Autor Wątek: Blackpool FC by reddvil8911 Powrót do kariery, czas namieszać w Lidze Mistrzów!  (Przeczytany 133108 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Co by było gdyby nie pewien pan z "11" na plecach!
« Odpowiedź #620 dnia: Sierpień 10, 2011, 21:24:05 »
Już w pierwszej połowie Jerome mógł zdobyć gola, lecz trafił w poprzeczkę. Odbił sobie w drugiej połowie, dwa razy pokonując bramkarza. Gol na 3:1 był naprawdę ładny, piłka powędrowała w okienko.  ;)

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Co by było gdyby nie pewien pan z "11" na plecach!
« Odpowiedź #621 dnia: Sierpień 10, 2011, 22:42:58 »
No rzeczywiście trochę dziwny wynik. Po statystykach można byłoby powiedzieć, że to WBA wygrało 3:1 a nie Blackpool. Jerome ma zwyżkę formy, strzela jak na zawołanie. Piłkarze jak widać sami nie wiedzą, dlaczego grają tak dobrze ;D

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Co by było gdyby nie pewien pan z "11" na plecach!
« Odpowiedź #622 dnia: Sierpień 10, 2011, 23:22:43 »
Kolejka 26



Bloomfield Road - Blackpool FC

Widzów: 19 100



Sędzia: Mike Dean
Dużo nerwowości i przypadku!

3:2

Strzelcy:

20' Cameron Jerome', 26' Anton Ferdinand (sam), 51' Cameron Jerome(PK) - 34' Alan Kasaev, 84' Razak Boukari

Kary indywidualne:

Brak
Mecz w pierwszej połowie był dość dziwny. Sunderland do 16-ki grał bardzo dobrze, ale potem już im nie wychodziło. My też mieliśmy swoje sytuację, ale świetnie bronił Grodon. Wynik otworzył w 20 minucie nie kto inny jak Jerome, który wykorzystał centrę Cleyton'a i głową zdobył gola. Nieługo potem po rzucie wolnym piłkę dostaję Jerome, strzela broni Gordon, ale futbolówka odbija się od Ferdinanda i mamy 2:0. Potem babola zrobił Ruud, przy rzucie rożnym wyszedł niepotrzebnie z bramki i dał 1000 szansę na gola dla Kasaeva. Rosjanin ją wykorzystał i mieliśmy tylko 2:1. W 51 minucie faulowany w polu karnym jest Evatt i  "11" na gola pewnym strzałem w środek bramki zamienia Jerome, dla którego jest to trafienie nr 20 w lidze. Potem mieliśmy jeszcze kilka sytuacji, ale to rywale zdobyli bramkę. Larsson pięknie wypuszcza w uliczkę Boukariego, który mocnym strzałem nie daję szans na interwencji dla Rudda'a. Do końca meczu wynik się już nie zmienił i wygrywamy to spotkanie 3:2. W tabeli przesuwamy się na pozycję wicelidera i tracimy do Evertonu tylko 1 oczko.



REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Potrzebujemy 2-3 graczy....



Nie wiem czy dobrze patrzę na tabelę Premier League, chyba już ślepy jestem. Mój zespół jest drugi, to bardzo ciekawe. Przyznam sam, nawet ja się tego nie spodziewałem. No, ale jeśli już raczej na pewno zagramy w jakiś pucharach. To trzeba będzie wzmocnić moją drużynę kilkoma zawodnikami. Myślę, że wystarczy 2-3 nowych graczy. Będziemy chcieli kupić zawodników angielskich, dość mam już tych obcokrajowców w ekipie. Myślę też, że 2-3 graczy odejdzie latem od nas. Jeśli chodzi o charakterystykę jakim zawodników chcę kupić to powiem tylko tyle. Anglik nie ważne czy stary czy młody. Mogę nawet sobie kupić 36 letniego jakiegoś dziadka, jeśli będę uważał ze mi się on przyda. Na razie to tyle, później dowiecie się więcej - opiekun Blackpool Ian Holloway.

Zapowiedź meczu:







Na Craven Cottage dojdzie do pojedynku dwóch drużyn, które znają się jak łyse konie w tym sezonie. To będzie ich 3 mecze, dwa razy górą byli goście z Blackpool. Czy 16 zespół tabeli jest w stanie sprostać sile ofensywnej wicelidera?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 10, 2011, 23:24:25 wysłana przez reddevil8911 »

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Co by było gdyby nie pewien pan z "11" na plecach!
« Odpowiedź #623 dnia: Sierpień 10, 2011, 23:26:34 »
Nie wiem jak skomentować twój mecz...

W tym wszystkim najbardziej zaciekawił mnie temat "Potrzebujemy 2-3 graczy...." od razu skojarzyłem z dobrymi transferami ;D
A mecz... Ważne są 3 punkty i nie ważne w jakim stylu zdobyte lub jakim wynikiem ;)
" border="0

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Co by było gdyby nie pewien pan z "11" na plecach!
« Odpowiedź #624 dnia: Sierpień 10, 2011, 23:28:36 »
pewne zwycięstwo z WBA. Cameron Jerome odwala niesamowitą robotę w drużynie Blackpool. A mam takie pytanie, bo masz napisane że gola dla WBA strzelił Dżano Ananidze a w opisie Dzalamidze, tak powinno być czy to błąd ? ;)

mecz z Sunderland to też popis Camerona Jerome. To był świetny transfer. Strzela bramki jak ruski Kalashnikov :D trener mów, ze będą wzmocnienia. Koniecznie chce kupić Anglików, nawet 36-letniego dziadka :D

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Chaos i jescz raz chaos!!!!
« Odpowiedź #625 dnia: Sierpień 10, 2011, 23:30:11 »
Sunerland strasznie kiepski skład ma ;(. Ale brawo za zwycięstwo. Moim zdaniem trener powinien wymienić defensywę bo dużo goli tracicie w meczu. Powodzenia z Fulham.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Chaos i jescz raz chaos!!!!
« Odpowiedź #626 dnia: Sierpień 10, 2011, 23:59:26 »
Mecz z WBA to dobra dawka futbolu.

Pierwsza połowa trochę niemrawa, lecz miałeś sytuację po której trafiłeś w poprzeczkę, albo po akcji rywali to obrońca wybija z linii bramkowej. WBA wyszło rozluźnione na drugą część gry i szybko trafiłeś im gola. Rywale jednak zdołali dość szybko odrobić straconego gola. W ostatnim kwadransie zagrałeś doskonale. Pierw bramka na 2-1, a potem piękny strzał w okienko i wygrywasz różnicą dwóch bramek.

Mecz z Sunderlandem to również ciekawe widowisko. Cieszę mnie też fakt, że prowadzone przez mnie drużyna powalczyła z tobą ;D.

Zagrałeś dobrze cały mecz, a zwłaszcza jego początkowe minuty gdzie trafiłeś w krótkim odstępie czasu dwie bramki. Sunderland nie zamierzał się poddawać i też zaczęli atakować i gola zdobywają po błędzie Rudda, który nie potrzebie wychodził przy rzucie różnym.. W 51 minucie Jarome trafia z rzutu karnego i po tym golu tego spotkania przegrać już nie mogłeś. Cieszy mnie fakt, że to już jego 20 trafienie w lidze. Sunderland powalczył, ale stać było go tylko na złapanie kontaktu.

Widzę również, że planujesz wzmocnienia. Hmmm myślę, że takowe są potrzebne bo twoja forma jest co raz lepsza i jesteś już drugim zespołem w Anglii, aczkolwiek do końca sezonu jeszcze długa droga, lecz gdyby ci się udało już awansować do Ligi Mistrzów to tam są ci potrzebni już bardziej doświadczeni gracze, niż ci co jeszcze nie dawno byli najlepsi w Championship.

Ogólnie resumując te dwa spotkania to zagraliście bardzo dobry, a zwłaszcza otwarty futbol. Trafiliście sześć goli co może cieszyć, szkoda, że straciliście trzy, ale jak gra się otwarcie to czasem tak się zdarza.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Chaos i jescz raz chaos!!!!
« Odpowiedź #627 dnia: Sierpień 11, 2011, 00:04:24 »
Ależ ten Jerome jest niesamowity.  :) Przy pierwszej bramce dla przeciwników błąd popełnił bramkarz, który źle interweniował po rzucie rożnym. Po zaciętym spotkaniu wygrywacie i przesuwacie się na 2. pozycję.

Offline Maczeta

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 40
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.04.2011r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Chaos i jescz raz chaos!!!!
« Odpowiedź #628 dnia: Sierpień 11, 2011, 00:05:57 »
jeszcze nie dawno rozmowa co byś bez niego zrobił a on w następnych meczach zdobywa bramki i daje 6 punktów.
Taki piłkarz to jak dla Realu Ronaldo .Prawdziwe objawienie
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
QPR by Maczeta

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Chaos i jescz raz chaos!!!!
« Odpowiedź #629 dnia: Sierpień 11, 2011, 00:12:17 »
No naprawdę ciekawe widowisko. Karny, samobój... Było chyba wszystko ;D Jerome gra na prawdę świetnie, nie do wiary, że ma już 20 goli. Jest 2 miejsce, do Evertonu 1 pkt straty... Będzie mistrz?

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Autor wątku
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Chaos i jescz raz chaos!!!!
« Odpowiedź #630 dnia: Sierpień 11, 2011, 01:59:55 »
Kolejka 27



Craven Cottage - Londyn

Widzów: 18 200



Sędzia: Chris Foy

Wyrównany mecz,  talent Dentinho w końcu eksplodował!

1:3

Strzelcy:

25' Moussa Dembele - 22' Dentinho, 46' Dentinho, 76' Elliot Granidn

Kary indywidualne:

33' Moussa Dembele

Mecz z Fulham był szalony. Świetnie ten mecz mogli zacząć gospodarze, ale strzał Sanogo wylądował na głowie Cathcarta. Zawodnik długo nie wstawał z murawy,ale w końcu się podniósł i cały mecz grał świetnie, mimo że cały czas go bolała głowa. 20 minut później faulowany był Jerome, ale sędzia pokazał ręką gramy dalej. No to piłkę przejmuję Phillips podaję do Jerome'a ten wypatrzył podaniem Dentinho, który po długim rogu pokonuję bramkarza gospodarzy. Chwilę później gola kuriozum zdobywają gospodarze. Sanogo podaję piłka odbija się od pleców Cathcarta wpada pod nogę Sidwell'a ten rzuca piłkę w pole karne, ta po drodze odbija się od Craineya i spada na głowę Debmbele, który umieszcza ją w siatce. Nie mija 120 sekund, a powinno być 2:1,ale Sanogo fatalnie przestrzelił w dogodnej sytuacji. Pod sam koniec połowy kibice gospodarzy musieli przecierać oczy ze zdumienia że nie padła bramka.W pole karne pada Sanogo strzela broni nasz bramkarz dobija Sidwella broni Evatt, do piłki biegną Cathcart i Eardley i obaj wywalają się na piłce. Futbolówka odskakuję w bok strzela Sahin i co goolll .... nie plecy Crainey'a, ale to nie koniec znów piłka wraca do Sanogo, który strzela ale Halstead paruję piłkę na rzut rożny. Aż dziw, że po takim kotle w moim polu karnym nie wpadła bramka. Druga część i po chwili konsternacja na trybunach. Piękny strzał Dentinho z 19 metrów ląduję przy prawym słupku. Etheidge nawet nie drgnął. Potem zaczęło się prawdziwe bombardowanie bramki gospodarzy, ale piłka nie chciała wpaść do bramki. W 75 minucie Jerome'a zastępuje Grandin i 60 sekund później zdobywa bramkę. Świetne podanie od Taylora Fletchera mija obronę gospodarze, Grandin wychodzi sam na sam z bramkarzem, ale górą Ethiradge. To nie był jednak koniec tej akcji, po odbita przez niego piłka leci w bok,a on za nią wybiegł. Do bezpańskiej piłki podbiega Phillips i piętka cofa ją do nadbiegającego Grandina, który podcina ją i futbolówka jest w siatce. Pod sam koniec meczy znów mieliśmy kocioł, ale tym razem pod bramką rywali. Grandin otrzymał podanie od Phillipsa i strzela na bramkę, piłkę odbija bramkarz ale ona leci do siatki i z linii wygarnia ją obrońca. Ta trafia w słupek i pod nogę Grandina, który uderza, ale trafia w Senderosa i leci w bok. Do niej dobiega Stindl i strzela ale świetnie paruje jego uderzenie bramkarz gospodarzy. Po szalonym meczu wygrywamy w Londynie 3:1 i nadal jesteśmy na 2 miejscu w tabeli.



REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

To było coś szalonego...



Pierwszy raz brałem udział w takim meczu. Najpierw mocno oberwałem w głowę i miałem lekkie problemy. Potem szalone minuty i ataki gospodarzy. Potem my i nasze szalone ataki. Oj tu się działo. Ciężki wyrówany bój, ale kolejny raz wygrywamy. W lidze idzie nam świetnie 2 lokata to coś niezwykłego. Nie wiem jak długo to potrwa, ale chciałby żeby jak najdłużej - poobijany po tym spotkaniu Craig Cathcart.

Zapowiedź meczu:







Czy 12 w tabeli Wigan jest w stanie zdobyć "Twierdze" Bloomfield Road. Statystki i miejsce w tabeli sugerują, że raczej nie.

Offline The Stig

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 289
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.04.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Szalony mecz na Craven Cottage!
« Odpowiedź #631 dnia: Sierpień 11, 2011, 02:11:53 »
No wreszcie Dentinho... Troszkę czekałem aż złapie formę, ale jest. Blackpool drugie w lidze... Chyba nigdy tego nie zobaczymy w realu ;D

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Szalony mecz na Craven Cottage!
« Odpowiedź #632 dnia: Sierpień 11, 2011, 10:16:49 »
No bardzo dziwne spotkanie. Wiele sytuacji czasami z nich mogły paść bramki, lecz piłka zamiast uderzyć w bramek uderzała w zawodników rywala. Strzał w głowę musiał bardzo boleć, ale taki już jest futbol.

Już w 22 minucie Detinho powoli zaczyna się spłacać trafiając bramkę na 0-1, chwile po tym niestety gracze z Londynu odrabiają straty i mecz zaczyna się na nowo. Widzę, że ten mecz był jednym z najlepszych Detinho i w 46 minucie cieszył się z drugiego trafienia. Sytuacji nadal było, lecz wykorzystać się nie dało, aż do 76 minuty gdzie trafiasz trzeciego gola.

Wygrywasz pewnie i zasłużenie coś czuję, że jeszcze nas mile zaskoczysz :).

Offline marcin1111151

  • Reprezentant kraju
  • ****
  • Join Date: Sie 2010
  • location: Wejherowo
  • Wiadomości: 397
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.08.2010r.
  • Hala Madrid!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Szalony mecz na Craven Cottage!
« Odpowiedź #633 dnia: Sierpień 11, 2011, 10:34:40 »
To dobrze, że Fulham przestrzelił. Po tak by wygrywali i zaczęli grać defensywą, a wtedy im ciężko zdobyć bramkę ;)
Udało się wygrać i zasłużone 2 miejsce,. Ciekawe co za ekipę ma Everton Liverpool ;)
" border="0

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Szalony mecz na Craven Cottage!
« Odpowiedź #634 dnia: Sierpień 11, 2011, 12:21:27 »
Bardzo wiele sytuacji miały obie ekipy. To uderzenie w głowę na pewno przyjemne nie było. Bardzo dobry mecz rozegrał Dentinho, powoli spłaca się.  ;) Zasłużone zwycięstwo, czekam na Wigan  ;)

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Szalony mecz na Craven Cottage!
« Odpowiedź #635 dnia: Sierpień 11, 2011, 12:45:08 »
ale mecz z Fulham :D na początku w głowę zebrał Cathart, ale dał radę grać do końca. Wiele dobry okazji miały obie drużyny, ale Tobie dopisywało szczęście :D czekam na mecz z Wigan ;)

Offline thomas1345

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Husów (podkarpackie)
  • Wiadomości: 156
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 06.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Szalony mecz na Craven Cottage!
« Odpowiedź #636 dnia: Sierpień 11, 2011, 12:55:12 »
Mecz fartownych sytuacji i bramek ;D Na szczęście go wygrałeś i utrzymujesz wysokie miejsce w tabeli :) Powodzenia z Wiganem ;) Oby to było łatwe zwycięstwo... :D

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Szalony mecz na Craven Cottage!
« Odpowiedź #637 dnia: Sierpień 11, 2011, 15:15:07 »
wkrótce lider? ;)
Mandarynki nową siłą w Anglii. w pełni uzasadniony tytuł.
szalone spotkanie, ale patrzac tylko po wyniku wygrane pewnie. dobrze, że fulham nie strzelił ci szybko gola, bo spotkanie zapewne wyglądało by zupełnie inaczej. 
i złota głowa Conharta.
Wigan może ci narobić kłopotów, tak jak na jesieni, ale pewnie wyjdziesz z meczu zwycięsko.

Offline Yascarr

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Centrum zarządzania wszechświatem
  • Wiadomości: 36
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Szalony mecz na Craven Cottage!
« Odpowiedź #638 dnia: Sierpień 11, 2011, 15:51:43 »
Ha! Niezła sytuacja z tym strzałem w głowę. Mecz wyrównany, oba zespoły miały sporo szans do strzelenia bramki, ostatecznie Blackpool okazało się skuteczniejsze. W tabeli sytuacja doskonała, przy odrobinie szczęścia możesz objąć fotel lidera już po następnej kolejce. Z Wigan, Blackpool będzie raczej faworytem, poza tym coś czuję, że Everton wtopi.

Nawet nie wiedziałem, że Craven Cottage leży w takim dziwnym miejscu. ;)

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Szalony mecz na Craven Cottage!
« Odpowiedź #639 dnia: Sierpień 11, 2011, 17:27:20 »
Widać, że na wiosnę forma jeszcze lepsza niż w poprzedniej rundzie. Gra wygląda bardzo dobrze jak i wyniki. Prawda, Craven Cottage jest położone w bardzo ładnym miejscu i to trudny rywal a szczególnie na ich własny boisku ciężko ich pokonać jednak Ty dziś z nimi żadnych problemów nie miałeś a jak były to nie wielkie.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Blackpool FC by reddvil8911 Szalony mecz na Craven Cottage!
« Odpowiedź #639 dnia: Sierpień 11, 2011, 17:27:20 »