Autor Wątek: Pecetowe demo PES 2012 już jest!  (Przeczytany 206537 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline lupek1

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 35
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.11.2009r.
  • :)
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #440 dnia: Sierpień 23, 2011, 18:25:31 »
Witam :D Gram juz drugi dzień w demówke Pesa 2012 i powiem że ta gra jest o wiele lepsza niż poprzednia część(chociaz gra nie jest jeszcze dokończona to juz sie boje co to bedzie jak bedzie pełna część). Szczególnie podoba mi się przy rzutach wolnych sterowanie drugim zawodnikiem ale też może to być jedna z wielu pomocy dla strzelenia bramki gdyż wystarczy uciec obrońcy i celne uderzenie w bramke i bramka murowana. No też gra nie jest tak zamulona jak poprzednia część co mi sie strasznie nie podobało.Podania,wrzutki to jest tylko do poćwiczenia i można powiedziec że są idealne. Strzały według mnie są też lepsze. Zachowania piłkarzy na boisku też cudo i jeszcze sterowanie drugim zawodnikiem a dokładnie to wysłanie do przodu zeby zagrac mu piękna prostopadłą to jest boskie. Niektórzy marudza na bramkarzy ale powiem tyle że ja do bramkarzy w tej części nic niemam gdyż oni bronią dobrze a zapewne ci co marudza myśla ze tak łatwo obronić strzał przy słupku Rooneya czy innego rasowego napastnika. Tak więc ta część Pro Evolution Soccer jest bardzo udana częścią. ;)


P.s prosze nie jezdzić po mnie ze mam inne zdanie niż inni bo po to jest to forum żeby wypowiedzieć swoje zdanie i możecie mowic ze mam 13 lat czy coś w tym stylu bo moge powiedzieć że mam 15 lat.... Tak wiec bez napinki prosze ;)

Offline akopiecki

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.11.2007r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #441 dnia: Sierpień 23, 2011, 18:27:33 »
mówisz ze ten gol co ten ziomek strzelił Fletch'em jest nie możliwy a co ten gol seedorfa tez jest niemozliwy ?? ja uważam ze ten gol został strzelony w bardzo mozliwy sposób, uderzenie z 25 m w samo okienko bramkarz nie ma szans :D

a Mam 13 lat nieżle, brawa dla tego pana, a czym to Argumentujesz ??

Nie porównuj jednego, do drugiego. Seedorf uderzał z ok. 40 metrów, na skos, a wtedy bramkarz jest ustawiony wysoko i nie cofa się jeszcze, mając nadzieję, że kolega z drużyny odbierze jemu piłkę. Natomiast ten gol z PES był zdobyty z odległości 25-27 metrów W LINII PROSTEJ od bramki, gdzie bramkarz MA OBOWIĄZEK być na 2-3 metrze, a w tym wypadku, stał on powyżej piątki.
Twoje 13 lat argumentuję brakiem znajomości "Radolno", "Zidermana" i "Larcosa".

a ty co? adwokat fify?
były sajkofan PESa

Offline kosioraldo

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 123
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.06.2011r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #442 dnia: Sierpień 23, 2011, 18:34:28 »
HAHAHAHHAHA Proszę nie psuj mi dnia, a skąd wiesz że ja ich nie znam, napisałem tak ?? człowieku ogarnij się bo się pogrążasz, jak czytam to co ty do mnie piszesz to mnie padaczka bierze, Ludzie czy wy to widzicie, ten Gosciu Argumentuje to ze ja mam 13 lat dlatego ze nie znam takich piłkarzy jak Radolno Larcosa itp HAHAHAHAAHAHAHA nieźle

Offline damianq87

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 342
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2010r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #443 dnia: Sierpień 23, 2011, 18:37:03 »
zmiencie sobie rozdzielczosc na najwyzsza (w sensie wartości liczbowej zeby nie bylo) to blur'a praktycznie nie bedzie :)

co do bramkarzy to juz nie pierdzielcie ze tacy slabi... W REALU tez puszczaja [cenzura], tez puszczaja strzaly z dystansu po ktorych GK nawet sie nie ruszy... w fifie bramkarze robotami sa.. do kazdej pilki sie rzucaja bardzo ciezko strzelic..zero realizmu.przypadek u nich jest nieznany... u nich GK nie zostal zmieniony od rewolucji w 2003 r.

w pesie jest troche przypadku i to ze CZASAMI [cenzura] sa (pomijam bugi jakies i WTF-aki) ale czyz w realu tego nie ma? JEST... grunt ze piąstkuje.. z tego mozna sie cieszyc.

tak samo nie wierze w to ze sa tu jacys super pro gracze, ze na top player po 6-0 wygrywaja.. dla mnie abstrakcja..

bo ogolnie trudno sie gra.. i satysfakcja jest ze strzelenia nawet [cenzura] PO TRUDZIE dostania sie do pola karnego...
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline akopiecki

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.11.2007r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #444 dnia: Sierpień 23, 2011, 18:40:49 »
HAHAHAHHAHA Proszę nie psuj mi dnia, a skąd wiesz że ja ich nie znam, napisałem tak ?? człowieku ogarnij się bo się pogrążasz, jak czytam to co ty do mnie piszesz to mnie padaczka bierze, Ludzie czy wy to widzicie, ten Gosciu Argumentuje to ze ja mam 13 lat dlatego ze nie znam takich piłkarzy jak Radolno Larcosa itp HAHAHAHAAHAHAHA nieźle
"Śmiej się śmiej, zobaczysz jednak, Twój śmiech urwie się, jak hejnał". Załóżmy, że ich znasz. Udowodnij nam wszystkim gdzie grali, nie chodzi jednak o państwo, ale o gry! Jeżeli pamiętasz ich z tamtych gier, to powiedz jak wyglądały tam transfery.

Offline kosioraldo

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 123
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.06.2011r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #445 dnia: Sierpień 23, 2011, 18:41:34 »
Ta Gra jest boska dawno jakakolwiek gra mnie tak nie przyciągła, król powrócił, FIFA mnie odrzuca swoim PING PONG PASSEM

Offline kosioraldo

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Cze 2011
  • location:
  • Wiadomości: 123
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.06.2011r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #446 dnia: Sierpień 23, 2011, 18:45:33 »
"Śmiej się śmiej, zobaczysz jednak, Twój śmiech urwie się, jak hejnał". Załóżmy, że ich znasz. Udowodnij nam wszystkim gdzie grali, nie chodzi jednak o państwo, ale o gry! Jeżeli pamiętasz ich z tamtych gier, to powiedz jak wyglądały tam transfery.

Człowieku a pomyśl ze ja może nie grałem w tamte gry ?? i to że nie grałem w tamte gry oznacza ze mam 13 lat ?? ja bym tak tego nie ujął, grałeś w Operation Flashpoint CWC ?? jak nie to mówie ze masz 10 lat i co zgadzasz sie z twoim myśleniem ?

Offline pentoza133

  • Twórca Dodatków
  • *
  • Join Date: Sie 2011
  • location:
  • Wiadomości: 428
  • Dostał Piw: 16
  • Na forum od: 23.08.2011r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #447 dnia: Sierpień 23, 2011, 18:52:23 »
Witajcie.

Jestem zaprawionym w bojach offline jak i online graczem. Zagrałem tysiące meczów w 2011 i jej czas minął. Gra w trybie offline po poprawkach Gameplayowych i fajnych patchach, była naprawdę niezła. Niestety, to za co płacimy to nie tryb offline (mozna przeciez sobie gre latwic za darmo), tylko oplacamy Klucz do gry, by dostać się do sieci. Tam niestety, jedna wielka tragedia. Odkąd gram online (od pes 6) zawsze był problem z bugami, które zabijały piękno. Kiedy grając przed monitorem z kumplem badz meczyk z komputerem, gra niby jest taka sama. Niestety, lagi, bugi, cwaniactwo i bukieciarstwo internetowe, moze popsuć nerwy i oddać grę do Lamusa. Nie bede sie rozwodził, bo doskonale wiem jaki bug bedzie w tej odslonie PESa, ktory zabije nam piekno meczu. Wracamy do czasów 2009, kiedy niesamowita zwrotność i piękne rajdy przez całe boisko dawały bramki. Tutaj doświadczymy tego samego. Niestety. Wiecej bugów wyjdzie na pewno w praniu i po wydaniu wersji 100% kodu, ale już dziś mogę was zapewnić, że kolejny raz w online bedziemy dostawać bramki od noobów wykorzystujacych non stop bugi w grze.

Co do samej 2012 powiem krótko. Gra sie milo przyjemnie, dynamicznie. Jezeli w 20% kodu, są bramkarze, jestem spokojny o tę edycję, gdyż będzie(tak jak 2011) znowu niezłym następcą pes6. Moze nie idealnym ale jednak. Ogólnie gra prezentuje się dobrze i bardzo podobnie jak rok temu. Dlatego bedziemy swiadkami wyrównanych spotkan juz na poczatku października.

Na plus:
Animacje
Zwody
Mozliwosci taktyczne
Trening
Oprawa przed meczowa jak i podczas spotkania
Wybor zawodnika do podania
Szybkie przejrzyste menu
Mało zmian w porównaniu do 2011
Kilka innych plusów

Na minus:
Oczywiście bramkarze. Jeżeli to nie zostanie poprawione, granie w PES 2012 będzie pomyłką i 60% graczy przerzuci sie na FIFĘ, mimo ze jej nie trawi. (Interwencje są po prostu żałosne) Nie ma w ogole o czym mowic.

Przenikająca piłka
Zbyt łatwy i szybki drybling
Za łatwe przechodzenie obrony
Nie zawsze dobrze reagujący obroncy na pressing czy odbior pilki.
Brzydkie siatki
Brak jeszcze czystego widowiska niczym z TV. Ale tutaj wiadomo, potrzeba czasu i rozwoju.

Ogolnie gra zapowiada się przyjemnie. Na pewno po poprawie GK, będzie to jedna z najprzyjemniejszych odsłon PESa, aczkolwiek bugi znowu zabiją piękno gry i będziemy ciągle płakać i narzekać, jak to CR przeszedl od obrony pod bramke i wpakowal gola. No coz. Szkoda. Czekamy na PES 2013.
Premier League w najlepszym wydaniu! Bądź częścią angielskiej piłki! odwiedź nas!
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline akopiecki

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2007
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.11.2007r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #448 dnia: Sierpień 23, 2011, 18:53:46 »
Operation flashpoint wyszła po tamtych grach. Grałem w to chyba ze 2 razy u kumpla, bez polotu, nie polecam.

Offline united77

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 47
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.07.2011r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #449 dnia: Sierpień 23, 2011, 19:12:14 »
Brzydkie siatki ? hah siatki sa bardzo fajne i realistyczne
We love United, we do,
We love United, we do,
We love United, we do,
Oh United we love you...

Offline Letischoo

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Sty 2011
  • location: Wadowice
  • Wiadomości: 1043
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 01.01.2011r.
  • Gram w: PES 2015
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #450 dnia: Sierpień 23, 2011, 19:20:43 »
POJAWIŁ SIĘ PATCH!! poprawia ponoć:

-Fizykę piłki
-Pracę bramkarzy...

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

patch chodzi aczkolwiek nie jestem w stanie powiedzieć czy coś wnosi... mam wrażenie że podania jakby troche sie zmieniły, chyba na lepsze;)
a praca bramkarzy? oceńcie sami... ja spadam już i nie mam czasu sprawdzić... czekam na opinie:) - patch oczywiście nie mój xD
« Ostatnia zmiana: Sierpień 23, 2011, 19:25:36 wysłana przez Letischoo »
The big part of fifa players are PESfans, don't forget it.

Offline daniel11071988

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Gryfino
  • Wiadomości: 159
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.05.2009r.
  • [URL=http://www.speedtest.net][IMG]http://www.spee
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #451 dnia: Sierpień 23, 2011, 19:26:30 »
Panowie wy tez taka jakby lekko rozmazana grafe macie??tylko nie piszcie mi że coś ze sterownikami bo kompa śmiga elegancko...

Offline kamileqPL

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 894
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 30.11.2008r.
  • Dawniej Kaka269 ;) Polonia Warszawa <3
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #452 dnia: Sierpień 23, 2011, 19:27:38 »
O której demo na xboxa?
1000 wiadomości na PESLeague.PL - 20:29, 01.09.2012r.!!!!

" border="0

Offline $RMF$

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Lis 2008
  • location: Bielawa
  • Wiadomości: 1412
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 07.11.2008r.
  • Im dłużej my przy piłce, tym krócej oni.
  • Gram w: ...
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #453 dnia: Sierpień 23, 2011, 19:29:30 »
Panowie wy tez taka jakby lekko rozmazana grafe macie??tylko nie piszcie mi że coś ze sterownikami bo kompa śmiga elegancko...

To efekt rozmycia mi się bardzo podoba ;)

<iframe frameborder="0" width="790" height="600" scrolling="auto" src=" REJESTRACJA lub LOGOWANIE" title="Psychologiczne Gierki"></iframe>

Offline daniel11071988

  • Piłkarz C klasy
  • **
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Gryfino
  • Wiadomości: 159
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.05.2009r.
  • [URL=http://www.speedtest.net][IMG]http://www.spee
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #454 dnia: Sierpień 23, 2011, 19:31:55 »
To efekt rozmycia mi się bardzo podoba ;)


No powiem ci że w pes2011 lepiej to wygląda..mam nadzieje że to zmienią

Offline kubix718

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Cze 2011
  • location: Kraśnik
  • Wiadomości: 188
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.06.2011r.
  • Viva el BARCA!!!
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #455 dnia: Sierpień 23, 2011, 19:36:38 »
Ja czytając wiadomości widzę w co 2 czy 3 że GK kiepscy, że [cenzura] szmatę goni, to mi się wydaje że ja mam inną wersję demo. U mnie bramkarz (mowa o de gei) wyczynia cuda, wianki w bramce. Czy to strzał z 20,25,16,10 a nawet czasami 5 metrów broni. Wiadomo bramkarza idealnego nie ma i też czasami jakieś bramy pusza ale ok. 90% strzałów broni. Ale wszystko się zmienia gdy jest akcja 1 na 1 i trzeba wyjść z pola karnego. Co było w 11 ? bramkarz wychodził, robił wślizg i koniec akcji. Zaś tutaj jest kosmos. Wychodzę bramkarzem i nic. Ani be, ani me, ani kukuryku tylko napastnik go mija jak gdy by nic i strzela gola a GK dalej leci przed siebie. ??? Czy ktoś tak ma?

Ps. Dla mnie pes 2012 jest extra :)

Offline surma90

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Sty 2010
  • location:
  • Wiadomości: 185
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 14.01.2010r.
  • Górnik 1979 Łęczna-Historia pasją tworzona
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #456 dnia: Sierpień 23, 2011, 19:39:38 »
,a nie mowilem' heh poczytajcie moje posty sprzed miesiaca,widze ze wszyscy narzekaja na bramkarzy,gdy ja mieisac temu narzekalem na bramkarzy z 11 kilka osob sie strasznie bulwersowalo i pisalo ze w 12 to bedzie zmienione bo tak konami podaje ze reakcje bramkarzy w  pierwszej kolejnosci zmieniaja i co???po co bylo gadac jak teraz jest gorzej niz bylo,gdy ja wyrazalem sie sceptycznie o nadchodzacym pesie wy naskakiwaliscie ze widac na filmikach zmiany,taaa ale na gorsze siatki w 11 byly do du*** a teraz sa jeszcze gorsze,bramkarze od pes 9 byli fatalni ale teraz to juz zenada strzaly miedzy nogami z przed pola a rzucaja sie jak kolki drewniane,i co teraz powiecie?no jasne Józek powie masz racje ale Zenek znow naskoczy i powie ze jest dobrze,jestem fanem pesa od dawna nie gram w fife ale to co robi konami to juz posmiewisko,jesli chodzi o grafe ktos tu napisal ,nie jest gorsza niz w 11' chlopie ogarnij sie wszystko idzie do przodu w innych grach i grafa a tu cieszysz sie ze jest nie gorzej niz w poprzedniej czesci,Pes stoii w miejscu kilka bajerkow zmienione po to zeby pograzyc sie innymi min.bramkarzami,nie jest dobrze co nie znaczy ze wybiore fife ,bede grac w pesa ale nie zdecyduje sie na zakup orginalnej gry bo wedlug mnie nie jest tego warta,to tyle

Offline josedratewka

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Paź 2009
  • location:
  • Wiadomości: 200
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.10.2009r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #457 dnia: Sierpień 23, 2011, 19:40:43 »
Z tymi bramkarzami to jest zabawna sytuacja bo kiepskie mecze przeplatane są świetnymi w ich wykonaniu.

A tak w ogóle to KONAMI wydało jakieś oświadczenie o wycieku gry?


Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #458 dnia: Sierpień 23, 2011, 19:49:14 »
@josedratewka

To był "kontrolowany wyciek" ;)

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #459 dnia: Sierpień 23, 2011, 19:57:41 »
ja tam widze ze bramarze bronia lepiej 1 na 1 i lepiej wybijają górne piłkii(piąstkowanie itp) kuleje jeszcze bronienie strzałów z dystansu. Jak to poprawią bedzie ok.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Pecetowe demo PES 2012 już jest!
« Odpowiedź #459 dnia: Sierpień 23, 2011, 19:57:41 »