Autor Wątek: RM by, mojsesh | Pierwsza runda w pigułce | Nowi zaprezentowani |  (Przeczytany 235155 razy)

0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
wow, smolarek brawo brawo!

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
wow, smolarek brawo brawo!

Za co dla mnie takie okrzyki?

Dawid_90

  • Gość
zagraj chelsea, nie wiem dlaczego ale ta drużyna jakoś do mnie przemawia

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
moze juz wybrałeś, ale ja jeszcze coś powiem :P chciałbym zobaczyć Twoją karierę Borussią Dortmund. Liga niemiecka to silna liga i tam o mistrzostwo walczy dużo drużyn :D czekam na Twoja nową karierę ;)

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
mam nadzieję, że Dortmund ale z wypowiedzi smolarek222 wynika, że będzie inna drużyna...

Offline damianeek007

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 32
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.10.2011r.
  • BvB <3
ooo super BvB prowadzi w głosowaniu mam nadzieje, że to własnie ją wybierzesz wtedy bede stałym gościem!:D

Offline matpi1

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.01.2012r.
    • Malaga CF
  • Gram w: ...
Również mam nadzieje że to będzie Dortmund, kariera nimi będzie na pewno bardzo ciekawa.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: RM by, mojsesh | Pierwsza porażka w sezonie stała się faktem! |
« Odpowiedź #1387 dnia: Luty 12, 2012, 20:02:58 »
Liga BBVA
14. kolejka

Pierwsza porażka w sezonie stała się faktem!


Real Madryt 0-2 Villarreal
40' Rossi (Nilmar), 60' Lass (sam.)


Real Madryt w czternastej kolejce po raz pierwszy w tym sezonie musiał uznać wyższość rywala. Katem drużyny z Madrytu stała się ekipa Villarrealu, która wygrała 0-2 po bramkach Rossiego oraz samobójczym trafieniu Lassana Diarry.

Pierwsza połowa tego spotkania była pod dyktando Królewskich. Rywal nie miał zbyt wiele dopowiedzenia. Przy piłce był tylko wtedy, gdy Królewscy popełniali błędy, ale zacznijmy może od początku. Pierwsza klarowna sytuacja na strzelenia bramki miała miejsce w 12 minucie. Ronaldo ładnie przerzucił do Hulka, który bez wahania oddaję mocny strzał. Wszystko wskazywało na to, że piłka wpadnie do siatki, jednak w ostatniej chwili Diego Lopez koniuszkami palców wybił piłkę po za boisko. Po kilku minutach Real znów zaatakował. Tym razem to Marin był bliski strzelenia gola. Niemiec ładnie wymienił piłkę z partnerami po czym wybiegł sam na sam z golkiperem drużyny przeciwnej, lecz nowa gwiazda Królewskich za bardzo dryblowała co oczywiście skończyło się stratą piłki. Przed przerwą Galaktyczni popełnili błąd.. Złe podanie i z kontrą ruszyli goście.. po której bramkę zdobył Rossi.

Początek drugiej połowy, a w zasadzie jej cały przebieg był już znacznie inny niż pierwsze trzy kwadranse. Villarreal uwierzył, że może tu wygrać i zaczął co raz bardziej atakować na bramkę Ikera. W 60 minucie mocny strzał oddał Nilmar, lecz piłka trafiła w słupek. Do piłki biegł Lass, który zamiast wybić futbolówkę przed siebie trafił samobója.. Po tej bramce do ataków musieli ruszyć Królewscy. Już po siedmiu minutach Ronaldo był bliski zdobycia bramki. Portugalczyk efektownie przerzucił piłkę nad obrońca po czym oddał mocny strzał, który w ostateczności zatrzymał się na poprzeczce bramki.. Pod koniec spotkania panował już totalny chaos. Los Blancos zaczęli się strasznie gubić i mało nie brakowało, aby przegrali to spotkanie wynikiem 0-3..

Spotkanie się skończyło i pierwsza porażka stała się faktem. Nie miej Królewscy nadal są liderami tabeli w której aż o sześć punktów wyprzedzają drugi Villarreal. Kolejne spotkanie to mecz z Liverpoolem, który wyłoni nam zwycięzce grupy Ligi Mistrzów!

Piłkarz meczu
(w ekipie Realu Madryt): Ronaldo

Statystyki:



Tabela ligowa:



Strzelcy oraz asystenci:




No i widzicie jak to ze mną jest.. Pierw z czegoś rezygnuje, a potem do tego wracam.. No cóż taki już jestem.. Mam nadzieję, że teraz już na spokojnie będzie prowadzona ta kariera, a wy nadal będziecie śledzić losy Królewskich. Do waszych kariera wpadnę dziś po zakończonym meczu Real - Levante bo teraz nie mam już czasu, a zaległości trochę się narobiło :D.


« Ostatnia zmiana: Luty 13, 2012, 01:06:50 wysłana przez mojsesh »

Offline jackz

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Sie 2009
  • location:
  • Wiadomości: 972
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.08.2009r.
Odp: RM by, mojsesh | Pierwsza porażka w sezonie stała się faktem! |
« Odpowiedź #1388 dnia: Luty 12, 2012, 20:06:39 »
no to musisz poprawic wynik bo ty przegrales 2:0 a nie wygrales. ;) a tak btw. to szkoda porazki, ale widac ze ten sezon stal sie troche bardziej wyrownany w walce o mistrza, bo nie tylko wy i barcelona jak widac walczycie o czolowe lokaty z szansami na mistrza, dawno tego nie bylo w lidze hiszpanskiej i robi sie ciekawie.

Offline plumber#10

  • Junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 119
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 27.12.2011r.
Odp: RM by, mojsesh | Pierwsza porażka w sezonie stała się faktem! |
« Odpowiedź #1389 dnia: Luty 12, 2012, 20:10:04 »
No tak niestety pierwsza w tym sezonie porażka stała się faktem . Przegrałeś u siebie z Villarreal ,ale to tylko jedno spotkanie i nie ma tragedii .
Bardzo dobrze ,że wróciłeś bo ta kariera trzeba przyznać jest najlepsza ! 

Offline MaddiMNagic

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 06.02.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: RM by, mojsesh | Pierwsza porażka w sezonie stała się faktem! |
« Odpowiedź #1390 dnia: Luty 12, 2012, 20:14:04 »
Nie ma się o co martwić. Jest nadwyżka punktowa, Barcelona daleko a z tego meczu należy tylko wyciągnąć wnioski i popracować na celnością i będzie git  ;)

Offline Madritista

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location:
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.02.2012r.
  • "Madridista" mały błąd przy nicku ;)
Odp: RM by, mojsesh | Pierwsza porażka w sezonie stała się faktem! |
« Odpowiedź #1391 dnia: Luty 12, 2012, 20:39:57 »
No proszę wracasz , bardzo dobrze gdyż twoja kariera jest na tym forum najlepsza.
Co do meczu , szkoda straty punktów , pierwszą połowę rozegraliście dobrze , potem było już tylko gorzej , najpierw bramka Rossiego a później samobój Diarra , dramat Francuza.Po tej bramce ruszyliście do ataku lecz nic z tego nie wychodziło Ronaldo zmarnował dogodną sytuację , po tym wydarzeniu Real się załamał.

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: RM by, mojsesh | Pierwsza porażka w sezonie stała się faktem! |
« Odpowiedź #1392 dnia: Luty 12, 2012, 20:46:05 »
Heh musisz poprawić wynik bo przegrałeś 2-0 a nie wygrałeś :D
Fajnie że znów wracasz do tej kariery, bo bardzo ją lubię i dlatego tutaj często jestem i komentuje.
No cóż pierwsza porażka w sezonie, ale nie ma co narzekać każdemu może się to przytrafić, wręcz musi :D Ale i tak jesteście pierwsi ;D

Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Odp: RM by, mojsesh | Pierwsza porażka w sezonie stała się faktem! |
« Odpowiedź #1393 dnia: Luty 12, 2012, 21:30:53 »
Ale byłeś nieskuteczny. W pierwszej połowie dominowałeś, atakowałeś rywala, ale nie zdobyłeś gola. W efekcie po jednej z akcji kontrą ruszyli goście i gola strzelił Rossi. Jak widać dodało to skrzydeł żółtej łodzi podwodnej. Grali pewnej, nie miałeś już tylu okazji. Miał jednak swoją Ronaldo, ale nie potrafił skierować piłki do siatki. Przed tą sytuacją Diarra wpakował samobója. Czekam na mecz z Liverpoolem. Liczę na ciekawe widowisko. Sercem jestem za The Reds, ale mam nadzieję, że zdołasz pokonać ukochany Liverpool :D

Offline Pikachu

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.03.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: RM by, mojsesh | Pierwsza porażka w sezonie stała się faktem! |
« Odpowiedź #1394 dnia: Luty 12, 2012, 21:32:18 »
To było pewne, że wrócisz :D. Twoje słowa o zakończeniu kariery Realem nigdy nie brzmiały wiarygodnie i nigdy więcej ich już nie pisz ;). O dziwo zatrzymał Cię Villarreal jednak ja grając w tym sezonie co ty przeciwko nim też dostawałem lanie jednak w większości grałem rezerwami ale to nie zmienia faktu, że są mocną ekipą. U mnie jeszcze Evre mieli więc było trudniej :P. Pierwsza porażka w sumie nic nie zmienia w tabeli, nadal przewaga ogromna i możesz sobie pozwolić na jeszcze kilka wpadek ale oby było ich jak najmniej !

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: RM by, mojsesh | Pierwsza porażka w sezonie stała się faktem! |
« Odpowiedź #1395 dnia: Luty 12, 2012, 21:38:22 »
Po cichu liczyłem że wrócisz do Realui bardzo się ciesze że to zrobiłeś.
Po 13 meczach bez porażki przyszła pora na  pierwszą poważną  stratę punktów w sezonie, co ciekawe powstrzymał cię Villarreal, z których od początku kariery masz duże problemy, ale trzeba powiedzieć że porażka to w dużej mierze wina Realu, twoi piłkarze zagrali bardzo nieskutecznie, a do tego wbili sobie samobója.

Offline kmiron#10

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Wrocław
  • Wiadomości: 704
  • Dostał Piw: 14
  • Na forum od: 09.01.2010r.
Odp: RM by, mojsesh | Pierwsza porażka w sezonie stała się faktem! |
« Odpowiedź #1396 dnia: Luty 13, 2012, 00:50:40 »
Wróciłeś :D Bardzo mnie to cieszy :) Szkoda, porażki, ale przy takiej przewadze można było sobie pozwolić na małą wpadkę. Znowu zawaliła sprawę obrona... Chyba nie możecie się doczekać w Madrycie przybycia van der Viela i Suboticia, nie? ;D
Tak to czasem jest - atakujesz, atakujesz, a przeciwnycy strzelają bramki :)



Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: RM by, mojsesh | Pierwsza porażka w sezonie stała się faktem! |
« Odpowiedź #1397 dnia: Luty 13, 2012, 10:54:40 »
Mecz ciekawy jednak bardzo słaby w wykonaniu Realu. Pierwsza połowa była pod wasze dyktando, mogliście strzelić nawet trzy bramki i ustawić mecz jednak nie udało się, to goście wyszli na prowadzenie po bramce  Rossiego. Druga połowa niestety była już znacznie gorsza. Villarreal uwierzył we własne możliwości, grali dobrze i rozsądnie dzięki czemu utrzymali korzystny wynik. Bramka Diarry jeszcze bardziej was zmotywowała jednak na nic zdały się późniejsze ataki.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: RM by, mojsesh | Pierwsza porażka w sezonie stała się faktem! |
« Odpowiedź #1398 dnia: Luty 13, 2012, 11:56:17 »
UEFA Champions League
5. kolejka fazy grupowej

Królewscy awansują do fazy pucharowej!


Real Madryt 2-1 Liverpool
12' Ronaldo, 75' Benzema - 14' Khedira (Carroll)
47' Ronaldo


Real Madryt w piątej kolejce tegorocznych rozgrywek Ligi Mistrzów pokonał Liverpool czym samym zapewnił sobie awans do fazy pucharowej. Dla ekipy Królewskich bramki strzelali Ronaldo oraz Karim Benzema, a dla Liverpoolu gola zdobył były gracz Realu Madryt - Sami Khedira.

Od samego początku było wiadome, że ten mecz będzie trzymał nas w napięciu do samego końca. Królewscy zaczęli bardzo ofensywnie. Już w 12 minucie Ronaldo trafił bramkę. Portugalczyk wdał się w drybling z kilkoma rywalami po czym wyszedł sam na sam z Reina i oddał płaski strzał po ziemi. Reina mimo próby interwenci i tak skapitulował. Zaledwie dwie minuty później Liverpool zdołał wyrównać. W polu karnym piłkę wybijał Sakho. Futbolówka trafiła do Khediry, który następnie oddał mocny strzał i mógł się cieszyć ze zdobytej bramki. W kolejnych minutach to nadal Królewscy atakowali. W 29 minucie Benzema mógł zdobyć bramkę, lecz jego próba strzału została zablokowana przez któregoś ze stoperów gości. Liverpool w pierwszej połowie do głosu doszedł jeszcze w końcówce, jednak dobra postawa Casillasa nie pozwoliła na utratę kolejnych bramek przez Real.

Początek drugiej połowy przypomniał nam pierwszą. Królewscy znów ruszyli do ataków, jednak tym razem były on mało skuteczne. Ronaldo bardzo dobrze dryblował, jednak oddawane przez niego strzały były bardzo niecelne. W 75 minucie to właśnie Portugalczyk dograł do Benzemy, który wyszedł sam na sam z Reina. Francuz oddał mocny strzał, jednak Hiszpan zdołał obronić lecącą w jego stronę futbolówkę. Piłka jednak znów trafiła do Karima, który w swojej drugiej próbie się nie pomylił i wyprowadził Real na prowadzenie. " The Reds " po tym golu zaczęli częściej gościć pod bramką Ikera, jednak dobra dyspozycja całej linii defensywnej nie pozwoliła na oddanie choćby jednego strzału.

Po ostatnim gwizdku było już wiadome, że Królewscy awansuję dalej. Po tym meczu także ekipa Loewa została liderem swojej grupy, lecz aby wyjść z pierwszego miejsca Królewscy muszą jeszcze wygrać z ostatnią drużyną w tabeli jaką jest Galatasaray.

Piłkarz meczu:
Ronaldo

Statystyki i tabela grupowa:


Offline Bambaryla

  • III - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sie 2011
  • location: Polska
  • Wiadomości: 283
  • Dostał Piw: 5
  • Na forum od: 05.08.2011r.
  • You'll never walk alone
Dobry mecz zobaczyli kibice. Obie ekipy nie odpuszczały. Pod koniec pierwszej połowy atakował Liverpool, ale kapitalnie bronił Casillas. W drugiej odsłonie to ty doszedłeś do głosu. Twoje ataki przyniosły skutek w 75 minucie, gdy Benzema dobijając swój strzał strzelił gola. Następnie częściej to Liverpool gościł pod twą bramką, ale nie zdobyli już gola. Po tym meczu obejmujesz prowadzenie w grupie i jesteś blisko awansu z pierwszej pozycji.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer