Autor Wątek: Hull City A.F.C ! Koniec kariery, znów to samo !  (Przeczytany 29630 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Hull City A.F.C ! Finał FA Cup !
« Odpowiedź #180 dnia: Lipiec 17, 2011, 23:11:58 »
Finał FA Cup


0:1

Harper (karny) 0:1 26'

Nadszedł wielki dzień czyli finałowe spotkanie FA Cup. Od pierwszego gwizdka lepiej rozpoczęła Chelsea. W 5 minucie mogło być 1:0 ale świetnie strzał Lamparda obronił Mannone. Od tej chwili każda ekipa grała mądrze i nie chciała się odkryć. Nie było szalonych ataków a raczej atak pozycyjny. W 26 minucie w pole karne wpadł Simpson ale został wycięty przez Pique. Decyzja arbitra mogła być tylko jedna, karny. Odpowiedzialność wziął na siebie kapitan, Harper i zdobył gola na 0:1. Szał na trybunie fanów Tygrysów! Harper utonął w uściskach a Rijkaard cieszył się jak dziecko. Od tej pory atakowała Chelsea ale i Hull miało swoje okazje. W 64 minucie z boiska wyleciał za drugą żółtą kartkę McShane i podopieczni Franka Rijkaarda musieli grać w osłabieniu. Mądre ustawienie i mądre zmiany przyniosły rezultat i tak oto Hull City sięgnęło po najcenniejsze trofeum od czasów założenia klubu. Rijkaard tryumfuje a fani Hull bawią się jak nigdy. Z pewnością nie mogą się doczekać przyszłego sezonu i gry w Premier League.


Gratuluję Rijkaardowi i Hull City tego trofeum. Zagrali bardzo dobrze i należało im się to. Jestem zdumiony pracą jaką Frank Rijkaard wykonał z tym zespołem w tak krótkim czasie. Czekamy na Tygrysy w Premier League. Z pewnością ta drużyna namiesza i to sporo.


Udało się, udało! Jestem ogromnie szczęśliwy z tej wygranej i tego pucharu! Coś pięknego! Jeden z najlepszych dni w moim życiu. W tym meczu o wyniku decydowały błędy a ekipa Chelsea popełniła o jeden więcej od nas i dlatego przegrali.



« Ostatnia zmiana: Lipiec 17, 2011, 23:31:37 wysłana przez Pikachu »

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Hull City A.F.C ! Finał FA Cup !
« Odpowiedź #181 dnia: Lipiec 18, 2011, 12:28:22 »
gratulacje, wygrana z Chelsea i zdobycie pucharu cieszy
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Hull City A.F.C ! Koniec kariery, znów to samo !
« Odpowiedź #182 dnia: Lipiec 18, 2011, 12:39:42 »
Niestety Konami nie da mi zagrać drugiego sezonu, ponieważ mam błąd w save. Chce przejść do okienka transferowego ale nie mogę bo zielone kółko ładuje się i ładuję. Kolejny taki błąd w mojej karierze. Z tego powodu muszę skończyć tą bardzo fajną karierę. Najprawdopodobniej zagram na PESedit 3.6 jakimś zespołem ;).

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Hull City A.F.C ! Koniec kariery, znów to samo !
« Odpowiedź #183 dnia: Lipiec 18, 2011, 14:30:58 »
Gratuluję zdobycia pucharu Anglii. Droga do Europy otwarta, ale niestety patch padł. Zagraj może jakimś beniaminkiem z Seria A.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Hull City A.F.C ! Koniec kariery, znów to samo !
« Odpowiedź #183 dnia: Lipiec 18, 2011, 14:30:58 »