Autor Wątek: RM by, mojsesh | Pierwsza runda w pigułce | Nowi zaprezentowani |  (Przeczytany 235156 razy)

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Huh i to są emocje! Świetny mecz z Atletico, wciąż obie drużyny są jedynymi niepokonanymi, a lokalny rywal wyrósł na głównego przeciwnika do mistrzowskiego tytułu. Barca, ku mojemu zasmuceniu, ogląda wasze plecy z wielką stratą...

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Bardzo wyrównane spotkanie. W końcu można było powiedzieć o derbach Madrytu jako o meczu na szczycie. To na pewno wielki prestiż dla obu zespołów. Ani Wy, ani Atletico nie dawaliście za wygraną w tym meczu. Raz przewagę łapali oni, raz Wy, jednak żadna z drużyn nie potrafiła totalnie zdominować rywala. Po straconej w końcówce pierwszej połowy, na początku drugiej wstąpiły w Was nowe siły, i udało się wyrównać za sprawą Benzemy. Po tym golu widać było jak obu drużynom zależy na zwycięstwie. Byliście chyba bliżej wygranej w drugiej części gry. Był słupek, było także kilka innych okazji, jednak niestety musicie zadowolić się remisem, który, i tak nie jest złym wynikiem. Mam nadzieję, że z Barceloną pokażecie kto w tym sezonie jest silny, a kto daje ciała.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
No proszę, ależ Derby Madrytu. Bardzo ciekawe spotkanie, gospodarze wychodzą na prowadzenie tuż przed przerwą a po przerwie wy już doprowadzacie do remisu. Potem mieliśmy cios za cios, takie mecze są piękne dla futbolu. Teraz Palermo, ciężki mecz będzie i potem znów Gran Derbi ;)

Offline Krystian1998

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 2
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.02.2012r.
Bardzo dobrze układa się dla ciebie liga jesteś już 10pk. przed Barceloną i z każdą kolejką zwycięstwo w lidze staje się bardziej prawdopodobne.

Moja kariera.Polecam.
REJESTRACJA lub LOGOWANIE
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Zapraszam na moją karierę Interem Mediolan.Warto.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
No no doskonałe derby za nami . Bardzo ciekawe spotkania gdzie raczej nie było gospodarza . Benzema nie zawiódł !

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
UEFA Champions League
4. kolejka fazy grupowej

Udana pogoń Królewskich!


Palermo 1-2 Real Madryt
2' Hernandez - 77' Ronaldo (Ozil), 85' di Maria (Varane)


W czwartej kolejce Ligi Mistrzów czekał na nas rewanż pomiędzy Palermo a Real Madryt. Przypomnijmy, że pierwszy mecz, który rozgrywany był dwa tygodnie temu w Madrycie skończył się zwycięstwem Realu 2-0. W dzisiejszym spotkaniu Loew był zmuszony wystawić dość mieszany skład, bowiem dwa dni wcześniej piłkarze rozgrywali mecze reprezentacyjne. Królewscy aby być w walce o pierwsze miejsce grupy A musieli by wygrać z ekipą gospodarzy, która ciągle ma szanse na awans do fazy pucharowej.. Jak to wszystko wyglądało na boisku? Zapraszam do przeczytania streszczenia tego spotkania.

Palermo rozpoczęło od mocnego nacisku.. Już w drugiej minucie zdobyli bramkę po błędzie Varane.. Młody Francuz mógł wybić futbolówkę, jednak on wdał się w nie potrzeby drybling po który stracił piłkę.. Odbierający mu futbolówkę Hernandez stanął oko w oko z Casillasem i pewnym strzałem przy lewym słupku pokonał kapitana Królewskich. Kolejne minuty także należały do Palermo.. W 27 minucie ponownie Hernandez wyszedł na sam na sam z Casillasem, jednak tym razem to Hiszpan był góra w tym pojedynku. Los Blancos najlepszą sytuację mieli w 39 minucie, gdzie to piłkę nieco nad poprzeczką przeniósł Hulk.

W drugiej połowie obraz gry nieco nam się zmienił. Atakować zaczął Real, a to wszystko dzięki zmianie w napadzie, bowiem zamiast Hulka na boisku pojawił się Benzema. Już w 51 minucie Francuz miał dogodną sytuację, jednak uderzona przez niego piłka o centymetry minęła się z bramką.. Po godzinie gry na boisku pojawił się Ronaldo. Jak się okazało potem była to kluczowa zmiana. W 77 minucie Crack Królewskich wykorzystując podanie Ozila doprowadził do remisu w tym spotkaniu. Pod koniec spotkania to znów Cristiano był jednym z głównych reżyserów akcji bramkowej. Portugalczyk odebrał piłkę, którą potem podał do Varane. Ten zaś wstrzelił ją w pole karne, gdzie dopadł do niej di Maria, który następnie skierował ją do siatki. W 92 minucie Argentyńczyk także uratował Królewskim trzy punkty, bowiem wybił piłkę z linii bramkowej.

Ostatecznie spotkanie zakończyło się zwycięstwem Królewskich. W kolejnej kolejce drużyna Loewa spotka się z Liverpoolem i chyba będzie to spotkanie, które wyłoni nam drużynę, która awansuje z pierwszego miejsca dalej.

Piłkarz meczu: Angel di Maria.

Statystyki pomeczowe oraz tabela.





Wydanie: 91

Zapowiedź El Clásico!


Już dziewiątego listopada na boisku w Madrycie dojdzie do kolejnego starcia pomiędzy Realem a Barceloną. Zapowiada się ciekawa walka, ale czy będzie to taka walka jak za dawnych lat? No własnie i tu rodzi się pytanie. Barcelona w tym sezonie gra znacznie poniżej oczekiwań. Po 11 kolejkach zajmują dopiero siódmą pozycję z dorobkiem 19 punktów czym samym tracą aż dziesięć oczek do Królewskich. Wielu ekspertów wskazuje na to, że Królewscy są skłonni wygrać z Barcelona nawet i 5-0. Wynik taki był by znakomitym rewanżem, za porażki w poprzednich latach. Derby te są także pierwszymi derbami Joachima Loewa, który jak wiemy prowadzi Królewskich od początku tego sezonu. Spytany przez nas trener Realu co sądzi o zbliżającym się klasyku wypowiedział się następująco: " W swojej karierze trenerskiej już wielokrotnie stawałem przed ciężkimi wyzwaniami.. Prowadziłem reprezentacje Niemiec, gdzie praktycznie co turniej mieliśmy mecze z bardzo wymagającymi rywalami. Nadchodzący mecz traktuję tak samo jak wszystkie inne. Trzeba wyjść bardzo skoncentrowany, nie popełniać błędów w obronie, a zwycięstwo samo przyjdzie.. ". Widać trener Realu bardzo spokojnie podchodzi do tego meczu. Miejmy nadzieję, że nie obróci się to przeciwko niemu. Poniżej przedstawiamy państwu wyniki spotkań z ubiegłego sezonu:

7 kolejka sezonu 2013/14
Barcelona 1-3 Real Madryt

26 kolejka sezonu 2013/14
Real Madryt 1-1 Barcelona

Finał Copa del Rey z sezonu 2013/14
Barcelona 2-3 Real Madryt

Finał Ligi Mistrzów z sezonu 2013/14
Real Madryt 1-2 Barcelona

Jak widać powyższe wyniki wskazują nam na to, że to ekipa z Madrytu obecnie prezentuje lepszy futbol niż Barcelona. My mamy nadzieję, że nadchodzące spotkanie poniekąd będzie przypominać klasyk z siódmej kolejki ubiegłego sezonu, gdzie Królewscy totalnie zdominowali rywala. Bilans bramkowych także jest po stronie Królewskich, bowiem w ostatnich czterech meczach trafili Barcelonie aż osiem goli, a stracili ich sześć. Mamy jeszcze jedną ciekawostkę, bowiem na stronie Marki pojawiły już się wstępne składy na to spotkanie:

Real Madryt: Casillas - Marcelo, Carvalho, Zapata, Vrsaljko - Lassanna Diarra - Marin, Ozil, Higuain - Ronaldo, Benzema

FC Barcelona: Mino - Adriano, Thiago Silva, Pique, Dani Alves - Busquets - Iniesta, Fabregas - Messi, Sanchez, Pedro



Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: RM by, mojsesh | Pogoń Królewskich w meczu LM | Przed klasykiem ! |
« Odpowiedź #1326 dnia: Luty 06, 2012, 15:03:12 »
No pogoń za Palmero była ''zwierzęca''. Strzelili oni dość szybko bramkę, ale i tak udało wam się zwyciężyć.Z Live będzie trochę ciężko trzymają się na pierwszym miejscu, ale to po tym spotkaniu może się zmienić.
No i będziemy mieli El Clasico.I te zdjęcie :D na którym jak zawsze są przepychanki ;D
Powodzenia
P.S fajne obramowania zdjęć ;)

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: RM by, mojsesh | Pogoń Królewskich w meczu LM | Przed klasykiem ! |
« Odpowiedź #1327 dnia: Luty 06, 2012, 18:07:34 »
Palermo było świadome, że jeśli wygra to spotkanie to Was wyprzedzi, i stanie przed wielką szansą wyeliminowania Was, i awansu do 1/8 finału. Było świadome, i od razu ruszyli do ataku totalnie Was zaskakując. Varane popełnił błąd, który przypłaciliście stratą bramki. Włosi wtedy dostali huraganu w żagle szturmując Waszą bramkę, na szczęście nic więcej nie udało im się strzelić, a Wy w końcówce to wykorzystaliście. Swoje zrobiły też swieże siły Ronaldo, i Benzemy. Szczególnie Portugalczyk przyczynił się do strzelenia tych dwóch bramek, w końcówce też mieliście szczęście, ale ono sprzyja lepszym... Teraz sytuację w grupie macie w swoich rękach.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: RM by, mojsesh | Pogoń Królewskich w meczu LM | Przed klasykiem ! |
« Odpowiedź #1328 dnia: Luty 06, 2012, 19:58:46 »
Widzę, że zainteresowanie z meczu na mecz jest co raz mniejsze, także mam do was pytanie.
Zakończyć tą karierą i zacząć pisać kimś z ligi Niemieckiej? Czy mam kontynuować dalej tą karierę?

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: RM by, mojsesh | Pytanie do was.... |
« Odpowiedź #1329 dnia: Luty 06, 2012, 20:03:08 »
Jak dla mnie to możesz kontynuować tą karierę, bo fajnie się ją czyta i w ogóle już się do niej tak jakoś... przyzwyczaiłem/przywiązałem. Ale jak zaczniesz czymś z ligi niemieckiej to też będzie dobrze, bo wiem, że twoje kariery są zawsze świetne i tamtą też będę odwiedzał na pewno.
Rób jak uważasz, ale przydałoby się jakieś odświeżenie dla ciebie niż Real.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: RM by, mojsesh | Pytanie do was.... |
« Odpowiedź #1330 dnia: Luty 06, 2012, 20:07:31 »
Ej! Kontynuuj! Już teraz obiecuję komentować każdy mecz ;)



Offline Nederland

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 23
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • last.fm
Odp: RM by, mojsesh | Pytanie do was.... |
« Odpowiedź #1331 dnia: Luty 06, 2012, 20:07:47 »
Dobij może do setnej strony.
" border="0

TheBestCitizens

  • Gość
Odp: RM by, mojsesh | Pytanie do was.... |
« Odpowiedź #1332 dnia: Luty 06, 2012, 20:08:47 »
Mojesh... pisz, pisz bo twoja kariera jest, że tak powiem zaje*ista.

Offline LechRypin

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Rypin
  • Wiadomości: 198
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
Odp: RM by, mojsesh | Pytanie do was.... |
« Odpowiedź #1333 dnia: Luty 06, 2012, 20:09:08 »
Ja może i nie komentuje twoich poczynań ale pilnie je obserwuje . Proszę , nie kończ tej kariery . Szkoda by było : (
♥ Lech Rypin & Śląsk Wrocław & Real Madryt ♥
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: RM by, mojsesh | Pogoń Królewskich w meczu LM | Przed klasykiem ! |
« Odpowiedź #1334 dnia: Luty 06, 2012, 20:10:02 »
Widzę, że zainteresowanie z meczu na mecz jest co raz mniejsze, także mam do was pytanie.
Zakończyć tą karierą i zacząć pisać kimś z ligi Niemieckiej? Czy mam kontynuować dalej tą karierę?
Liga Niemiecka :)
Jak Ci się nie spodoba/szybko znudzi to wrócisz do Realu :)

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: RM by, mojsesh | Pytanie do was.... |
« Odpowiedź #1335 dnia: Luty 06, 2012, 20:10:44 »
Dobij może do setnej strony.

Nie ma co dobijać do którejś strony, bo to nie o to chodzi. Ale po prostu szkoda by było takiej kariery, a wiem, że Bundesliga to nie ten klimat i tak ciekawie nie będzie. Już przy Newcastle widać było, że to nie to... Prowadź klub, który kochasz, bo wtedy wychodzi najlepiej.



Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: RM by, mojsesh | Pytanie do was.... |
« Odpowiedź #1336 dnia: Luty 06, 2012, 20:14:29 »
a wiem, że Bundesliga to nie ten klimat i tak ciekawie nie będzie.
Własnie, że Liga Niemiecka jest dużo ciekawsza jak dla mnie od La Ligi :)

Offline Windziak

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.09.2011r.
Odp: RM by, mojsesh | Pytanie do was.... |
« Odpowiedź #1337 dnia: Luty 06, 2012, 20:15:40 »
Jestem za tym żebyś przynajmniej dokończył ten sezon. :)

Offline diego333

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Polska
  • Wiadomości: 608
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 11.11.2009r.
  • Gram w: ...
Odp: RM by, mojsesh | Pytanie do was.... |
« Odpowiedź #1338 dnia: Luty 06, 2012, 20:16:03 »
@kmiron#10
Przynajmniej poziom bardziej wyrównany i więcej ekip bić się będzie o Mistrzostwo.

Prowadź tą karierę dalej,mimo że nie komentowałem ale szkoda było by to zostawiać tak w trakcie,jak już tak bardzo chcesz to zostawić to zakończ tą karierę z wygraną Ligi Mistrzów,będzie ładnie wyglądać :)

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: RM by, mojsesh | Pytanie do was.... |
« Odpowiedź #1339 dnia: Luty 06, 2012, 20:18:15 »
Tak tylko was sprawdzałem :D :D :D.
Nie no, ale tak na serio to widzę, że jest co raz mniej wejść w temat, także wolałem się upewnić czy czytelnicy zostali :).

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: RM by, mojsesh | Pytanie do was.... |
« Odpowiedź #1339 dnia: Luty 06, 2012, 20:18:15 »