Autor Wątek: Barcelona w rozgrywkach ligowych pesleague ! ;]  (Przeczytany 6686 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Barcelona w rozgrywkach ligowych pesleague ! ;]
« dnia: Grudzień 14, 2011, 15:03:27 »
Pozwolilem sobie na przeliczenie wszystkich wybranych klubow w rozgrywkach ligowych
(z wyjatkiem jednego klubu gracza Mediapenta przy ktorym pisze BRAK klubu)
i jak widac na liscie jest Barcelona i dlugo dlugo nikt po prostu przepasc.

1 Barcelona - 62
2 Real        - 17
3 Chelsea   - 14
4 Juventus - 10
5 Man Utd. - 9
6 Inter       - 8
7 Man City  - 7
8 Bayern    - 6
  Milan       - 6
10 Arsenal   - 5
11 Totten. - 4
12 LFC      - 3
13 Porto    - 2
    Roma    - 2
15 Marseille- 1
    PSG      - 1
    Rennes - 1

Wykluczenie jednego zawodnika najlepiej sprawdzilo sie w przypadku Milanu i City.
Wykluczenie 2 zawodnikow z Barcelony (bo taki pomysl rozwazaja admini) nic nie da ile osob z niej zrezygnuje ? 5 ?
Moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem bylo by wykluczenie calej Barcelony tak jak
robili to kiedys z Brazylia organizatorzy ogolnopolskich turniejow w pierwszych czesciach ISS.
Dodatkowo by wszyscy nie przerzucili sie na Real mozna by z niego wykluczyc 2 zawodnikow
ale mysle ze chyba to nie bedzie potrzebne poniewaz nawet jak wiekszosc przerzuci sie na
Real i Chelsea to te kluby sa na rowni z wiekszoscia tutaj wypisanych. Real i Chelsea to
nie problem problemem jest Barcelona co o tym myslicie ? Chyba nie chcecie by po kilku
sezonach w 1 lidze gralo 20 Barc ;D
Ciekaw tez jestem ilu kibicow Barcelony przerzucila by sie na znienawidzony Real bo przeciez
nie wybierali Barcy dlatego ze jest najlepsza ale dlatego ze sa jej wielkimi fanami ;]
« Ostatnia zmiana: Grudzień 14, 2011, 20:16:36 wysłana przez inovation2 »

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: Barcelona w rozgrywkach ligowych pesleague ! ;]
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 14, 2011, 20:36:21 »
Cytuj
Ciekaw tez jestem ilu kibicow Barcelony przerzucila by sie na znienawidzony Real bo przeciez
nie wybierali Barcy dlatego ze jest najlepsza ale dlatego ze sa jej wielkimi fanami ;]

Tylu samo co teraz przerzuciło się na Barcelonę. Przecież Ci co grają swoim ulubionym klubem to są jednostki.

Co do wykluczeń na następny sezon, to dyskusja nie została jeszcze podjęta, natomiast ja uważam, że 2 wykluczenia w Barcelonie pomogą. Brak Messiego i Alexisa, czy Villi to duża strata.

Offline betek

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location:
  • Wiadomości: 146
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.09.2007r.
Odp: Barcelona w rozgrywkach ligowych pesleague ! ;]
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 14, 2011, 23:12:56 »
Przecież Ci co grają swoim ulubionym klubem to są jednostki.
Od zawsze na zawsze JUVENTUS!!! :]

Offline bamb_o

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Paź 2011
  • location: Bojanowo
  • Wiadomości: 50
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 22.10.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Barcelona w rozgrywkach ligowych pesleague ! ;]
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 15, 2011, 13:57:20 »
zajebisty pomysl troche pozno ale lepiej teraz niz wcale

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Barcelona w rozgrywkach ligowych pesleague ! ;]
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 16, 2011, 10:45:28 »
Więc jednak jak widać miałem racje mówiąc o tym już przed pierwszym sezonem, no ale ważne, że w końcu się do tego przekonaliście.;)

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Barcelona w rozgrywkach ligowych pesleague ! ;]
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 16, 2011, 14:03:49 »
mozemy sprobowac zrobic puchar teamami ulubionymi gdzie barca bedzie miec -2 zawodnikow

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Odp: Barcelona w rozgrywkach ligowych pesleague ! ;]
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 17, 2011, 13:27:10 »
Dobry pomysl es_sabbi mozna by to przetestowac jednak ja dalej zostaje przy pomysle calkowitego wykluczenia Barcelony ;]
Wtedy rozgrywki byly by zdecydowanie ciekawsze i roznorodniejsze a z dyskusji na mircu wiele osob popieralo moja propozycje.
A nie mozna by zrobic sondy i glosowania kto za wykluczeniem dwoch zawodnikow a kto za calkowitym wykluczeniem FCB ??
Jednak jesli juz maja byc wykluczeni dwaj zawodnicy z Barcy to z roznych formacji jeden napastnik jeden pomocnik badz obronca.

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Barcelona w rozgrywkach ligowych pesleague ! ;]
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 17, 2011, 19:34:09 »
sonda nie ma sensu bo zaczną w niej głosować osoby z forum, które wogóle nie grają online w lidze

Offline raul7

  • Junior
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 114
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 21.05.2011r.
Odp: Barcelona w rozgrywkach ligowych pesleague ! ;]
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 17, 2011, 20:56:45 »
Coś w tym jest, choć sam osobiście jestem kibicem Realu Madryt to myślę, że całkowite wykluczenie Barcelony to nie byłby dobry pomysł, za to dwóch jej graczy - owszem. Wiadomo, jeden chce pograć ulubioną drużyną, a drugi po prostu najsilniejszą w grze, jaką niewątpliwie jest Barca. Za to trzeci, do których m.in ja się zaliczam wybiera jeszcze co innego (czyt. Bayern). Myślę, że Messi + Villa lub Sanchez to już nie byłoby to samo.

Offline belzebub

  • Prezydent UEFA
  • ******
  • Join Date: Maj 2006
  • location:
  • Wiadomości: 4776
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 25.05.2006r.
  • play fair and have fun
  • Gram w: ...
Odp: Barcelona w rozgrywkach ligowych pesleague ! ;]
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 17, 2011, 21:54:59 »
na pewno będą zmiany - bo w tym sezonie jest krótko pisząc źle

Offline Gap12

  • Trener
  • *****
  • Join Date: Sty 2010
  • location: Biskupice
  • Wiadomości: 693
  • Dostał Piw: 6
  • Na forum od: 01.01.2010r.
  • Visca El Barca
    • Status GG
    • jawajezuickamix.dbv.pl
  • Gram w: ...
Odp: Barcelona w rozgrywkach ligowych pesleague ! ;]
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 17, 2011, 22:17:30 »
Bardzo was proszę tylko nie wykluczajcie Barcy całkiem możecie wsiąść nawet 3 graczy ale nie eliminujcie całkiem bo kim ja będę grał ?


Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Odp: Barcelona w rozgrywkach ligowych pesleague ! ;]
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 18, 2011, 09:54:26 »
es_sabbi przeciez mozna zrobic sonde tylko dla graczy ktorzy graja w lidze i rozgrywaja swoje spotkania jaki w tym problem ??
Dla mnie bez sensu wykluczenie dwoch zawodnikow jeszcze z ataku, przeciez Barca ma 4 napastnikow Messi, Sanchez, Villa i Pedro wykluczajac dwoch zostanie tylko dwoch i juz odpada granie tym zespolem w ustawieniu 4-3-3 a gdzie do tego jakies zmiany w trakcie meczu pomysleliscie o tym ?? Dlatego uwazam ze lepsze byloby calkowite wykluczenie tego zespolu a jesli mamy Barca juz grac
to tak zeby dalo sie nia grac bo co to za zespol z dwoma napastnikami gdzie dla przykladu w Chelsea jest 8 i moga grac wszyscy ;) Proponuje wykluczenie 2 zawodnikow z roznych formacji bo widze ze pomysl z calkowitym wykluczeniem nie przejdzie albo wykluczenie nawet 3 zawodnikow tez z roznych formacji np. Puyol, Iniesta i Messi i taki zespol bedzie bardzo oslabiony ale bedzie sie dalo nim grac a wykluczajac dwoch napastnikow juz raczej nie. Co innego jak by Barca miala pelny sklad i grali by w niej jeszcze Cuenca, Deulofeu czy Soriano wtedy mozna by wykluczac kilku napastnikow bo bylo by kim ich zastapic niestety w tej chwili nie ma ale miejmy nadzieje ze zmieni sie to z nadejsciem nowego DLC :)
« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2011, 10:08:06 wysłana przez inovation2 »

Offline paxx

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Mar 2007
  • location:
  • Wiadomości: 331
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.03.2007r.
Odp: Barcelona w rozgrywkach ligowych pesleague ! ;]
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 18, 2011, 10:13:36 »
całkowite wykluczenie barcy czyli w takim wypadku  wszyscy przerzucają się na real w następnym sezonie ligowym :)

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Barcelona w rozgrywkach ligowych pesleague ! ;]
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 18, 2011, 11:19:00 »
Bardzo was proszę tylko nie wykluczajcie Barcy całkiem możecie wsiąść nawet 3 graczy ale nie eliminujcie całkiem bo kim ja będę grał ?
Tak jak pisze Gap. Są takie osoby, które będą grać Barceloną i bez 3 graczy. Uważam, że nie wolno ich krzywdzić eliminując Barce całkowicie.

całkowite wykluczenie barcy czyli w takim wypadku  wszyscy przerzucają się na real w następnym sezonie ligowym :)
Moim zdaniem większe wzięcie będzie mieć Manchester City bo w PESie jest mocniejszy.

Ja jestem za eliminacją konkretnych graczy. Bo dajmy, że Barca będzie mieć -2 i znajdzie się koleś co każe wywalić Puyola i Pique :)

Co do grania Barca 4-3-3. To nie przesadzaj. Bez Messiego i Sancheza masz atak VIP: Villa-Iniesta-Pedro i środkową linie Cesc-Xavi-Keita(Mascherano/Busquet).
To nadal jest praktycznie najmocniejszy skład.

Bez obrazy ale Real bez CR7 można pokonać spokojnie bo nie ma żadnego przesadzonego Runner'a. A Barce?? U mnie w 2 lidze jest koleś co podaje do Sancheza i tylko nim biegnie i tak całe 90min :/ no porażka.

A może całkowicie zmieniny idee ligi??

1 liga zespoły z 6* koszyka (z zawieszeniem 1 zawodnika, w Barcelonie 2)
2 liga zespoły z 5*koszyka
3 liga zespoły z 4* koszyka
4 liga zespoły z 3* koszyka  ???

Ja w coś takiego pograłbym z wielką chęcią :)

Nawet na świecie taki Real czy Barca nigdy nie będą grać w 3-4 lidze :) Chcesz grać lepszym teamem?? Awansuj :)

Offline DavidDave

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Autor wątku
  • Join Date: Maj 2011
  • location:
  • Wiadomości: 370
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 14.05.2011r.
  • ISS2 & PES6
Odp: Barcelona w rozgrywkach ligowych pesleague ! ;]
« Odpowiedź #14 dnia: Grudzień 18, 2011, 12:43:10 »
całkowite wykluczenie barcy czyli w takim wypadku  wszyscy przerzucają się na real w następnym sezonie ligowym :)

nie sadze by wszyscy sie przerzucili na Real a nawet jesli to ta druzyna jest na rowni z wiekszoscia innych.

Tak jak pisze Gap. Są takie osoby, które będą grać Barceloną i bez 3 graczy. Uważam, że nie wolno ich krzywdzić eliminując Barce całkowicie.

Zgadza sie w pewnym sensie masz racje dlatego trzeba znalezc zloty srodek z ktorego wszyscy beda zadowoleni jednak kiedys na to nie patrzyli i eliminowali Brazylie z turniejow i lig pomimo tego ze dla wielu byla to ulubiona druzyna i jej kibicowali ;]

A może całkowicie zmieniny idee ligi??

1 liga zespoły z 6* koszyka (z zawieszeniem 1 zawodnika, w Barcelonie 2)
2 liga zespoły z 5*koszyka
3 liga zespoły z 4* koszyka
4 liga zespoły z 3* koszyka  ???

Ja w coś takiego pograłbym z wielką chęcią :)

Nawet na świecie taki Real czy Barca nigdy nie będą grać w 3-4 lidze :) Chcesz grać lepszym teamem?? Awansuj :)


Mysle ze to genialny pomysl rowniez bardzo chetnie bym w cos takiego pogral jak dla mnie rewelacja. Idea byla by swietna grajac w 4 lidze grasz przecietnym klubem z przecietnymi klubami awansujac wyzej bedziesz mial szanse grac lepszym klubem lepszymi zawodnikami i lepszymi graczami. Jednak nadal trzeba bylo by zrobic cos z ta Barca zeby w 1 lidze nie graly same Barcelony ;)
A gdyby wlaczyc do ligi rowniez reprezentacje ?? Hiszpania to nie Barcelona a pojawilo by sie wiele innych reprezentacji jak Argentyna, Brazylia, Holandia, Wlochy, Anglia, Francja,Niemcy itd.
Wieksza roznorodnosc poprawila by zabawe i rywalizacje. Mi by sie podobaly mecze typu Barcelona-Hiszpania Real-Argentyna Juventus-Wlochy itd skoro kazdy moze grac kim chce to czemu nie pozwolic graczom grac reprezentacjami z pewnoscia wielu wolalo by nimi grac a graja klubami poniewaz nie ma innego wyboru.

Offline Deimian7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Kwi 2006
  • location:
  • Wiadomości: 2663
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 24.04.2006r.
  • Gram w: ...
Odp: Barcelona w rozgrywkach ligowych pesleague ! ;]
« Odpowiedź #15 dnia: Grudzień 18, 2011, 13:46:02 »
A może całkowicie zmieniny idee ligi??

1 liga zespoły z 6* koszyka (z zawieszeniem 1 zawodnika, w Barcelonie 2)
2 liga zespoły z 5*koszyka
3 liga zespoły z 4* koszyka
4 liga zespoły z 3* koszyka  ???

Ja w coś takiego pograłbym z wielką chęcią :)

Nawet na świecie taki Real czy Barca nigdy nie będą grać w 3-4 lidze :) Chcesz grać lepszym teamem?? Awansuj :)


Nie kombinuj za dużo :)

Tak jak pisze Gap. Są takie osoby, które będą grać Barceloną i bez 3 graczy. Uważam, że nie wolno ich krzywdzić eliminując Barce całkowicie.

Jak to się ma do tego ostatniego pomysłu ? :)

Wykluczymy 2 zawodników to będzie OK. Kto po za Messim i Sanchezem potrafi sam przebiec boisko od lini do lini? A cały czas tylko o tym mówicie. Inni zawodnicy są równie dobrzy ale żaden z nich nie biega jak ta dwójka.

Offline Ukassiu

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sie 2009
  • location: Mielec.
  • Wiadomości: 3613
  • Dostał Piw: 28
  • Na forum od: 20.08.2009r.
    • Status GG
  • Gram w: PES 2013
Odp: Barcelona w rozgrywkach ligowych pesleague ! ;]
« Odpowiedź #16 dnia: Grudzień 18, 2011, 15:11:02 »
Pomysł sabbiego na prawdę bardzo dobry. Było by dużo ciekawiej ;)


« Ostatnia zmiana: Grudzień 18, 2011, 15:14:07 wysłana przez Ukassiu »

Offline es_sabbi

  • Prezydent FIFA
  • ******
  • Join Date: Paź 2008
  • location: Bielsko-Biała
  • Wiadomości: 6232
  • Dostał Piw: 35
  • Na forum od: 22.10.2008r.
  • 达米安是我的主人
    • Status GG
  • Gram w: PES 2017 PC
Odp: Barcelona w rozgrywkach ligowych pesleague ! ;]
« Odpowiedź #17 dnia: Grudzień 18, 2011, 19:19:18 »
Jak to się ma do tego ostatniego pomysłu ? :)

Wykluczymy 2 zawodników to będzie OK. Kto po za Messim i Sanchezem potrafi sam przebiec boisko od lini do lini? A cały czas tylko o tym mówicie. Inni zawodnicy są równie dobrzy ale żaden z nich nie biega jak ta dwójka.
no tak, że nie ma sensu wywalać wogóle Barcelony - lepiej zawiesić w niej dwóch gości (Messi i Sanchez)

Pomysł sabbiego na prawdę bardzo dobry. Było by dużo ciekawiej ;)
No mi się to już od dłuższego czasu marzyło :) Gdzie taka Warta Poznań ma grać w 1 lidze?? :) Albo Real w 4??
Ja wiem, że to uderza w graczy, którzy chcą grać tą Barcą nawet w 4 lidze ale taki pomysł byłby wieeelkim urozmaiceniem :)
W tym momencie w lidze gra 17 różnych klubów. A przy moim podziałem myślę, że byłoby ich z 30 :)

Ale panowie sami widzicie. W lidze gra 160 osób!!! Więc przynajmniej ze 100 osób powinno się wypowiedzieć. A co jest?? Rozmawia max. 10 osób.
A jak potem zapadnie decyzja zacznie się lament, że to jest beeee -> tak jak to robił Martinso.


Offline betek

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Wrz 2007
  • location:
  • Wiadomości: 146
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.09.2007r.
Odp: Barcelona w rozgrywkach ligowych pesleague ! ;]
« Odpowiedź #18 dnia: Grudzień 18, 2011, 19:28:21 »
A może całkowicie zmieniny idee ligi??

1 liga zespoły z 6* koszyka (z zawieszeniem 1 zawodnika, w Barcelonie 2)
2 liga zespoły z 5*koszyka
3 liga zespoły z 4* koszyka
4 liga zespoły z 3* koszyka  ???

Ja w coś takiego pograłbym z wielką chęcią :)

Nawet na świecie taki Real czy Barca nigdy nie będą grać w 3-4 lidze :) Chcesz grać lepszym teamem?? Awansuj :)
+ dla tego pomyslu.

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: Barcelona w rozgrywkach ligowych pesleague ! ;]
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 18, 2011, 19:35:28 »
pomysł sabbiego dobry, ale wtedy Ci którzy chcą grać ULUBIONYM zespołem, a grają w 2 czy 3 lidze zastanowią się czemu ta liga nazywa się Ligą ULUBIONYCH zespołów... Ciężko znaleźć wyjście ja sobie odpuszczę granie Barca-Barca Barca-Real jeszcze w wykluczeniami. Po grudniu wolę grać PD i wyzwania dla mnie to lepsza zabawa ;)
" border="0" border="0

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Barcelona w rozgrywkach ligowych pesleague ! ;]
« Odpowiedź #19 dnia: Grudzień 18, 2011, 19:35:28 »