Autor Wątek: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!  (Przeczytany 24763 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« dnia: Kwiecień 03, 2012, 01:49:17 »
Witajcie, ilu z was zostało oszukanych w trybie Master League Online? Ilu z was wygrywając mecz przez jakąś (pipusie) go przegrało? zapewne wiele.. Oszukiwanie w MLO szerzy się jak terroryzm, i nim jest.. coraz więcej ludzi - ludzi uczciwych ma dosyć tego. Ilu z was zastanawiało się czy kupi nową wersje PES'a czy Fify? Tworze ten wątek ponieważ mam tego dość.. i mówię NIE!
Jeśli jesteś w.w "pipusią" nie wypowiadaj się.. a najlepiej wyjdź.. jeśli twierdzisz że to co chce stworzyć jest bez sensu.. wyjdź.
Temat poświęcam ludziom którzy także chcą spróbować coś zrobić..
Poszukuje ludzi którzy poprą moją inicjatywę i podpisując się pod moim listem do Konami Digital Entertainment. Mam zamiar wysłać list oraz emaila, lecz myślę iż w liście w odróżnieniu od emaila zamieszczę filmy, które pokazują jak ludzie oszukują..
Dlaczego to robię?
Otóż odpowiedź jest jasna.. ZOSTALIŚMY oszukani przez Konami, kupowaliśmy grę w której nie było nic mowy o oszukiwaniu nas przez innych graczy, byliśmy pewni że będziemy grać z uśmiechami na twarzy, lub ze smutkiem po CZYSTO SPORTOWEJ przegranej, to Konami nie dopracowało zabezpieczeń, to oni są temu winni.. podobno każdy nieco bardziej ogarnięty gracz komputerowy wie jak cheatować w Pes'ie.. ja nie wiem, może ktoś się podzieli wiedzą by zamieścić ja w liście,  I TYLKO DO TEGO CELU!!
Dlaczego wpadłem na ten pomysł?
Przypomniało mi się że kiedyś mój tata wysłał paczkę ze swoją nawigacją Mio, zepsuła się po kilkunastu h pracy, po kilkunastu dniach otrzymał nową nawigacje GPS, pamiętam że użył słów "jeśli jesteście szanującą się oraz nas klientów firmą.." dodatkowo w liście otrzymał przeprosiny, lecz wiadomo przeprosiny to można sobie wsadzić że tak powiem, ważne są czyny.
Zapraszam wszystkich UCZCIWYCH graczy do wzięcia udziału w projekcie, jeśli ktoś chce bardziej pomóc zapraszam do pisania PW
Od ludzi podpisujących się pod naszym listem wymagał bym chyba (ponieważ jeszcze nie wiem do końca) :
Godności (Imię nazwisko)
login (dane sobie spisze, czyli il meczy, i stany procentowe zakończenia meczy)
e mail podany w grze
Nie będę się bardziej rozwodził w moich przemyśleniach, to zostawię sobie dla siebie i ew. zainteresowanych.
Pozdrawiam wszystkich
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2012, 02:09:31 wysłana przez mateusz9966 »
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami?
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 03, 2012, 15:52:17 »
Fajna inicjatywa, tylko zauwaz ze aby KONAMI wzielo sobie to do serca powinno to sie odbyc na skale ''swiatowa'' bo jezeli od nas z PL poprze to 100 , 300 czy 500 osob - a wiesz jak ciezko bylo z petycja o PL PES'a 12 to bd ciezko..
" border="0" border="0

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami?
« Odpowiedź #2 dnia: Kwiecień 03, 2012, 16:00:12 »
Z całego serca życzę żeby to się udało.

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami?
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 03, 2012, 17:14:02 »
Dziękuje, mam nadzieje że Konami czytając list poszanuje nas jako ich klientów, zwracam się do Państwa na tym forum ponieważ jak wspomniano potrzeba pewnej liczby osób, jednakże jeśli się nikt nie znajdzie to nie będę rozpaczał, wyśle list jako jednostka, a nie przedstawiciel pewnej grupy którą chce stworzyć, może w pojedynkę także się uda.
Pozdrawiam
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline |2udy

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location: SHITlandia 666
  • Wiadomości: 113
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 10.01.2007r.
  • Ping pong najlepszy!
    • Status GG
    • judgementcrematorium
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami?
« Odpowiedź #4 dnia: Kwiecień 03, 2012, 18:20:08 »
Nie wymagajcie za dużo! Olejcie wszystko! Producenci dobrze chcą! Oszukują gracze z reguły! Ja już nie gram, bo za stary jestem i refleksu nie ma! Też grać z czasem przestaniecie! Gracze to nie są świętoszki, ani aniołki! Kiedyś na pijackich turniejach napatrzyłem się offline na to! Oszukiwanie w grach to genetyka i socjalizacja 50/50 dajmy wyjściowo taką skalę! Geny kształtują socjalizację i na odwrót! To nie ich wina, możnaby powiedzieć, ale są poczytalni i świadomi! Dr Kimberly Young pisała, że internauci miewają zaburzenia psychiczne i to często niezdiagnozowane. Jednym słowem nabijają statystyki i o FAIR PLAY w wielu przypadkach zapomnijcie. A z jakiej racji KONAMI, czy EA Sport's ma wiedzieć kiedy i kto Was oszuka, albo rozłączy się z nerwów, bo przegrywa lub na złość. To jakby Ci auto ukradli i producenta byś się  czepiał, że o tym nie informował, że kradzież jest możliwa. GPS - GŁUPI PROWADZI SAMOCHÓD!
"Kopali tę piłkę pół życia swego biegając niczym w transie po trawie zielonej. . . gonili jak głupcy i nic nie ugrali! Kości gruchały, a karetki na syglane sunęły do nich oplacone z podatków naszych! A można przecież było w komara ciąć!.

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami?
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 03, 2012, 18:30:00 »
Przykład kradzieży samochodu jest zły ponieważ to w wielkiej mierze zależy od nas czy nam go ukradną.. Konami źle się przygotowało do tego, źle zabezpieczyli grę przed ów wymienionym zjawiskiem. Temat jest poświęcony ludziom którzy chcą stworzyć coś więcej a nie siedzieć na pupie i komentować innych samemu nic nie robiąc, bez urazy..
Czy w Fifie też jest takie rozległe zjawisko? To firmie Konami powinno na nas zależeć, ponieważ ich byt zależy od nas.. od graczy
Pozdrawiam
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami?
« Odpowiedź #6 dnia: Kwiecień 03, 2012, 18:47:49 »
Ale myslisz ze KONAMI nie zdaje sobie sprawy z tego ze zawalili.. I to jest chyba najgorsze, bo ile razy sie mowilo ze GK to tragedia oni mowili ze w koncu poprawia bramkarzy a potem co bylo to sami widzielismy.. ::) ::)
" border="0" border="0

Offline ElShaarawy92

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 102
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.02.2010r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami?
« Odpowiedź #7 dnia: Kwiecień 03, 2012, 19:08:47 »
Nie zostałem oszukany przez Konami, tylko przez graczy którzy to robią, co to Japończyki mają o wszystkim myśleć? Dla nich ta gierka bez żadnych paczy jest zajebista, i cała Azja w to chętnie popitala.
Masz oryginalną wersję PES'a 2013, a nie grasz online? Zgłoś się do mnie, chętnie odkupię online pass.

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami?
« Odpowiedź #8 dnia: Kwiecień 03, 2012, 19:28:23 »
Jeśli ktoś nie czuje się oszukany przez Konami to jego sprawa, ale kupując grę czy było gdzieś zamieszczone że mogą zdarzać się sytuacje oszukiwania przez innych graczy? choćby na opakowaniu? ja nic nie widzę, są podane informacje lecz tej w.w nie ma, choćby na Gran Turismo pamiętam było chyba coś takiego że ludzie chorzy na padaczkę nie powinni w to grać (lecz było to inaczej opisane) Ja kupując te grę byłem przekonany że w MLO będę mógł CZYSTO SPORTOWO rywalizować z innymi, niestety okazało się że tak nie jest, rozumiem żeby było to raz na kilkadziesiąt meczy, ale żeby zjawisko występowało 1-2 na 10 to już przesada.. ja przez oszustów mam 85-86% więc to średniak u uczciwych ludzi. Widzę że moja inicjatywa nie ma zbyt wielkiego poparcia, 2 soby mnie tylko poparły, więc jeśli ktoś twierdzi że to nie ma sensu to jego sprawa ja będę dążył do celu, jak nie tu to gdzieś indziej, jednakże temat aktualny cały czas, jeśli macie jakieś filmiki z oszustami proszę na PW pisać, i pozwolić mi na wysłanie go pod miejsce wspomniane w 1 poście, filmów nie będę używał w innych celach.
Wiem że jestem jeden wśród wielu, ale może pociągnę za sobą ludzi do tego.
Pozdrawiam
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline dealbrooklyn

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 95
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2012r.
  • Hip-hop death blow
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami?
« Odpowiedź #9 dnia: Kwiecień 03, 2012, 19:43:11 »
mój poziom wkur.wienia pewnego złego dnia osiągnął szczyt...
wtedy postanowiłem poszukać jak te dzieci i ludzie z kompleksami cheatują...

co się okazało?
Zrozumiałem na czym polega sekret tej zajebistości. Od tego momentu jestem wstanie zrozumieć Konami.

Otóż sposób w jaki ludzie opuszczają grę jest banalny jednak nie napiszę go tutaj z prostych przyczyn (regulamin).
Jednak w sieci jest tego tyle że aż żal na to patrzeć. Ja osobiście dodarłem do sposobu który wykorzystuje 95% graczy którzy
opuszczają mecz... W tym sposobie nie biorą udziału programy trzecie a wbudowane narzędzie które jest w każdym systemie
jaki mamy w domu.

Konami nie może odpowiadać za coś co jest dostępne w każdym domu i do tego jest legalne. Również nie może zabronić Microsoftowi
używania tego w systemach operacyjnych bo jest to jedno z głównych narzędzi na którym opiera się system. Droga sądowa również nie
wchodzi w grę ponieważ Konami przy Microsofcie jest jak człowiek stojący pod Eiffla.

Jednak jest sposób aby to zwalczyć. Dość prosty. Skoro ja wiem jaki programiści z Konami powinni też na to wpaść i zrobić bardzo dobry kod
pod nową część... Nie opiszę go ze względu na to że musiałbym podać sposób cheatowania :D
"Nie Jestem Nowoczesny i wychodzę z założenia... Że wolę słuchać ciszy niż głupiego Pierd0lenia"

Offline domel86

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami?
« Odpowiedź #10 dnia: Kwiecień 03, 2012, 20:27:08 »
w MLO nie da sie pograc wygrywasz z typem wyzej notowanym i on sie rozlacza a tobie nalicza mecz  i zero kasy ...
tragedia na poczatku jak zaczynalem grac w p12 to nie bylo takiego zjawiska kto sie rozlaczal naliczajo mu  Walkovera a to tobie kase za wygrana, teraz jakies nie porozumienie .....

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami?
« Odpowiedź #11 dnia: Kwiecień 03, 2012, 20:39:32 »
domel86 Właśnie o tym mówie, i szukam ludzi którzy podpiszą się pod moim listem, i pomogą mi.. jeśli macie jakieś filmy jak ktoś podczas waszego meczu się rozłącza to piszcie na PW ja to nagram, napisze obszerny list i wyśle do Konami.
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami?
« Odpowiedź #12 dnia: Kwiecień 04, 2012, 01:11:54 »
Kolejny dzień mija.. dziś trafiłem na jedna pipusie.. żeby tylko.. kolo tak się odgrażał.. a jak przegrywał 5:1 zaczął lagować.. mało tego wcale lepszy nie był, choć ja nie jestem specem mistrzem geniuszem w pesa to miałem dużą przewagę.. i co koniec meczu 0 kasy ale na szczęście nie było walkowera.. więc kontrakty się nie skurczyły.. chyba że tak? PODAJE LOGIN IsmaYcriss07 jeden gość był na tyle "miły" że przerwał połączenie przegrywając 4:0 do 16 czy 18 min meczu potem 2 samobóje i w ok 22 min się rozłączył i ja dostałem całą pule..
Może to zabrzmi głupio ale trzeba działać a na pokładzie tylko ja... Znalazłem materiał jak lagować podczas gry, jednakże czy to daje korzyści w postaci walkowera dla CHEATERA nie wiem.. wiem że to daje tyle że za mecz i CHEATER i poszkodowany dostają po 0 przynajmniej dziś jeden Wuj mnie tak ograbił no i we wspomnianym materiale było zawarte
NIE jestem społeczniakiem, ale chce zrobić coś dla siebie i ludzi.. jak pan pod loginem "pentanoza" który wydał dla nas spolszczenie, jeśli trzeba będzie, jeśli znajdą się ludzie zainteresowani projekt zrobi się na większa skale, lecz niestety jestem sam narazie
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline domel86

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 16
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 07.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami?
« Odpowiedź #13 dnia: Kwiecień 04, 2012, 14:12:04 »
teraz prawie gralem szpila w MLO gosciu dotal bramke i od razu sie rozlaczylo.....
coz za przypadek ze akurat po bramce cos zerwalo polaczenie ...
tragedia .
pes13 mozie nie jak to ma tak dalej wygladac..
wole pograc z znajomymi na kanapie......

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami?
« Odpowiedź #14 dnia: Kwiecień 04, 2012, 14:35:12 »
@domel86 a walkower był na czyją korzyść? dlatego proszę was o pomoc, lepiej siedzieć na dupie i płakać po przegranym (prawie wygranym) meczu czy spróbować coś zrobić? nagrywajcie filmy, piszcie na PW oraz jeśli ktoś zna sposoby cheatowania niech się podzieli.. będą one wykorzystywane tylko do zamieszczenia w liście.
Pozdrawiam
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline rafaler

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 58
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.10.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami?
« Odpowiedź #15 dnia: Kwiecień 04, 2012, 15:15:41 »
ja jedynie co robie to nagrywam frapsem i wystawiam na youtuba gagatków, pisalem do konami to gowno robia w tym kierynku czas zmienic gre na fife niestety jak cos to moja lista kilku oszustow

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>&context=C4ec1af3ADvjVQa1PpcFM9OVs_CjzbYzAGpU8ELbqOhrtz5w3sqVc=

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>&context=C4a15347ADvjVQa1PpcFM9OVs_CjzbYymgzHGUQrK_F8gyEbkCvQw=

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>&context=C4db3f85ADvjVQa1PpcFM9OVs_CjzbY4D3gTBK7LS-SAoMcOaU2gc=

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>&context=C41abf2eADvjVQa1PpcFM9OVs_CjzbY6Y0LmaDsvItGt36-nTy4EU=

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>&context=C493e11aADvjVQa1PpcFM9OVs_CjzbY0miJG_hXFqYnM08of5N1SA=

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>&context=C448285bADvjVQa1PpcFM9OVs_CjzbY3cCOKpHmaXPp-NZLP9H_x4=
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 04, 2012, 15:25:25 wysłana przez rafaler »

Offline rafaler

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 58
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.10.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami?
« Odpowiedź #16 dnia: Kwiecień 04, 2012, 15:20:54 »
a swoja droga mogli by wprowadzic nagrywanie meczy mozna latwo wywnioskowac kto spier...ł :D

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami?
« Odpowiedź #17 dnia: Kwiecień 04, 2012, 16:36:15 »
z youtube.com myśle że wszystkie filmy nagram na płyty dvd, lecz jeśli macie jakieś swoje to prosze piszcie na pw, wczoraj zerknąłem na szybko w poszukiwaniu zagranicznych forów, coś znalazłem lecz to tylko na szybko, jeśli ktoś ma czas może się z tematem zapoznać
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline gooose

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami?
« Odpowiedź #18 dnia: Kwiecień 04, 2012, 18:31:37 »
Ja wrócę do 11 bo jak już wcześniej pisałem w 12 nie gram. OrangeQc czyli lider D1 robi taki myk ze gra się zawiesza zanim mecz się zacznie z początku nie wiedziałem co się dzieje wiec się rozłączałem dostając 3:0,później postanowiłem poczekać  zeszło 40min ten idiota rozłączył się po rozpoczęciu meczu.

To jest dopiero oszust i porażka konami.

Offline rafaler

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 58
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.10.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami?
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 04, 2012, 22:19:56 »
to ja tu mam takiego pacjeta rozlaczyl sie  0 kasy i 0:3 zobacz
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>&context=C4db3f85ADvjVQa1PpcFM9OVs_CjzbY4D3gTBK7LS-SAoMcOaU2gc=&noredirect=1

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Zostałeś oszukany przez Konami?
« Odpowiedź #19 dnia: Kwiecień 04, 2012, 22:19:56 »