Autor Wątek: Pecetowe demo PES 2012 już jest!  (Przeczytany 206463 razy)

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpień 23, 2011, 00:11:20 »
Gra się o wiele trudniej niż w PES 2012? Z tego co wyczytałem to bramkarz kicha, łatwo do niego dojść?

Offline Adamek923

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.02.2009r.
  • TSW&FCB !
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #161 dnia: Sierpień 23, 2011, 00:14:17 »
Może nie tyle co łatwo bo przedrzeć się przez obronę najpierw trzeba a to już nie jest takie łatwe. Ale po bramkarzu można się spodziewać po prostu wszystkiego ja mam takie odczucie że przy wolnych on w ogóle nie rusza się z miejsca to samo ma miejsce przy wrzutkach...
Chociaż gra sam na sam wygląda już o niebo lepiej ;p

Offline Mixer151

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.08.2011r.
  • Były fan pesa ! :)
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #162 dnia: Sierpień 23, 2011, 00:14:45 »
Proponuje tak fanboyu fify. Usuń konto i daj nam się pocieszyć grą dla dorosłych, a nie jakąś grą na poziomie amator, jaką jest fifa. Tak wogóle mówiłeś że nie jesteś fanem fify, a tak dzielnie ją bronisz... Filmiki, oglądaliśmy, niezły ubaw był. Weź sobie apap, on nie otumania i połż się spac ;P
Hehe dokładnie ;) Coś od mojej osoby. Zagrałem 2 mecze. Nie powiem że ,,WoW Kings Is Beck" itd. itd., bo tak na prawdę nie jest. Znalazły się rzeczy które już dawno powinny się w tej grze znaleźć, z drugiej bądź strony cieszy fakt, że Konami od Pes 2011 skończyło z ,,odgrzewaniem" kotletów, a wzięło się za poprawianie tej gry ;)
Dobra, co na +
- Bardzo mądra gra obrońców, Pes nie przypomina już arcadówki, gdzie w Pes-ie 2011 podałem piłkę do najlepszego napastnika i mijałem wszystkich jak tyczki. jak bywałem przy linii bocznej to mogłem zakręcić w pole karne, minąć jeszcze jednego obrońce i podać sobie do piłkarza który został w sytuacji ,,sam na sam". Mogę wszystkim aktualnym pobieraczom Pesa powiedzieć że nie ma takich głupich wręcz sytuacji.
- Fajne siatki. Ktoś inny powie ,,Aaa ta fizyka, aaaa ona się za mało wygina". Wystarczy powiedzieć ,,nareszcie". Siatki nie są najważniejszym aspektem gry, ale na pewno zwisające sznurki drażnią oczy.
- Nareszcie, normalna zmiana zawodnika. Możesz zmienić playera, nie musząc po kolei ,,obskakując" pół teamu.
- Dodatkowy + co do zmiany zawodnika, który już opowiedział nam es_sabbi. Mianowicie, w obronie już nie zastaniemy sytuacji, że środkowym obrońcą gonimy do skrzydła, aby ,,wybrać" piłkę przeciwnikowi, a w rezultacie zostaje on ,,sam na sam" z bramkarzem
- Tryb treningu...Coś niesamowitego. W pełnej wersji jak zostaną odblokowane wszystkie opcje treningu, to będzie niesamowita zabawa
- Sędziowie. Pomyślałem sobie ,,Wejdę sobie O Shea od tyłu w nogę rywala i zobaczymy, pewnie żółta... Sędzia od razu wyrzucił mnie z boiska ;)
- Ostatnie, to nie muszę się rozspisywać. Otoczka meczu ;)
A co na minus ?
- Na pewno bramkarz rodem z Pes 2011, na szczęście żeby się do niego dostać, to trzeba się natrudzić w przedostaniu się przez obronę

To na tyle po zagraniu 3 meczy i 30 minut treningu ;)

Buhahaha, gdybyś nie widział piszę obiektywnie , gdybyś widział moje inne posty zauważyłbyś, że są rzeczy które mi się podobają, oraz, że widzę wady w FIFIE

Ale bądź dalej zaślepiony i broń swojej gierki, proszę :) Nie zabronię ci, lecz fakt, że FIFA 12 będzie lepsza w tym roku to fakt oczywisty na 10000%

A pisząc, że PES to gra dla dorosłych itp pokazujesz swój niski poziom gościu po prostu.
Były fan pesa ! :)

Offline Shakur77

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 160
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.06.2009r.
  • I Belong To Jesus
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #163 dnia: Sierpień 23, 2011, 00:20:19 »
Powiem tak:
Mówicie, że trudniej się przedrzeć przez obronę. Guzik prawda. Jednym dobrym podaniem ze srodka boiska do wychodzącego napastnika i wychodzimy sam na sam z bramkarzem. Nie trzeba wcale sie napocic (poziom top player).
Bramkarze - Żałosne. Strzał sprzed pola karnego puszcza pod nogami. Banalnie jest lobnac bramkarza na dodatek slabo broni sam na sam i przy strzalach glową.

Denerwuje koleś który łazi za bramką w te i z powrotem przez cały mecz.
Ładne animacje. Zwłaszcza kiedy podamy komuś za plecy. Siatki na plus. Animacja przed meczem też ładna. Szybko dzialajace menu +

Na razie tyle.

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #164 dnia: Sierpień 23, 2011, 00:23:26 »
Gra jest po prostu rewelacyjna! Aż chce się grać następny mecz. AI przeciwnika to jest kosmos w porównaniu do poprzednich części. Nie popełniają głupich błędów, nie wybijaja na oślep, nie czekają by piłka spadła im na stope tylko wybijają z pola karnego z przewrotki z pół obrotu  itd. Animacje bardzo płynne, ruchy nie są takie sztywne jak w 11-tce, są na prawdę realistyczne, Jak zobaczyłem jak Vidić próbuje zablokować dośrodkowanie, to normalnie szczena mi opadła, poczułem jakby to był prawdziwy mecz. Zawodnicy się wysuwają, walczą o pozycje, przepychają się. ogólnie jest fantastycznie, W ogóle nie ma porównania do poprzednich wersji. I nie ma tu mowy o powrocie króla, bo po prostu król się rodzi!


PS. Wy też zauważyliście "rolników z grabkami" ?:P

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #165 dnia: Sierpień 23, 2011, 00:29:09 »
No Ukassiu zrobiłeś mi smaka :D Szkoda tylko, że w tym roku pewnie nie kupię oryginalnej wersji bo nie będzie funduszy...
Bardzo dobrze, że animacje się zmieniły i tak jak piszecie gra jest bardzo realistyczna, niech poprawią jeszcze bramkarzy i będzie cud miód. A jeszcze mam pytanko, jest tryb treningu w demie? Jak tak to jak on wygląda?

Offline Adamek923

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Lut 2009
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 599
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.02.2009r.
  • TSW&FCB !
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #166 dnia: Sierpień 23, 2011, 00:35:20 »
Jest namiastek trybu treningu w demie, wygląda on podobni jak w PES 6 tzn. masz napisane zadanie i pokazanie jak je wykonać z piłką np. minięcie przeciwnika i zagranie prostopadłej piłki za to dostajesz jakieś tam punkty dzięki którymi przechodzisz na następne zadanie i tak dalej. Szczerze to nie przyglądałem sie za bardzo temu trybowi jednak sama rozgrywka meczowa bardziej cieszy ;))

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #167 dnia: Sierpień 23, 2011, 00:40:21 »
dawno sciagniete dawno pograne ale przed napisaniem posta jeszcze 2 szybie meczyki (i te cholerne intro wrrr)

co na +
- grywalnosc jest plynna
- płynne przechodzenie z przejecia pilki do biegu..= nie ma efektu ze przyjmuje w miejscu mija w huk czasu i dopiero potem startuje.. teraz ODRAZU TO ROBI..
- zauwazylem ze jak sie jest tylem do bramki i walczy sie o pilke i jest zamieszanie, to komputer potrafi nam automatycznie podac pilke do gracza obok nas = nie tracimy glupio pilki.. to jest bardzo przydatne.. no nie wiem jak dokladnie mam to wam opisac.. ale moze tez tak mieliscie?
- bramkarze piąstkują
- nie ma strzałow balonowych
- jest trudniej ogolnie..ale to duzy plus
- komputer bardzo dobrze podaje i tworzy akcje.. czesto podaje na skrzydla w postaci pilek lobujących co zdeczka mnie wkurza czasami :D
- oprawa meczowa - wspaniala
- powtorki - zajebiste
- grafika tez super
- zgrabnie przebieraja nogami podczas biegu
- duzo ekwilibrystycznych zagran
- walka bark w bark dluzej trwa..
- kolizje tez sa dobre, jest sporo nowych "upadkow" "potknieć" it[
na dana chwile tyle +

co na -
- wyzej pisalem ze grafika super.. i teraz co napisze to nie bedzie zaprzeczeniem samego siebie, ale czasami mam wrazenie jakbym gral na medium lub low detalach... troche z tym rozmyciem przesadzili.. mam nadzieje ze to efekt tych 80% i to poprawia... tutaj akurat chcialbym aby bylo jak w 11..
- bramkarze - zamiast zlapac pilke to odbijaja od klaty..gubia sie strasznie czasami.. stoja na 5 metrze i kazda pilke wybijaja w rog bardzo czesto.. (co silniejsze)
- nie ma efektu balonowego strzalu - to teraz troche na odwrot zrobili.. duzo strzalow nawet tych mocnych wychodzi po ziemi lub lekko nad.. nie wiem moze to efekt ze trzeba sie dostosowac...
-


ogolnie jestem na PLUS.. bez hurra optymizmu..czekam na pelna wersje..moze po drodze wrzesniowe demo sciagne jeszcze.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #168 dnia: Sierpień 23, 2011, 00:41:49 »
W PES 6 był bardzo fajny tryb treningu no ale trening to tylko taki dodatek umilający czas, mecz jest najważniejszy ;D! Dobra już nie spamuje tylko czekam aż się ściągnie! :)

Offline CelticGlasgow

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location: Pabianice/Łódź
  • Wiadomości: 48
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.07.2011r.
  • Only Celtic ! <3
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #169 dnia: Sierpień 23, 2011, 00:42:55 »
W PES 6 był bardzo fajny tryb treningu no ale trening to tylko taki dodatek umilający czas, mecz jest najważniejszy ;D! Dobra już nie spamuje tylko czekam aż się ściągnie! :)
czekaj , nie zawiedziesz się ;)

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #170 dnia: Sierpień 23, 2011, 00:47:11 »
No trening to dla mnie, 20% krok, do "powrotu króla". Często odpalam PES3, żeby tylko pograć w ten tryb - teraz nie będe musiał :)
" border="0" border="0

Offline myst7

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.02.2011r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #171 dnia: Sierpień 23, 2011, 00:51:02 »
Buhahaha, gdybyś nie widział piszę obiektywnie , gdybyś widział moje inne posty zauważyłbyś, że są rzeczy które mi się podobają, oraz, że widzę wady w FIFIE

Ale bądź dalej zaślepiony i broń swojej gierki, proszę :) Nie zabronię ci, lecz fakt, że FIFA 12 będzie lepsza w tym roku to fakt oczywisty na 10000%

A pisząc, że PES to gra dla dorosłych itp pokazujesz swój niski poziom gościu po prostu.

Proszę pana napisanie sobie w podpisie "były fan pesa" w celu zdobycia uznania forumowiczów celem hater'skiej propagandy anty PES
nie jest na miejscu, jako fan konkurencyjnej gry niech wielmożny pan założy sobie konto na forum tejże produkcji a nie konkurencyjnej. Natomiast stwierdzenie cyt. "FIFA 12 będzie lepsza w tym roku to fakt oczywisty na 10000%" jest nie na miejscu gdyż można je porównać do stwierdzenia iż blondynki w tym roku sa na 10000000% ładniejsze od brunetek, gdyż jest to kwestia gustu, w przeciwnym razie PES jako gorszy sprzedawałby się w ilości sztuk 0 a nie w milionach egzemplarzy. Z całym szacunkiem dla równie bardzo dobrej gry na F oraz z wyrazami uznania dla Pana i pana poglądów. Życzę miłego wieczoru.
Blue is the colour!

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #172 dnia: Sierpień 23, 2011, 00:52:57 »
68% - to będzie dłuuuga noc. :P Ale zapewne się nie zawiodę.

Kolega wyżej: dobrze powiedziane, respect. ;P

Offline adik2313

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.07.2010r.
  • VISCA EL BARCA!!!VISCA EL CATALUNIA!!!!
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #173 dnia: Sierpień 23, 2011, 00:57:13 »
Zgadzam się z przedmówcą,a co do pobierania i gry to będzie dłuuuuga noc(sam mam teraz 62%dema),nie tylko o Kaddafim tu mowa ale o PES'ie

Offline falcon87pl

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 194
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 02.10.2008r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #174 dnia: Sierpień 23, 2011, 01:01:28 »
Gra jest po prostu rewelacyjna! Aż chce się grać następny mecz. AI przeciwnika to jest kosmos w porównaniu do poprzednich części. Nie popełniają głupich błędów, nie wybijaja na oślep, nie czekają by piłka spadła im na stope tylko wybijają z pola karnego z przewrotki z pół obrotu  itd. Animacje bardzo płynne, ruchy nie są takie sztywne jak w 11-tce, są na prawdę realistyczne, Jak zobaczyłem jak Vidić próbuje zablokować dośrodkowanie, to normalnie szczena mi opadła, poczułem jakby to był prawdziwy mecz. Zawodnicy się wysuwają, walczą o pozycje, przepychają się. ogólnie jest fantastycznie, W ogóle nie ma porównania do poprzednich wersji. I nie ma tu mowy o powrocie króla, bo po prostu król się rodzi!


PS. Wy też zauważyliście "rolników z grabkami" ?:P

Zauważyliśmy :D

AI jest konkretne. Podoba mi się, że jak zabiegam możliwy kierunek biegu przeciwnika, to on nie wpada na mnie jak bezmózg, tylko odbija delikatnie w drugą stronę szukając lepszego rozwiązania. A jak mu zabiegałem raz drogę po bokach tylko 3 zawodnikami na przemian, to poszedł środkiem i strzelił :D Rewelka! I to na poziomie Regular/ Professional.

Zauważyłem też, że jak się zmieni wykonawcę rzutu wolnego, to nie pojawia się nowy znikąd, tylko z tej kamery co się wykonuje wolny, jest pokazane jak jeden odchodzi a drugi podbiega. Mały szczegół, a cieszy :)
"FIFA still does a good job, but it just doesn't seem to tweak our footballing nipples the same way."

Offline ramirez19

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2008
  • location: Zagranica
  • Wiadomości: 34
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.05.2008r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #175 dnia: Sierpień 23, 2011, 01:08:58 »
Animacja żywa , podania kosmos, obrońcy wreszcie kumaci :) co mają robić , w kulki można konkretnie lecieć choć komputer tez to potrafi :) i do tego jeszcze frapsem sprawdziłem ile FPS-ów wyciągnie mój biedny lapek wyciągnąłem 60 to nie żart.

Offline rangiz

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2010
  • location:
  • Wiadomości: 31
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.11.2010r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #176 dnia: Sierpień 23, 2011, 01:18:17 »
Sama gra na plus, nie ma tego drewna i irytującej niedokładności z poprzedniej wersji. Grając dłużej (demo pobierało się 5-6 min więc tak, grałem sporo) małe poprawki(animacje upadków itp) i konkurencja dla Fify murowana. Rok temu król był jeden, teraz może być ciekawiej. Zapraszam: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Sama gra "na oko" dużo się nie zmieniła ale piłka chodzi zupełnie inaczej, po screenach nic nie zobaczycie nowego z samej gry, więc skupiłem się na detalach.

Gra robiona pod Full HD(1920x1080) także na wszelkich konsolach straci swój urok(tam 1280x720) zarówno FIFA, jak i PES w tym roku tylko na PC! Graficznie jest bdb tylko wszystko zależy od ustawień.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2011, 01:21:50 wysłana przez rangiz »

Offline Rubby

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 22
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.02.2011r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #177 dnia: Sierpień 23, 2011, 01:20:27 »
Na forum PESedit przeczytalem aby wyeliminowac te intor trzeba usunac pliki:
* img/pes12ci.sfd
* img/pes12pv.sfd

Peace. Jak ktos chce linki z rs'a do dema ( pobiera pelna predkoscia i bez limitow ) to na priwie, bo nie wiem czy tak o moge postowac linki ;).

Offline d4n3k

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.10.2009r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #178 dnia: Sierpień 23, 2011, 01:20:31 »
Zamłuciliśmy z kumplem ponad 20 meczy i takie moje pierwsze spostrzeżenia:
MINUSY - :
- bramkarze TRA - GE -DIA; jeżeli to nie będzie poprawione to całą radość z gry szlag trafi; beznadziejne wychodzenie do piłki, plucie każdego strzału
-czasami kiepsko zmienia się kursor i nikt nie może dojść do piłki

PLUSY + :
+grafika
+od razu rzucają się w oczy nowe animacje
+bardziej realistyczne strzały i podania
+ogólna oprawa meczowa

Ogólnie nowy PES prezentuje się na prawdę dobrze, ale te dwa minusy które wypisałem mogą popsuć radość z gry, oby do wydania pełnej wersji poprawiono to.
Jest nieźle, a może być na prawdę super. Tak to można określić po pierwszym seansie z tą grą.

Offline maciek1019

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 12
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.02.2011r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #179 dnia: Sierpień 23, 2011, 01:25:48 »
Coś zrąbałem i w img mam pliki z rozszerzeniem adobe Acrobat, tzn ze po kliknięciu włacza mi sie Adobe, jak to zmienić?

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #179 dnia: Sierpień 23, 2011, 01:25:48 »