Autor Wątek: T-MOBILE ekstraklasa Podsumowanie sezonu. Dzieki wszystkim za gre !!  (Przeczytany 350684 razy)

0 użytkowników i 5 Gości przegląda ten wątek.

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki kolejek 22-23
« Odpowiedź #1000 dnia: Luty 23, 2012, 22:08:14 »
Uff dwie bramki a jak cieszą. Wygrywamy skromnie dwa mecze po 1:0 ale nie ważne jak ważne że mamy 6 pkt i nadal jesteśmy liderami.Zawisza sprawiła ogromną niespodziankę wygrywajać z Wisłą 3:2 (nie ma podanego jednego strzelca ;) ). Patrząc na najlepszą 11 to prawa strona należy do mojego zespołu ;)

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki kolejek 22-23
« Odpowiedź #1001 dnia: Luty 24, 2012, 00:15:42 »
Nie do końca ze strzelców goli rozumiem przebieg meczu z Zawiszą...

Fatalnie się stało, że przegraliśmy w Bydgoszczy, zwłaszcza że dwa zwycięstwa odniosły i Lechia i Legia. Wciąż walczymy o mistrzostwo, ale ono oddaliło się przez tę stratę punktów. Musimy się podnieść i wygrywać w kolejnych spotkaniach.

Offline adrian4900

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.10.2011r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki kolejek 22-23
« Odpowiedź #1002 dnia: Luty 24, 2012, 07:14:18 »
Co za sensacja zwycięstwo z Wisłą 3-2 i Podbeskidziem 2-0 i awans na 7 miejsce w tabeli.
Jak na razie zdobyłem w tej rundzie 20 pkt. na 24 pkt. możliwych więc zaintersowaniem Jagielloni jestem zaskoczony.

PS: Radzio został kupiony a nie wypożyczony więc shady masz pomyłke w przedstawianiu menadżera kolejek 19-23

« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2012, 07:25:27 wysłana przez adrian4900 »

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki kolejek 22-23
« Odpowiedź #1003 dnia: Luty 24, 2012, 09:05:30 »
Nie do końca ze strzelców goli rozumiem przebieg meczu z Zawiszą...

Fatalnie się stało, że przegraliśmy w Bydgoszczy, zwłaszcza że dwa zwycięstwa odniosły i Lechia i Legia. Wciąż walczymy o mistrzostwo, ale ono oddaliło się przez tę stratę punktów. Musimy się podnieść i wygrywać w kolejnych spotkaniach.

Moja pomyłka zgubiłem jednego strzelca przy przepisywaniu :P ;)juz wszystko naprawione

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki kolejek 22-23
« Odpowiedź #1004 dnia: Luty 24, 2012, 09:43:52 »


1/8 Ligi Mistrzów 2014/2015  2nd leg.

Lech Poznan 0-1 Manchester City
0:1 50' Milner



wyniki pozostałych spotkań:
FC Porto 1-1 Real  
Chelsea Londyn 1-2 Manchester Utd   
Arsenal Londyn 1-4 FC Barcelona
Napoli 2-1 Bayern Monachium
Olympique Marsylia 1-1 Ac Milan
Bayer Leverkusen 1-2 Inter Mediolan 
Zenit St. Petersburg 1-0  P.S.G


Lech Poznań za wyjście z fazy grupowej Ligi Mistrzów otrzymuje 2.000.000 € do budżetu transferowego




1/8 Ligi Europejskiej 2014/2015 2nd leg.


Lechia Gdańsk  0-3  Stoke City
0:1 39' Fuller
0:2 56' Fuller
0:3 70'  Kenwyne Jones


wyniki pozostałych spotkań:

Rubin Kazan  0-0 Schalke 
Glasgow Rangers  0-2 Liverpool FC
Sparta Praga 0-1 Valencia CF  
 Athletic Bilbao   1-1 Olimpiakos Pireus  
 Benfica Lisbona 1-0 PSV Eindhoven    
Lazio Rzym  2-2 Fc Basel   
FC Bordeaux  2-1 Dynamo Kijów



Lechia Gdańsk  za awans do 1/8  Ligi Europy otrzymuje 2.000.000 € do budżetu transferowego



Offline adrian4900

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.10.2011r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki 1/8 Finału LM oraz LE
« Odpowiedź #1005 dnia: Luty 24, 2012, 12:44:49 »
Nie spodziewałem się tak słabej postawy Lechii na swoim boisku przegrana 0-3 i odpadnięcie w Lidze Europejskiej, niespodzianka

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki 1/8 Finału LM oraz LE
« Odpowiedź #1006 dnia: Luty 24, 2012, 14:06:36 »
Nie wiem co się stało. Awans był blisko jednak przegrywamy u siebie dość wysoko bo aż 3:0. Trudno teraz będzie trzeba się skupić na lidze.

Offline Adriek1910

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 245
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.05.2011r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki 1/8 Finału LM oraz LE
« Odpowiedź #1007 dnia: Luty 25, 2012, 11:44:11 »
  VS 
Polska           Węgry

Sztab trenerski Reprezentacji Polski zadecydował, że Polacy zmierzą się Reprezentacją Węgier.
Ma to być sprawdzian przed pojedynkiem z Belgią oraz Portugalią.

Na konferencji prasowej ustalono, liczbę dozwolonych zmian (w tym przypadku 6)

Kadra reprezentacji Polski na mecz towarzyski:



Małecki wśród 23 piłkarzy powołanych do kadry !


Offline BodzioOps

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • Nigdy się nie poddawaj..
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki 1/8 Finału LM oraz LE
« Odpowiedź #1008 dnia: Luty 26, 2012, 18:03:43 »
Dwie dotkliwe porażki, ostatnio gra nie układa nam się zupełnie. Trzeba walczyć i zdobywać w najbliższych meczach kilka punktów, tym bardziej, że do zakończenia sezonu 6 kolejek co daje 18 punktów, także jeszcze o utrzymanie trzeba powalczyć.

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki 1/8 Finału LM oraz LE
« Odpowiedź #1009 dnia: Luty 27, 2012, 17:27:22 »
MARCIN14 zostaje dyscyplinarnie zwolniony z funkcji managera Lechii Gdańsk z powodu prowadzenia dwóch drużyn jednoczesnie(Lechia Gdańsk oraz GKS Katowice).Jest to zachowanie nie fair  w stosunku do innych graczy ,ponieważ  do GKS Katowice przeszło mnustwo zawodników z Lechii za marne pieniadze i managerowie z drugiej ligi mieli mniejsze szanse. Mam nadzieje ze bedzie to nauczka dla innych graczy !!! Swoja droga nie spodziewałem sie tego po tym uzytkowniku który bardzo sie starał aby wygrac ,aż przesadził... mam nadzieje ze uzytkownik dostanie bana za takie zachowanie.
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2012, 17:29:59 wysłana przez shady1990 »

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki 1/8 Finału LM oraz LE
« Odpowiedź #1010 dnia: Luty 27, 2012, 17:50:03 »




RoGalos nowym managerem Lechii Gdańsk!!! Jak donosi serwis 90min.pl  w Gdańsku doszlo podpisania kontraktu z nowym trenerem.Zostanie nim dotychczasowy szkoleniowiec świetnie spisującej sie w tym sezonie w 1.Lidze Arki Gdynia -RoGalos. Wszyscy w Gdańsku są w szoku aferą wokół ich cudotwórcy Marcina14.Nowy szkoleniowiec bedzie wiec pod wielka presją ,choc jak zapowiada zarząd może liczyc na pełne poparcie.Pracę zacznie w trybie natychmiastowym i na ławce trenerskiej Lechi zobaczymy go juz jutro w spotkaniu 24 kolejki T-Mobile Ekstraklasy :  GKS Bełchatów(10) - (1)Lechia Gdańsk

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager nowy manager Lechii!!!
« Odpowiedź #1011 dnia: Luty 27, 2012, 19:19:33 »
Ale jaja. W managerze Premier League ta sama sytuacja. Prze jaja :/ Co za skrajny debilizm...

Offline Corver

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.11.2011r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager nowy manager Lechii!!!
« Odpowiedź #1012 dnia: Luty 27, 2012, 19:47:21 »
Lider zmienia menagera ! Chyba nie podziała to najlepiej na zespół ! Lechia nie będzie już miała takiego zgrania ! Aj będzię się działo w top 5.

Offline adrian4900

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.10.2011r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager nowy manager Lechii!!!
« Odpowiedź #1013 dnia: Luty 27, 2012, 20:17:56 »
Nie spodziewałem się po tym ze strony Marcina14 to hańba dla tego klubu, bardzo dobrze że został wyrzucony z obydwu klubów, trzeba było napisać do Administracji o zbanowanie owego gracza, ponieważ nie tu miejsca dla takich jak on

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager nowy manager Lechii!!!
« Odpowiedź #1014 dnia: Luty 27, 2012, 21:08:26 »


Czarne chmury nad Gdańskiem,czy nowy manager podoła zadaniu??!!


Jeszcze niedawno temu najaw wyszła sytuacja z przekrętami jakich dokonał manager Lechii Gdańsk- Marcin14 ,która pod jego wodzą walczyła o mistrzostwo kraju.Okazało się że stał on za nielegalnymi transferami swoich zawodników do zespołu GKS Katowice.Zarząd zdecydował o natychmiastowym usunięciu go ze stanowiska ."Jest to wielka hańba dla naszego klubu,działacze kibice oraz cała Polska jest  w wielkim szoku" Narazie nie wiadomo jak to wpłynie na drużyne która jak narazie po 23 kolejkach zajmuje 1 miejsce w tabeli i ma dwa punkty przewagi nad 2 w tabeli Legią.Lekiem na całe zło ma byc RoGalos ,któremu bardzo dobrze szło w 1.Lidze . Piłkarze Lechii narazie nie wypowiadają sie na temat całej afery ale napewno jest to dla nich dramat,ponieważ zespół znajdował sie w głębokim kryzysie przed przyjsciem Marcina14 ,który został okryknięty cudotwórcą zeszłego sezonu kiedy to Lechia sięgneła po Puchar Polski.


Adrian4900 nie dla Jagi??!!


Jedno jest pewne po przejęciu Zawiszy Adrian4900  robi furrore w Bydgoszczy co sprawiło że mocno zainteresował się nim własciciel Jagielloni Białystok aktualnego wicemistrza kraju.Jaga w tym sezonie sprawuje sie poniżej oczekiwan i zarząd zastanawia sie nad zastąpieniem Bambaryly.Z Adrianem4900 rozmawiał nasz redaktor Tomasz Wolny.

Witam,jestescie rewelacją rundy wiosennej,spodziewał się pan takiego obrotu wydarzen???
- Ja również witam, tak naprawdę nie spodziewałem się że tak świetnie będziemy grać w tej rundzie, moim celem było utrzymanie się w elicie i zarząd może być zadowolony z postępów zrobionych przez ten klub.
Co sprawiło ze do Bydgoszczy trafił,jak sie okazuje jeden z najlepszych pana zawodników-Radzio.W Łodzi był nie zauważany,wieczny rezerwowy aż tu nagle dostaje szanse i wykorzystuje ja w 100% ??
- Tak, naprawdę trafił on w ostatniej chwili do Bydgoszczy za niecałe 150tys. i jak się okazuje ten młody gracz potrafi kreować grę ofensywną, nie wiem dlaczego tak dobry trener jak Adriek1910 nie zauważył talentu w tak dobrych piłkarzu jakim jest Sebastian Radzio.
Coraz głośniej w mediach o tym ze jest pan numerem jeden do przejęcia po sezonie Jagielloni Białystok ,która gra duzo ponizej oczekiwan kibiców oraz zarządu.Czy gdy przyjdzie oficjalna oferta rozpatrzy ją pan czy juz dzisiaj moze pan powiedziec ze zostaje pan w Zawiszy??

- Słyszałem o zainteresowaniu mną takim klubem jak Jagiellonia ale niech właściciele oraz kibice Zawiszy się nie boją nie mam zamiaru odchodzić po tym sezonie do innego klubu, może niektórzy powiedzą że to błąd zostając w Zawiszy że nie będę miał szans powalczyć o nic więcej ale żebym został trenerem Jagi musiał bym poznawać zespół od początku układać pierwszą jedenastkę układać zespół według własnych upodobań, a w Zawiszy jestem tu prawie sezon zespół został świetnie poukładany, zgrany i w następnym sezonie możemy powalczyć o wyższe miejsce niż obecnie.
J.Rooney jak dotąd nikt o nim nie słyszał moze poza nazwiskiem które ma gwiazda Manchesteru United .Razem z Braulio tworza bardzo dobry duet.Czy ma pan na nowy sezon kolejne hity tranferowe???
- Jak na razie przyglądam się kilku zawodników z poza ligi, i już mam kilku takich co mogą podnieść umiejętności klubu z Bydgoszczy więc może w okienku transferowym inni menedżerowie mogą zobaczyć wogle nie znane dla nich nazwiska, ale mogący poszaleć w naszej lidze.
Konczac wywiad kto według pana zdobedzie mistrzostwo Polski ??
- Obecnie o mistrzostwo walczy 5 drużyn: Lechia Gdańsk, Legia Warszawa, Wisła Kraków, Lech Poznań i Widzew Łódź. Lechia Gdańsk obecny lider ma chyba najrówniejszy skład w lidze i myślę że oni wywalczą tytuł mistrzowski, wice mistrzem powinna zostać Legia rewelacyjna szarża odrobione straty do liderów ale na Lechie to za mało, a najniższy stopień podium dla Lecha powalczy do końca z Wisłą i Widzewem ale on wyjdzie z niej zwycięsko.

Korona coraz bliżej utrzymania w Ekstraklasie

Przed sezonem wydawalo sie ze Korona z obecnym składem będzie mogła grac przynajmniej o środek tabeli.Niestety zespół gra nieprzewidywalnie,raz wygrywa raz przegrywa .W ostatnich kolejkach zespół doznał dwóch porażek ,z Polonią oraz Lechią.Gra nie wygladała wcale żle jednak brakowało piłkarza który pociągnie zespół do walki.Przed Korona bardzo ważne spotkanie z Górnikiem  Zabrze który jest w jeszcze gorszej sytuacji.Jednemu z naszych reporterów udało sie przeprowadzic krótki wywiad z trenerem Korony.


Witam trenera,jak narazie drużyna gra w kratkę co jest tego powodem??
-Niestety mój zespół już drugi sezon tak gra ja staram się to rozpracować ale nadal jest to dla mnie ,,Syzyfowa Praca,,

Po 23 kolejkach Korona narazie zajmuje bezpieczne miejsce i zapowiada sie ze zobaczymy ja w najblizszym sezonie w Ekstraklasie.Były momenty zwątpienia w to że sie nie uda ??
-Powiedziałem chłopakom na pierwszym treningu ze planem minimum jest utrzymanie gdyż moi pracodawcy nie mogą znaleźć mocnego sponsora.
Takim kiedyś dla zespołu z Kielc była firma Kolporter
W 24 kolejce  jedziecie do Zabrza aby zmierzyc sie z Górnikiem .Będzie to bardzo ważne spotkanie .Ma pan na ten mecz jakas specjalna taktykę?
-Chce dać szanse młodzieży gdyż do gry w środku pola coraz częściej wkrada się młody Żubrowski oraz Lenart na skrzydło.
Wiadomo korona nie nalezy do najmocniejszych druzyn .Czeka pan na jakas propozycje mocniejszej druzyny czy skupia sie pan na aktualnym zespole??
-Mój plan budowania zespołu jest oparty na wiele sezonów nie aby kupić paru starych zawodników osiągnąć coś a potem liderzy zespołów odchodzą na emeryturę.Chcę zbudować ten zespół z mieszanki młodych i szalonych graczy a z drugiej na doświadczeniu starszych graczy.
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2012, 22:43:46 wysłana przez shady1990 »

Offline bomba_r9

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Nisko
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2009r.
  • FORZA MILAN !!!
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager nowy manager Lechii!!!
« Odpowiedź #1015 dnia: Luty 27, 2012, 22:07:11 »
Shady wkradł Ci się błąd. Napisałeś, że Lechia ma punkt przewagi na drugą Wisłą, a na drugim miejscu jest Legia z dwoma punktami straty. I również jestem rozczarowany zachowaniem Marcina, tak dobrze sobie poczynał Lechią, był blisko mistrzostwa, a tu taka afera. Menadżer jest dobrowolny, nie ma na żadnej nagrody za wygranie ligi itp, a mimo wszystko, ktoś próbuje grać nieuczciwie. Zrobiłeś to co miałeś zrobić :) I cieszę się, że zostali sami honorowi gracze :) pozdro dla wszystkich :)

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager nowy manager Lechii!!!
« Odpowiedź #1016 dnia: Luty 27, 2012, 22:45:14 »
"Shady wkradł Ci się błąd. Napisałeś, że Lechia ma punkt przewagi na drugą Wisłą, a na drugim miejscu jest Legia z dwoma punktami straty"

Masz racje, dzieki spojrzałem na tabele z 21 kolejki :P

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager nowy manager Lechii!!!
« Odpowiedź #1017 dnia: Luty 27, 2012, 22:46:11 »
Jako trener Wisły cieszę się z takiego obrotu spraw. Na pewno Lechii ta nagła zmiana nie pomoże, bo przecież grali do tej pory świetnie, zrobili wielki wynik w Lidze Europejskiej no i przecież są głównym kandydatem do Mistrzostwa Polski. W tej chwili walka jeszcze bardziej się zaogni, bo młody trener Lechii, który świetnie radził sobie z Arką Gdynia staje przed niezwykle trudnym zadaniem i niezwykłą presją. Swoją drogą, zastanawiam się, co na to kibice w Trójmieście? Przecież RoGalos przeszedł do najbardziej wrogiego klubu... :)

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager nowy manager Lechii!!!
« Odpowiedź #1018 dnia: Luty 28, 2012, 20:00:40 »
T-Mobile Ekstraklasa wyniki 24 kolejki



Górnik Zabrze 3-2 Korona Kielce
1:0 11' Popovic
2:0 17' Otsu
2:1 29' Chavez
2:2 57' Vukovic
3:2 90+ Piscu[sam.]

Wisła Kraków 1-0 Legia Warszawa  
1:0 87' Melikson

Polonia Warszawa 1-0 Śląsk Wrocław
1:0 82' Jeleń  

Lech Poznań 2-1 Cracovia Kraków
1:0 33' Rudnev
2:0 50' Murawski
2:1 56'  Niedzielan

Zagłębie Lubin 2-1 Jagiellonia Białystok  
1:0 9' Sernas
1:1 44' Hanke
2:1 77' R.Harper

Widzew Łódź 0-1 Zawisza Bydgoszcz  
0:1 90+ Ekwueme
 
GKS Bełchatów 0-1 Lechia Gdańsk  
0:1 39' Malbranque


Podbeskidzie 0-0 KS Nieciecza



T-Mobile Ekstraklasa wyniki 25 kolejki

KS Nieciecza 0-2  Widzew Łódź
0:1 27' Babangida
0:2 59' Sanchez  
  
Legia Warszawa 2-1 Zawisza Bydgoszcz
0:1 18' Radzio
1:1 30' Wendel
2:1 83' Owusu - Abeyie
 
Lechia Gdańsk 0-0 Zagłębie Lubin

Jagiellonia Białystok 0-2 Wisła Kraków
0:1 4' Cvitanich
0:2 66' Marlos

Górnik Zabrze 1-1 Polonia Warszawa
1:0 63' Otsu
1:1 89' Jeleń

Śląsk Wrocław 2-1 GKS Bełchatów
1:0 6' Mila
2:0 39' Biton
2:1 51' Mosquera

 Korona Kielce 0-2 Lech Poznań
0:1 33' Rudnev
0:2 79' Engelaar

Cracovia Kraków 1-1 Podbeskidzie
0:1 44' A.Sikora
1:1 53' Kiełb



TABELA  



TERMINARZ NA NAJBLIŻSZE DNI




29.02 T-Mobile Ekstraklasa kolejka 26

1.03 Runda 1/4 : Liga Mistrzów/Liga Europejska

2.03  T-Mobile Ekstraklasa kolejka 27

Offline bomba_r9

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Nisko
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2009r.
  • FORZA MILAN !!!
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki 24 oraz 25 kolejki
« Odpowiedź #1019 dnia: Luty 28, 2012, 20:04:52 »
i niestety passa 8 zwycięstw z rzędu została przerwana i to w tak ważnym meczu z Wisłą. Szkoda tej straconej w końcówce bramki :( dobrze ze udało się wygrać z Zawiszą. Teraz przede mną kolejne dwa ciężkie mecze z Widzewem i Lechem.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki 24 oraz 25 kolejki
« Odpowiedź #1019 dnia: Luty 28, 2012, 20:04:52 »