Autor Wątek: T-MOBILE ekstraklasa Podsumowanie sezonu. Dzieki wszystkim za gre !!  (Przeczytany 350680 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki 18 oraz 19 kolejki !!
« Odpowiedź #980 dnia: Luty 20, 2012, 16:39:47 »

Runda : 1/16 Finału  1st leg.

Schalke 2-0 Jagiellonia Białystok
1:0  76 'Fuchs
2:0  90+ Farfan

SC Braga 1-3 Lechia Gdańsk
0:1 29' Danny da Costa
0:2 60' Montano
1:2 65' Alan
1:3 85' Schulze


Wyniki pozostałych spotkan 1/16 finału:

Glasgow Rangers 1-0 FC Twente
Valencia CF 3-1  KRC Genk
Athletic Bilbao 2-1  Hannover 96
Benfica Lisbona 1-1 Anderlecht Bruksela
Malaga CF 0-2  Fc Basel
Werder Brema 2-2  Sparta Praga
Schachtar Donieck 2- 3 Olimpiakos Pireus
Atletico Madryt 3-2  Dynamo Kijów
PSV Eindhoven 1-0  Bursaspor
Ajax Amsterdam 0-0  Rubin Kazan
Stoke City 1-0  Spartak Moskwa
Liverpool FC 3-3   Sevilla CF
Lazio Rzym 2-0  Viktoria Pilzno
Celtic Glasgow 0-0 FC Bordeaux


Nagrody pieniężne do budżetu transferowego w sezonie 2014/2015 :

awans do 1/8 - 2.000.000
awans do 1/4 - 3.000.000
awans do 1/2 - 5.000.000
Zwycięsca finału 10.000.000
przegrany finału  7.000.000

Nagrody sie nie kumulują(nie jest tak ze za kazda runde np. 2 mln +3 +5+10=20 ,za zwyciestwo jest poprostu 10.000.000 !!)
 
Wyniki spotkań rewanżowych ukażą się wieczorem.

« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2012, 16:44:46 wysłana przez shady1990 »

Offline Corver

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.11.2011r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki 1 spotkan LE
« Odpowiedź #981 dnia: Luty 20, 2012, 18:35:40 »
Kosmiczne pieniądze ! Mam nadzieję , że Polska ekipa załapię się do 1/8 . Bardzo blisko jest Lechia , która musiała zagrać świetny mecz ! Ciekawi mnie mecz Sevilli z Liverpoolem , tam się musiało dziać !

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki 1 spotkan LE
« Odpowiedź #982 dnia: Luty 20, 2012, 20:31:03 »

Runda : 1/16 Finału  2nd leg.

Jagiellonia Białystok2-1 Schalke 
1:0 3' Hanke
2:0 19' Giannoulis
2:1 40'    Edu


Lechia Gdańsk  1-0 SC Braga
1:0 77' Matuszczyk


Wyniki pozostałych rewanżowych spotkan 1/16 finału:


FC Twente 1-1 Glasgow Rangers
KRC Genk 0-4 Valencia CF   
Hannover 96  1-1 Athletic Bilbao
Anderlecht Bruksela 0-2 Benfica Lisbona
 Fc Basel 0-0 Malaga CF 
Sparta Praga 1-1 Werder Brema
Olimpiakos Pireus 1-2 Schachtar Donieck 
Dynamo Kijów 1-0 Atletico Madryt   
Bursaspor 2-2 PSV Eindhoven   
Rubin Kazan 2-1 Ajax Amsterdam
Spartak Moskwa 1-1 Stoke City   
Sevilla CF 0-1 Liverpool FC   
Viktoria Pilzno 3-3 Lazio Rzym  
FC Bordeaux 3-0 Celtic Glasgow

Pary 1/8 Finału

 
Schalke -   Rubin Kazan
Liverpool FC  - Glasgow Rangers 
Valencia CF   - Sparta Praga
 Olimpiakos Pireus - Athletic Bilbao 
Stoke City  - Lechia Gdańsk
PSV Eindhoven  - Benfica Lisbona 
Fc Basel  -  Lazio Rzym
Dynamo Kijów - FC Bordeaux

Pierwsze mecze 1/8 finału odbędą się 22.02 natomiast rewanże 24.02

 


Nagrody pieniężne do budżetu transferowego w sezonie 2014/2015 :

awans do 1/8 - 2.000.000
awans do 1/4 - 3.000.000
awans do 1/2 - 5.000.000
Zwycięsca finału 10.000.000
przegrany finału  7.000.000

Nagrody sie nie kumulują(nie jest tak ze za kazda runde np. 2 mln +3 +5+10=20 ,za zwyciestwo jest poprostu 10.000.000 !!)
 

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki spotkan rewanzowych 1/16 LE
« Odpowiedź #983 dnia: Luty 20, 2012, 21:11:17 »



Lechia w 1/8 finału Ligi Europy ,Jaga poza burtą!

Zaraz po ostatnim gwizdku sędziego w Gdańsku rozpoczełą sie feta.Kibice byli wniebowzięci awansem do kolejnej rundy Ligi Europy.Bramke w spotkaniu rewanżowym która przypieczętowała awans Lechii zdobył Matuszczyk.Lechici w kolejnej rundzie trafili na zespół z Anglii,Stoke City i zapowiada sie bardzo ciekawe spotkanie.Niestety nasz drugi zespół Jagiellonia Białystok nie poradziła sobie z niemieckim Schalke 04.Jaga po porażce w Niemczech zwyciężyła u siebie 2-1 i niestety wynik ten nie dał awansu.Wszystko szło zgodnie z planem do 40 minuty kiedy to sam na sam z bramkarzem Jagi wyszedł Edu i uderzył nie do obrony.Jaga w porównaniu do zeszłego występu napewno się zrechabilitowała,choc są marne szanse zebysmy zobaczyli ją w europejskich pucharach w następnym sezonie.


W Środę Manchester City vs Lech Poznań

Już w najbliższą środę polskich kibiców czeka oczekiwany od przerwy zimowej dwumecz Lecha z Man City.Naszpikowany gwiazdami zespół z Angli napewno będzie faworytem i była by to wielka niespodzianka gdyby to Lech awansował.Kibice jednak oczywiscie czekają na cud .Bilety na to spotkanie zostały już dawno w Poznaniu sprzedane.Pierwszy mecz jednak Lechici zagrają  na Etihad Stadium.Będzie ważne aby wywiezc z Manchesteru rezultat który pozwoli na walke o awans na naszym terenie.Czy tak się stanie?Wszystko okaże sie w Środe wieczorem...

Fantastyczny początek rundy wiosennej w Łodzi


Gracze Widzewa napewno zaskoczyli kibiców oraz działaczy a takze ekspertów sportowych.Widzew zaczął fenomenalnie runde wiosenna od awansu do finału Pucharu Polski oraz wygrał  jak dotąd wszystkie  spotkania.Z managerem Widzewa rozmawiał nasz dziennikarz Olaf Nowak

Witam pana trenera,fatum w pucharze Polski wkoncu zostało przelamane i mamy Widzew w finale.Spodziewał sie pan tego ??
- Witam. Zdecydowanie tak, szczęście zaczęło nam dopisywać i dotarliśmy do upragnionego finału co mam nadzieję zaprocentuje grą w Europejskich pucharach. Czy się spodziewałem? - Wszystko było możliwe, ale trzeba przyznać, że w meczu z Legią nie byliśmy faworytami.
Do zespołu wrocił Robak i jak dotąd okazał się "strzałem w dziesiątkę" .Jednak do mediów ostatnio przeciekły pogłoski że coraz bardziej z roli zmiennika niezadowolony jest Cavenaghi  .W zimowym okienku był wystawiony na sprzedaż ,czy nie było konkretnej oferty?
- Niestety oficjalnie nie otrzymaliśmy oferty za tego gracza choć było zainteresowanie ze strony takich klubów jak Lechia Gdańsk. Cieszę się, że Marcin Robak strzela bramki bo jak wiadomo ma on swoje lata. Mamy trzech wysokiej klasy środkowych napastników więc ktoś musi być tym rezerwowym, wybór był ciężki: Jo jest młodycm i dobrze wyszkolonym piłkarzem, Marcin jest bardzo doświadczony a Cavenaghi jest bardziej piłkarzem tworzącym okazję innym. Póki Robak będzie strzelał bramki będzie wychodził w pierwszej jedenastce.
Widzew fantastycznie rozpoczął runde wiosenna zdobyciem kompletu punktów ,przy tym ogrywając Wisłę.Czy pana zdaniem Widzewa stac na walke o mistrzostwo?
-Zdecydowanie tak, pokazaliśmy w ostatnich tygodniach dużą klasę i mam nadzieję, że tak zostanie do końca zarówno w Widzewie jak i w reprezentacji Polski.
Przechodząc do tematu kadry, 4.03 Polska zagra mecz towarzyski,jednak jeszcze nie ustalono rywala.Będzie to rywal z wyższej półki czy przeciętniak aby testowac zawodników z szerokiej kadry??
-Po naradzie z EdinemDzeko mamy pięć kandydujących drużyn. Mogę zdradzić, że najbardziej zależy mi na grze z jedną z dwóch drużyn - Austria lub Węgry.
Nasza sytuacja w grupie jest coraz cięższa, za niecałe 4 tyg zagramy z Belgią oraz Portugalią i będą to bardzo ważne spotkania w przypadku porażek o awans będzię bardzo trudno.Czy zastanawia sie juz pan nad taktyką na ten mecz??
-  Musimy dokładnie przeanalizować grę tych drużyn. Mam w planach jedną zmianę w kadrze ale nie mogę jej na razie zdradzić.


"Im wyżej zajdziesz tym boleśniejszy będzie upadek"



Słowa cytaty doskonale pasują do piłkarzy Poloni Warszawa którzy przez większosc rundy jesiennej byli typowowani na mistrza Polski,teraz jednak mistrzostwo wydaje sie byc juz daleko od "czarnej" częsci Warszawy.Polonia przegrywa mecz za meczem ,wygrywając  ostatnio jedynie  z KS Niecieczą .O tym co jest powodem złeg dry czarnych koszul z Majstrem rozmawiał nasz dziennikarz.



Witam trenera,w czasie ostatniego wywiadu napewno panowała w czarnej cześci Warszawy inna atmosfera,byliście o liderami,teraz wszystko wskazuje na to że mistrzostwa nie będzie.Co sie stało?
Ostatnio, gdy udzielałem wywiadu, byliśmy na wozie, teraz jesteśmy pod wozem. Nasza gra jest katastrofalna. Ostatnie spotkania mojej drużyny wyglądają beznadziejnie i nie wiem czemu tak się dzieję. Mam nadzieję, że jednak poradzimy sobie z tym dołkiem i kolejne spotkania będą już o wiele lepsze i w końcu zwyciężymy.
Ireneusz Jeleń który przeszedł do Poloni narazie spisuje sie dosyc kiepsko .Według ekspertów jak dotad jest transferowa porażką.Czy będzie dalej grał w pierwszej "11" czy zastąpi go Vahirua którego domagają się kibice.??
Irek zdecydowanie spisuje się poniżej oczekiwań, pokładałem w niego wielkie oczekiwania i chyba się spalił, jednak tak doświadczony zawodnik powinien poradzić sobie z presją. Dam mu jeszcze parę szans, jeżeli dalej będzie zawodził, na pewno do pierwszego składu powróci Vahirua.
Narazie nie słychac o tym ze miałby pana ktos zastąpic ale jak wiadomo przed panem  3 managerów pożegnało się z Polonią .Czuje pan coraz wiekszą presję ??
Nie odczuwam presji. Choć ostatnie spotkania były słabe, wiem co ma robić i będę do tego dążył. Prezes Wojciechowski często zmienia managerów, jednak tym razem będzie inaczej.



Legioniści wracają do walki o mistrzostwo!!


 
Gdyby nie porażka z Widzewem w półfinale Pucharu Polski ,w stolicy napewno mieli by kibice jeszcze lepsze chumory.Jednak nie ma co narzekac Legia wraca do gry!!Jednemu z naszych reporterów udało się przeprowadzic wywiad z managerem Legi ,Bombą_r9


Witam trenera i odrazu chciałbym  pogratulowac tego ze w tej rundzie jestescie niepokonani.Jaka panuje atmosfera w drużynie??
Dziękuję bardzo  Wyciągnęliśmy błędy, popełnione jesienią, zmodyfikowałem taktykę i jak na razie przynosi to efekty. Rundę wiosenną zaczęliśmy bardzo dobrze i do tej pory nie straciliśmy żadnego punktu. Atmosfera w drużynie jest bardzo dobra, zawodnicy uwierzyli, że są stanie notorycznie wygrywać. Muszę powiedzieć, że dość duży wpływ miał na to okres przygotowawczy we Włoszech, na którym zawodnicy prezentowali się bardzo dobrze zarówno pod względem kondycyjnym, jak i technicznym. Patrząc na nich było widać, że maja wielką ochotę do gry. Co prawda odpadliśmy po karnych w PP, ale w lidze układa się nam bardzo dobrze, oby tak dalej  
W okienku transferowym nie przeprowadzil pan jakichs szczególnych wzmocnien .Co wplyneło na taka decyzję,jak widac słuszną?
Doszedłem do wniosku, że wzmocnienia nie będą miały sensu, gdyż kadra Legii już teraz jest bardzo mocna. A problem tkwi nie w braku solidnych zawodników, tylko w ich mentalności. Popracowaliśmy w okresie przygotowawczym w celu stworzenia drużny, która jest jednym organizmem. Organizmem, którego poszczególne organy doskonale rozumieją się na boisku i uzupełniają. Postanowiłem jedynie wzmocnić środek obrony, sprowadzając Ze Castro. Opuścił Nas też Manu, który nie miał miejsca w składzie, a o którego przeprowadzce było głośno w prasie.
W 20 kolejce zmierzycie się z Niecieczą która już w tej rundzie zrobiła mega sensację ogrywając Lechię?Obawia sie pan tego że legioniści nie zmobilizują sie dostatecznie na mecz i moga zaliczyc wpadkę?
Patrząc na pozycję i liczbę punktów to wygrana Niecieczy była dużą sensacją, ale to jest właśnie piękno futbolu. Czy się obawiamy, może to za duże słowo, ale z pewnością mogę stwierdzić, że Niecieczy nie zlekceważymy. Przygotujemy się na ten mecz, jak na każdy inny. Czy to jest Wisła Kraków czy Nieciecza, koncentracja w każdym meczu musi być maksymalna, by nie popełniać błędów. Ja wrócę jeszcze do rundy jesiennej, gdzie przecież Nieciecza urwała Nam punkty, remisując 0-0. Mamy okazję do rewanżu, w którym jesteśmy faworytami, ale postaramy się to udowodnić na boisku, a nie na papierze.
W 20 kolejce będziemy swiadkami hitu do Gdańska przyjedzie aktualny lider Wisła Kraków.Kto według pana zwycięży?
Najlepiej jakby padł remis (śmiech). A tak na poważnie, myślę, że Lechia po ostatniej porażce, będzie chciała się dobrze pokazać jeszcze przed swoją publicznością na Baltic Arena. Wisła Kraków, której kibicuje od dziecka, a która wskoczyła na miejsce lidera też z pewnością nie odda łatwo zwycięstwa. Powinien to być bardzo wyrównany mecz, w którym najmniejszy błąd może sprawić, że zwycięstwo oddali się na korzyść drugiego. Przyznam szczerze, że to jeden z takich meczów, który u bukmacherów bym omijał, gdyż wygrać może każdy. Ale jak już mam obstawiać, 1-0. Dziękuję za wywiad.
« Ostatnia zmiana: Luty 20, 2012, 21:18:30 wysłana przez shady1990 »

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki spotkan rewanzowych 1/16 LE
« Odpowiedź #984 dnia: Luty 21, 2012, 16:10:41 »
T-Mobile Ekstraklasa wyniki 20 kolejki



Legia Warszawa 3-0  KS Nieciecza
1:0 12' Ziani
2:0 43' Wendel
3:0 54' J.C Parades

Jagiellonia Białystok 0-2 Zawisza Bydgoszcz 
0:1 14' J.Rooney
0:2 36' Ekwueme

Widzew Łódź 2-0 Śląsk Wrocław
1:0 38' Robak
2:0 57' Babangida

Lechia Gdańsk 2-0 Wisła Kraków
1:0  78' Montano
2:0  89' Kreuels

GKS Bełchatów 1-2 Polonia Warszawa 
1:0 8' Polter
1:1 18' Jeleń
1:2 84' Wood

Korona Kielce 1-0  Podbeskidzie
1:0 20' Janczyk

 Lech Poznań  1-1 Górnik Zabrze
0:1 7' Tello
1:1 48' Klasnic

Cracovia Kraków 0-0 Zagłębie Lubin 



T-Mobile Ekstraklasa wyniki 21 kolejki

Górnik Zabrze 1-2 Lechia Gdańsk
1:0 5' Popovic
1:1 44' Hines
1:2 59' Malbranque

 Polonia Warszawa 2-0 Jagiellonia Białystok 
1:0 9' Lanig
2:0 87' Brzyski

KS Nieciecza 1-1 Cracovia Kraków
0:1 29' Dirar
1:1 53' Eccleston

Podbeskidzie 0-1 Legia Warszawa
0:1 55' Owusu-Abeyie

Śląsk Wrocław 0-1 Korona Kielce
0:1 12' Chavez

 Widzew Łódź 2-1 GKS Bełchatów
1:0 44' Fillo
2:0 65' Robak
2:1 80 'Mosquera

Wisła Kraków 4-2 Lech Poznań
1:0 22' Głowacki
2:0 39' Cvitanich
2:1 44' Stilic
3:1 53' Błaszczykowski
4:1 69' Cleo
4:2 77' Klasnic

Zawisza Bydgoszcz 0-0 Zagłębie Lubin




Offline Adriek1910

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 245
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.05.2011r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki 20 oraz 21 kolejki T-Mobile ekstraklasy
« Odpowiedź #985 dnia: Luty 21, 2012, 16:28:38 »
I Kolejne 6 pkt. zostaje w Łodzi. Zostawiamy rywali w tyle i gonimy czołówkę już tylko 5 pkt do lidera. Robak strzela jak na zawołanie i własnie to jest to czego było nam potrzeba!

Offline Corver

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.11.2011r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki 20 oraz 21 kolejki T-Mobile ekstraklasy
« Odpowiedź #986 dnia: Luty 21, 2012, 16:38:13 »
2 Bezbramkowe remisy z niżej notowanymi Rywalami , niedobrze się dzieję w Zagłębiu . Chyba czas na zmiany w naszym zespole ! Świetna forma widzewa , który w tych kolejkach uciekła nam o 12 punktów ! 2 Wygrane Poloni , trochę smucą , bo uciekają od nas , ale wszystko jest do nadrobienie !

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki 20 oraz 21 kolejki T-Mobile ekstraklasy
« Odpowiedź #987 dnia: Luty 21, 2012, 18:38:35 »
Wynik w meczu z Lechią mocno niepokojący, ale na szczęście w kolejnym ciężkim spotkaniu pokonaliśmy Lecha i wciąż jesteśmy w czubie tabeli z minimalną stratą do Gdańszczan. Z tyłu czai się jednak warszawska Legia, która gra znakomitą rundę. Sezon jeszcze jest jednak długi i musimy zdobywać punkty w kolejnych meczach.

Offline adrian4900

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.10.2011r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki 20 oraz 21 kolejki T-Mobile ekstraklasy
« Odpowiedź #988 dnia: Luty 21, 2012, 18:55:39 »
Zwycięstwo z Jagiellonią i remis z Zagłębiem Lublin szkoda a mogliśmy zrównać się z nimi punktami, ale awans na 8 miejsce cieszy znów strzelają Rooney i Ekwueme, i w nastepnym sezonie Zawisza może być grożna nieprzegralismy od 6 meczów (4 zwycięstwa i 2 remisy) czyli 14 pkt. na 18 możliwych oby tak dalej a napewno Zagłębie jest do wyprzedzenia

Offline kisiel2901

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location: CZERTNIEJEWO KOŁO GORANINA
  • Wiadomości: 47
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.08.2009r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki 20 oraz 21 kolejki T-Mobile ekstraklasy
« Odpowiedź #989 dnia: Luty 21, 2012, 19:02:37 »
Dwa zwycięstwa w tym z Podbeskidziem B-B.Coraz bliżej utrzymania.

Offline Majster

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2008
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.10.2008r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki 20 oraz 21 kolejki T-Mobile ekstraklasy
« Odpowiedź #990 dnia: Luty 21, 2012, 19:08:02 »
W końcu zwycięstwa i to dwa. Jaga i GKS pokonane, drużyny w środku tabeli, więc jest dobrze z takimi zespołami musimy wygrywać lecz w końcu musimy zacząć pokonywać drużyny z góry tabeli, jeżeli jeszcze chcemy się liczyć w walce o wysokie miejsce. Jeleń w końcu strzelił.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki 20 oraz 21 kolejki T-Mobile ekstraklasy
« Odpowiedź #991 dnia: Luty 21, 2012, 20:42:11 »
szkoda tych punktów :( już chyba nie będziemy liczyć się w walce o MP :(

PS. mój komentarz ma chyba numer 1000 :D :D fajnie fajnie :D oby tych komentarzy było jak najwięcej ;D

Offline bomba_r9

  • Amator
  • *
  • Join Date: Paź 2009
  • location: Nisko
  • Wiadomości: 1
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2009r.
  • FORZA MILAN !!!
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki 20 oraz 21 kolejki T-Mobile ekstraklasy
« Odpowiedź #992 dnia: Luty 21, 2012, 21:29:57 »
W tej rundzie jestem z drużyny bardzo zadowolony :) to szóste zwycięstwo z rzędu po przerwie zimowej :) Na wyjeździe z Niecieczą zremisowaliśmy niespodziewanie bezbramkowo, jednak w Warszawie pewnie wygrywamy 3-0. Z Podbeskidziem, z którym od początku mojej pracy gra się ciężko wygrywamy skromnie 1-0. Wyniki pozostałych drużyn tak się ułożyły, że udało Nam się awansować na trzecie miejsce, a strata do lidera ponownie się zmniejszyła, tym razem do 2 pkt.

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki 20 oraz 21 kolejki T-Mobile ekstraklasy
« Odpowiedź #993 dnia: Luty 22, 2012, 17:17:59 »


1/8 Ligi Mistrzów 2014/2015  1st leg.

Manchester City 3-0 Lech Poznan
1:0 13' Pato
2:0 43' Pato
3:0 80' Aguero

wyniki pozostałych spotkań:

Real  2-0 FC Porto
Manchester Utd 1-0 Chelsea Londyn
FC Barcelona 2-0 Arsenal Londyn
Bayern Monachium 1-1 Napoli
Ac Milan 3-1 Olympique Marsylia
Inter Mediolan 1-1 Bayer Leverkusen
P.S.G 3-0 Zenit St. Petersburg

wyjscie z grupy: 2.000.000
awans do 1/4 - 7.000.000
awans do 1/2 - 10.000.000
Zwycięsca finału 15.000.000
przegrany finału  12.000.000




1/8 Ligi Europejskiej 2014/2015 1st leg.


Stoke City  1-2 Lechia Gdańsk  
1:0 35' Pennant
1:1 77' Kreuels
1:2 86' Montano

wyniki pozostałych spotkań:

Schalke 1-0   Rubin Kazan
Liverpool FC 2-0 Glasgow Rangers  
Valencia CF  3 -0 Sparta Praga
 Olimpiakos Pireus 0-0 Athletic Bilbao  
 PSV Eindhoven  1-2 Benfica Lisbona
Fc Basel 1-1  Lazio Rzym
Dynamo Kijów 1-0 FC Bordeaux


awans do 1/8 - 2.000.000
awans do 1/4 - 3.000.000
awans do 1/2 - 5.000.000
Zwycięsca finału 10.000.000
przegrany finału  7.000.000

Nagrody sie nie kumulują!

« Ostatnia zmiana: Luty 22, 2012, 17:20:52 wysłana przez shady1990 »

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki 1/8 Finału LM oraz LE
« Odpowiedź #994 dnia: Luty 22, 2012, 18:06:11 »
Mimo że przegrywaliśmy od 35min to nie poddawaliśmy się i walczyliśmy i nasze ataki przyniosły sukces kwadrans przed końcem meczu gdzie strzeliliśmu 2 bramki i wygrywamy mecz 2:1 i teraz zawalczyć u siebie i chociaż zremisować a awans będzie nasz.
Wielka szkoda że Lech tak wysoko przegrał. Liczę na cud w Poznaniu.

Offline kisiel2901

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sie 2009
  • location: CZERTNIEJEWO KOŁO GORANINA
  • Wiadomości: 47
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.08.2009r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki 1/8 Finału LM oraz LE
« Odpowiedź #995 dnia: Luty 23, 2012, 19:45:26 »
Być może przygoda Lechii nie skończy się tylko na 1/4 finału ale i może nawet na finale. :D

Offline shady1990

  • Trampkarz
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Sie 2008
  • location:
  • Wiadomości: 59
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 13.08.2008r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki 1/8 Finału LM oraz LE
« Odpowiedź #996 dnia: Luty 23, 2012, 20:58:31 »
T-Mobile Ekstraklasa wyniki 22 kolejki



GKS Bełchatów 1-4 Wisła Kraków  
0:1 12' Melikon
0:2 22' Marlos
0:3 32' Cvitanich
0:4 50' Cleo
1:4 67' Sawala

Legia Warszawa 2-1 Polonia Warszawa
1:0 30' Ziani
1:1 39' Wood
2:1 87' J.C Parades

Śląsk Wrocław 1-3  Cracovia Kraków  
1:0 24' Biton
1:1 29' Plet
1:2 48' Dirar
1:3 64' Kiełb

Lechia Gdańsk 1-0 Korona Kielce
1:0 12' Montano

 Górnik Zabrze 1-0 KS Nieciecza
1:0 7' Robert

Zawisza Bydgoszcz 2-0 Podbeskidzie
1:0 56' Radzio
2:0 84' Braulio

Jagiellonia Białystok 3-2 Lech Poznań
1:0 8' Bobadilla
1:1 27' Stilic
2:1 35' Bobadilla
2:2 79' Stilic(FK)
3:2 83' Korkmaz

Zagłębie Lubin 0-2 Widzew Łódź
0:1 54' Fillo
0:2 76' Robak



T-Mobile Ekstraklasa wyniki 23 kolejki

Korona Kielce  0-2 Polonia Warszawa  
0:1 10' Wood
0:2 24' Carlitos

 Zawisza Bydgoszcz 3-2 Wisła Kraków  
1:0 3' J.Rooney
1:1 18' Błaszczykowski
2:1 33' J.Rooney
2:2 44' Portilla
3:2 63'  Braulio

Jagiellonia Białystok 3-2 Widzew Łódź  
1:0 10'Camacho
1:1 19' Jo
2:1 39' Weis
3:1 72' Hanke
3:2 89' Cavenaghi

Legia Warszawa 3-1 GKS Bełchatów
1:0 29' Donovan
1:1 34' Bozok
2:1 56' Ziani
3:1 90+  Ze Castro

KS Nieciecza 0-1 Zagłębie Lubin
0:1 ' 90+ Muratori

Cracovia Kraków 1-0 Górnik Zabrze
1:0 37'Dirar

Lech Poznań  1-0 Śląsk Wrocław
1:0 40' Klasnic

Lechia Gdańsk 1-0 Podbeskidzie
1:0 81' Hus


TABELA  



Ranking najlepszych strzelców



13-Cleo
12- Stilic
12- Braulio
11-Montano
10-Licata
10-Hanke
10-Ziani
9-Klasnic
9-Bobadilla

Najlepsza jedenastka kolejek 19-23




Najlepszy Manager kolejek 19-23

Adrian4900 -Trener którego drużyna jest jak dotąd wielką sensacją rundy wiosennej.Kapitalny transfer J.Rooney oraz świetnie spisującego sie Radzio ze wsparciem Braulio daje mieszankę "wybuchową".Jak donoszą media pozyskaniem managera  Zawiszy bardzo zainteresowany jest własciciel Jagielloni Białystok która spisuje sie bardzo kiepsko w tym sezonie....

TERMINARZ NA NAJBLIŻSZE DNI


24.02 -27.02 Przyjmowanie składów na kolejki 24-27 ekstraklasy
Runda 1/8 : Liga Mistrzów/Liga Europejska rewanże

28.02  T-Mobile Ekstraklasa kolejka 24 oraz 25
29.02 T-Mobile Ekstraklasa kolejka 26
2.03 T-Mobile Ekstraklasa kolejka 27
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2012, 13:04:57 wysłana przez shady1990 »

Offline Raffael

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 37
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 10.11.2011r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki kolejek 22-23
« Odpowiedź #997 dnia: Luty 23, 2012, 21:08:26 »
Uff udało się wygrać ze Śląskiem i Górnikiem czyli drużynami ,z którymi Cracovia walczy o utrzymanie. Uciekamy z trudnej sytuacji. Trzeba być ciągle czujnym mamy 8 punktów nad 15 Śląskiem to jeszcze nie jest bezpieczna przewaga. Dobrze jak dotąd spisuje się Kiełb.

Offline Adriek1910

  • V - ligowiec
  • **
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 245
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 15.05.2011r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki kolejek 22-23
« Odpowiedź #998 dnia: Luty 23, 2012, 21:08:45 »
Niestety fenomenalna passa Widzewa zostaje przerwana po zaciętym boju pomiędzy Nami a Jagą, ale nie poddamy się i będziemy walczyć o najwyższe cele

Offline Corver

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.11.2011r.
Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki kolejek 22-23
« Odpowiedź #999 dnia: Luty 23, 2012, 21:23:37 »
Niepokoi , forma Zagłębia - czas na wielkie zmiany ! W bilansie bramkowym wyprzeda nas Zawisza ! Przegrana z rozpędzonym Widzewem nie dziwi ! My jesteśmy tylko Beniaminem . Ciekawy wybór 11  kolejki , wydaję mi się , że brakuje tam obrocy zagłębia Muratoriego , który strzelił bramkę z Niecieczą ! Patrząc na Tabele , wyróżniają się 3 odłamy 1-6 i 7-9 i 10-16 . Środek tabeli to dla mnie minimum , więc mam nadzieję , że wygram Z jagą w rundzie Wiosennej !

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: T-MOBILE ekstraklasa manager wyniki kolejek 22-23
« Odpowiedź #999 dnia: Luty 23, 2012, 21:23:37 »