Autor Wątek: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!  (Przeczytany 24740 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline TuxedoMask

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #120 dnia: Maj 16, 2012, 17:43:29 »
TuxedoMask przeczytaj sobie co napisałeś.. zaprzeczasz sam sobie..
Ja cb obrażam.. ok .. ale dlaczego ty obrażasz tych których oszukujesz??PRZEGRAŁEŚ BO BYŁEŚ GORSZY.. MIAŁEŚ PECHA, POPEŁNIŁEŚ BŁĘDY..BRAK HONORU.. poza tym nie przeczytałeś 90% postów... to widać.. choćby po tym co napisałeś..
Do życia realnego? to trzeba być skończonym nieudacznikiem żeby oszukiwać w grach.. bo czym jest gra? formą rozrywki.. i co wszystkich tak oszukujesz? bo w końcu oszukujesz też w grach video..

Nie mam zamiaru kłamać, że nie oszukuję. Mam 44 wygrane z rzędu, byłem w pierwszej 10 MLO(gdyby chciało mi się dalej oszukiwać pewnie pierwsza 3 by pękła) i mam 72% rozegranych spotkań. To, że jestem quiteerem to widać po statystykach. Pytasz czemu to robię? to oczywiste, chciałem szybko mieć najlepszych zawodników a grając uczciwie musiałbym rozegrać 3000 spotkań aby mieć to co mam po 1500 spotkań. Dzięki temu mam w sumie najlepszych graczy dostępnych w MLO i wygrywam po 8-0 z newbie to sprawia mi radość. Idę zgodnie z falą. Obecnie uważam, że wysoki ranking w MLO to ujma, ponieważ normalni gracze widzę, że mam 70% rozegranych meczy ranking pod 700 ptk i sami oddają walkowery uciekając z meczu.

Nie ekscytuj się tak tą grą i nie nawiązuj wszystkiego do realnego życia. Nie znasz mnie i nie poznasz a Twoje wywody odnośnie mojego życia prywatnego to żenada. Jakie by nie było jest moje, więc takie zaczepki są nie na miejscu.

Graj dla przyjemności a nie dla rankingu i nie spinaj się tak.
Czarna lista graczy (czyli gracze, któraych mama nie nauczyła kultury i szacunku do innych graczy)
wisniaww, oiuytrewq

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #121 dnia: Maj 16, 2012, 18:03:15 »
Skoro namawiasz do gry dla przyjemnosci, to czemu oszukujesz graczy, ktorzy chca to robic?
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline TuxedoMask

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #122 dnia: Maj 16, 2012, 18:13:54 »
Skoro namawiasz do gry dla przyjemnosci, to czemu oszukujesz graczy, ktorzy chca to robic?

Oszustwo to złe słowo, ponieważ nie używam żadnego nielegalnego oprogramowania. Mam czystą wersję gry i żadnych programów, które ingerują w rozgrywkę.
Czarna lista graczy (czyli gracze, któraych mama nie nauczyła kultury i szacunku do innych graczy)
wisniaww, oiuytrewq

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #123 dnia: Maj 16, 2012, 18:22:57 »
Co za roznica?
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #124 dnia: Maj 16, 2012, 19:41:40 »
Jakoś wcześniej się zajęli frajerem który przyznał się oszukiwaniem.. a co do życia tego kogoś.. cóż mam to w dupie.. a nie podoba mi się to że wszędzie są równi i równiejsi..poza tym nie obraziłem w poście moderatora użyłem tylko zwrotu *.........* po to by każdy dodał sobie to co myśłi.. OSZUSTWO, bo uciekanie z gry to także oszustwo...
Chciałem udzielić się na forum.. stworzyć coś co by może pomogło wyciągnąć tego szarego PESa ze średniowiecza, a FiFa ucieeeka.. Zamierzałem skupić się na trybie MLO by Konami coś stworzyło by frajerzy i nieudacznicy nie cwaniaczyli, nie udawali że są najlepsi bo uciekają.. jednakże poza kilkomo głosami i 2 zainteresowanymi pomocą nic się nie wydarzyło.. dlaczego? dlatego że to czysto polski myślenie że się nie uda.. zamiast się zmobilizować.. ale coż wisi mi to, bez łaski, za to spróbuje zrobić coś dla siebie, jedkaże mam nadzieje że moderatorzy nie usuną mojego wątku do czasu publikacji ew odpowiedzi ze strony konami..
Niestety jeszcze się nie zabrałem za list.. lecz w ciągu 2 tyg mam nadzieje wysłać to do nich..
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #125 dnia: Maj 16, 2012, 19:44:16 »
pawlodar_10 ma racje.. co za różnica.. co za różnica jak oszukujesz.. są reguły a ty je łamiesz.. udajesz pewnego siebie wielkiego zawodnika a jesteś taki sam jak poprzednik który się tu wypowiadał, poza tym gratuluje umiejętności czytania (patrz 1-szy post). Nie zamierzam się wypowiadać na tak niskim poziomie.. proponuje ci porozmawiać z kimś kto ciebie bd notorycznie oszukiwał..
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline TuxedoMask

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2012
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.04.2012r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #126 dnia: Maj 16, 2012, 20:14:38 »
Jakoś wcześniej się zajęli frajerem który przyznał się oszukiwaniem.. a co do życia tego kogoś.. cóż mam to w dupie.. a nie podoba mi się to że wszędzie są równi i równiejsi..poza tym nie obraziłem w poście moderatora użyłem tylko zwrotu *.........* po to by każdy dodał sobie to co myśłi.. OSZUSTWO, bo uciekanie z gry to także oszustwo...
Chciałem udzielić się na forum.. stworzyć coś co by może pomogło wyciągnąć tego szarego PESa ze średniowiecza, a FiFa ucieeeka.. Zamierzałem skupić się na trybie MLO by Konami coś stworzyło by frajerzy i nieudacznicy nie cwaniaczyli, nie udawali że są najlepsi bo uciekają.. jednakże poza kilkomo głosami i 2 zainteresowanymi pomocą nic się nie wydarzyło.. dlaczego? dlatego że to czysto polski myślenie że się nie uda.. zamiast się zmobilizować.. ale coż wisi mi to, bez łaski, za to spróbuje zrobić coś dla siebie, jedkaże mam nadzieje że moderatorzy nie usuną mojego wątku do czasu publikacji ew odpowiedzi ze strony konami..
Niestety jeszcze się nie zabrałem za list.. lecz w ciągu 2 tyg mam nadzieje wysłać to do nich..

Konami dobrze wie, że nic się nie dzieje dlatego nic nie robi. Zawsze znajdzie się gruba rozgoryczonych graczy, którzy będą szukali dziury w cały. Prawda jest taka, że dobry gracz będzie sobie świetnie radził w MLO, ponieważ nie można zwalać wszystkiego na oszustów. Sam mam ponad 600 wygranych meczy i jakoś nikt się w nich nie rozłączył a to 40% wygranych, czyli nie ma tragedii.

Konami nie dba o Twój list, o ile ci odpisze to listem standardowym, który wysyłają do każdego "petenta" i tyle będzie w temacie twojej ogólnopolskiej akcji.

Skończ tą żenadę z akcją, która nie ma szans powodzenia.

KONAMI LOVE CHEEATERS
Czarna lista graczy (czyli gracze, któraych mama nie nauczyła kultury i szacunku do innych graczy)
wisniaww, oiuytrewq

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #127 dnia: Maj 16, 2012, 20:27:59 »
Nie zamierzam się wypowiadać na tak niskim poziomie.. proponuje ci porozmawiać z kimś kto ciebie bd notorycznie oszukiwał..
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline komiks

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Gru 2008
  • location:
  • Wiadomości: 199
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.12.2008r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #128 dnia: Maj 17, 2012, 20:28:17 »
chłopy, grajta w legends online tam ni ma cziterów
**********************************************************************************************************************************

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #129 dnia: Maj 19, 2012, 16:18:51 »
ee yy a jak w to sie gra?? tj jak to wyglada doglebniej
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline unkas

  • Najlepsza jedenastka świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 486
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 11.03.2007r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #130 dnia: Czerwiec 19, 2012, 18:11:52 »
wygrajcie turniej dnia lub puchar dnia grając zespołami równymi czyli po 3,2,4 gwiazdki to jest coś a nie takie żenua jak MLO z samymi cyborgami .....

Offline rafaler

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 58
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.10.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #131 dnia: Czerwiec 28, 2012, 14:18:41 »
REJESTRACJA lub LOGOWANIE tu mam kilku swoich

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #132 dnia: Lipiec 07, 2012, 02:27:17 »
Akcja nie miała jednak sensu..nie znaleźli się tu ludzie, za granicą z tą garstką którą miałem kontakt się zatracił, ogólnie tematy mlo mam już głęboko..nie chce mi się tego kontynuować..
PES 13' kupie dopiero wtedy jak przeczytam sobie komenty "mięsa armatniego" że tak powiem.. by się przekonać czy warto.. a jak nie warto to wiadomo co:)
Do konami trza wysłać paczkę, bo list 1. może się zgubić a 2 płyty się mogą połamać.. a paczką to i dużo większy koszt..

PS. nie miałem zamiaru nikogo urazić.. temat zamykam, jeśli się znajdzie jakiś zapaleniec to PW

Pozdrawiam
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #132 dnia: Lipiec 07, 2012, 02:27:17 »