Autor Wątek: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - POWRÓT ! Kolejna kolejka SERIE A !!!  (Przeczytany 18304 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Demonir

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.01.2012r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Wywiad z Tomasso Rocchi !!!
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 17, 2012, 21:45:43 »
Rocchi strzelił 100 bramkę i wielkie gratulację dla niego. Nie wiem czy zostawisz go w składzie, czy się go pozbędziesz ale ja na twoim miejscu zostawiłbym go w składzie.
Mecz z Genoą był bardzo zacięty. Kolejne 3 punkty dopisane do twojego konta i to się liczy.
Jak tak dalej pójdzie, to mistrzostwo Włoch zapewnisz sobie w rekordowo szybkim tempie  :D

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Wywiad z Tomasso Rocchi !!!
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 17, 2012, 21:54:24 »
Rocchi strzelił 100 bramkę i wielkie gratulację dla niego. Nie wiem czy zostawisz go w składzie, czy się go pozbędziesz ale ja na twoim miejscu zostawiłbym go w składzie.
Mecz z Genoą był bardzo zacięty. Kolejne 3 punkty dopisane do twojego konta i to się liczy.
Jak tak dalej pójdzie, to mistrzostwo Włoch zapewnisz sobie w rekordowo szybkim tempie  :D
No nie wiem, AC Milan siedzi mi na karku, 3 pkt straty mają. :D

przybyl10

  • Gość
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Wywiad z Tomasso Rocchi !!!
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 17, 2012, 23:06:59 »
życzę mistrzostwa. Ach ten Klose xd

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Wywiad z Tomasso Rocchi !!!
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 17, 2012, 23:54:44 »
Milan siedzi na karku i w każdej chwili może Cię przegonić :D Jednak życzę Ci aby tego nie zrobił a ty zapewniłbyś sobie sporą przewagę, jednak pamiętaj że jest jeszcze Inter, który też nie odpuści!

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Wywiad z Tomasso Rocchi !!!
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 18, 2012, 13:52:21 »

9 Kolejka


Wielkie Lazio ! Zwycięstwo na Stadio Olimpico !
Lazio Rzym   1-0   Juventus

51' Cisse


Statystyki spotkania:



Składy obu zespołów:



Relacja z meczu:

,,W Rzymie nastało istne szaleństwo !", ,,Błękitna część Rzymu w euforii !" - to tylko niektóre nagłówki gazet po wspaniałym zwycięstwie Lazio Rzym nad Juventusem Turyn. Piłkarze Lazio po bardzo zaciętym meczu zwyciężyli na własnym obiekcie jeden do zera. Początek meczu był chaotyczny z obu stron. Piłkarze próbowali przedostać się pod bramkę przeciwnika, ale bardzo rzadko się to zdarzało. Dopiero w 30 minucie do dobrej okazji strzeleckiej doszedł Alessandro Del Piero, jednak dobrą interwencją popisał się Marcchetti. Po tej akcji Akcja meczu rozluźniła się, ataki były częstsze i bardziej przemyślane. Dobrym podaniem do Djibrila Cisse wykazał się Miroslav Klose, jednak strzał Francuza pewnie obronił doświadczony bramkarz Starej Damy, Buffon. Koniec pierwszej części spotkania.

Na drugą połowę Lazio wyszło z zamiarem strzelenia szybkiego gola i nie dopuszczenia przeciwników do bramki. Wydaje nam się że to bardzo dobra taktyka, ponieważ dyspozycja Juventusu była dosyć dobra. W 51 minucie spotkania znajdujący się przy piłce Djibril Cisse w świetnym stylu ograł obrońce Juventusu, w niebywały sposób podciął piłkę nad interweniującym Buffonem i zdobył zwycięską bramkę dla Lazio ! 1-0. Po tej sytuacji do szalonych ataków rzucił się Juventus, jednak dzisiejszego dnia była wspaniale dysponowana obrona Lazio. Po tej akcji nic wartego uwagi nie wydarzyło się. Sędzie kończy mecz.


Wypowiedz piłkarza meczu:

,,To niesamowite zdobyć bramkę w takim meczu. Na pochwałę zasługuję nie tylko ja, ale także wszyscy chłopacy z zespołu. Ciężko pracowaliśmy przed tym meczem aby rezultat był taki, a nie inny. To wspaniałe że mogę być w takiej chwili razem z przyjaciółmi z zespołu, ponieważ to dzięki nim tworzymy wspaniałą kartę w historii tego klubu. Nasza passa nadal trwa i mam nadzieję, że nie zepsujemy tego w meczu z przeciwnikiem gorszym od nas."


Galeria pomeczowa:



Oceny pomeczowe piłkarzy:



Skrót z meczu:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9ed744d9901b3410c7b208d68949bcd8&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9ed744d9901b3410c7b208d68949bcd8&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Meczu z Juventusem !!! Czy passa nadal trwa ?
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 18, 2012, 14:09:41 »
W pierwszej połowie jeszcze była okazje na bramkę, ale jak to się mówi " co się odwlecze to nie uciecze " i już w drugiej połowie zdobyłeś bramkę i skromnie pokonałeś " Starą Dame ".

Offline NexaT

  • Prezes klubu
  • *****
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Olsztyn
  • Wiadomości: 1835
  • Dostał Piw: 10
  • Na forum od: 27.12.2010r.
  • Life is football, football is Manchester United...
  • Gram w: Shogun: Total War
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Meczu z Juventusem !!! Czy passa nadal trwa ?
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 18, 2012, 16:30:57 »
Mieliście dwie sytuacje w pierwszej połowie, nie wykorzystałeś żadnej, ale dobrze, że w 2 połowie szybko strzeliłeś bramkę. Dobry mecz rozegrał, stary już, Cisse. Mogłeś próbować wbić drugą bramkę, ale na szczęście twoi obrońcy zdołali odeprzeć ataki Juve do samego końca.

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Meczu z Juventusem !!! Czy passa nadal trwa ?
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 18, 2012, 18:00:07 »
Djibril nadal w formie ;D to dobrze, że możesz polegać na tak doświadczonym zawodniku, który przebył przecież multum kontuzji. Niesamowita walka w meczu co potwierdza czerwona kartka jednego z piłkarzy.

Offline Konfas

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 195
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Visca El Barca !!!
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Meczu z Juventusem !!! Czy passa nadal trwa ?
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 18, 2012, 18:12:21 »
Cisse daje zwycięstwo w b. ważnym meczu, bowiem Juve nie jest takim sobie rywalem.
Po strzałach widać, że grasz chyba połowe po 5min :D tak mi się wydaje ;)

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Meczu z Juventusem !!! Czy passa nadal trwa ?
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 18, 2012, 18:47:59 »
Cisse daje zwycięstwo w b. ważnym meczu, bowiem Juve nie jest takim sobie rywalem.
Po strzałach widać, że grasz chyba połowe po 5min :D tak mi się wydaje ;)
A właśnie nie. ;) Gram po 10 minut połowa, ale w relacji z meczu napisane jest że mecz był zacięty. ;)

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - Meczu z Juventusem !!! Czy passa nadal trwa ?
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 18, 2012, 21:20:23 »

1 Runda


Cudotwórca Marchetti !
Cesena   2-2   Lazio Rzym

17' Bogdani  72' Riski   -   20' Cisse  54' Cisse

Składy obu zespołów:



Relacja z meczu:

Goście z Rzymu byli typowani jako zdecydowany faworyt tego spotkania, mieli gładko przejechać się po Cesennie, jednak gospodarze postanowili że skóry łatwo nie sprzedadzą. Pierwszy atak należał do gospodarzy, świetnym dośrodkowaniem popisał się Sammarco, pierwszy strzał głową odbił się od słupka, jednak dobitka Bogdani była już skuteczna. Cesena zaczyna z wysokiego "C". Pierwsza akcja i od razu gol. Po tej bramce rozwścieczone Lazio rzuciło się do ataków. Były one dobrze i przemyślanie konstruowane. Przyjezdni dopięli swego w 20 minucie kiedy fantastyczne podanie od Mauriego otrzymał Djibril Cisse, uderzył z pierwszej piłki w lewy dolny róg i trafił ! 1-1. Po tym golu Lazio przejęło kontrolę nad meczem. To oni nadawali rytm temu spotkaniu. W 33 minucie z trudnej pozycji uderzał Miroslav Klose, jednak piłka pechowo odbiła się od słupka. Koniec pierwszej części spotkania.

Na drugą połowę Lazio wyszło z zamiarem dobicia rywala, jednak jak się później okaże, nie zrobili tego co trzeba. W 54 minucie spotkania Foggia i Cisse wykazali się niesamowitym zgraniem. Przy piłce był Cisse, podał do Foggi, ten okiwał przeciwnika i wysunął do Cisse, a ten technicznym strzałem pokonał bramkarza Cesenny. 1-2. Bramka ta zmotywowała gospodarzy do wyrównania stanu gry. W tym momencie więcej zależało od obrony i Marchettiego niż od reszty zespołu. Bramkarz Lazio był dziś świetnie dysponowany, co prawda puścił dwie bramki, jednak w pozostałych sytuacjach bronił lepiej niż znakomicie. Do wyrównania doszło w 72 minucie. Fatalnie w polu karnym zachował się Bresciano. Kiedy piłka spadła pod jego nogi wszyscy myśleli że sytuacja jest już wyjaśniona, jednak on stracił piłkę na rzecz piłkarza Cesenny, ten uderzył, Marchetti sparował piłkę która spadła pod nogi Riskiego, a ten nie mógł pomylić się w takiej sytuacji. 2-2. Po bramce gospodarzy Cesenna rzuciła się do szalonych ataków. Raz za razem oddawano bardzo groźne strzały, gospodarze doszli nawet do sytuacji sam na sam, jednak dziś fenomenalnie dysponowany Marchetti więcej razy nie dał się oszukać. Sędzie kończy mecz. Wynik końcowy to 2-2.


Wypowiedz piłkarza meczu:

,,Oczywiście musimy być zadowoleni z wyniku. Patrząc na przebieg dzisiejszego spotkania powinniśmy przegrać, jednak udało nam się wywieść jeden punkt z trudnego terenu. Jestem zadowolony ze swojej postawy w dzisiejszym meczu. Myślę że zagrałem dobrze, z resztą jak cała część zespołu." - Federico Marchetti.


Galeria pomeczowa:



Oceny zawodników:



Skrót spotkania:

<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9ed744d9901b3410c7b208d68949bcd8&amp;action=register">REJESTRACJA</a>&nbsp;lub&nbsp;<a href="http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=9ed744d9901b3410c7b208d68949bcd8&amp;action=login">LOGOWANIE</a>

Offline Konfas

  • Piłkarz B klasy
  • **
  • Join Date: Mar 2010
  • location:
  • Wiadomości: 195
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Visca El Barca !!!
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - 1 Runda Coppa Italia ! Wielkie zaskoczenie !
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 18, 2012, 21:24:11 »
No gdyby nie Cisse to nie wiem jak Ty byś sobie radził :D
Przegrywając 2:0 dałeś radę i wyrównałeś, obie ładne bramki Francuza, z pierwszej piłki :)

Liczę na rewanżyk u sb :D

Offline fcbm18

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Autor wątku
  • Join Date: Kwi 2010
  • location: Głogów
  • Wiadomości: 214
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 10.04.2010r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - 1 Runda Coppa Italia ! Wielkie zaskoczenie !
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 18, 2012, 21:34:57 »
No gdyby nie Cisse to nie wiem jak Ty byś sobie radził :D
Przegrywając 2:0 dałeś radę i wyrównałeś, obie ładne bramki Francuza, z pierwszej piłki :)

Liczę na rewanżyk u sb :D
Liczysz na rewanż a nawet nie czytasz mojej kariery. Ja nie przegrywalem 2:0, prowadzilem nawet wiesz ?

przybyl10

  • Gość
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - 1 Runda Coppa Italia ! Wielkie zaskoczenie !
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 18, 2012, 21:48:46 »
Tak! zgadzam się gdyby nie Djibril było by źle brawa dla niego.Marchetti to świetny bramkarz.Przypomina mi Edga z WWE. Liczę że rewanż zagrasz lepiej

Zapraszam do mnie i zostaw komentarz (kliknij na moją sygnaturę ;))
« Ostatnia zmiana: Styczeń 18, 2012, 21:51:03 wysłana przez PrzybyL »

Offline barthez

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2009
  • location: Dolny Śląsk
  • Wiadomości: 222
  • Dostał Piw: 13
  • Na forum od: 10.04.2009r.
  • "C'est un entraîneur guerre." Reprezentacja ♥
    • Status GG
  • Gram w: PES 06
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - 1 Runda Coppa Italia ! Wielkie zaskoczenie !
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 18, 2012, 21:52:38 »
Liczysz na rewanż a nawet nie czytasz mojej kariery. Ja nie przegrywalem 2:0, prowadzilem nawet wiesz ?
hahhahahahah, Djibril mnie coraz bardziej zaskakuje! Chyba on powinien zostać zawodnikiem meczu(patrząc na oceny to on nim jest ;D). Ważna bardzo szybka odpowiedź po pierwszej bramce, dała wiele wiary w siebie. No i do tego znakomita postawa bramkarza. Szkoda, że nie udało się zwyciężyć, ale z taką formą będzie coraz lepiej ;)

Offline heenro19

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - 1 Runda Coppa Italia ! Wielkie zaskoczenie !
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 19, 2012, 12:45:39 »
Zapraszam do mnie i zostaw komentarz (kliknij na moją sygnaturę ;))

Ja bym takiemu już nie komentował ;) Bo sam widzisz jakie to są komentarze "za koment" :) Ach, skomentuje mu żeby mi skomentował. Acha remis, no dwie bramki Cisse, a co tam napisze komentarz na odwal się i zaproszę do siebie, w końcu tak działa ta zasada ;) Śmieszne xD
Na Twoim miejscu skomentowałbym jego karierę słowami:
Cytuj
"Przybyłem, Zostawiam komentarz,fajny mecz, Zapraszam do siebie, naprawdę warto! Nie wiesz co tracisz, wystarczy że klikniesz na obrazek w moim podpisie, i otworzy się moja przecudowna kariera, gdzie wszystko jest super napisane, a każdemu wychodzą gały z oczodołów z wrażenia. Mówię Ci zostaw ciekawy komentarz napewno się odwdzięczę. A i bym zapomniał dobry mecz zawodnika XYZ. powodzenia dalej. Jeszcze raz zapraszam do siebie"
Przynajmniej ja widzę takie komentarze w myśl zasady "koment za koment" ;) Mam nadzieję, że pewno ktoś by się ze mną zgodził ;)

==

Lazio pomimo tego, że było faworytem w tym spotkaniu, zdobyli zaledwie jeden punkt. Po stracie brami, Lazio nie rzuciło się do szaleńczych ataków lecz grało z głową, opanowaniem i pełnym "controllingiem" czego wynikiem były dwie brameczki Cisse. Drugi napastnik Klose miał szanse na zdobycie bramki, choć natrafił na przeszkodę (słupek), oby się w następnym meczu strzelił, bo jak narazie słabo wychodzi mu powrót po kontuzji. Bresciano zabrakło dziś zimnej krwi i popełnił błąd, który kosztował jego drużynę stratą 2 punktów. Cóź taki jest futbol.
" border="0  " border="0  " border="0

Offline MasterCreati

  • Właściciel Klubu
  • ******
  • Join Date: Mar 2010
  • location: Zakopane
  • Wiadomości: 2714
  • Dostał Piw: 9
  • Na forum od: 21.03.2010r.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - 1 Runda Coppa Italia ! Wielkie zaskoczenie !
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 19, 2012, 13:01:34 »
Jako, że w Serie A kibicuję Romie powinienem nienawidzić Lazio jednak ja ich jakoś trawie ;)
Bardzo dobry i wyrównany mecz obu zespołów. Widzę, że koledzy wyżej nieźle się kompromitują i zachowują się jak jebnięte nastolatki.
Marchetti odwalił kawał dobrej roboty jednak jak dla mnie Cisse zawodnikiem meczu bo w końcu strzelił dwie bardzo ważne bramki na wyjeździe. W drugiej połowie mieliście dobić rywala jednak skończyło się..dobiciem was w 72 minucie bo remis to zły wynik ;)

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - 1 Runda Coppa Italia ! Wielkie zaskoczenie !
« Odpowiedź #97 dnia: Styczeń 19, 2012, 13:12:34 »
Cisse robi z siebie 2 Klose by nie wypaść ze składu.
Więc masz już nową gwiazdę.
Szkoda remisu i powodzenia dalej.

PS:
Roope Riski to ten Riski z Ceseny ???
widzew.png" border="0

Offline vapmos

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 07.01.2012r.
  • Grom - Pogrom
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - 1 Runda Coppa Italia ! Wielkie zaskoczenie !
« Odpowiedź #98 dnia: Styczeń 19, 2012, 15:00:36 »
Szkoda tego remisu  :( masz nowego snajpera Cisse .

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - 1 Runda Coppa Italia ! Wielkie zaskoczenie !
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 19, 2012, 18:39:10 »
Mimo dwóch goli Cisse, Cesena nie dała za wygraną i po golu Riskiego doprowadziło do remisu,choć gdyby nie Marchetti nie zremisowalibyście tego spotkania.Ciekawe jak pójdzie Twoim graczom w rewanżu, ale liczę, że nie dasz się zaskoczyć i wygrasz 3:1 :).
Powodzenia w kolejnych meczach ;).
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Kariera S.S. Lazio by fcbm18 - 1 Runda Coppa Italia ! Wielkie zaskoczenie !
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 19, 2012, 18:39:10 »