Autor Wątek: Los Ches - TRANSFERY - MLODY TALENT W VALENCII! -- kom za kom.  (Przeczytany 38149 razy)

0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Valencia CF - Przegrana w LM!
« Odpowiedź #40 dnia: Grudzień 05, 2011, 19:05:59 »


Kolejne pewne 3 punkty! Piatti strzela!



Mecz jak każdy inny z ligowym średniakiem. Ossasuna, bo to dzisiaj tę drużynę podejmowaliśmy. Przed meczem z Arsenalem w lidze mistrzów niektórzy mogli odpocząć, a niektórych zdjąłem z boiska w 2 połowie. Po raz kolejny zaufałem Pablo Piattiemu, mimo wielu ataków na mnie ze strony dziennikarzy, ja uparcie stawiałem na niego. Na tym chłopaku leży zbyt duża presja. On też wie, że mu nie idzie, ale musi jakoś to zrzucić z siebie. W pierwszej połowie inicjatywa należała do nas. To my posiadaliśmy dłużej piłkę, jednak brakowało ostatniego podania. 2 połowa to już zdecydowanie dla nas. Cieszy kolejna bramka strzelona po stałym fragmencie gry. A kto strzelił? Chyba wiadomo. Mathieu :) Gość mierzy 190cm, więc grzechem by było gdyby nie strzelał bramek głową... Tak swoją drogą on wszystkie swoje dotychczasowe bramki strzelił właśnie z główki :) Ale wracając do Piattiego, 1 połowa przeciętna w jego wykonaniu, czasami wychodziły mu szarże lewą stroną, ale dużo niedokładności z jego strony. Ja jednak zostawiłem go na boisku, mimo początkowych myśli o zmianie go w przerwie. Odpłacił mi się. Po dobrym podaniu piłki na 16 metr od Jonasa, Piatti pewnie, pięknym podkręconym strzałem pokonał bramkarza. Ten gol jakby odblokował chłopaka. Zaczął grać po prostu fenomenalnie. Teraz chyba zamknąłem usta wszystkim krytykom, którzy nie rozumieli moich decyzji o wpuszczaniu od pierwszych minut Pablo Piattiego. Pablo był szczęśliwy jak nigdy. Pochwaliłem chłopaka po meczu, mocno na to zasłużył.



Statystyki z meczu




Reakcja po bramce Piattiego.


Piatti w końcu strzela. Radość po golu



Konferencja po meczu :



"Piatti to fenomenalny piłkarz"

" Pewne 3 punkty na naszym koncie i ciągle utrzymujemy kontakt z czołówką. Teraz czeka nas arcyważny mecz z Arsenalem. Który musimy wygrać, jeżeli chcemy zająć pierwsze miejsce w grupie. Jeśli nie daj Boże przegramy, w Napoli będziemy grać o wszystko. Co do Pablo, to uparcie twierdziłem, że to fenomenalny piłkarz. W końcu to pokazał. Wy tylko umiecie krytykować go. On wiedział, że mu nie idzie i musiał to z siebie zrzucić. W tym meczu mu się to udało. Teraz będzie tylko lepiej. "

Galeria

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE


 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 05, 2011, 19:51:42 wysłana przez mpoesp »

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Valencia CF - Pewne 3 punkty! PIATTI W KOŃCU STRZELA! ARCYWAŻNY MECZ W LONDYNIE.
« Odpowiedź #41 dnia: Grudzień 05, 2011, 19:49:16 »
Grupa LM
Valencia 9
Arsenal 6
Napoli 6
Besiktas 6

Offline rafals00

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.07.2009r.
Odp: Valencia CF - Pewne 3 punkty! PIATTI W KOŃCU STRZELA! ARCYWAŻNY MECZ W LONDYNIE.
« Odpowiedź #42 dnia: Grudzień 05, 2011, 20:57:17 »
Dobry mecz w lidze. Spróbuj wgrać swoją grupę LM ale chociaż awansować do pucharowej. powodzenia

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: Valencia CF - Pewne 3 punkty! PIATTI W KOŃCU STRZELA! ARCYWAŻNY MECZ W LONDYNIE.
« Odpowiedź #43 dnia: Grudzień 05, 2011, 20:57:32 »
W pierwszej połowie Piatti nie zachwycił, ale ostatecznie swoje zrobił. Pewnie ograłeś ekipę z Pampeluny i życzę Ci podobnego wyniku z Arsenalem. ;P

Offline Emilek1908

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location: Łódź
  • Wiadomości: 729
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 08.11.2009r.
  • Support your local football team!
  • Gram w: FIFA 16
Odp: Valencia CF - Pewne 3 punkty! PIATTI W KOŃCU STRZELA! ARCYWAŻNY MECZ W LONDYNIE.
« Odpowiedź #44 dnia: Grudzień 06, 2011, 11:42:27 »
Oj wydaje mi się, że trenejro jest chyba trochę za pewny siebie. Myśli, że awans z grupy macie już jak w banku, i to może Was zgubić. Oby znowu nie zlekceważył przeciwnika, co zdecydowanie można było zauważyć w meczu z Besiktasem, gdzie zagrało kilku rezerwowych i przegraliście.
Na szczęście w lidze poszło lepiej. Mieliście dużą przewagę i spokojnie ograliście ekipę Osasuny. Dobrze, że dałeś szansę Piattiemu po tej pierwszej bezbarwnej w jego wykonaniu pierwszej połowie. W drugiej zdobył gola i zaczął grać bardzo dobre, oby to był początek jego dobrej formy.

Offline thekrzychu

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Więcbork / Bydgoszcz
  • Wiadomości: 79
  • Dostał Piw: 12
  • Na forum od: 03.04.2010r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Valencia CF - Pewne 3 punkty! PIATTI W KOŃCU STRZELA! ARCYWAŻNY MECZ W LONDYNIE.
« Odpowiedź #45 dnia: Grudzień 06, 2011, 12:41:29 »
Oj wydaje mi się, że trenejro jest chyba trochę za pewny siebie. Myśli, że awans z grupy macie już jak w banku, i to może Was zgubić.

Właśnie chciałem to samo napisać. Zdarzają się tacy trenerzy, ale z ich postawy i ich wypowiedzi nie wychodzi nic dobrego.
Żeby tylko Piatti nie usiadł na laurach, bo jedna bramka króla strzelców go nie uczyni ;p  Co jak co życzę Ci powodzenia by zaczął strzelać i asystować na zawołanie.

Offline Norbi21

  • Amator
  • *
  • Join Date: Wrz 2011
  • location: Kraków
  • Wiadomości: 5
  • Dostał Piw: 3
  • Na forum od: 05.09.2011r.
Odp: Valencia CF - Pewne 3 punkty! PIATTI W KOŃCU STRZELA! ARCYWAŻNY MECZ W LONDYNIE.
« Odpowiedź #46 dnia: Grudzień 06, 2011, 18:41:37 »
Kolejne zwycięstwo na waszym koncie,nie dajecie szans w spotkaniu wyjazdowym Osasunie pokonując ich 2-0 wreszcie przełamał się Piatti mam nadzieję że na dobre.

Offline kostek250

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.12.2010r.
Odp: Valencia CF - Pewne 3 punkty! PIATTI W KOŃCU STRZELA! ARCYWAŻNY MECZ W LONDYNIE.
« Odpowiedź #47 dnia: Grudzień 06, 2011, 20:10:53 »
No wreszcie się przełamał ważny gol dla Valenci, ważne ze się podniosłeś po porażce.

Offline reddevil8911

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Wrz 2009
  • location:
  • Wiadomości: 2211
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 03.09.2009r.
  • Best In The World !!! Manchester United F.C.!!!!
Odp: Valencia CF - Pewne 3 punkty! PIATTI W KOŃCU STRZELA! ARCYWAŻNY MECZ W LONDYNIE.
« Odpowiedź #48 dnia: Grudzień 06, 2011, 23:31:53 »
Oho ho widzę, że nowy trener Nietoperzy ma niewyparzony język niczym The Special One. Fajnie, że grasz Valencią lubię ten klub, narazie idzie wam dobrze ale nie wolno lekceważyć żadnego rywala. Powodzenia dalej.

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Valencia CF - Pewne 3 punkty! PIATTI W KOŃCU STRZELA! ARCYWAŻNY MECZ W LONDYNIE.
« Odpowiedź #49 dnia: Grudzień 08, 2011, 22:21:41 »




Wywiad przed dwoma arcyważnymi meczami

Piękna odpowiedź! Trener Valencii odpowiada Jose Mourinho!

Redaktor: Macie teraz bardzo trudne 2 mecze... Uda się Panu je wygrać?
Trener: Nie wiem. Musiałbym się teraz udać do wróżki [śmiech] Na pewno będziemy próbować. Najpierw czeka nas mecz z obecnie 3 drużyną La Liga - Athletic Bilbao, które gra w tym sezonie fantastycznie, mimo wszystko my jedziemy tam tylko i wyłącznie po 3 punkty. Później mecz z Arsenalem, który także musimy wygrać. Chłopaki wiedzą, że teraz to jeden z ważniejszych meczy. Być może uda się Valencii w końcu wyjść z grupy. Wszyscy na to tutaj liczą. Ja wierze, że nam się uda.
Redaktor: Po niektórych konferencjach mówiło się, że ma Pan "niewyparzony język" jak to niektórzy określili...
Trener: Po prostu mówię co myślę. Jednak nie chcę być postrzegany jako wojownik sal konferencyjnych. To rola Jose Mourinho [śmiech]. Być może czasami o 2 zdania za dużo powiem. Ale cóż.
Redaktor: Jose Mourinho w odpowiedzi na pytanie, która drużyna może zagrozić jego drużynie, powiedział, że jest to tylko i wyłącznie Barcelona. Na pytanie o Valencię, odpowiedział, że jest ona tylko pionkiem w lidze 2 drużyn.
Trener: Okej, skoro Jose tak sądzi, to może tak jest. Nie będę odpowiadał. Wszystko się rozstrzygnie w czerwcu. Tylko się zastanawiam co by było gdyby w czerwcu taki pionek o nazwie Valencia CF znalazł się przed Realem, co przy naszym potencjale jest możliwe. Jedno jest pewne. Będziemy walczyć


Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Valencia CF - WYWIAD - odpowiedź na słowa Mourinho - czas na 2 arcyważne mecze.
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 09, 2011, 17:38:54 »


4 porazka w sezonie.



Stalo sie. 4 porazka stala sie faktem i zamiast wyprzedzic w tabeli Athletic, to oddalamy sie od niego na 4 punkty. Mecz od poczatku byl bardzo wyrownany. Pierwsza grozna akcja to poprzeczka z przewrotki Llorente. Niesamowity jest ten zawodnik... Nie tylko w pilce noznej a takze w... teatrze. Po dobrym zagraniu do niego, Alves umiejetnie skrocil mu kat, a ten padl chocby razony pradem. Sedzia wskazuje na wapno i 1:0. Mimo sporej naszej przewagi Athletic Bilbao umiejetnie sie bronilo a swoich szans szukala w kontrach i stalych fragmentach. Po jednym z stalych fragmentow, druzyna z kraju Baskow strzelila na 2:0. Tak zakonczyl sie ten mecz...







Statystyki z meczu





Konferencja po meczu :



"Sedzia rozegral dobre zawody"

" Niestety. Przegralismy. Tak swoja droga chcialbym pogratulowac umiejetnosci teatralnych Fernando Llorente. Ale w takich meczach wszystkie chwyty sa dozwolone. Sedzie nie popelnil wiekszych bledow. To dobry jego wystep. Nie mozemy szukac bledow sedziowskich, tylko musimy skupic sie na naszych bledach. Ligi nie przegrywa sie na tym etapie, dlatego, licze, ze w koncowym rozrachunku to my bedziem wyzej..."

Galeria

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE


 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2011, 20:14:30 wysłana przez mpoesp »

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Valencia CF - poczatek ciezkich meczy - ZOBACZ JAK SIE ZAKONCZYLO PIERWSZE!
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 09, 2011, 18:31:19 »


To nie byl dzien bramkarzy...



Niesamowity mecz! Padlo w nim az... 12 goli! Mimo wszystko w koncowym rozrachunku Valencia przegrala z Arsenalem 7:5. Mimo wszystko jestesmy nadal na 1 miejscu.




Statystyki z meczu





Konferencja po meczu :



"Szkoda tego meczu"

" To bylo cos niesamowitego. 12 goli w jednym meczu. Chyba nieczesto ogladamy takie spektakle... Ale co z tego skoro to Arsenal zdobywa pelna pule... Mimo to prowadzimy w grupie, ale jednak nie mozemy sobie tak tego tlumaczyc. W Napoli zagramy o wszystko."

Galeria

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE


Liga BBVA - Symulacja

Valencia 5:1 Sporting Gijon
Valencia 3:1 Mallorca

 

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: Valencia CF - poczatek ciezkich meczy - ZOBACZ JAK SIE ZAKONCZYLO PIERWSZE!
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 10, 2011, 19:40:01 »
Ale jaja :D Niesamowity wynik, szkoda tylko że to Arsenal ostatecznie wygrał. Ale trudno. W lidze na szczęście komplet 6 oczek w dwóch meczach!

Offline DAViDs

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 55
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.03.2010r.
Odp: Valencia CF - poczatek ciezkich meczy - ZOBACZ JAK SIE ZAKONCZYLO PIERWSZE!
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 10, 2011, 19:44:31 »
Te widowisko przypomina mecz hokeja  :D Tyle bramek strzelonych,ale niestety przegraliście.
Na razie bardzo dobrze sobie radzicie w Lidze Hiszpańskiej,oby tak do końca sezonu,powodzenia  ;)

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Valencia CF - Serie ciezkich meczy -
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 10, 2011, 20:08:15 »


Mecz o wszystko...



To był mecz o wszystko. Wszyscy pragnęliśmy tego wyjścia z grupy. Jeszcze bardziej chcielibyśmy, abyśmy skończyli tą grupę na 1 miejscu. Ostatnimi meczami jednak skomplikowaliśmy sobie sprawę. Valencia, Arsenal oraz Napoli. Wszyscy mieliśmy po 9 punktów, to jednak my byliśmy póki co na pierwszy miejscu. Ten mecz musieliśmy wygrać aby wyjść. Właściwie w przypadku naszej porażki teraz też moglibyśmy wyjść, jednak tylko przy potknięciu Arsenalu, na które jednak nie liczyliśmy, i od razu powiedziałem chłopakom, żebyśmy nie patrzeli na Arsenal tylko na siebie. I poradziłem, żebyśmy sobie przyjęli przed meczem, że Arsenal jest 3 punkty przed nami i po prostu nie ma innego wyjścia jak wygrana, lub remis. Zaryzykowałem kilka zmian w podstawowym składzie. Taka najwidoczniejsza to brak Ruiza, który jednak ostatnio był po prostu bez formy. W jego miejsce Dealbert. Zmiana iście ryzykowna. Dealbert jednak spisał się na medal. Zawodnicy wyszli bardzo zmotywowani. Wyglądało to jak wyrównany pojedynek bokserski w którym to jednak my zadaliśmy ostateczny knockout'ujący cios. 3:2 dla nas i wielka radość w Valencii! Napoli przez długi czas grało w 10, po czerwonej kartce Gargano. Wychodzimy z pierwszego miejsca!








Statystyki z meczu





Konferencja po meczu :



"Gratuluje rywalowi"

" To był mecz o wszystko. Rywal zagrał bardzo dobry mecz, musieliśmy się nieźle namęczyć. To jednak my byliśmy lepsi w tym najważniejszym aspekcie rzemiosła piłkarskiego czyli w strzelaniu bramek. Jestem dumny z zawodników. To dla Was drodzy kibice. Cieszcie się tym razem z nami. My teraz musimy się skupić na meczu z Barceloną. "

Wielka radość w Valencii!











Galeria

REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE REJESTRACJA lub LOGOWANIE

 




Ciężki bój z Barceloną



Nie wiem kto układał terminarz, ale chyba naprawdę ktoś złośliwy... Oczywiście żartuję teraz, ale 4 dni po ciężkim boju musieliśmy się zmierzyć z Barceloną. Na ten mecz postanowiłem zagęścić środek pola. Jeszcze nigdy nie graliśmy na 3 środkowych pomocników. Dzisiaj to chyba dało radę. Po bokach zagrali Alba i Canales, którzy mieli wspierać defensywę i siać popłoch w szeregach defensywnych rywala podczas naszych kontr. W praktyce wyglądało to i dobrze i źle. Ogólnie udało nam się zagęścić środek pola, przez co Barcelona miała ogromne problemy. Mimo wszystko kontr dużo nie mieliśmy. Co nie znaczy, że nie mieliśmy swoich okazji. Jedną miał Soldado i jedną Costa. Obaj jednak przestrzelili, choć było groźnie. Mimo, że Barcelona oddała aż 8 strzałów, to tak na prawdę groźne były może 2. Mecz bardzo wyrównany. Mecz zakończył się wynikiem 0:0.





Statystyki z meczu

Barca - Valencia

8 Strzały 2
4 Strzały celne 0
3 Faule 3
56 Posiadanie piłki 44



Konferencja po meczu :



"Udało nam się postawić Barcelonie."

" Ciężko grać 3 dni po ciężkim boju z Napoli, jeszcze z taką drużyną. Guardiola zaskoczył mnie kilkoma zmianami, co mogło się obrócić na naszą niekorzyść. Jednak my dobrze wykonaliśmy swoje zadanie. Mimo wszystko zawsze lepiej byłoby zdobyć 3 punkty, ponieważ drużyna z Bilbao uciekła na 5 punktów. Myślę, że to był dobry mecz obu drużyn "



"Guardiola : To świetny trener!"

" Trener Valencii to bardzo dobry trener. Ma bardzo dobrą myśl taktyczną i w pewnych aspektach nas ograniczył. Szkoda straty punktów, tym bardziej, że Real swój mecz wygrał. Jednak punkt straty, to żadna różnica "

Valencia z najlepszą defensywą w La LIGA

Valencia straciła najmniej bramek w całej hiszpańskiej ekstraklasie. Oto aktualna tabela :




 
« Ostatnia zmiana: Grudzień 10, 2011, 20:52:05 wysłana przez mpoesp »

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Valencia CF - CIĘŻKIE BOJE Z BARCĄ I NAPOLI! ~~ NAJLEPSZA DEFENSYWA W LIDZE!
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 10, 2011, 20:54:35 »
@ZAKTUALIZOWAŁEM POPRZEDNI POST O MECZ Z BARCĄ!

Offline Jaro9

  • Junior
  • *
  • Join Date: Cze 2009
  • location:
  • Wiadomości: 106
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 03.06.2009r.
Odp: Valencia CF - CIĘŻKIE BOJE Z BARCĄ I NAPOLI! ~~ NAJLEPSZA DEFENSYWA W LIDZE!
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 10, 2011, 20:59:26 »
Uff, z Napoli udało się wygrać i awansować brawo.
Mecz z Barceloną dobry, przedewszystkim bez straconego gola. Piłkarze "Blaugrany" chyba muszą nastawić dobrze celowniki.
Komplement od Guardioli hmm :) Widać że zaczynasz zyskiwać szacunek!

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Autor wątku
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: Valencia CF - CIĘŻKIE BOJE Z BARCĄ I NAPOLI! ~~ NAJLEPSZA DEFENSYWA W LIDZE!
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 11, 2011, 14:39:39 »
odświeżam.

Offline kostek250

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 27
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 01.12.2010r.
Odp: Valencia CF - CIĘŻKIE BOJE Z BARCĄ I NAPOLI! ~~ NAJLEPSZA DEFENSYWA W LIDZE!
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 11, 2011, 16:34:27 »
Brawa za wygraną z Napoli ale to moglo skończyć się inaczej tak jak w poprzedni meczu że straciłeś tyle goli na pewno będziesz musiał popracować na defensywą.

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Valencia CF - CIĘŻKIE BOJE Z BARCĄ I NAPOLI! ~~ NAJLEPSZA DEFENSYWA W LIDZE!
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 11, 2011, 18:43:12 »
Ależ ciekawe spotkanie było z Napoli, ale co najważniejsze to udało ci się wyjść z grupy. Teraz tylko pozostaję spodziewać się łatwego rywala w 1/8. 
Można powiedzieć zwycięski remis z Barceloną, ponieważ remis z tymi drużynami (czyt. Barca, Real) można uznać jako zwycięstwo, bowiem wcześniej wymienione drużyny remisy traktują jako porażki. :).

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Valencia CF - CIĘŻKIE BOJE Z BARCĄ I NAPOLI! ~~ NAJLEPSZA DEFENSYWA W LIDZE!
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 11, 2011, 18:43:12 »