Autor Wątek: Real Valladolid - Chyba koniec karier. Kolejny popsuty save.  (Przeczytany 22383 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Real Valladolid - Czy to kryzys czy spadek formy?
« Odpowiedź #120 dnia: Lipiec 29, 2011, 21:54:17 »
22 kolejka

0:1

David Sanz (Omar) 0:1 4'

Już w 4 kolejce obrona Realu została skarcona bramką Davida Sanz. Przez 86 minut fani Realu oglądali bicie głową w mur. Nie poradne ataki, wolne tempo, słabe strzały i wszystko co złe. Kolejna porażka stała się faktem.





23 kolejka

2:1

Sergio Mora 1:0 26'
Gonzalez 1:1 39'
Quini 2:1 64'

Kolejne dno oglądaliśmy w wykonaniu ekipy z Valladolid. Inaczej się tego nie da określić tylko biedny Villar grał jak trzeba. W 26 minucie świetnie obronił strzał głową Sergio Mory ale obrońcy zamiast wybić piłkę stanęli jak wryci i wcześniej wspomniany strzelec dobił swój strzał otwierając wynik spotkania. Odpowiedź Realu była szybka bo już w 39 minucie Gonzalez ładnym strzałem z nożyc wyrównał stan gry. Ci co mieli nadzieję na dobrą grę po tym golu zawiedli się. W 64 minucie Quini precyzyjnym strzałem ustalił wynik spotkania. Real znów przegrywa. Gdzie jest ta drużyna z pierwszej rundy?






Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Valladolid - Czy to kryzys czy spadek formy?
« Odpowiedź #121 dnia: Lipiec 29, 2011, 21:57:12 »
Kiepsko ci ostatnio idzie w lidze. Może dwie porażki pod rząd to sygnał do zmiany wyjściowego składu? Dobrze chociaż, że masz sporą przewagę nad wiceliderem, która jest bezpieczna nawet po tym, jak możliwe do wywalczenia sześć punktów stopniało do zera.
" border="0

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Real Valladolid - Czy to kryzys czy spadek formy?
« Odpowiedź #122 dnia: Lipiec 29, 2011, 22:05:04 »
Hmm znów kolejne porażki, chyba czas na jakieś radykalne ruchy ze strony trenera, Trzeba coś zmienić. Dobrze, że rywale też się potykają i nie odrabiają punktów do ciebie.

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Real Valladolid - Czy to kryzys czy spadek formy?
« Odpowiedź #123 dnia: Lipiec 29, 2011, 22:07:25 »
Ostatnio słabiej, słabiej. Przewaga topnieje, jednak nadal jest spora. Spróbuj jakoś inaczej zagrać, bo niedługo mogą Cię dogonić, chociaż zaraz pewnie odzyskasz formę

Offline Amneschia

  • Amator
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 11
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.06.2011r.
Odp: Real Valladolid - Czy to kryzys czy spadek formy?
« Odpowiedź #124 dnia: Lipiec 29, 2011, 23:34:53 »
Tak jak się spodziewałem. Kryzys szybko nie minie. Dziwne to bo może się trafić w takim momencie, że odpadniesz z walki np. o jakieś poważne trofeum bo w Lidze sobie przewagę na robiłeś wystarczająca.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Real Valladolid - Jest zwycięstwo ale kolorowo nie było.
« Odpowiedź #125 dnia: Lipiec 30, 2011, 01:00:29 »
24 kolejka

3:2

Jose Mari (J. Capdevilla) 0:1 8'
Fabio Faria (Pedro Lopez) 1:1 16'
Capi (J. Capdevilla) 1:2 21'
Jozefzoon (Ferreira) 2:2 52'
Gonzalez (Ferreira) 3:2 84'

Kryzys zażegnany? Mimo wygranej nie do końca. Już w 8 minucie to Xerez wyszli na prowadzenie po golu Jose Mari. Odpowiedź Realu w 16 minucie po pięknej bramce z woleja Fario Farii. Mimo tego gola gra Realu znów wyglądała kiepsko. I za to zostali skarcenie w 21 minucie kiedy to Capi wyprowadził Xerez na prowadzenie. W przerwie Cesar Ferias przeprowadził dużo zmian. Zmienił styl gry, zawodników i formację. Na drugą połowę Real wyszedł bardzo ofensywnie w formacji 4-3-3. Te zmiany podziałały bardzo dobrze bo Real zdominował całą drugą połowę. W 52 minucie Ferreira dograł idealnie do wprowadzonego Jozefzoona a ten tylko dostawił nogę. Dominacji ciąg dalszy i znów świetny rajd Ferreiry z lewej strony, znów idealnie podanie do Gonzaleza a ten jak Jozefzoon z bardzo bliska wpakował piłkę do siatki dając upragnione trzy punkty.







Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Real Valladolid - Jest zwycięstwo ale kolorowo nie było.
« Odpowiedź #126 dnia: Lipiec 30, 2011, 01:03:45 »
Bylo ciezko bo rywal gral dobrze, prowadzil juz 2:1, ale dobre zmiany i nos trenera zmienily przebieg tego meczu. Oby byl to poczatek lepszej gry.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Real Valladolid - Obrońcy wygrywają w 25 kolejce + Wywiad z Cesarem Fariasem.
« Odpowiedź #127 dnia: Lipiec 30, 2011, 03:45:31 »
25 kolejka

1:2

Pedro Lopez (Gonzalez) 0:1 8'
Juanito (Pedro Lopez) 0:2 16'

Juanjo (Moraton) 1:2 90'+

Po wygranej z Xerez można powiedzieć, że wrócił stary Real Valladolid. Pełen finezji, szybkości, dokładności itd. Już w 8 minucie Pedro Lopez wyprowadził swój zespół na prowadzenie po podaniu Gonzaleza. Już w 16 minucie było 0:2. Wrzutka z rzutu rożnego Pedro Lopeza przeszła bramkarza i Juanito z pół woleja skierował piłkę do pustej bramki. Real kontrolował spotkanie i wciąż atakował by dobić rywala ale ta sztuka się nie udała. Dla gospodarzy w doliczonym czasie gry honorową bramkę zdobył Juanjo po podaniu Moratona.







Niedługo po meczu Cesar Farias udzielił wywiadu Real Valladolid TV, oto on:

Real Valladolid TV: Witam Pana bardzo serdecznie.

Cesar Farias: Witam.

Real Valladolid TV: Dzisiaj porozmawiamy troszkę o przyszłości. Pańska ekipa ma już awans prawie pewny i co Pan zamierza zrobić dalej? Odchodzi Pan i zostawia tą drużynę komuś innemu czy dalej Pan ją buduję i walczy w Primera Division?

Cesar Farias: Oczywiście, że wybiorę tą drugą opcję. Bardzo jestem szczęśliwy z tej posady i zamierzam być takim Sir Alexem Fergusonem ale Realu Valladolid. Awans jest blisko i z tego bardzo się cieszę. Zamierzam zbudować dobrą drużynę, która wpisze się jeszcze na kartach historii. Szukam młodych graczy, którzy pociągną to dalej ale potrzebuje też doświadczenia starych wyjadaczy. Krok po kroczku ale do przodu. Na razie bardzo ciesze się z awansu i właśnie jest to ten mały kroczek o jakim wspominałem.


Real Valladolid TV: To bardzo dobrze, że zamierza Pan zostać tutaj na długo bo wzbudził Pan sympatię kibiców właśnie tymi wynikami i metodami jakich Pan używa w swojej pracy.

Cesar Farias: Dla trenera mieć wsparcie kibiców jest czymś nie do opisania. Każdy trener chce mieć wiernych i oddanych fanów a tutaj w Valladolid kibice nam pomagają. Zarówno mi jak i piłkarzom. Są świetni i za to im dziękuje.

Real Valladolid TV: Wracając do sprawy awansu to drużyna ma go na wyciągnięcie reki ale również walczy w półfinale Copa del Rey. Jak Pan sądzi czy dacie radę odrobić straty z pierwszego spotkania i awansować do finału tych rozgrywek?

Cesar Farias: Na 100% powalczymy i damy z siebie wszystko ale muszę to przyznać, że będzie szalenie trudno strzelić chociaż bramkę. Tak jak już wcześniej mówiłem Sevilla to hiszpańska czołówka od dobrych kilku lat i z nimi strasznie ciężko wygrać. Oczywiście, że te 1:0 to nie jest straszny cios bo skoro już doszliśmy do półfinału to czemu nie zagrać w finale ?

Real Valladolid TV: Ma Pan rację bo przecież nie można się teraz poddać tylko dlatego, że przegrało się w pierwszym spotkaniu. Kolejne pytanie kieruje w kierunku transferów. Ma Pan już kogoś na oku kto mógłby zasilić Pana ekipę w Primera Division?

Cesar Farias: Wcześniej słyszałem tylko głośne "NIE" ale nie zamierzam się poddawać bo potrzebujemy wzmocnień i to widać gołym okiem. Mam na swoim celowniku kilku graczy, z kilkoma jesteśmy po wstępnych rozmowach a z kilkoma nie. Mamy mały budżet i nie możemy szaleć ale i bez tego myślę, że damy sobie radę. Tak jak mówiłem kroczek po kroczku bo od razu to nic się nie da zrobić.

Real Valladolid TV: A mógłby Pan zdradzić chociaż jedno nazwisko piłkarza z którym już rozmawialiście?

Cesar Farias: Nie chciałbym robić kibicom nadziei i ewentualnie zapeszać tych transferów. Nic jeszcze nie jest pewne bo sezon trwa i wiele spraw zależy od wyników drużyny danego piłkarza. Ale mam nadzieje, że przeprowadzę chociaż dwa lub trzy transfery.

Real Valladolid TV: Życzę Panu powodzenia na rynku transferowym i w Copa del Rey bo w lidze nie ma już czego <śmiech>. Oby Pan spełnił swoje cele i zrobił z Realu Valladolid na prawdę dobrą ekipę, która być może wystąpi w europejskich pucharach. Mam nadzieję, że po sezonie również udzieli mi Pan wywiadu.

Cesar Farias: Dziękuje Panu bardzo za tą rozmowę. Nie lubię zbyt często pojawiać się w telewizji ale dla Pana zrobię wyjątek bo na prawdę miło się z Panem rozmawia i zadaje Pan bardzo dobre pytania.

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Real Valladolid - Obrońcy wygrywają w 25 kolejce + Wywiad z Cesarem Fariasem.
« Odpowiedź #128 dnia: Lipiec 30, 2011, 10:21:18 »
Pedro Lopez był bardzo potrzebny Valladolid w tym meczu.Prawdopodobnie bez niego byście przegrali a tak cenne trzy punkty są,które zapewniły awans. ;) Chyba Cesar Farias nie zostanie drugi Fergusonem :D Żart :D Fajny wywiad  ;)

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Real Valladolid - Chyba koniec karier. Kolejny popsuty save.
« Odpowiedź #129 dnia: Lipiec 30, 2011, 10:25:13 »
No tak znów mi padł save tylko nie wiem jakim kurde powodem? Co jest u mnie nie tak, że przy okienku transferowym wysiada mi gra. Była to kariera w która najbardziej się zaangażowałem i spędziłem nad nią bardzo dużo chwil ale znów wszystko poszło się je___. Już mi się odechciewa grać, a było k____ tak pięknie. Może ściągne innego patcha ale znów sezon do tyłu, pozatym nie wiem kim zagrać :(. Nie wiem jak to ku___ będzie ale nie mam już sił. Jak ktoś chce mogę mu wysłać save może mi go ruszy... Wydaje mi się, że wina leży po jakimś bugu Reset Prevention bo zarówno w Hull jak i tu łapie zawiechę w tym samym miejscu. Obie kariery na Reset Prevention ON. To tylko moje domysły.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 30, 2011, 10:34:52 wysłana przez Pikachu »

Offline piuk11

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Kozłów(małopolskie)
  • Wiadomości: 352
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 27.01.2010r.
  • Tylko Wisła, TS!
Odp: Real Valladolid - Chyba koniec karier. Kolejny popsuty save.
« Odpowiedź #130 dnia: Lipiec 30, 2011, 10:36:08 »
masz facet pecha. zagraj może na RSC?

Offline Przemek112

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 466
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.11.2010r.
  • Gracias Raul ! ♥
Odp: Real Valladolid - Chyba koniec karier. Kolejny popsuty save.
« Odpowiedź #131 dnia: Lipiec 30, 2011, 10:37:15 »
Skopiuj ML i może zacznij grać na patchu od stanka ?

Offline mathey_00

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Pesleague.pl
  • Wiadomości: 350
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2011r.
Odp: Real Valladolid - Chyba koniec karier. Kolejny popsuty save.
« Odpowiedź #132 dnia: Lipiec 30, 2011, 10:46:14 »
masz facet pecha. zagraj może na RSC?

Albo pecha, albo to wymówka bo mu się nie chce grac.
Grasz na xboxie w fifa 12 ultimate team? Rozdaje Coinsy!!! Numer gg: 12924654 Rozdaje do 20 tys. Za free!

Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: Real Valladolid - Chyba koniec karier. Kolejny popsuty save.
« Odpowiedź #133 dnia: Lipiec 30, 2011, 10:49:11 »
Może po prostu... wyłącz Reset Prevention?
" border="0

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Real Valladolid - Chyba koniec karier. Kolejny popsuty save.
« Odpowiedź #134 dnia: Lipiec 30, 2011, 10:50:20 »
mathey

Cytuj
Jak ktoś chce mogę mu wysłać save może mi go ruszy...

Chcesz to wyśle Ci save ;). Tak jak pisałem mam ogromną chęć gry bo się za mocno w to zaangażowałem no ale znów mi padło. Napisz na PW i prześle Ci tego save za jakieś 10 minut ;). Może na Twoim patchu pójdzie ;).

Offline mathey_00

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Pesleague.pl
  • Wiadomości: 350
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.01.2011r.
Odp: Real Valladolid - Chyba koniec karier. Kolejny popsuty save.
« Odpowiedź #135 dnia: Lipiec 30, 2011, 10:55:25 »
mathey

Chcesz to wyśle Ci save ;). Tak jak pisałem mam ogromną chęć gry bo się za mocno w to zaangażowałem no ale znów mi padło. Napisz na PW i prześle Ci tego save za jakieś 10 minut ;). Może na Twoim patchu pójdzie ;).

Nie no spoko wierze ci :D
Grasz na xboxie w fifa 12 ultimate team? Rozdaje Coinsy!!! Numer gg: 12924654 Rozdaje do 20 tys. Za free!

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Real Valladolid - Chyba koniec karier. Kolejny popsuty save.
« Odpowiedź #136 dnia: Lipiec 30, 2011, 12:11:33 »
masz facet pecha. masz zamiar zacząć nową karierę?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Real Valladolid - Chyba koniec karier. Kolejny popsuty save.
« Odpowiedź #136 dnia: Lipiec 30, 2011, 12:11:33 »