Autor Wątek: PES 2013 z nowym silnikiem?!  (Przeczytany 38045 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #100 dnia: Styczeń 16, 2012, 18:16:41 »
Grasz na tym poziomie ponieważ sobie nie radzisz na wyższym. Nawet schematycznego robota nie potrafisz pokonać. To w takim razie kim ty jesteś, nie che mówić.

widze że ty kazdy argument sprowadzasz do tezy ze ktos narzeka bo sobie nie radzi

nie dostrzegasz ze na najwyzszym poziomie komputer nieco oszukuje nie tworzy bardziej zaskakujacych akcji a po prostu gra bezblednie i schematycznie

Ludzie tu pisza jakie sa bledy w grze ja wymienilem te oszustwa w przypadku strzalow podolskiego notabene dzis znow trafil zza 30 metrow;] oraz dziwnych obron bramkarza w stosunku do slabych pilek
ty natomiast udzielasz odpowiedzi "widocznie jestes za slaby" kazdemu

No wybacz ja nie chce by gra byla latwiejsza ale bardziej realistyczna i podobna do prawdziwego meczu a to roznica
Ludzie w tym i ja lubia Pesa bo tu mozna sie naprawde nameczyc i cieszyc ze zdobytej bramki tyle ze niekiedy sytuacje zaprzeczaja zdrowemu rozsadkowi

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #101 dnia: Styczeń 16, 2012, 18:30:20 »
Przez pierwsze kilka spotkań nie wychodziły mi strzały w pesie, trochę popróbowałem i piłka wędruje w tym kierunku w którym chce. Oczywiście mówię o klarownych sytuacjach, więc szczerze powiedziawszy nie wiem w czym problem.

Grasz na gałce analogowej czy na "krzyżyku" ?
gosciu Ty nie wiesz co to sa skrypty??!! szczegolnie w PESie, chyba za krotko w niego grasz mozesz grac nawet na zlotym padzie chuy czy gałka czy strzałki strzał nieraz poleci nie tam gdzie chcesz bramkarze klada sie na ziemi przy sam na sam jak [cenzura] a Ty dalej swoje filozofie - " smiem twierdzic ze grasz slabo i jestes lewy nie potrafisz przegrywac dlatego zwalasz na to lub na to" :D :D :D
" border="0" border="0

Offline FlamingAwe

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2012r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #102 dnia: Styczeń 16, 2012, 18:40:03 »
gosciu Ty nie wiesz co to sa skrypty??!! szczegolnie w PESie, chyba za krotko w niego grasz

Znam tą serię od iss2 na ps. Czyli przed zmianą tytułu na pes. Nie jestem dobrym graczem dlatego używam pewnego rodzaju zakazanych ułatwień i haków co jest chlebem powszednim w tej grze. Więc mnie teoretycznie nie można pokonać w ostateczności można anulować spotkanie, nawet w fazie pucharowej na turnieju.

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #103 dnia: Styczeń 16, 2012, 18:50:13 »
Znam tą serię od iss2 na ps. Czyli przed zmianą tytułu na pes. Nie jestem dobrym graczem dlatego używam pewnego rodzaju zakazanych ułatwień i haków co jest chlebem powszednim w tej grze. Więc mnie teoretycznie nie można pokonać w ostateczności można anulować spotkanie, nawet w fazie pucharowej na turnieju.
no tteraz to rozbiles juz system

mnie tez nie mozna pokonac gram tak dlugo ze nawet nie gram z ludzmi bo za dobry jestem

....czuje sie jak w niemym filmie

Offline FlamingAwe

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2012r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #104 dnia: Styczeń 16, 2012, 19:03:29 »
no tteraz to rozbiles juz system

mnie tez nie mozna pokonac gram tak dlugo ze nawet nie gram z ludzmi bo za dobry jestem

....czuje sie jak w niemym filmie

Możesz płakać więcej, prawdziwy pro gracz wie co to hak i małe oszustwo aby pomóc swojemu talentowi. Można powiedzieć, że to czyni grę bardziej realistyczną, gdyż w realu też są ustawiane spotkania.

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #105 dnia: Styczeń 16, 2012, 19:22:45 »
Możesz płakać więcej, prawdziwy pro gracz wie co to hak i małe oszustwo aby pomóc swojemu talentowi. Można powiedzieć, że to czyni grę bardziej realistyczną, gdyż w realu też są ustawiane spotkania.

 :D :D :D :D :D :D :D :D :D tyle ci powiem na temat zdania o placzu i tekscie o pro graczu

nie wiem moze ktos z forum sie wypowie bo ja sie z toba juz w dyskusje nie wdaje :D :D :D :D


powiem ci tylko ze po tym tekscie nie wierze ci w ani jedno slowo ktore pisales o sobie masz moze z 15 lat albo moze taki rozwoj intelekualnyy coz zrobic :D :D :D
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2012, 19:24:22 wysłana przez longfly »

Offline gooose

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2011r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #106 dnia: Styczeń 17, 2012, 00:00:39 »
Możesz płakać więcej, prawdziwy pro gracz wie co to hak i małe oszustwo aby pomóc swojemu talentowi. Można powiedzieć, że to czyni grę bardziej realistyczną, gdyż w realu też są ustawiane spotkania.

Porostu Twój diler pomylił dzisiaj woreczki strunowe - takie stwierdzenie mi się nasunęło jak to przeczytałem.

Offline willerod9

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 439
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #107 dnia: Styczeń 17, 2012, 01:01:34 »
Powiem tak. W pesa jestem dobry, gram w niego od 2010, ale przedtem mialem dluuuuga przyjemnosc z chyba najlepsza 3. W 2012 gram dosc dlugo i smialo moge ci powiedziec, ze znam 99% skryptow. Wiem kiedy wjechać przeciwnikowi tak, zeby nabawil sie kontuzji, ale zebym ja nie dostal kartki. Kreuje akcje jakie tylko na YT widziales, wiec nie mow, ze nie da sie ciebie pokonac, no chybaze bedziesz oszukiwal, czy jak ty to nazywasz "wykorzystywal skrypty" bo z tym twoim niepokonaniem to zniszczyles swiatopoglad kazdego czlowieka. Przykladowa sytuacja. Atakuje na prawa strone. Schodze Rudnevem w dol wzdluz pola karnego i uderzam jego lepsza prawa noga. Jakoze chce strzelic po krotkim rogu przy strzale trzymam analog w dol, ale Artiom i tak wie lepiej i strzeli w bramkarza lub na dlugi slupek przy czym przestrzeli mocno, albo zamiast po ziemi (pasek naladuje sie w 1/3) to walnie Panu Bogu w okno, a jak dam pasek na 1/4 to ledwo traci pilke. Dodatkowo do bugow (lub perfidnych skryptow) dodam, ze pilkarz zamiast dobiec do pilki i spokojnie uderzyc toczaca sie pilke robi wslizg i ze 100% sytuacji wychodzi kartofel jakiego szkoda ogladac. Takie same wyczyny na treningu udaja mi się w 90%

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #108 dnia: Styczeń 17, 2012, 10:17:50 »
Powiem tak. W pesa jestem dobry, gram w niego od 2010, ale przedtem mialem dluuuuga przyjemnosc z chyba najlepsza 3. W 2012 gram dosc dlugo i smialo moge ci powiedziec, ze znam 99% skryptow. Wiem kiedy wjechać przeciwnikowi tak, zeby nabawil sie kontuzji, ale zebym ja nie dostal kartki. Kreuje akcje jakie tylko na YT widziales, wiec nie mow, ze nie da sie ciebie pokonac, no chybaze bedziesz oszukiwal, czy jak ty to nazywasz "wykorzystywal skrypty" bo z tym twoim niepokonaniem to zniszczyles swiatopoglad kazdego czlowieka. Przykladowa sytuacja. Atakuje na prawa strone. Schodze Rudnevem w dol wzdluz pola karnego i uderzam jego lepsza prawa noga. Jakoze chce strzelic po krotkim rogu przy strzale trzymam analog w dol, ale Artiom i tak wie lepiej i strzeli w bramkarza lub na dlugi slupek przy czym przestrzeli mocno, albo zamiast po ziemi (pasek naladuje sie w 1/3) to walnie Panu Bogu w okno, a jak dam pasek na 1/4 to ledwo traci pilke. Dodatkowo do bugow (lub perfidnych skryptow) dodam, ze pilkarz zamiast dobiec do pilki i spokojnie uderzyc toczaca sie pilke robi wslizg i ze 100% sytuacji wychodzi kartofel jakiego szkoda ogladac. Takie same wyczyny na treningu udaja mi się w 90%
ja tam wszystkich skryptow nie znam nie zwracalem na wiekszosc uwagi no moze poza faulami i kladacym sie bramkarzem. ale jak slysze ze ktos jest nie do pokonania to mi rozwala psychike :D :D :D :D :D :D :D ja sie nie chwale pewno jestem sredni ale bez jaj :D :D no i w tej czesci 2012 to zadne odkrycie ze najlepiej leciec skrzydlem i wrzutki dawac bo obroncy sie spozniaja tyle ze ja lubie dla wlasnej przyjemnosci grac normalnie nie tylko schematem

ogolnie celowanie jest problematyczne;p i ja sie nie danerwuje i nie placze ze przegrywam moze nie jestem "pro graczem" coz musze z tym jakoś życ ;D ;D ;D ;D

Offline Palacio

  • Administrator
  • ***
  • Join Date: Mar 2009
  • location: Buenos Aires
  • Wiadomości: 27431
  • Dostał Piw: 300
  • Na forum od: 04.03.2009r.
    • Status GG
    • Steam
    • BOCA JUNIORS
  • Gram w: eFootball PES 2022
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #109 dnia: Styczeń 17, 2012, 11:30:19 »
I dlatego nie lubie grać w multi gdzie częściej zdarzają się tacy co wykorzystują te niedociągnięcia gry zamiast grać fair "po piłkarsku".

Offline longfly

  • Piłkarz ekstraklasy
  • ***
  • Join Date: Lut 2010
  • location:
  • Wiadomości: 379
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 18.02.2010r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #110 dnia: Styczeń 17, 2012, 14:09:39 »
wogole potem ktos troche pograł zna mechanike zachowan na boisku i juz jest "pro player" kur ...  dawno sie tan nie uśmiałem po prostu inna planeta

To takie rzeczy to zna 80 procent grających fanow serii a ze nudne jestciągłe dawanie długich pił na skrzydła i wrzutki to i nie kazdy tak gra

kokus98

  • Gość
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #111 dnia: Styczeń 18, 2012, 16:53:56 »
Za pewnie wymagania pójdą w górę. Ciekawe, jak będzie wyglądał ten nowy PES. Grając w w.w. grę na tym silniku nie mogę sobie wyobrazić :P

Pozdrawiam

Offline willerod9

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 439
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #112 dnia: Styczeń 18, 2012, 18:14:17 »
Masz rację. Ciekawe jak będzie wyglądał nowy pes i jak będzie się w niego grało. Miejmy nadzieję, że nie będzie gorzej, a wymagania nie podskoczą znacząco.

kokus98

  • Gość
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #113 dnia: Styczeń 19, 2012, 15:09:51 »
Jednak dla mnie zamiast zmieniać silnik gry(mógł zostać ten z PS2/PSX) mogli by do 100% naprawić bugi,błędy itd w multi.

Offline Lewy23

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Maj 2009
  • location: Marysin
  • Wiadomości: 1948
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 26.05.2009r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #114 dnia: Styczeń 19, 2012, 15:17:12 »
No to muszę zbierać kasę na nowy sprzęt. ;P Wymagania na pewno pójdą w górę, a PES12 na moim laptopie działa na najniższych ustawieniach. ;]

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #115 dnia: Styczeń 19, 2012, 15:34:24 »
juz sie tak matrwicie a nie wiadomo czy jeszcze zrobia tego starego dobrego porzadnego pesa... :-X ::)
" border="0" border="0

kokus98

  • Gość
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #116 dnia: Styczeń 19, 2012, 16:11:32 »
Dlatego dla mnie mógł zostać silnik z PlayStation a nie kombinują,zmieniając silniki.Przez czas co zmieniali architekturę silnika mogli już za pewnie w 90-100% usunąć błędy powtarzające się w multi(oraz tzw. "lagi"). Pozdrawiam :)

Offline mpoesp

  • Kierownik drużyny
  • *****
  • Join Date: Cze 2010
  • location:
  • Wiadomości: 792
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 01.06.2010r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #117 dnia: Styczeń 19, 2012, 20:44:30 »
Załamka jak czytam Wasze komentarze

Raz piszecie "Dopóki nie będzie nowego silnika, to nie będzie dobrej gry. Z tego nie da się już więcej wyciągnąć", a gdy pojawia się info, że silnik być może się zmieni to piszecie "Po co zmieniają ten silnik?! Mogli zostawić i poprawić w nim bugi"

Jednym słowem ŻAL

Offline willerod9

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 439
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #118 dnia: Styczeń 19, 2012, 21:38:12 »
bo to jest wg mnie tak, ze narzekaja na ten silnik, bo wiecej sie nie da i trzeba zmienic, ale tez boja sie co przyniesie nowy silnik i sa swiadami masy bledow swierzego produktu - polacy tylko znajduja wszedzie minusy, a mozna przeciez spojrzec na to inaczej:
"no no, postarali sie. wycisneli ze starego silnika ostatnie soki i teraz slusznie szukaja nowych rozwiazan, bo jednak fifa ucieka, a krol musi wrocic na tron. z takim silnikiem jak ten od MG musi sie udac!" <-- nie mozna tak?

pozdrawiam

OnoMatoPeja

  • Gość
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 19, 2012, 23:03:14 »
Cytuj
"no no, postarali sie. wycisneli ze starego silnika ostatnie soki i teraz slusznie szukaja nowych rozwiazan, bo jednak fifa ucieka, a krol musi wrocic na tron. z takim silnikiem jak ten od MG musi sie udac!" <-- nie mozna tak?

Jaja sobie robisz ? Onic nigdy z tego silnika co jest nie wyciągneli max i nie wyciągną.... komercja, komercja, komercja - znasz to pojecie ?

Zacznij myśleć albo daruj sobie.....

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #119 dnia: Styczeń 19, 2012, 23:03:14 »