Autor Wątek: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!  (Przeczytany 24766 razy)

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #40 dnia: Kwiecień 08, 2012, 23:35:11 »
o co chodzi ::) ??? :D :D :D
" border="0" border="0

Offline Risto-pl

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location: Wałbrzych
  • Wiadomości: 506
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.03.2007r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #41 dnia: Kwiecień 09, 2012, 06:47:37 »
są tacy ludzie i nic nie zmienisz tu masz grają tak  REJESTRACJA lub LOGOWANIE  dostając spierdziela i jeszcze konami mnie ukarało  ;D ;D ;D
piłka flak i pkt ;D napisałem do konami odpowiedż to same pierdoły szkoda do nich pisać ;)
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 09, 2012, 06:54:06 wysłana przez Risto-pl »

Offline FlamingAwe

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2012r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #42 dnia: Kwiecień 09, 2012, 11:05:34 »
FlamingAwe -  nie wierze w to co czytam ??? Ale cóż takie pokolenie nam rośnie beż żadnych wartości. W '39 prawdopodobnie został byś kolaborantem 1 klasy, może nawet dostałbyś certyfikat rasy panów. Swoją drogą nie ufam ludziom, którzy oszukują w tak błahych sprawach jak pes, jeśli dany osobnik nie może powstrzymać się przed pokusą zdobycia kilku dodatkowych pkt w rankingu, to jak ma się oprzeć żeby nie oszukiwać w sprawach poważnych kiedy na przykład chodzi o pieniądze etc. Btw Awe, matkę, ojca, przyjaciół też oszukujesz? Bo czytając Twoje wypowiedzi wychodzi, że taką masz filozofię.

Nie jestem już młody. Mam blisko 30-stki. Moje doświadczenie życiowe pokazuje, że tylko dzięki oszustwu można coś osiągnąć, inaczej się nie da. Aby coś osiągnąć musisz pod kim "dołki kopać" to stara prawda której się trzymam od kilku lat i przynosi to konkretne korzyści.

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #43 dnia: Kwiecień 09, 2012, 11:54:44 »
Risto-pl  co ci odpisali dokładnie?
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline dealbrooklyn

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 95
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2012r.
  • Hip-hop death blow
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #44 dnia: Kwiecień 09, 2012, 19:33:47 »
Kiedy przegrywam 3:0 a jest 89 minuta to raczej już się nie podniosę, więc "rwę" połączenie i to ja wygrywam 3:0. Prawdziwemu graczowi powinna wystarczyć świadomość, że wygrywał ze mną 3:0... hahaahahaha i przepadło, niech sobie strzeli w łep z tego powodu xDxDxD

strzelić to ty sobie powinieneś... najlepiej w ręce żebyś nie mógł grać... w głowę to byłoby za łatwe...
"Nie Jestem Nowoczesny i wychodzę z założenia... Że wolę słuchać ciszy niż głupiego Pierd0lenia"

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #45 dnia: Kwiecień 09, 2012, 21:43:22 »
Dzieciak już swoje powiedział, zostawmy go i skupmy się na Temacie
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #46 dnia: Kwiecień 10, 2012, 02:06:25 »
Kolejny dzień, i kolejny lamer.. tym razem polak, nasz człowiek "pateusz7" nie pasowało mu że mam support na 2/4 czy 3/4 już nie pamiętam.. jakby to miało jakieś znaczenie.. jak by był mądry to by sobie w ustawieniach zmienił że podobne ma mu wyszukiwać w meczach. Wygrywałem po 1 połowie w drugiej przyznał że i tak ucieknie więc lepiej niech przegram mecz i będę miał kasę.. no to cóż mogłem zrobić lepsze 2.3 mln niż 0 na 2-gą połowę "wyszedłem" mało zmobilizowany.. strzelił mi bramkę, potem ja sobie wbiłem bramkarzem by zakończyć te żenadę, specjalnie przegrałem by dostać te kasę.. mam porobione prt. screeny jeśli was interesuje to co tam było, to mogę je dodać lecz powiedzcie mi wcześniej proszę jak się tu dodaje zdjęcia. Oczywiście Konami przetłumaczę te słowa.. te nie cenzuralne hmm kilka literek zakreślę, bo jednak nie wypada. Szczerze powiem wam moi drodzy czytelnicy iż coraz poważniej rozważam sprzedaż mojego konta.. wraz z oryginalną grą.. byłem z Konami od ISS'a tego teoretycznie drugiego bo pierwszy był chyba ISS 98'
Po załatwieniu swoich spraw osobistych, zamierzam zabrać się za list do konami, napisze go w 3 językach, jakoś sobie poradzę z tym, chyba że ktoś bd chciał pomóc w przetłumaczeniu go
Dodam także ze swojej strony że niestety nikt nie zgłosił zainteresowania podpisaniem się pod listem, cóż zawsze mogę sam to zrobić, jednakże dalej licze na WAS, i waszą pomoc.. filmy, zdjęcia, prt sc .
Pan podpisujący się loginem: Chuca ma sporo racji "nie wierze w to co czytam  Ale cóż takie pokolenie nam rośnie beż żadnych wartości. W '39 prawdopodobnie został byś kolaborantem 1 klasy, może nawet dostałbyś certyfikat rasy panów. Swoją drogą nie ufam ludziom, którzy oszukują w tak błahych sprawach jak pes, jeśli dany osobnik nie może powstrzymać się przed pokusą zdobycia kilku dodatkowych pkt w rankingu, to jak ma się oprzeć żeby nie oszukiwać w sprawach poważnych kiedy na przykład chodzi o pieniądze etc. Btw Awe, matkę, ojca, przyjaciół też oszukujesz? Bo czytając Twoje wypowiedzi wychodzi, że taką masz filozofię."
Ja mam 20 lat (staram się być uczciwy i kulturalny - życie tego wymaga) i także mogę stwierdzić że pokolenie nam dziadzieje.. poznałem kiedyś kilka osób które nie miało żadnych zainteresowań..........dosłownie.. więc Pan Chuca (pozwole sobie tak napisać)
Pozdrawiam
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline gooose

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #47 dnia: Kwiecień 10, 2012, 09:19:28 »
Nie ma co się przejmować FlamingAwe starzeje się gość ( chociaż jak jestem starszy) i takich popelin nie wypisuje próbuje zabłysnąć a powinien zmienić po prostu dilera.

Gorzkie żale do konami nic nie dadzą bo tam pracuje jakieś stado baranów nie programistów.
Ja wróciłem po miesiącach spędzonych z ISS98 do pesa11 i to co ta gra wyprawia to się w pale nie mieści.Nie dziwie sie tez graczom ze uciekaja jak nie da sie wygrać składem za 200baniek z ruskinami to lepiej uciec niż wbić pada w monitor.

Offline dealbrooklyn

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 95
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2012r.
  • Hip-hop death blow
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #48 dnia: Kwiecień 10, 2012, 11:23:37 »
Nie ma co się przejmować FlamingAwe starzeje się gość ( chociaż jak jestem starszy) i takich popelin nie wypisuje próbuje zabłysnąć a powinien zmienić po prostu dilera.

Gorzkie żale do konami nic nie dadzą bo tam pracuje jakieś stado baranów nie programistów.
Ja wróciłem po miesiącach spędzonych z ISS98 do pesa11 i to co ta gra wyprawia to się w pale nie mieści.Nie dziwie sie tez graczom ze uciekaja jak nie da sie wygrać składem za 200baniek z ruskinami to lepiej uciec niż wbić pada w monitor.

Odnosząc się do Twojego ostatniego zdania... kupić jest łatwo - zwłaszcza w obecnej edycji... a umiejętność gry to inna sprawa... ja sam mam czasami problemy z graczami którzy mają 10x gorszy skład od mojego ale tylko do czasu - wystarczy ich zmęczyć... ja sobie cenie umiejętność myślenia w grze... jeśli ktoś jest świadomy tego co robi na boisku bardzo dobrze się wtedy gra...

Mój top gracz z Polski to Reksio... spoko Typ i do tego bardzo dobrze gra... jak widzę że w MLO wyskoczy mi on, odrazu mi się chce grać bo wiem że meczyk będzie świetny i oby więcej takich graczy na przyszłość. :D

edit.
od wczoraj ta gra przechodzi sama siebie...
skurwysyństwo się tak szerzy że szkoda gadać... na dzień dzisiejszy konami może zrobić dla mnie super zajebistą grę tak wypasioną że zgniecie FIFE 1000x... ale jak nie poprawią tego gówna z uciekaniem to nie widzę powodów na zakup gry...
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 10, 2012, 13:50:02 wysłana przez dealbrooklyn »
"Nie Jestem Nowoczesny i wychodzę z założenia... Że wolę słuchać ciszy niż głupiego Pierd0lenia"

Offline pawlodar_10

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Sty 2009
  • location: Warszawa
  • Wiadomości: 2837
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.01.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #49 dnia: Kwiecień 10, 2012, 23:13:37 »
Nie możecie grać przez pesleague?
" border="0
Only the dead have seen the end of war.

Offline dealbrooklyn

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 95
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2012r.
  • Hip-hop death blow
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #50 dnia: Kwiecień 10, 2012, 23:30:27 »
Nie możecie grać przez pesleague?

zrozum to że jak kupuje grę to oczekuje że włączam ją i gram spokojnie... a nie rejestruje się na forum, zapisuje do ligi, trzymam się jakiś terminów, instaluje programy które umożliwią mi komunikację aby rozegrać mecz i do tego muszę zdać raport... nie na tym to polega

;)
"Nie Jestem Nowoczesny i wychodzę z założenia... Że wolę słuchać ciszy niż głupiego Pierd0lenia"

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #51 dnia: Kwiecień 11, 2012, 11:57:42 »
Gdyby pesleague dawało taką formę rozgrywki jak jest w samym pesie to ja bym grał, lecz z tego co się orientuje pesleague nie ma własnego mlo gdzie można kupować i sprzedawać, sprzedawać i kupować zawodników, a głównie w tym celu kupiłem sobie pesiora.
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline Risto-pl

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location: Wałbrzych
  • Wiadomości: 506
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.03.2007r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #52 dnia: Kwiecień 11, 2012, 17:14:23 »
Risto-pl  co ci odpisali dokładnie?
abym odblokował w ruterze porty a ja mam modem  ahahaha coś o patchach i same tam bzdury o łączu tak więc myśle że to automat wysłał abym się odczepił od nich

Offline dealbrooklyn

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 95
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2012r.
  • Hip-hop death blow
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #53 dnia: Kwiecień 11, 2012, 20:32:12 »
nie wysyłajcie wiadomości do pomocy konami na temat cheaterów...

każdy dostaje tą samą odpowiedź... konami na to zlewa i umywa ręce...
dlatego pisanie takich wiadomości jest stratą czasu...
"Nie Jestem Nowoczesny i wychodzę z założenia... Że wolę słuchać ciszy niż głupiego Pierd0lenia"

Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #54 dnia: Kwiecień 12, 2012, 13:53:01 »
Spadek sprzedaży o kilka % powinien im dać do myślenia.. bo po co kupować PES 2013 skoro ma być on do ..(pupy)?
Ja sam nie wiem czy kupie nową edycje.. napewno nie jeden z was będzie wspierał fife.. moi koledzy już na fifie jada.... co mnie zawsze dziwiło
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline gooose

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #55 dnia: Kwiecień 12, 2012, 21:19:06 »
Wiec nie dziwne ze pes 12 sprzedał się w krotności 3 razy mniejszej niż fifa.

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Ja 13 nie kupie oryginalnej napewno.


Offline mateusz9966

  • V - ligowiec
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Lis 2011
  • location: ino ślonsk
  • Wiadomości: 258
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 08.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #56 dnia: Kwiecień 12, 2012, 21:25:06 »
Panie gooose dziękuje za link z tą wiadomością, na pewno znajdzie się ona w liście
Chcesz być traktowany poważnie? traktuj innych z powagą.. to ci da szacunek

Offline gooose

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #57 dnia: Kwiecień 13, 2012, 08:24:22 »
Ten list czy co tam chcesz nic ci nie da.Dziennie dostają pewnie kilkaset zgłoszeń o oszustach i zlewają to i was bo kupujecie ten szajs dalej.

Offline rafaler

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location:
  • Wiadomości: 58
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.10.2011r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #58 dnia: Kwiecień 14, 2012, 13:57:49 »
panowie dodajemy do znajomych:
REJESTRACJA lub LOGOWANIE

kanal youtube:

REJESTRACJA lub LOGOWANIE

Offline FlamingAwe

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2012r.
Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 15, 2012, 08:35:15 »
edit.
od wczoraj ta gra przechodzi sama siebie...
skurwysyństwo się tak szerzy że szkoda gadać... na dzień dzisiejszy konami może zrobić dla mnie super zajebistą grę tak wypasioną że zgniecie FIFE 1000x... ale jak nie poprawią tego gówna z uciekaniem to nie widzę powodów na zakup gry...

Przestań płakać oszuści muszą nabijać na kimś punkty, jesteś mięsem armatnim i tyle.

Gracz który gra uczciwie i sam się nie rozłącza ma ok 95% rozegranych spotkań. Więc na 100 spotkań będziesz miał maksymalnie ok 10 rozłączeń ale jak wygrasz pozostałe 90 i tak będziesz miał 90% wygranych i będziesz pierwszy w rankingu.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Zostałeś oszukany przez Konami? podpisz się pod listem!
« Odpowiedź #59 dnia: Kwiecień 15, 2012, 08:35:15 »