Autor Wątek: Pecetowe demo PES 2012 już jest!  (Przeczytany 206487 razy)

0 użytkowników i 13 Gości przegląda ten wątek.

Offline Shakur77

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 160
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.06.2009r.
  • I Belong To Jesus
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #240 dnia: Sierpień 23, 2011, 10:40:27 »
Żenująca jest gra bramkarzy. Puszczają takie [cenzura], że głowa mała. Niby stoi na tej bramce ale go praktycznie nie ma. Strzały oddane w polu karnym na bramkę kończą się w 95% golem. Rzucają się jak worek z ziemniakami, ociężale tak jakby chcieli a nie mogli. Wolałbym na bramce postawić sędziego zamiast jego. W PES'ie 11 bramkarze grali sporo lepiej.
Wkurzające jest gdy wygrywa się 2:0 i przez bramkarza broniącego jak ostatnia **** można jeszcze przegrać. Sam bym lepiej bronił. Mam nadzieję, że to poprawią bo psuje to całą przyjemność z gry a na pewno nie kupię gry tak skopanej w jednym elemencie...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2011, 10:49:01 wysłana przez kamilolos123 »

Offline wojtekk5

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 893
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.05.2008r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #241 dnia: Sierpień 23, 2011, 10:41:59 »
Ja powiem tak... Od zawsze ceniłem i kochałem pesa ale to co się z tą grą dzieje to jest katastrofa... Może i fajnie się gra itd,itp ale co jak BRAMKARZE psują całą zabawę... Takie taś tasie co oni wpuszczają to woła o pomstę do nieba...(mam dość wkur****ia się) Jeżeli nie poprawią tego elementu( raczej nie poprawią bo demo praktycznie się nie zmienia) to sorry ale pesa w tym roku nie kupie. Pre-order Fify 12 już jest mimo że zawsze był Pre-order Pesa...

Myśle że nie ma co się wkurzać bo:
1.To jest dopiero 80%gry!
2.Zobczaymy co będzie w demo v.2
3.Ma wyjść patch który poprawi bramkarzy. Także nie ma co się tym narazie przejmować.

PS.Ja dopoiero instaluje 12stke
[size=24]★ CAMPIONI ★ D'ITALIA ★[/size]

Offline Filipinaikos

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 85
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.01.2007r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #242 dnia: Sierpień 23, 2011, 10:42:38 »
a ja mam problem bo u mnie gra nie jest plynna grafika zamazana wszystko sie zacina czym to moze byc spowodowane??dopiero co kompa od sformatowania z serwisu odebrałem i nie wiem czy zle karte graficzna zainstalowali bo mam nie raz na pulpicie czy w menu start wyblakniete litery czy zla rozdzielczosc ???pomocy
Zainstaluj nowe sterowniki do karty graficznej

Myśle że nie ma co się wkurzać bo:
1.To jest dopiero 80%gry!
2.Zobczaymy co będzie w demo v.2
3.Ma wyjść patch który poprawi bramkarzy. Także nie ma co się tym narazie przejmować.
Sorry wojtek ale co roku jest to samo... Zawsze narzekamy na bramkarzy a oni i tak sobie z tego nic nie robią... Mogę się założyć o skrzynkę piwa, że bramkarzy nie poprawią bo wiem jak jest z demem. Jak poprawią to uznam to za cud... Kamilos potwierdza moją tezę z bramkarzami...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2011, 10:45:20 wysłana przez Filipinaikos »

Offline frogas12

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lut 2008
  • location:
  • Wiadomości: 862
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 25.02.2008r.
  • Glory Glory Man Utd!!!!! Forza LECH!!!!!
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #243 dnia: Sierpień 23, 2011, 10:46:24 »
ale ja mam najnowsza wersje sterownika

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #244 dnia: Sierpień 23, 2011, 10:47:28 »
A wykonywał już ktoś karnego?  ;) Nowy system musi być ciekawy. ;P

8lackjack

  • Gość
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #245 dnia: Sierpień 23, 2011, 10:48:22 »
Tryb treningów także bardzo dobry:)
mam pytanie co do trybu "Attack". Czy może mi ktoś wytłumaczyć co mam zrobić w 1 misji? podaje, wychodze sam na sam, czekam, strzelam nic... nie mogę przejść tego...;/
i czy wy jak podajecie "na wyjście" to wam też zawodnika zrywa tak do tyłu trochę?

Głównie założeniem tego treningu jest nauczenie się sterowania dwoma zawodnikami jednocześnie, dokładniej mówiąc w tym przypadku musisz mając piłkę przy nodze jednym zawodnikiem drugim wyjść na dogodną pozycję. Standardowo pierwszym zawodnikiem steruje się oczywiście lewym analogiem (czy tam strzałkami) a drugim tym bez piłki prawym tym że łącznie z wciśnięciem tego analogu. Czyli chcąc sterować drugim zawodnikiem bez piłki wciskamy i sterujemy prawym analogiem.

...

Coś zrąbałem i w img mam pliki z rozszerzeniem adobe Acrobat, tzn ze po kliknięciu włacza mi sie Adobe, jak to zmienić?
chodzi o to ze zamiast normalnych lików jak w każdym Pesie, mam pliki za znaczkiem Adobe Acrobat, pomoze ktoś?

Problem zapewne z rozszerzeniem a dokładnie z programem który otwiera te pliki obrazu (.img) czyli w tym przypadku u ciebie Adobe A. Wystarczy poprostu zmienić program docelowy, automatycznie uruchamiający te pliki. Tylko ja wiem czy to jest potrzebne no sam powiedz: przeszkadza ci to w czymś?

Offline Lacan

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1065
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.06.2010r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #246 dnia: Sierpień 23, 2011, 10:55:34 »
No a opanował ktoś sterowanie drugim piłkarzem bez piłki (choćby nawet nie na manualu) bo jak u mnie to na razie kiesko, zauważyłem że nie idzie włączyć drugie zawodnika jak się używa sprintu (tak mi się wydaje) aczkolwiek nawet jak używam prawej gałki to albo włączą się ktoś z tyłu albo ktoś w dziwnym miejscu z przodu, a nie ktoś kto jest bardziej na dogodnej pozycji (i do którego chciałbym podać)

Offline boss108

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 7
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.11.2009r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #247 dnia: Sierpień 23, 2011, 11:05:58 »
wedlug mnie ten system kontorli drugiego zawodnika jest niepotrzebny. wszyscy beda sie tym jarac na poczatku ale jak juz dojda do perfekcji to kazdy wolny czy rozny bedize konczyl sie golem i stanie sie to nudne.
a na plus to moge powiedziec ze gra komputera na poziomie chocby profesional jest duzo lepsza niz ta w pes11

Offline wojtekk5

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Maj 2008
  • location:
  • Wiadomości: 893
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.05.2008r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #248 dnia: Sierpień 23, 2011, 11:06:03 »
zagrałem 1 mecz. Milan vs Napoli 2-0. Co mnie cieszy to to że nie musze tracić czasu na przyjęcie piłki bo zawodnik odrazu z nią się zabiera ! :) Fajne prostopadłe podania, trudniej przejśc obrone. Bramkarze słabo. Przy wolnych jak wybrać zawodnika do którego chce grac??
Atmosfera meczu beznadziejna.
[size=24]★ CAMPIONI ★ D'ITALIA ★[/size]

Rafeal

  • Gość
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #249 dnia: Sierpień 23, 2011, 11:08:09 »
Teraz to spam na maksa na forum, w każdym temacie co innego.

Demo wyszło ok. Podwiesić temat i zamknąć (all posty wykasować - dodać linki do dema).
Zbędne tematy wywalić (praktycznie wszystkie).

Przydał by się Temat z opisem dla DATA PROFILE. Nie wszystko (ale większość) jest jasne i nie wiadomo czego się tyczy.

Tematem dla spamu jest wątek dyskusyjny, podwieszony.

Tak to powinno mniej więcej wyglądać. Ale widać nikt nie ogarnia tego działu :P


---

Wracając do Dema (jestem po 4 meczach, nie ma czasu na więcej), mecze rozgrywa się przyjemnie, chce się zagrać ponowny mecz (nie jak w pes2011 max 2 mecze).
Zmiany w ustawieniach przedmeczowych trochę inne.
Wyświetlanie statystyk graczy, lekko razi (można by to zrobić trochę lepiej, czytelniej).
Powtórki po strzeleniu gola (i nie tylko) są rewelacyjne, zwłaszcza pierwsze ujęcie jak kamera rusza się (najlepszy pomysł Konami).
Zmiana zawodnika nareszcie poprawnie zrobiona (czasami można mieć zastrzeżenia że nie chce przełączyć na tego co chcę - prawdopodobnie taki był zamysł konami).
Bramkarze nie są źli, czasami wywalą piłkę prosto przed siebie (np. piąstkując) zamiast w gore bądź w bok. Nie można winić ich za [cenzura], w realu wiele takich jak w pes'ie pada.
Animacje w walce o piłkę, zderzeń, bramkarzy, ruchów, zwrotów itd. są dobre.
Fizyka piłki zmieniona. Tak samo wyważona siła podania w końcu.
Cały mecz jest dynamiczny.
Niestety musiałem grac na prędkości gry +2, na 0 za wolno idzie.
Gra szybciej się uruchamia, przejścia miedzy menu, ustawieniami itd, są szybsze.
Zaskoczeniem była spora ilość języków....

Pisane na momencie wiec tyle chyba na razie starczy.

Offline kubix718

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Kraśnik
  • Wiadomości: 188
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Viva el BARCA!!!
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #250 dnia: Sierpień 23, 2011, 11:09:41 »
No a opanował ktoś sterowanie drugim piłkarzem bez piłki (choćby nawet nie na manualu) bo jak u mnie to na razie kiesko, zauważyłem że nie idzie włączyć drugie zawodnika jak się używa sprintu (tak mi się wydaje) aczkolwiek nawet jak używam prawej gałki to albo włączą się ktoś z tyłu albo ktoś w dziwnym miejscu z przodu, a nie ktoś kto jest bardziej na dogodnej pozycji (i do którego chciałbym podać)
To sterowanie jest przydatne podczas akcji, łatwo opanować, gorzej podczas stałych fragmentów (fajnie wygląda wezwanie drugiego zawodnika podczas wolnych)

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #251 dnia: Sierpień 23, 2011, 11:12:33 »
Pobawiłem się GGS-em i zauważyłem, że w folderze "dt06" są jakby rozmyte obrazki, może trzeba je usunąć, aby nie było efektu blur? Zaczynają się od pliku "748". Sprawdźcie sobie.

Offline carew1

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.02.2011r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #252 dnia: Sierpień 23, 2011, 11:12:47 »
moje spostrzezenia:
in plus
1. rooney to robot, wiec menju w pes 2012 bedzie mocny
2. w koncu mozna grac dluga pilke, przezuty i crossy w koncu sa fajnie zrobione i co najwazniejsze skuteczne.
3. widze duzy potencjal jezeli chodzi o budowanie akcji w stylu barcy, czyli sporo podan i finezyjnych zagran, a to wlasnie lubie

in minus
1. bramkarze graja na poziomie czeska z pogoni stolec. caly czas nie potrafia obliczyc toru lotu pilki i sie z nia mijaja. skutkuje to tym ze podobnie jak w pes2011 **** turlajaca sie w strone bramki nie jest zlapana przez bramkarza gdyz ten zamiast zrobic 2 kroki w bok rzuca sie, a pilka turla sie obok niego.
2. zenujace jest rowniez to ze pilkarze podobnie jak w poprzedniej wersji biegna obok pilki zamiast ja przyjac, a pileczka wychodzi sobie na aut. skas to znamy co?
3.nie poprawiaono rowniez tego,ze jezeli pilka jest adresowana do 1 konkretnego zawodnika to koledzy z druzyny boja sie jej jak diabel swieconej wody i za groma jej nie dotkna i przyjma, mimo ze zawodnik bedacy adresatem pilki jest strasznie daleko i nie ma najmniejszych szans na jej otrzymanie to koledzy z zespolu maja to w dupie biegna sobie obok pileczki czekajac az przeciwnik ja przejmie.
4. rooney to robot, nie wiem czy jest sens robic takich mega pilkarzy.



A na koniec takie pytanko
Co to za pajac na san siro biega w garniaku za bramkami??
Czyzby to nowy stroj zawodników rezerwowych do rozgrzewki?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2011, 11:16:31 wysłana przez carew1 »

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #253 dnia: Sierpień 23, 2011, 11:13:05 »
Co nacisnąć, żeby podczas wolnego, autu, wybicia bramkarza ruszać innym zawodnikiem?

Offline ★Aveiro★

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Kwi 2009
  • location:
  • Wiadomości: 1018
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.04.2009r.
  • MANCHESTER UNITED 4 EVER GLORY
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #254 dnia: Sierpień 23, 2011, 11:14:25 »
Ja tego pesa kompletnie nie czuje...na razie mi sie nie podoba

bramkarze co to ma być w ogole zawodnicy strasznie sie ciezko poruszają  

na plus otoczka grafika  strzały pare nowych animacji  nic wiecej i  karne


Man UTD FOREVER

Offline Lacan

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 1065
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 18.06.2010r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #255 dnia: Sierpień 23, 2011, 11:16:10 »

Przydał by się Temat z opisem dla DATA PROFILE. Nie wszystko (ale większość) jest jasne i nie wiadomo czego się tyczy.



ee a co tam jest niejasne ?? szkoda tylko że tych profili nie można sobie zapisać

To sterowanie jest przydatne podczas akcji, łatwo opanować, gorzej podczas stałych fragmentów (fajnie wygląda wezwanie drugiego zawodnika podczas wolnych)

Wiem że przydatne tylko jak na razie to Ci piłkarze się włączają w dziwnych miejscach (tak randomowo)

Offline carew1

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.02.2011r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #256 dnia: Sierpień 23, 2011, 11:17:08 »
Co nacisnąć, żeby podczas wolnego, autu, wybicia bramkarza ruszać innym zawodnikiem?

Przełączasz prawym analogem

Offline Kubul

  • Opiekun Ligi PC
  • ***
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 694
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 08.06.2010r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #257 dnia: Sierpień 23, 2011, 11:18:38 »
Pobawiłem się GGS-em i zauważyłem, że w folderze "dt06" są jakby rozmyte obrazki, może trzeba je usunąć, aby nie było efektu blur? Zaczynają się od pliku "748". Sprawdźcie sobie.
No i co podzialalo ?

Offline carew1

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.02.2011r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #258 dnia: Sierpień 23, 2011, 11:18:45 »

Wiem że przydatne tylko jak na razie to Ci piłkarze się włączają w dziwnych miejscach (tak randomowo)
nie prawda. Jezeli chcesz właczyc konkretnego pilkarza to poprostu kierujesz prawy analog w jego strone i go wciskasz i to wsio. proste?

Offline adik2313

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 05.07.2010r.
  • VISCA EL BARCA!!!VISCA EL CATALUNIA!!!!
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #259 dnia: Sierpień 23, 2011, 11:20:24 »
Co mnie zadowala w PES?
Na pewno płynność gry,w końcu coś się dzieje na boisku,nowa kamera,dodatki typu ogrodnicy,kamerzyści,menu.
Co do poprawy?
Troszkę (jak dla mnie za trudny)trening,Nie aktualne składy,brak możliwości na początku dema ominięcia trailera,trochę dziwne ustawienie guzików,problemy z profilem.
Ocena pierwszego dema?8/10

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #259 dnia: Sierpień 23, 2011, 11:20:24 »