Autor Wątek: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - POWRÓT ! Kolejna kolejka SERIE A !!!  (Przeczytany 18084 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Società Sportiva Lazio S.p.A.




Pełna nazwa: Società Sportiva Lazio
Data założenia: 19.01.1900
Barwy: Biało-błękitne
Przydomek: Biancocelesti
Oficjalna strona klubu: REJESTRACJA lub LOGOWANIE
Stadion: Stadio Olimpico




Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...


Cytując słowa słynnej piosenki zespołu ,,Perfect" możemy krótko określić decyzję aktualnego trenera Lazio, Edoardo Reji.


,,Postanowiłem że pozostanę trenerem tego wspaniałego klubu ale tylko do czasu wygrania przez nas derbów. Przez 11 lat swojej pracy w Lazio ani razu nie udało mi się pokonać lokalnego rywala, czas to zmienić ! Jeżeli w najbliższych derbach uda nam się wygrać odejdę na emeryturę trenerską. Moje czasy już minęły, teraz czas na młodych. Mam nadzieję że kibice dobrze mnie zapamiętają i że pożegnamy się w miłej atmosferze."

Powiedział "jeszcze" aktualny trener Lazio.




Miroslav Klose - ,,Przyszedłem do Lazio ponieważ w Bayernie nie miałem miejsca w podstawowej jedenastce. Chcę grać, chcę czuć się potrzebny zespołowi. Mam nadzieję że zagram na EURO 2012 a do tego potrzebna jest regularna gra. Lazio daje mi taką możliwość. Miałem oferty z kilku mniejszych klubów ale ja dalej chcę wyzwań, nie mam zamiaru się tak łatwo poddawać. Mamy potencjał i wierzymy w nasze umiejętności. Nie myślimy jeszcze o Scudetto ale o klasyfikacji do Ligi Mistrzów. Mamy do tego aspirację i spokojnie nas na to stać. Jeżeli wygramy najbliższe derby z Romą to Edoardo odejdzie, sądzę że tak nagła zmiana trenera nie wpłynie dobrze na zespół. Edoardo to wspaniały człowiek ale i trener. Pod jego skrzydłami wyszkoliło się wiele znakomitych piłkarzy. Mam nadzieję na udany sezon i zapowiadam grę na najwyższym poziomie !"
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2012, 18:07:27 wysłana przez fcbm18 »

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - wielki powrót !!! : D
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 11, 2012, 22:51:49 »
No cóż, kolejna kariera moim jednym, z ulubionych klubów we Włoszech, początek ujdzie w tłoku, liczę na pokonanie takich gigantów jak Milan, Inter czy Juventus :).
" border="0

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - wielki powrót !!! : D
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 11, 2012, 23:10:52 »
Jeżeli myślicie że ubogo to zrobiłem to macie rację, na szybko i nie starannie. ;) Ale obiecuję że następne posty będą lepiej przygotowane. :D

Offline rafals00

  • Trampkarz
  • *
  • Join Date: Lip 2009
  • location:
  • Wiadomości: 44
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.07.2009r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - wielki powrót !!! : D
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 11, 2012, 23:30:21 »
mam nadzieję że pokonacie Romę w derbach, tylko kto zostanie nowym trenerem?

Offline vapmos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Grom - Pogrom
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - wielki powrót !!! : D
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 11, 2012, 23:53:07 »
Lazio Bardzo ciekawy klub . Czekam na wieść z rynku transferowego  :) 

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - wielki powrót !
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 12, 2012, 19:38:14 »
Wieści z rynku trensferowego





Lazio zainteresowane jest sprowadzeniem młodego napastnika reprezentacji Niemiec, Lukasa Podolskiego.
Jak donoszą Niemieckie media, transfer miałby być zrealizowany jeszcze tego lata a jego suma wynosiła by 13 milionów euro. Sam zawodnik o domniemanym transferze wypowiada się następująco :


,,Słyszałem o tym że Lazio jest mną zainteresowane. Kocham Köln ale chciałbym się podjąć nowych wyzwań. Liga włoska to bardzo ciekawa liga, jest tam większy nakład na siłę fizyczną niż w Bundeslidze. Jeżeli doszłoby do tego transferu to nie czułbym się zawiedziony, a wręcz przeciwnie, cieszyłbym się z tego transferu ponieważ gra tam mój reprezentacyjny kolega, Miro Klose. W Köln czuję się bardzo dobrze, miasto jest piękne a ludzie tutaj są przyjacielscy. Nie chciałbym ich skrzywdzić ewentualnym odejściem do innego klubu. Sądzę że więcej szkód wyrządził bym im gdybym przeszedł do innego niemieckiego klubu a potem musiałbym grać przeciwko Köln."


Pośrednikiem a zarazem plusem dla Lazio może być Miroslav Klose, który pomógłby w ewentualnym transferze "Poldiego". Sam Klose na razie nie chce się wypowiadać na ten temat.

Głos w tej sprawie zabrał również sam dyrektor sportowy Lazio, Igli Tare.




,,Tak, jesteśmy zainteresowani sprowadzeniem Lukasa Podolskiego. To piłkarz który jest świetnie wyszkolony technicznie i fizycznie a taki piłkarz to skarb dla klubu. Potrafi strzelać bramki ale też asystować a to świadczy o jego zachowaniu na boisku, myśli gdy gra i potrafi zrobić coś czego przeciwnik nie przewidzi nawet w snach. Z Mirkiem stworzyłby świetny duet napastników."

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - wieści transferowe !
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 12, 2012, 19:41:17 »
Podolski i Kloze, hmm....fajna była by poczciwa trójca (Cisse Poldi oraz Kloze), liczę na negocjacje zakończone z powodzeniem.
" border="0

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - wieści transferowe !
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 12, 2012, 20:07:15 »
Lazio zaprezentowało stroje na sezon 11/12 !


Dziś w samo południe na stadionie Lazio czterech piłkarzy wyszło na murawę boiska w strojach na sezon 2011/2012. Dżentelmenami którzy pokazali nowe stroje byli Miroslav Klose (stroje domowe), Djibril Cissé (stroje wyjazdowe), Stefano Mauri (trzeci komplet strojów) oraz Federico Marchetti (stroje bramkarskie).
Oto zdjęcia najnowszych stroi Lazio :


         
       

Offline Demonir

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.01.2012r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - wieści transferowe i prezentacja stroi !
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 12, 2012, 20:19:05 »
Szczerze, to nie lubię Lazio ale będę śledził twoją karierę. Masz bardzo mocny atak (Klose, Cisse) i jeszcze jak sprowadzisz Podolskiego to będziesz miał pełen komfort na tej pozycji.

Offline vapmos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Grom - Pogrom
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - wieści transferowe i prezentacja stroi !
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 12, 2012, 21:58:11 »
Czy ja wiem ? Podolski do Lazio hm ? Zobaczymy co z tego będzie

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - wieści transferowe i prezentacja stroi !
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 12, 2012, 22:13:18 »
Zgodnie z planem, zwycięstwo Lazio.



2:0



Składy obu ekip:




Gole:

-53'min Klose 1:0
-90+'min Klose 2:0


Kartki:

-brak


Zmiany:

Lazio:

-53'min Cisse
Zarate

Benifica:

-83'min Vitor
Pereira


Statystyki pomeczowe:




Relacja z meczu:

Pierwszy przedsezonowy mecz Lazio wypadł dobrze. Drużyna z wiecznego miasta pokonała u siebie silną Benifice 2:0. Obie bramki zdobył sprowadzony przed sezonem, doświadczony Niemiec, Miroslav Klose. Był to najlepszy przykład na to że pieniądze które zostały przeznaczone na ten transfer nie zostały wyrzucone w błoto. Do 30 minuty gra obu ekip wyglądała miernie poza jedną akcją piłkarzy Lazio po której groźny strzał z 9 metra oddał Klose, ale bramki strzegł Eduardo. Tyle o pierwszej bezbarwnej i nudnej pierwszej połowie. W drugiej natomiast Lazio ruszyło do ataku, byli lepiej zgrani od Benifici. Groźne akcje kończone strzałem były częstym widokiem w drugiej połowie. Nadeszła 53 minuta i po wspaniałej akcji i jeszcze lepszym strzale, Miroslav Klose pokonał bramkarza Portugalczyków. 1:0. Zaraz po bramce na boisku pojawił się Francuz, Djibril Cisse. To, że zmiana była trafiona pokazał czas. Cisse ubarwił bezbarwną grę Lazio, ataki były efektowniejsze i skuteczniejsze. Dobra gra Djibrila zaowocowała asystą przy drugiej bramce Miroslava Klose w doliczonym czasie gry. 2:0. Sędzia zakończył mecz. Nie miał dziś zbyt wiele do roboty a świadczy o tym liczba kartek, 0.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2012, 22:16:09 wysłana przez fcbm18 »

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Pierwszy mecz za nami !!!
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 13, 2012, 14:35:54 »
Wypowiedzi pomeczowe



Edoardo Reja: ,, Pierwsze połowa nie należała do najefektowniejszych w wykonaniu obu zespołów. Od piłkarzy tej klasy kibice mogli wymagać więcej ale to dopiero pierwszy przedsezonowy mecz i zawodnicy nie są jeszcze w rytmie meczowym. Mój zespół pokazał charakter, zagraliśmy dobrze w drugiej połowie a dowodem tego jest końcowy wynik. Wiemy że to był tylko mecz towarzyski ale z przeciwnikiem tej klasy każde zwycięstwo cieszy. Bardzo dobrze zagrał Klose, zrobił to co do niego należało czyli strzelał gole. Jednak nie tylko to cechuje tego piłkarza. Gdy widzi kolegę na lepszej pozycji to poda a nie będzie próbował sam dryblować. Na szczególne wyróżnienie zasługuje również nasz bramkarz, Marchetti oraz Djibril Cisse który dał znakomitą zmianę. Z drużyny przeciwników na pochwałę zasługuje Eduardo który w niektórych momentach bronił niesamowicie."



Jorge Jesus: ,,Nie jestem zawiedziony wynikiem, wręcz przeciwnie. Oczywiście nie mogę być zadowolony ale z postawy kilku graczy już tak. Z dobrej strony pokazał się Eduardo. Gdyby nie on to dziś oglądalibyśmy pogrom ze strony Lazio. To dopiero początek budowania mojego zespołu, chłopaki muszą się zgrać, nabrać do siebie zaufania ponieważ bez tego drużyna nie może istnieć. Mam nadzieję że kibice naszego zespołu nie są nami zawiedzeni. Dziękuję."



Miroslav Klose: ,,Pokazaliśmy charakter. Bardzo cieszę się ze zdobycia 2 bramek w debiutanckim, ale nie oficjalnym meczu. Mam nadzieję że w lidze będę również skuteczny. Atmosfera na stadionie jest niesamowita, robi kolosalne wrażenie. Po przejściu do Lazio myślałem że atmosfera w czasie meczu nie będzie taka jak na Allianz Arena z powodu liczby kibiców. Myliłem się i to bardzo. Kibice są wspaniali, głośno dopingują swoją drużynę i mam nadzieję że są z nią na dobre i na złe. Mecz przebiegł po naszej myśli, kontrolowaliśmy grę i byliśmy częściej przy piłce, co spowodowało więcej okazji strzeleckich. Wielkim a zarazem miłym zaskoczeniem przed meczem było to, że to ja wyjdę na boisko z opaską kapitana. Nie sądziłem że takie coś nastąpi, przecież to był mój pierwszy mecz. Dziękuję za taki prezent trenerowi oraz kolegą z drużyny.

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Pierwszy mecz za nami !!!
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 13, 2012, 16:00:37 »
Na ogół nie komentuje karier z PESA 6,ale tym razem zrobię wyjątek ;).
Dobry sparing z niełatwą Benfiką po dwóch golach Klose, ciekawe czy uda się ten transfer Podolskiego ;).
Czekam na inaugurację ligi i liczę na rewanż w moim temacie ;D.
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Pierwszy mecz za nami !!!
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 13, 2012, 16:16:08 »
"Niewykorzystane sytuacje..."


Celtic Glasgow  1-0  Lazio Rzym


19'Hooper   30'Mauri




Zawodnicy Lazio przegrali w wyjazdowym meczu z szkocką drużyna, Celtic Glasgow 1:0. Podopieczni Edoardo Reji szybko starcili bramkę i między innymi to miało wpływ na przebieg spotkania. Już po pierwszych minutach spotkania było widać że mecz będzie zacięty. Żadna z drużyn nie stworzyła groźnej sytuacji aż do 19 minuty kiedy to Hooper otrzymał mierzone podanie górą, nad głowami obrońców i strzelił bramkę po dobitce. 1:0. Lazio wściekle ruszyło do ataku ale te były niedokładne i nie skutkowały groźnymi strzałami na bramkę. Do brzydkiego incydentu doszło w 30 minucie kiedy Mauri sfaulował przeciwnika od tyłu i słusznie został ukarany czerwoną kartką.
 W drugiej połowie Celtic grał na utrzymanie wyniku, nie kwapił się do ataków co przeszkadzało Lazio. Zmiana taktyki przez trenera Lazio dała efekt w postaci sytuacji sam na sam Alvaro Gonzaleza, ale ten w doskonałej okazji trafił w słupek a piłka dobita przez Klosego nieszczęśliwie trafiła w poprzeczkę. ,,Następnym razem trafię do siatki. To jakiś pech, czarna magia. Może to przez piątek trzynastego ? Nie wiem, w każdym razie ta sytuacja była bardzo dziwna." - Miroslav Klose



,,Moja drużyna zagrała dobrze. Pomimo iż przegraliśmy dzisiejszy mecz nie mam żalu do moich podopiecznych. Oczywiście żałuję sytuacji gdy Miro nie trafił do pustej bramki ale nawet najlepszym się zdarza. W następnym meczu przeciwko Legi Warszawa postaramy się zagrać naszą piłkę i wygrać jak najwyżej." - Edoardo Reja.


<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=f5bacb8580a306271a50eb4f2b318f0a&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=f5bacb8580a306271a50eb4f2b318f0a&amp;action=login">LOGOWANIE</a>
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2012, 16:21:35 wysłana przez fcbm18 »

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Pierwszy mecz za nami !!!
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 13, 2012, 17:21:39 »
JEŻELI KTOŚ WCHODZI NIECH ZOSTAWI KOMENTARZ OK ?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2012, 17:26:53 wysłana przez fcbm18 »

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Mecz z Legią rozegrany, 15 min na opis. ; )
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 13, 2012, 17:40:37 »
Bardzo dobry mecz w wykonaniu obu zespołów.
Szkoda straty bramki już na początku, na pewno zwolniło was to z tempa.
Lazio próbowało szybko odrobić starty, no, ale cóż.. zabrakło skuteczności.
Szkoda, że w drugiej połowie Celtic zabił rozgrywkę. Gra na przetrzymanie nie jest fajna, pech chciał, że na sam koniec meczu w sytuacji sam na sam trafiłeś w słupek. A dobitka w poprzeczkę..
to nauczyło by Celtic. :D

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Mecz z Legią rozegrany, 15 min na opis. ; )
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 13, 2012, 18:02:09 »
Ostatni mecz przygotowawczy zwycięski !


Lazio Rzym   2-0   Legia Warszawa


42' Klose, 64' Klose


Składy drużyn:



Relacja z meczu:

Od początku spotkania to Lazio miało przewagę. Chociaż końcowy wynik posiadania piłki tego nie pokazuje, to Lazio tworzyło ataki i doprowadzało do okazji strzeleckich. Nieumiejętne wyprowadzanie piłki przez piłkarzy Legii powodowało że w ciągu całego meczu nie oddali ani jednego celnego strzału na bramkę. Natomiast gra Lazio była zupełnie odwrotna w porównaniu do ostatnich meczy. Ataki były bardziej przemyślane. Akcje nie za każdym razem były kończone strzałem z każdej pozycji, piłkarze starali się mądrzej je rozegrać co zaowocowało 5 strzałami na bramkę a 3 celnymi. W pierwszej połowie coach Lazio wypróbował nową taktykę 4-4-3, ale nie była ona zbyt dobra. Po przerwie wrócił do starego ustawienia, 4-2-1-2. Druga połowa to było przysłowiowe walenie głową w mur piłkarzy Legii Warszawa i umiejętne kontrataki Rzymian. Trener Lazio przeprowadził wszystkie możliwe 3 zmiany, ale nie zmieniły on wyglądu widowiska. Na boisku pojawiła się legenda Lazio, Tommaso Rocchi, który poluje na swojego setnego gola w barwach Lazio. Czy uda to mu się w następnym meczu ? Mam taką nadzieję.


Galeria pomeczowa:



Oceny zawodników:



Skrót spotkania:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=f5bacb8580a306271a50eb4f2b318f0a&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=f5bacb8580a306271a50eb4f2b318f0a&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Mecz z Legią opisany !
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 13, 2012, 19:10:14 »
Widać, że zdominowałeś sytuacje na boisku.
Może nie w statystykach, ale statystyki to tylko liczby..
Legia to nie jest najmocniejszy rywal, zwłaszcza dla takiego klubu jak Lazio.
Szkoda, że Warszawianie wyprowadzali akcje z du**, gdyby grali mądrzej
to mecz byłby bardziej emocjonujący.
PS. Klose mimo wieku, nadal potrafi strzelać bramki. Brawo, zasłużony piłkarz meczu! :)

Offline Marcin14

  • Menadżer
  • *****
  • Join Date: Lis 2009
  • location:
  • Wiadomości: 988
  • Dostał Piw: 8
  • Na forum od: 12.11.2009r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Mecz z Legią opisany !
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 13, 2012, 19:18:43 »
Czy Podolski jest potrzebny jak dla mnie nie. Masz Klose,Cisse i Zaratę to ci starczy chyba że zmienisz ustawienie na 3napastników to wtedy tak. Ostatni sparing z Polską drużyną był kontrolowany przez was i wygrywacie zasłużenie 2:0 a teraz czas na ligę.

Offline Demonir

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.01.2012r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Mecz z Legią opisany !
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 13, 2012, 19:22:37 »
Zapomniałem, że masz jeszcze Zarate w składzie. W takim razie również jestem zdania, że Podolski nie jest ci potrzebny. Zamiast niego możesz poszukać wzmocnienia na innej pozycji, bo atak masz bardzo mocny.
Powodzenia w lidze!

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Mecz z Legią opisany !
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 13, 2012, 19:22:37 »