Autor Wątek: PES 2013 z nowym silnikiem?!  (Przeczytany 38287 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline willerod9

  • Kapitan reprezentacji
  • ****
  • Join Date: Paź 2010
  • location:
  • Wiadomości: 439
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 17.10.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #140 dnia: Styczeń 24, 2012, 21:09:59 »
tu się zgodze bugi z przechodzeniem ciał przez zawodników są prawie na każdej powtórce biorę daje replay i gdzie jest walka 2-3-4 zawodników o piłkę znajde tez ręke nogę czy głowę w drugim zawodniku no trochę przesada.... :-\

często zdarza się, że jeden zadwonik wjeżdża drugiemu wślizgiem, a na replayu widać, że wjechał mu " sprężonym powietrzem" które tak zgęstniało, że dało się o nie potknąć. Oczywiście są też bugi takie jak piłka, która na linii bramkowej odbija się od niewidzialnej ściany pół metra od bramkarza.

Offline Douglas

  • Dyrektor sportowy
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location:
  • Wiadomości: 815
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 14.12.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #141 dnia: Styczeń 28, 2012, 11:56:40 »
bugi w pesie zawsze będą, niewiadomo jaki to bedzie silnik

kokus98

  • Gość
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #142 dnia: Styczeń 28, 2012, 13:07:26 »
No niestety zgadzam się z Douglas. A co do bugów-naprawdę jest taki bug,że wjeżdżasz komuś w ciało i przenikasz.. pierwsze słyszę, ale mniejsza z tym. Pozdrawiam

Offline FlamingAwe

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 53
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.01.2012r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #143 dnia: Styczeń 28, 2012, 15:22:30 »

Jednak wciskanie gry za 100zł z taką ilością bugów jest kpiną z gracza...

Widzę, że mówisz o cenach w wersji na PC. PES to jest jedna z nielicznych gier, która jest warta 100 zł.

Nabici w butelkę mogą czuć się osoby posiadające konsole PS3, Xbox360, 3DS ta niekiedy cena jest dwa razy większa ! i sięga nawet 200 zł. Konsolowcy dopiero mogą czuć się nabici w butelkę aby płacić tak duże pieniądze za grę. Ja nie zarabiam nawet średniej krajowej, mam ledwie 2 000 zł co miesiąc do ręki, biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze kilka wiosenek i będę miał 30 na karku to mało, nawet z własnościowym mieszkaniem. Na same miesięczne opłaty za podstawowe rzeczy czynsz, karta miejska, rachunek telefoniczny, internet itd wydaje ok 1000 zł. Do tego trzeba coś jeść aby żyć. Żyjąc skromnie w stolicy ciężko się z tego utrzymać, więc te 200 zł musiał bym dwa trzy miesiące oszczędzać. 100 zł jak bym zacisnął pasa to jeden miesiąc : )

Offline SlaveQ85

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Lut 2009
  • location:
  • Wiadomości: 341
  • Dostał Piw: 17
  • Na forum od: 14.02.2009r.
  • Twórca Ekstraklasa Mod
  • Gram w: PES 2015
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #144 dnia: Styczeń 28, 2012, 18:33:36 »
FlamingAwe zgadzam się z Tobą tez mieszkam w stolicy i jest bardzo krucho, ja do tego wynajmuję mieszkanie i na prawdę jest ciężko wydać kaskę na grę a w dodatku jeszcze zostać oszukanym.

Offline dBlasi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 147
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 01.11.2011r.
  • Gram w: PES 2018
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #145 dnia: Styczeń 29, 2012, 19:40:15 »
cielaki jedne - musicie odróżni BUGI od pewnej umowności graficznej - to spręzone powietrze to nie jest bug tylko niedoróbka graficzna - przenikanie ciał też jest umownością i czesto związana jest z walczącymi wskaznikami BALANSU - ja osobiscie rzadko widuje sytuacje stricte przenikania postaci - a gram w PES codziennie.
Jesli ktos mówi że FIFA to takie ogromne kroki naprzód robi to prosze mnie nie rozsmieszać - rok temu chwalili się tym co PES miał od roku 98 - czyli personality plus i funckjonowanie wskazników wplywających np na celnosc podania.
WIĘC SORRY RESORY.
Bugi, ktore pojawiają się w PESIE są wynikiem ELASTYCZNOSCI całego silnika, o wiele bardziej naturalnej fizyki samej piłki, która może się odbijać na przeróżne realistyczne sposoby oraz bardziej złożonego AI piłkarzy, które przy takiej złożonosci i nałożeniu wielu elementów potrafi się zwyczajnie zgubić.
W Fifie tych bugów nie ma bo tam po paru miesiącach gry widzimy te same akcje i nic nas zaskoczyć nie może - silnik jest prosty i przez to ma mniej bugów.
Fifa jak zrobiła skomplikowany silnik gry ciałem w tym roku to wtedy dopiero pokazuje swą BUGOWATOŚĆ.
Bugowatość PESA to wynik ciągłych nowości w AI pikarzy - tylko znak że KONAMI ciągle nad tym pracuje.
Jak się pozna już troche silnik to bugów można uniknąc.
Trzeba sie nauczyć używać SUPER CANCELA a nie na pałe leciec.
Steam: BlasiPL

Offline cyrul9

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lut 2012
  • location: Szczecin
  • Wiadomości: 17
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 29.02.2012r.
  • :)
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #146 dnia: Luty 29, 2012, 10:40:26 »
No to moze byc ciekawie :)

Offline PES34

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Sty 2007
  • location:
  • Wiadomości: 78
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.01.2007r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #147 dnia: Marzec 02, 2012, 10:13:11 »
Popieram.

Chyba każdy widzi ze rok na zrobienie gry to za mało,nie wiem dlaczego idą tropem EA i wydaja co rok nowa grę - taki chybił trafił uda się albo nie.
Pamiętam czasy ISS98 to była piłka nie to zbieraniny bugów co teraz robią.

Konami ma graczy z polski w dupie a Polacy jak to zwykle bywa włażą w dupę i chcą polskiej wersji.
Nie można zrobić ligi wybierając najlepsza cześć PESA ? Koniecznie music być co rok nowy? W CS czi ET ludzie graja po kilka lat i nowe wersje ich mało obchodzą.

Jakbyś dobrze poszukał to byś znalazł nie jedną strone gdzie grają w starsze wejrsje gry z aktualnymi składami i dodatkami i to cała masa osób;) chodzi oczywiście o serie ISS/PES

Offline Kuciapa

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2012
  • location:
  • Wiadomości: 19
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.03.2012r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #148 dnia: Kwiecień 03, 2012, 20:41:34 »
Najlepsze wersje Pesa to jedynka na PSX .pro5  i moim zdaniem najlepsza to PES 6 3 lata to katowalem i teraz probuje ta 12 ale mnie troche szlag trafia gram SERIA B Mastel lig na super star i 90% meczy przegrywam :D

Offline Dzióbel

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Cze 2008
  • location:
  • Wiadomości: 60
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 09.06.2008r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #149 dnia: Kwiecień 20, 2012, 08:21:29 »

obiektywnie patrząc to FIFA póki co jest przed PES'em... Król dopiero się odbudowuje... PES12 zrobił duży krok w stronę fify... Jednak wciskanie gry za 100zł z taką ilością bugów jest kpiną z gracza... PES'a pamiętam od PSX i to były kopanki niesamowite... dużo bardziej wolę PES'a niż fifę ale obiektywnie patrząc to EA zaczęło robić to co robiło kiedyś konami...
Moja historia z PES zaczęła się kiedy pierwsze edycje FIFY nie dawały się dalej rozwijać. Gram w PES'a od edycji "2008". Aktualnie jestem w pracy(statek) i gram od 3 miesięcy w FIFA 12 z jego zagorzałym fanem.
Po tym czasie obiektywnie stwierdzam, że FIFA jest lepsza od PES'a. Nowy engine i inne atuty (dźwięk, licencje, możliwości, realizm) sprawiają, że PES pozostał daleko w tyle!
Nadmienię, że wciąż gram w PES'a i tylko w PES'a, bo daje mi nie ograniczoną swobodę na boisku, co ma dla mnie największe znaczenie przy porównywaniu obu gier.
Nie ma co się spinać, FIFA jest po prostu lepsza i trzeba przyjąć to na klatę. Spędziłem ponad 3 miechy na wymianie wad i zalet obu gier broniąc mojego faworyta...niestety po tym czasie stwierdzam, że KONAMI powinno wziąć się do roboty abyśmy mogli podnieść głowę wysoko....bardzo wysoko :)

PS.Nie jestem "Fifofcowym" trolem :P

Offline gooose

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 43
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 13.11.2011r.
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #150 dnia: Kwiecień 20, 2012, 09:15:31 »
Za to jesteś ułomkiem.
 
Fifa to przereklamowany chlam!! Ostatnio mając dosyć bugów PESA zainstalowałem fife 12 i z pierwszej akcji strzeliłem gola.
Szkoda miejsca na dysku na to gówno!!Ludzie grający w fife to jakieś niedorozwoje lub  ci dla których pes jest porostu za skomplikowany.
Prawda jest tez taka ze pes z roku na rok jest gorszy ale z kim ma konkurować z fifa?

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #151 dnia: Kwiecień 20, 2012, 09:41:27 »
No nie wiem co powiedziec jak czytam takie cos...!!! ::) ::) ::) Może dla Cb skomplikowane to jest to azeby zmienic poziom trudnosci na full wyłączyć asysty, które akurat w FIFie są bardzo rozbudowane i zastosowac nową mozliwość jaką są suwaki SI: REJESTRACJA lub LOGOWANIE - no ale po Twojej wypowiedzi smiem twierdzić, że to dla Cb zdecydowanie za trudne!!!!! :D :D :D :D
" border="0" border="0

Offline Risto-pl

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location: Wałbrzych
  • Wiadomości: 506
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.03.2007r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #152 dnia: Kwiecień 22, 2012, 06:49:14 »
kto grał w pesa naprawdę nie bd grał w fife ::)zawsze pes był lepszy jak dla mnie fifa to dla sztywniaków już od pes4 <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a> do dzisiaj <a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a>

Offline Artur 7

  • Były członek Załogi
  • *
  • Join Date: Lip 2010
  • location:
  • Wiadomości: 4051
  • Dostał Piw: 50
  • Na forum od: 24.07.2010r.
  • La Magia del Futbol
    • Status GG
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #153 dnia: Kwiecień 22, 2012, 07:57:04 »
oj Rychu moje serce i ja zawsze bd za PES'em, ale mowienie ze FIFa jest dla sztywniakow... ::) ::) ::) Minuta na arenie treningowej FIFki - triczki, plynne zwody  i powiedz mi czy to jest sztywne dla sztywniakow...??!! ;) ;)
" border="0" border="0

Offline Risto-pl

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location: Wałbrzych
  • Wiadomości: 506
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.03.2007r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #154 dnia: Kwiecień 22, 2012, 08:58:54 »
<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?action=login">LOGOWANIE</a> czy takie bramki moge  strzelić w fifie jak strzeliłem Hondurasem ;D ;D ;D ;D

Offline dealbrooklyn

  • Junior
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location: Złotoryja
  • Wiadomości: 95
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 23.01.2012r.
  • Hip-hop death blow
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #155 dnia: Kwiecień 22, 2012, 11:27:33 »
możesz i to jeszcze z dalszej odległości ;)
"Nie Jestem Nowoczesny i wychodzę z założenia... Że wolę słuchać ciszy niż głupiego Pierd0lenia"

Offline Remoo

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 595
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Vista el Barca
    • Remoo Blog
  • Gram w: ...
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #156 dnia: Kwiecień 22, 2012, 11:58:59 »
No nie wiem co powiedziec jak czytam takie cos...!!! ::) ::) ::) Może dla Cb skomplikowane to jest to azeby zmienic poziom trudnosci na full wyłączyć asysty, które akurat w FIFie są bardzo rozbudowane i zastosowac nową mozliwość jaką są suwaki SI: REJESTRACJA lub LOGOWANIE - no ale po Twojej wypowiedzi smiem twierdzić, że to dla Cb zdecydowanie za trudne!!!!! :D :D :D :D
Pewnie grał na "amatorze" i dlatego strzelił.

Offline Risto-pl

  • Najlepszy piłkarz świata
  • ****
  • Join Date: Mar 2007
  • location: Wałbrzych
  • Wiadomości: 506
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 15.03.2007r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #157 dnia: Kwiecień 22, 2012, 13:45:16 »
Pewnie grał na "amatorze" i dlatego strzelił.
amator to chyba ty jesteś

Offline Remoo

  • Asystent trenera
  • ****
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 595
  • Dostał Piw: 7
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Vista el Barca
    • Remoo Blog
  • Gram w: ...
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #158 dnia: Kwiecień 22, 2012, 16:40:44 »
Łał, ale mi w pięty poszło. Pfff...

Offline RedAction

  • Junior
  • *
  • Join Date: Lip 2011
  • location:
  • Wiadomości: 94
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 13.07.2011r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #159 dnia: Kwiecień 22, 2012, 19:21:51 »
Minuta na arenie treningowej FIFki - triczki, plynne zwody  i powiedz mi czy to jest sztywne dla sztywniakow...??!! ;) ;)

No właśnie triczki, sriczki tego pełno w fifie, ale tak w ogóle po wuja to komu? Podczas meczu i tak wykorzystuje się może z 5% tych dobrodziejstw. W większych ilościach wygląda to po prostu komicznie. Jak bym się chciał pogibać jak cyrkowiec to bym sobie odpalił fife street.

Żeby nie było że offtopuje. Nowego silnika nie będzie. Niejaki Adam Bhatti, który ma wtyki w konami, stwierdził, że owszem były takie plany odnośnie nowego silnika, ale ostatecznie taką idee porzucono. Zresztą wystarczy tylko spojrzeć na pierwszy screen. Przecież ewidentnie tam widać że to wciąż stary, dobry silnik.

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: PES 2013 z nowym silnikiem?!
« Odpowiedź #159 dnia: Kwiecień 22, 2012, 19:21:51 »