★
« Odpowiedź #471 dnia: Lipiec 16, 2011, 15:00:38 »


★ Finał Copa Del Rey ★



Królewscy zwycięscy, Valencia rozbrojona

Real Madryt – Valencia 3:2 (1:1)
Cristiano Ronaldo (Karim Benzema) 28' Banega (Aduriz) 39' Benzema (Angel Di Maria) 65' Sergio Ramos (Cristiano Ronaldo) 72' Aduriz (Banega) 91+


W Finale Copa Del czyli inaczej Pucharu Króla zmierzyły się dwie groźne ekipy - Real Madryt kontra Valencia.W poprzednim meczu tych drużyn zwyciężyli Biali 2:0.Nietoperze od samego początku nie dawali za wygraną,lecz to gospodarze jako pierwsi otworzyli wynik.W środku pola piłkę przejął Karim Benzema i od razu odegrał do CR7.Portugalczyk przebiegł kilka metrów i huknął z daleka.Futbolówka uderzona z okolic 30 metra zakręciła się bardzo mocno i wpadła do bramki Storariego nie dając mu szans na obronę.Valencia starała się kontrować i 10 minut po golu Madrytczyków wyrównała.Goście przez chwilę grali z klepki i piłka doszła do Evera Banegi,który podcinką pokonał Ikera Casillasa.Nic by nie było w tym dziwnego gdyby Argentyńczyk....nie był na spalonym,którego nie zobaczył sędzia liniowy !Taki wynik pozostał do przerwy.Podopieczni Jose Mourinho wyszli bardzo zmotywowani i 20 minut po rozpoczęciu gry Królewscy ponownie objęli prowadzenie.Po wyjściu z kontrą gospodarzy Di Maria biegł prawą flanką.Dostrzegł wybiegającego na pozycję Karima Benzemę i zagrał mu krzyżową piłkę.Francuz wyszedł sam na sam z Włoskim golkiperem Nietoperzy.Zachował zimną krew i wyprowadził Madrytczyków na jedno bramkowe prowadzenie.Kilka minut później kibice Realu mogli już świętować 20 Puchar Króla.Ronaldo dorzucił piłkę wprost na głowę Sergio Ramosa a ten przy słupku zdobył ostatniego gola w tym meczu dla Białych.Mimo dwu bramkowej straty Valencia nie poddała się i zdobyła kontaktowe trafienie.Banega zrewanżował się Adurizowi i dograł mu futbolówkę prosto na nogę.Ten kopnął piłkę nie dając szans na obronę Casillasowi.Nie chcę nic mówić,ale tu było z 5 metrów spalonego......


Real:
45’ – Lass za Khedirę , 65’ – Higuain za Benzemę

Valencia:
61’ – Jovetić za Mehmet , 65' - Soldado za Juana Matę , 91+' Kross za Vicente


Sergio Ramos 91+'

Zawodnik meczu :


Cristiano Ronaldo 7.5

Portugalski crack

- Jestem bardzo szczęśliwy,że udało się nam obronić trofeum Copa Del Rey.To mój drugi sukces w barwach Królewskich z Madrytu.Mam nadzieję,że w najbliższą sobotę uda nam się pokonać Barcelonę i wygramy 10 Puchar Europy.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Królewscy zwycięscy, Valencia rozbrojona ★
« Odpowiedź #472 dnia: Lipiec 16, 2011, 15:28:17 »
bardzo dobry mecz z Valencią, oby z Barceloną poszło tak samo i Real sięgnął po Puchar Europy po raz 10 :)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Królewscy zwycięscy, Valencia rozbrojona ★
« Odpowiedź #473 dnia: Lipiec 16, 2011, 17:07:32 »
Brawo wygrana nad Valencią dała wam znów puchar. Tym razem nie dawaj go Ramosowi :D. Powodzenia z Barceloną, obyś tam też wygrał.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: ★ RMCF by Przemek112 ★ Królewscy zwycięscy, Valencia rozbrojona ★
« Odpowiedź #474 dnia: Lipiec 16, 2011, 17:14:31 »
Już wszytko prawie gotowe......


Do wielkiego Finału Champions League odliczane są już ostatnie godziny.Na Alianz Arena trwają ostatnie przygotowania do pojedynku Realu Madryt i Barcelony.Mimo iż pozostało jeszcze dużo czasu do spotkania na trybunach już pojawiają się kibice,którzy nie mogą się doczekać starcia światowych gigantów.Puchar Europy,który dzisiaj w nocy wzniesie Carles Puyol lub Iker Casillas przybył na stadion samolotem 24 godziny temu.


Konferencja prasowa przed finałem Ligi Mistrzów !

Dziś popołudniu przeprowadzono konferencje prasową przed wieczornym finałem Ligi Mistrzów pomiędzy Realem Madryt a Barceloną. Jose Mourinho zabrał Cristiano Ronaldo oraz Ikera Casillasa, natomiast Pep Guardiola Lionela Messiego.

Cristiano Ronaldo


"Po tak udanym sezonie w lidze Mistrzów byliśmy pewni tego,że w tym roku uda nam sie awansować do Finału. Zagraliśmy tak wspaniałe rozgrywki, teraz jesteśmy w finale i zamierzamy w nim powalczyć na 100% ponieważ stajemy przed ogromną szansą.Możemy wygrać Puchar Europy po raz dziesiąty."

Jose Mourinho


"Chcemy zagrać dla kibiców. Oni nas wspierali w każdym meczu od eliminacji po fazę pucharową. Jesteśmy tu dzięki swoim umiejętnością i wsparciem naszych fanów i na pewno zagramy również dla nich.Moi chłopcy zasłużyli na to by grac w Finale Champions League."

Iker Casillas


"W finale czeka na nas Argentyna. Wielka drużyna z wieloma gwiazdami. Ale to nas wcale nie odstrasza. Stawaliśmy na tym Mundialu już z nie jedną fantastyczną drużyną do walki i pokazywaliśmy że możemy ograć każdego. My mamy waleczne serca i pokażemy to w meczu finałowym!"

Pep Guardiola


"Mimo,że w tym roku nie graliśmy jeszcze z Realem doskonale wiemy jak grają Królewscy. To będzie ciężki mecz ale jesteśmy tu po to aby wygrać ten tytuł. Mamy kapitalnych zawodników którzy w pojedynkę mogą rozstrzygnąć o losach finału."

Lionel Messi


"To mój najbardziej nie udany występ w Lidze Mistrzów.Zdobyłem mało goli ale czuje się dumny mogąc podawać moim kolegom którzy strzelają ważne gole. Czuje że to jest ten moment w którym mogę osiągnąć to co najważniejsze w klubowej piłce - wygrać ponownie Champions League.."

PS.Jak by ktoś nie wiedział jak to zrobiłem,że finał jest rozgrywany na Alianz Arena niech napisze na PW ;)

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Widać każdy ma szacunkiem do rywala, nawet Mou dość spokojnie się wypowiada. Nie w jego stylu. Mam nadzieję, że wygracie te rozgrywki pokazując wielki futbol. A CR7 sięknie Hattricka. :)

Offline rageman

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2009
  • location: GALERA
  • Wiadomości: 1334
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.06.2009r.
  • Ballpackmaker
Widzę że zacząłem czytać w dobrym momencie ! Jestem jak najbardziej za Realem w finale, obyś wygrał :)

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Copa del Rey już zdobyte, teraz czekamy na Ligę Mistrzów. Rozwal ta Barcelonkę, i to daj im tak w kość żeby na pieszo musieli do domu wracać.

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Masz błąd przy wypowiedzi Iker'a Nie Argentyny tylko Barcelony.Ciekawe derby się zapowiadają :)

Offline Deiv

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.07.2011r.
Nie wiem czy cieszyć się czy smucić, że wygrałeś Copa Del Rey, bo Valencia to moja druga ulubiona drużyna po Realu :)
Na Alianz trzeba wygrać :)

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer