Autor Wątek: Queens Park Rangers by MaciekPL ! Nie usuwajcie wątku ! :)  (Przeczytany 12184 razy)

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: Queens Park Rangers by MaciekPL ! 10 dniowy obóz w Polsce.
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 27, 2012, 18:24:07 »
No no widać ,że z ciebie prawdziwy patriota.

Ja tak nie sądzę, wybrałem Polskę bo ona mi wpadła pierwsza na myśl.
" border="0

Offline Michal16ZenitSP

  • I - ligowiec
  • ***
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 353
  • Dostał Piw: 2
  • Na forum od: 15.01.2009r.
  • Aktualny awatar, chyba nie znajde lepszego.
    • Moja strona o futbolu, robię ja sam, więc sorry za brak newsów, postaram sie je nadrobić.
  • Gram w: PES 2013
Odp: Queens Park Rangers by MaciekPL ! 10 dniowy obóz w Polsce.
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 27, 2012, 19:46:49 »
Interesujące sparingi się szykują, najtrudniej będzie raczej z Kopenhagą(typuje 1:1), miejmy nadzieję, że Twoi zawodnicy nie nabawią się żadnej kontuzji.
Z pozostałych sparingpartnerów typuje remis lub jednobramkowe zwycięstwo z Wisłą Kraków, oraz spokojnie zwycięstwo nad Spartą Praga :).
Powodzenia więc i liczę na rewanż w moim temacie ;D.
Wiem,że są duże zaległości na stronie, jeżeli uważasz, że warto kontynuować pracę nad nią wyślij opinię na PW ;).

Offline Nevermind

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • .
Odp: Queens Park Rangers by MaciekPL ! 10 dniowy obóz w Polsce.
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 27, 2012, 20:00:36 »
No troszkę QPR będzie jeździć po kraju, się trochę namęczą ;) Mecze mogą być ciekawe zwłaszcza z Kopenhagą bo to trudny rywal.

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Queens Park Rangers by MaciekPL ! 10 dniowy obóz w Polsce.
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 28, 2012, 02:08:06 »
O do Polski. ;D Tylko ciekawie czy dojadą po tych naszych pięknych drogach :D
Przed Tobą ciężkie mecze sparingowe więc Powodzenia.

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: Queens Park Rangers by MaciekPL ! 10 dniowy obóz w Polsce.
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 28, 2012, 12:02:05 »
Uwaga, w tym meczu grałem jeszcze bez żadnego patcha. Powodem jest słaby internet przez 2 poprzednie dni, na szczęście następny sparing będzie na patchu.
_______________________________________________________________________________________

Sparing

Wisła Kraków 0:0 Queens Park

-------
-------


Bardzo nudny mecz w Krakowie.

Queens Park Rangers zagrał swój pierwszy sparing w nowym sezonie (tak jakby przed sezonem). 22 lipca ekipa z Londynu zremisowała z obecnym mistrzem Polski, czyli Wisłą Kraków. Mecz jednym słowem był bardzo nudny, wszystko to przez zero przyłożenia się w ataku. D.J Campbell grał po prostu jak drewno. Ładnie grali na skrzydłach Shaun Wright Phillips, który jako jedyny był przykładem dobrego gracza w tym meczu. Natomiast Kieron Dyer grał podobnie jak poprzednio wymieniony gracz, starał się robić wrażenie na trenerze i naprawdę dobrze mu to wychodziło. Przejdźmy do meczu, wiele okazji miał Campbell, który wszystkie wytracił niczym orlikowiec. Gdy dostawał dośrodkowane piłki to on je zamiast na bramkę, to na trybuny strzelał. Najlepszą okazję miał w 54 minucie Adel Taarbat, który dostał piłkę od Joeya Bartona. Ten natomiast strzelił na poprzeczkę, bramkarz rywali był bardzo przestraszony. Jeszcze jedną okazję miał D.J Campbell, Dyer ładnie dośrodkował na środek pola karnego, a napastnik dość ładnie wycelował na bramkę, jednakże piłkę wybił Sergiej Pareiko. Ogólnie mecz był słaby, niewykorzystywane okazje byli znakiem szczegółowym meczu.

Inne szczegóły meczu.

Data meczu: 22 lipca 2012 roku.
Stadion: Stadion im. Władysława Reymonta
Pora dnia: Południe
Godzina meczu: 14:30 - 16:15
Pogoda: Słonecznie
Temperatura: 25° C
Ocena meczu: 3/10

Galeria

" border="0

FreunD

  • Gość
Odp: Queens Park Rangers by MaciekPL ! Sparing z Wisłą Kraków.
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 28, 2012, 12:07:16 »
Wisła pokazała że nie boi się anglików dobrze że to tylko mecz towarzyski :D ;)

Offline Nevermind

  • Amator
  • *
  • Join Date: Lis 2011
  • location:
  • Wiadomości: 10
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 19.11.2011r.
  • .
Odp: Queens Park Rangers by MaciekPL ! Sparing z Wisłą Kraków.
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 28, 2012, 12:42:43 »
Campbella chyba słońce oślepiało ::) Szkoda tych niewykorzystanych okazji, bo można było wygrać z Wisłą.  DJ Campbell będzie chyba Twoim 3 rezerwowym jeśli chodzi o napastników w trakcie sezonu nie?  Bo chyba to Helguson i Bothroyd będą mieć pierwszeństwo - przynajmniej ja tak uważam ;)

Nie mogę otworzyć miniaturek :|

PS. Nie wiem co to za patch ten PESVN 2012, ale ja gram na PesEdit 2,7 i jestem zadowolony. Nie graj na Fire Patchu bo tam statystyki są różne i często zbyt zawyżone.

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: Queens Park Rangers by MaciekPL ! Sparing z Wisłą Kraków.
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 28, 2012, 12:58:13 »
Nie mogę otworzyć miniaturek :|
Ja tak.
PS. Nie wiem co to za patch ten PESVN 2012, ale ja gram na PesEdit 2,7 i jestem zadowolony. Nie graj na Fire Patchu bo tam statystyki są różne i często zbyt zawyżone.
Jednak zdecydowałem się na PESEdit. Więc zanim go pobiorę, będę musiał grać bez patcha wszystkie mecze sparingowe.

____________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Mark Hughes: ''Musimy koniecznie kupić dobrego napastnika''.


Nowy szkoleniowiec Queens Park Rangers czyli Mark Hughes, na konferencji prasowej w Polsce przyznał że koniecznie chce kupić jakiegoś doświadczonego napastnika. ''Gdy oglądałem mecz z Wisłą, to środek ataku wygląda naprawdę marnie. Więc chciałbym kupić jakiegoś dobrego napastnika z długą karierą, coś w wieku 20-30 lat.'' Mówi się o zakontraktowaniu wolnego Senegalczyka, czyli El Hadji Diouf, który ponad rok nie gra w żadnym klubie (przez chwilę grał w Doncaster Rovers). Priorytetem jest także Giovanni Dos Santos z Tottenhamu albo Lisandro Lopez z Olympique Lyon. Wszystkiego się dowiemy po przylocie Queens Park Rangers do ojczyzny.
" border="0

Offline PortoFan

  • Piłkarz okręgówki
  • **
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 227
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.04.2011r.
Hmm, ocena meczu :)
nie widziałem tego w żadnej innej karierze
to pozwoli szybko ocenić, czy mecz był dobry czy nie,
po ocenie można zauważyć że mecz z Wisłą nie był warty obejrzenia, bezbramkowy pojedynek dwóch drużyn
" border="0

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Mohamed Zidan chwilowym ratunkiem dla ataku.


Według transfermarkt.de, Egipski napastnik z Borussi Dortmund, Mohamed Zidan dołączy do drużyny Marka Hughesa już jutro (tj. 24 lipca). Przybędzie on do Polski na testy medyczne, będzie miał on okazje zagrać w sparingu z Kopenhagą oraz Spartą Praga. Jeżeli zawodnik spisze się całkiem nieźle, na konto Borussi przeleje się 700 tyś euro, jeżeli okaże się on większym rozczarowaniem, od D.J Campbella to wróci z powrotem do Dortmundu. A więc Zidana będzie można obejrzeć w trykocie Queens Park Rangers już jutro, jeżeli jego testy przejdą bardzo dobrze. Po powrocie do Anglii, klub zacznie negocjować z Tottenhamem Hotspur ws. Giovaniego Dos Santosa oraz z Olympique Lyon w sprawie Lisandro Lopeza. Chodzą pogłoski, że jeżeli te negocjacje okażą się klapą, to klub chciałby sprowadzić na Loftus Road, Andre-Pierre Gignaca z Olympique Marsylii.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2012, 12:27:27 wysłana przez MaciekPL »
" border="0

Offline Demonir

  • Amator
  • *
  • Join Date: Sty 2012
  • location:
  • Wiadomości: 0
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 12.01.2012r.
Odp: Queens Park Rangers by MaciekPL ! Egipski napastnik na testach w ''The Hoops''.
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 29, 2012, 12:23:43 »
Zidan głównym celem transferowym a Dos Santos i Lisandro Lopez tylko planem awaryjnym ???
Na twoim miejscu wyłożył bym więcej kasy i próbował sprowadzić kogoś z tej dwójki zamiast gracza Borussi.
Musisz się jednak liczyć, że ci zawodnicy mogą nie chcieć dołączyć do twojego zespołu.
Zidan miał słaby sezon  i byłby z pewnością tańszy, z chęcią by dołączył ale czy będzie aż tak dużym wzmocnieniem?

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: Queens Park Rangers by MaciekPL ! Egipski napastnik na testach w ''The Hoops''.
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 29, 2012, 12:28:22 »
Zidan głównym celem transferowym a Dos Santos i Lisandro Lopez tylko planem awaryjnym ???

Właśnie nie, to on ma na razie być ratunkiem, bo ja będę chciał później sprowadzić któregoś z tej dwójki :).
" border="0

Offline mojsesh

  • Amator
  • *
  • Join Date: Gru 2010
  • location: Toruń
  • Wiadomości: 20
  • Dostał Piw: 4
  • Na forum od: 20.12.2010r.
  • iHala Madrid!
Odp: Queens Park Rangers by MaciekPL ! Egipski napastnik na testach w ''The Hoops''.
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 29, 2012, 12:28:49 »
Zidan to na pewno będzie dobre wzmocnienie. Co do kolejnych celów to powiem ci, że wątpię aby wszystko tutaj doszło do skutku. Chodź transfer dos Santosa jest całkiem prawdopodobny. :D

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Queens Park Rangers by MaciekPL ! Egipski napastnik na testach w ''The Hoops''.
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 29, 2012, 12:33:19 »
Zidan się przyda i to na pewno.Ale zobaczymy jeszcze jak zagra w tych dwóch sparingach.

Offline kamil18kks

  • Piłkarz A klasy
  • **
  • Join Date: Lut 2011
  • location:
  • Wiadomości: 205
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 28.02.2011r.
  • Gram w: ...
Odp: Queens Park Rangers by MaciekPL ! Egipski napastnik na testach w ''The Hoops''.
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 29, 2012, 12:58:40 »
no Zidan byłby pożytecznym zawodnikiem. W Borussi Dortmund jest tylko cieniem dla Roberta Lewandowskiego i dla Lucasa Bariossa. Po meczu z Wisłą zakończonym wynikiem 0-0, od razu postanawiasz kupić napastnika. Czekam do meczu z Copenhagą

Offline Mathi

  • Starszy junior
  • *
  • Autor wątku
  • Join Date: Gru 2011
  • location:
  • Wiadomości: 126
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 31.12.2011r.
Odp: Queens Park Rangers by MaciekPL ! Egipski napastnik na testach w ''The Hoops''.
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 29, 2012, 13:25:13 »
Sparing

Queens Park 1:0 FC Kopenhaga

53' Shaun Wright-Phillips (Zidan).
3' Gabbidon, 61' Taiwo, 74' Gabbidon (i z boiska).


Ciekawa wygrana z mistrzem Danii.

Ekipa z Londynu wygrała swój drugi sparing w Polsce, tym razem drużyna Marka Hughesa zmierzyła się z Duńskim mistrzem kraju. Mecz zakończył się skromną wygraną ''The Hoops''. Mecz jeżeli chodzi o sytuacje QPR, był bardzo brutalny (aż sześć fauli z czego trzy żółte kartki). A więc tak, pierwsza połowa należała do Anglików, wieloma okazjami popisał się Adel Taarbat, ale obrona nie pozwalała na celne strzały do bramki Wilanda. Pewnie chcecie się dowiedzieć jak spisał się Zidan, otóż napastnik zagrał całkiem dobrze (na pewno lepiej od tego drewna D.J Campbella). Miał kilka dobrych okazji, ale tak jak wcześniej napisałem, obrona nie pozwalała na celne strzały. Ale w drugiej połowie ''The Hoops'' wreszcie zrobili co chcieli, w 53 minucie Adel Taarbat podał do Zidana, ten efektownie podał do Shauna Wright Phillips'a i właśnie czarnoskóry skrzydłowy oddał ładny strzał na bramkę Wilanda, bramkarz nie dosięgnął piłki i tak oto powstał gol dla Anglików. 10 minut później, zółtą kartkę otrzymał Taye Taiwo za wredny faul na Bolanosie. A dodatkowo 10 minut później, na własne życzenie kolejną żółtą kartkę ujrzał Danny Gabbidon, który specjalnie sfaulował Dame N'Doye. Reszta meczu należała do Duńczyków, stwarzali on groźne akcje dla Paddy'ego Kelly. Jednakże odrobina brutalnej gry wystarczyła do upragnionego zwycięstwa, zyskanego ze sparingu.

Inne szczegóły meczu.

Data meczu: 25 lipca 2012 roku.
Stadion: Stadion przy al. Unii Lubelskiej 2.
Pora Dnia: Wczesne południe.
Czas meczu: 12:30 - 14:15.
Pogoda: Słoneczna, lekkie zachmurzenie.
Temperatura: 22° C
Ocena meczu: 5/10

Galeria

" border="0

Offline Santi6

  • Amator
  • *
  • Join Date: Mar 2011
  • location:
  • Wiadomości: 13
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 20.03.2011r.
  • Uwierz w swoje marzenia! - one są sensem życia...
Odp: Queens Park Rangers by MaciekPL ! Zwycięski sparing z mistrzem Danii.
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 29, 2012, 14:10:39 »
Brawo dla was za pokonanie Kopenhagi.Pewnie nie było problemu żeby to uczynić.
Mecz bardzo ostry.Dużo żółtych kartek i dużo upomnień.Moim zdaniem tak nie powinny wyglądać sparingi.

Offline Sklado

  • Starszy trampkarz
  • *
  • Join Date: Maj 2011
  • location: Smardzewice/Banbury
  • Wiadomości: 86
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 16.05.2011r.
Odp: Queens Park Rangers by MaciekPL ! Zwycięski sparing z mistrzem Danii.
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 29, 2012, 14:29:53 »
Mecz był brutalny, obfitował w wiele potencjalnych kontuzji.
Ale zwycięstwo jest najważniejsze.
Powodzenia :)
widzew.png" border="0

Offline lukus62

  • Amator
  • *
  • Join Date: Kwi 2011
  • location:
  • Wiadomości: 4
  • Dostał Piw: 0
  • Na forum od: 04.04.2011r.
    • http://forum.pesleague.pl/index.php?PHPSESSID=c7220b2213999c8fc3257418b10fcfbd&/topic,112415.0.html
Odp: Queens Park Rangers by MaciekPL ! Zwycięski sparing z mistrzem Danii.
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 29, 2012, 16:30:57 »
No dosyć ładny mecz. To nie jest koleżeński mecz. Ten mecz powinien się nazywać: Match brutal

Offline blackout.

  • Prezydent Federacji Narodowej
  • ******
  • Join Date: Sty 2009
  • location:
  • Wiadomości: 3377
  • Dostał Piw: 1
  • Na forum od: 18.01.2009r.
    • blackout. - fanpage
  • Gram w: ...
Odp: Queens Park Rangers by MaciekPL ! Zwycięski sparing z mistrzem Danii.
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 29, 2012, 16:38:41 »
Widać, że z Kopenhagą nie było zbyt łatwo, ale poradziliście sobie. Trzymać tak dalej, a będzie dobrze także w Premier League!

TWOJA LIGA Pro Evolution Soccer

Odp: Queens Park Rangers by MaciekPL ! Zwycięski sparing z mistrzem Danii.
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 29, 2012, 16:38:41 »